90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudee
11. máj 2009

wááá, konečne som dnes neporušila nič 🙂 som si povedala, že už idem na plno, lebo jednoducho chcem!!!
inak, mám škrobový deň, mala som ryžu so zeleninou a zajtra si dám tiež toto isté..nemusím mať UHL deň,
sladkostí som mala až až v poslednom období 😠

tara2
11. máj 2009

aj ja sa dnes drzim pekne papam vitaminy cely den 🙂 . Zajtra budu bielkoviny...hm co uvarit? Zeby spenat s vajickom?

delta35
11. máj 2009

ja na zajtra plánujem špagetky, mňam! konečne sa poriadne najem 🙂

claudee
11. máj 2009

ja mám zajtra zase ryžu 😀 ale ako mne to nerobí problém, chutí mi to 🙂 našťastie...
inak mala som fest krízu, takmer som zhrešila..som mala neznesiteľnú chuť na sladké, ale vyriešila som to tým,
že som nakričala na brata a vyšla z kuchyne 😀 v pohode, on je voči tomu imúnny 😀

zuzanat
11. máj 2009

ahojte, mne sa moc dnes nedarilo, ale tragediu z toho nerobim 😉
Zajtra mam uhlohydraty a vobec netusim co si urobim, spagety som mala dva krat po sebe, tak uz na ne nemam chut, nemate nejaky tip?

mysti
12. máj 2009

Ahojte baby, ja som zacala dietku vcera, tak som zvedava, kolko vydrzim. Dŕzala som ju asi pred dvoma rokmi ale len mesiac pred dovolenkou a schudla som 4 kg. Nepriberala som nic, az tieto sviatky (Vianoce). A to strasne. Ale menila som zamestnanie+stresy+mesacne skolenie 500 km od domov a bolo to. Ked som prisla domov, bolo akurat pred sviatkami, tak som ln jedla a jedla a taky kolacik a taky kolacik a teraz sa neviem na seba pozriet do zrkadla!!! 😠

tara2
12. máj 2009

caute 🙂
tak vcera som po dlhsej dobe nic neporusila 😕 normalne uspech u mna 😅 . Dnes mam bielkoviny tak by to malo byt easy, tento den mam rada 🙂

claudee - chudak brat 😀 ale ked pises ze je imunny tak potom dobre... 😅 😅 😅

zuzanat - UH den? Zeby pizzu?

mysti - vitaj medzi nami 🙂

mysti
12. máj 2009

tara dakujem, som zvedava, ako to zvladnem ja. Inak ja mam najvycsi problem pri tejto diete s ovocnym dnom...vetdy som hladna ako vlk stale. A este mi chybaju mliecne vyrobky, lebo na to som bola zvyknuta-som jedevala kazdy den activiu bielu na travenie aj som pial vela mlieka a teraz mi to chyba pri tomto. Ja mam zajtra cestovinky, to mozem tiez.... 😀

tara2
12. máj 2009

mysti - neboj sa, zvladneme to vsetky 😉 . Treba si verit...a skusala si susene ovocie? Ja ked si ho dam na obed tak mam dost a na par hodin mam pokoj. A mliecne vyrobky mi tiez chybaju...hlavne mlieko

mysti
12. máj 2009

tara, skusala som, ja jem vela suseneho ovocia, chuti mi skoro vsetko...a tiez aj mne chyba to mlieko,presne ako vravis. Nech uz ale dozrieva zelenina a ovocie, aspon to nebude take drahe. Vtedy je to super, robim si zeleninove salaty a tak a to ma naozaj zasyti.takze potom to uz bude super.
Co inak zvyknete jest namiesto cestovin? ake jedla? poradte nieco (aj ked ja mam cestoviny rada) 😀

tara2
12. máj 2009

mysti ja mam tiez rada zeleninove a ovocne salaty 🙂 tato dieta je ako stvorena na leto...

namiesto cestovin mozes mat pizzu, chlebove placky, plnene paradajky, špenatove rezance s cesnakom...citam z knizky 😅

zajo79
12. máj 2009

ahojte,

tak ja uspesne pokracujem, dnes zas o pol kila menej...no takymto tempom, bude zo mna kocka zachvilu 😀

cez tyzden sa drzim, v nedelu mame zase prijmanie v rodine, no ale obcasny prehresok ma len posuva dalej, mam potom energiu vydrzat, lebo si poviem ze ked som vtedy a vtedy zjedla to a to, tak teraz vydrziiiim.

