90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tara2
1. máj 2009

didi - ja som si tiez stale hovorila ze sak kojim, pojde to do mliecka 😀 staru belu tuky sa akurat zvacsili 😅 😅 😅

zajo - tak super, ja tiez chodim kazdy den a ked nahodou den nejdem uz sa citim taka preplnena 😝

tara2
2. máj 2009

Dobre rano 🙂
tak som na svojom 3 dni, dnes mam UH 🙂

lenka0005
2. máj 2009

Ahojte,ja som dneska na 6-tom dni,mám škroby.Na obed som si dala varené zemiaky so špenátom a teraz som dojedla zemiačky so cherry rajčinkami.Zajtra plánujem cestovinu so zeleninovou omáčkou.Zatiaľ sa držím v pohodičke. 🙂 😉 🙂

zajo79
2. máj 2009

lenka, ja tak isto...len som mala ryzu so cherry rajcinkami, take rizoto pikantne urobene. a ked si pomyslim ze mame v mrazaku kopec zmrzliny 😅 no ale vydrziiim.

ale zatial som prekvapena ze ziaden velky hlad.

tara2
2. máj 2009

ja som tento den tiez zvladla tiez v pohode, dokonca som nemala vecer ani nejako chut na sladke, ale dala som si nech potom nelutujem 😀 😀 😀 . Na obed bola pizza 🙂

zajo79
2. máj 2009

co si davate na pizzu? len rajcinovy zaklad? alebo aj nejaku inu zeleninku? V knizke je baklazanova omacka, to moze byt mnam

zajo79
2. máj 2009

kupila som si sparglu - co s nou? len uvarim so zemiakmi? 😕

sestri
2. máj 2009

...aj ja chcem vydržať v držaní...

na pizzu som si dávala aj zeleninu...rajčiny, papriku...a čo bolo doma 😉

tara2
2. máj 2009

aj ja som si dala na pizzu zeleninu a aj sampiony 🙂

tara2
3. máj 2009

Caute prisla som vas pozdravit a zazelat peknu nedelu 🙂 . Ja mam dnes vitaminovy den 😵

claudee
3. máj 2009

tara2, dakujem, aj tebe peknu nedelu 🙂 aj ked, bola by krajšia, keby som mohla ochutnať skvelo voňajúci koláč mojej maminky 🤐 😀
ja som mala kuracie prsia na prírodno s hlávkovým šalátom..bolo to mnam 🙂 a dala som si za tým ešte čistý vývar, bez rezancov..
no ako ste na tom s odhodlnaním?? 😉 ja som sa naštartovala, pretože som sa dozvedela, že aj sesternica chudne, ale ona zo zdravotných dôvodov. predsa nedovolím, aby bola štíhlejšia ako ja 😀 😀 som hroznáá, že??!! 😀 😀

zajo79
3. máj 2009

ahojtee.

tak ja som dnes zhresila, mala som skory obed spagety na malom tanieriku s trochou parmezanu a potom o dve a pol hodinky u svokry polievku bez slizov a kuracie prsia na prirodno s hlavkovym salatom a dva nanuky - dnes vecer mam mat zmrzlinu, tak som si to uz vycerpala. 😅 a doma par paliciek...ale uz koncim na dnes a zajtra mam vitaminovy den 😀

nieje to zhresenie take strasne, ale prvy krat som porusila to co mam jest...ale niekedy sa to neda, hlavne ked idem svokre na obed. co som si tam mala priniest spagety? 😀 to by pozerali...xixi.

A ide obdobie mojich oblubenych grilovaciek...to budem len na masku a kopci zeleniny. I ked taka ugrilovana klobaska.... 🙄 ale ked zhodim tak si jednu dam 😀

A napisala som si na chladnicku, co si chcem kupit ked zhodim a navrchu v skrini mam jedny rifle, do ktorych sa chcem vojst tak,aby som ich v pohode zapla a aby som ich nemala napraskane ako hurka.
Nieje tato dieta taka strasna, skor to chce len zariadit, aby aj zbytok rodiny jedol to co ja,to sa uz potom da...

tak, uz som sa priznala, ze som to dnes pomotala, tak sa hanbim 😀 a druhykrat si svokre zoberiem spagety.

lenka0005
3. máj 2009

Ahojte,my sme boli dneska na záhradke grilovať,ale ja som si so sebou vzala cestoviny s takou zeleninovou omáčkou.Dalo sa to v pohodičke zvládnuť.A hlavne už vidím zmenu na váhe,čomu sa tešíííím. 🙂 😉 🙂

zajo79
3. máj 2009

lenka, super.

uz to budem aj ja tak robit, budem si nosit svoje jedlo.

zajtra mame vitaminky, vsak?
Uz mam doma na doobedie nachystane susene slivky, tie luuubim. Na obed som chcela zapeceny baklazan s rajcinkami - no nemali v kauflande a po celom meste sa mi ho nechcelo zhanat, tak ovarim si tu sparglu a k tomu nejake rajcinky. na veceru mam ananas. Vsetko vysoko lubim, takze sa tesim.

lenka0005
3. máj 2009

nooo tie vitamíny...to je zabiják,ja si udusím na obed brokolicu,len tak na vode. 🙂 😉 🙂

zajo79
3. máj 2009

ja som mala vo stvrtok karfiol a maleho vecer bolelo brusko ...takze s karfiolom koncim nacas, i ked ho lubim.

Vydrzime,neboooj. Uz si schudla nieco? ja 2kg..nieje to moc,ani malo....dnesnym dnom mozno som pozadu o nejake to kilo, no dozeniem.
Chces drzat dietu celych 90dni? Alebo len pokym neschudnes co si predstavujes?

lenka0005
3. máj 2009

Aj ja som dala dole tiež nejaké 2 kilá,ja vlastne v utorok končím,lebo odchádzam do práce na 2 týždne a tam sa mi táto diéta moc držať nedá,ale budem sa snažiť.Chcem dať dole nejakých 7 kg. 🙂 😉 🙂

zajo79
3. máj 2009

🙂 skoda, som myslela ze budem mat spolutrpitelku, narovnako sme zacali 😉

tak nech sa podari...a ak aj nie, ziaden strach, vychrtliny niesu v mode 😀

a nemam aspon ja 15 rokov, aby chodili len rifle s opaskom..xixi.

lenka0005
3. máj 2009

Ved ja sa zasa pridám,ked prídem,chcem pokračovať 🙂 😉 🙂

claudee
3. máj 2009

fuu, som nejak hladnááá 🙄 už aby sa začal ten hokej, snáď ma prejdú myšlienky na jedlo...

zajo79
3. máj 2009

tak ja dufam ze o par tt tu uz chodit nebudem 😀 nic proti Vam kocky..ale ved dufam ze chapete 😀 😀 😀

Ja si pozeram akurat na sunku na bruchu - asi si ju odrezem... cez tyzden musim ist cvicit..a dnesny den ma len uistil,ze musim nezhresit a vydrzat, nech to uz mam za sebou.

ajinka19
3. máj 2009

ahojte kočky...Prosim Vas moze mi niekto poslat prvu aj druhu cast diety?teda tej knihy .
moj mail je saskia0902@atlas.sk
DAKUJEM!!

schonika
3. máj 2009

ahojte kočky,ako vidim kilečká už idú dole to je dobre ja už tiež chvalabohu vidím zmenu na váhe (aj keď je to pravdepodobne len prázdnejší žalúdok a odvodnenie ale nevadí) mám za sebou piaty deň,na obed som mala kuracie prsia na kvapke olivového oleja a zeleninku a zatial som nezhrešila síce chvíľami je to krízové,hlavne tie večery 😅 😅

lenka0005
3. máj 2009

Ja som sa dneska ráno vážila a váha ukázala -2,6kg,čo sa mi zdá za tých pár dní dosť,ale už mi aj dcéra povedala,že to už začína byť vidieť na stehnách a na žalúdku.Možno ma chce len potešiť,čo sa jej aj podarilo.Zajtra sa pomerám. 🙂 😉 🙂

tara2
3. máj 2009

caute tak ja som dnes tiez zhresila, cez den to bolo v pohode ale poobede sme isli na navstevu, tam sa to este dalo, ale potom sme isli na hradzu a vsetci tam jedli pecene klobasy a ryby...no nedaj si 😅 tak som si dala rybu 🙄 🙄 🙄

zuzanda
3. máj 2009

čaute, kočky, tak vidím, že nie som jediná, čo dnes zhrešila 😉 😉

my sme dnes mali škroby a poobede som si dala čokoládové keksíky, strááášne som mala na ne chuť a potom ma pekne tlačili v žalúdku, asi za trest ☹ ☹

zajtra mám uhľohydráty, to sa celkom dá, potom vitamínky a v stredu ma čaká vodový ☹ ☹ bojím, bojím .... to sa akurát chystám piecť krpcovi tortu, bude mať narodky v nedeľu, tak to neviem ako vydržím... ale budem musieť nejako 😒 😒

lenka0005
4. máj 2009

Ahojte,práve so sa pomerala a odbudlo mi so stehna -1cm a z hrudníka -2cm.Dneska mám vitamíny. 🙂 😉 🙂

tara2
4. máj 2009

Dobre rano 🙂
leni - tak to je super, blahozelam 😉

ja mam dnes bielkoviny, bude salat s kuracim maskom 🙂

lenka0005
4. máj 2009

tara2....vdaka 🙂 😉 🙂

tara2
4. máj 2009

nikto nikde? 😕 😕 😕
ja som zvladla tento den bez prehresku 🙂 🙂 🙂