U mna byvaju krizove vecere... 😔

tara2
12. máj 2009

zajo ahoj, s tymi krizovymi vecerami som na tom podobne 😉 . A kolko si uz dala dole? A mas pravdu, prehresky ma tiez nutia pokracovat dalej 🙂

mysti
12. máj 2009

Ja sa zatial tiez dnes akosi drzim, az mi je to divne, ale nemam ani chut na sladke ani nic, chvalabohu. ked pridem domov z roboty sa musim rychlo niecim zamestnat, aby som nemyslela na jedlo. Pocujte baby, a co najcastejsie jedavate, ked mate "sladky vecer"?

zuzanda
12. máj 2009

ahojte, kočky 🙂 tak ja som tiež včerajší vitamínový deň zvládla v pohode, na banánoch, orieškoch a sušených marhuliach, ani som nejak necítila hlad, večer som bola cvičiť, tak celkom fajn deň 😉

dnes sú bielkoviny a ja akosi neviem, čo mám variť, tak som len vyjedla syry z chladničky 😀 k tomu paradajkový šalát a zeleninový vývar... tiež mi chýbajú mliečne výrobky, tak sa to snažím dohnať 😉

zajtra sa chystám upiecť zemiaky v rúre s cibulkou, nejaký šalátik k tomu, ryžu sme mali posledné 2 týždne stále, tak treba konečne zmenu... inak dochádza mi fantázia, musím sa dakde pokukať po receptoch

tara2
12. máj 2009

zuzanda vidis aj ja idem robit na zajtra francuzske zemiaky...pre seba bez masa a smotany a vajec 🙂

zajo79
12. máj 2009

do nedele to boli -2kg, aj to som posledny tt flakala, samy prehresok, jedla som prilohu aj maso, no uuplna katastrofa 🙂)))) a od nedele do dnes mam pol kg dole - tak dufam ze to aj tak bude zajtra rano.

ako casto sa vazite? nevydrzim sa par tt nevazit, kazde pol kilo co ukazuje vaha menej ma pohana vpred.

jankaw
12. máj 2009

Baby ja vam tak zavidim ze mozete drzat tuto dietu, ja som ju drzala pred vyse rokom a za dva mesiace som dala dole 8 kg, posledny mesiac som to uz dost flakala tak to som uz nechudla. Ja som teraz tehotna a pekne obalena tukom 🙂) Uz ledva cakam kedy sa budem moct dat zase dokopy.

aadula
12. máj 2009

ahojte, trošku som si vás počítala, chcem si požičať tento týždeň knižku o tejto diete a chcela by som sa od pondelka pridať k vám ... ach len neviem či vydržím...ja nie som moc dietový typ...skôr som zvykla športovať, ale v poslednom čase ma stále chrbát pri športe trápi a vlastne pri malom toľko času ani neostane a ak áno, zas problém s kým ostane... tak chcem vyskúšať toto bo musím nejaké to kg dať dole, lebo už sa cítim hrozne... tak budem sem k vám nakúkať a skúšať vydržať..teda ak sa v pondelok na to dám 🙂

zuzanat
12. máj 2009

ahojte, ja som dnes nakoniec mala na obed cestovinu so struhankou a pred chvilou som dojedla oriesky.Ale je mi dnes doost blbo, ma strasne picha pri srdci, neviem ci to nejako suvisi 😔
Kedze vynechavam ovocny den, zajtra ma cakaju bielkoviny,tak sa dobre najem 😝 😀

tara2
12. máj 2009

zajo - ja som tiez dala dole 2 kg a vazim sa dost casto...kazdy den ak teda nezabudnem 😅 , ked vidim ze ide vaha dole tak ma to motivuje aby som nepodlahla maskrtam a pokracovala dalej 🙂

jankaw - neboj sa ked porodis kilecka pojdu sami dole a to co zostane das potom dole dietou 😉 uzivaj si krasny pocit s bruskom 🙂 a drzim palce nech Ti vsetko dobre dopadne 😉

aadula - posli mi email poslem Ti tu knizku v elektronickej podobe 😉 ...teda ak chces 🙂

zuzanat - nemyslim si ze to suvisi s dietou 😉

zuzanda
12. máj 2009

tara 😝 zajtra bude bašta 😀 😀 , po 2 týždňoch ryže konečne zmena

jankaw... teraz nemysli na váhu, užívaj si tehuľkovanie, na to bude dosť času potom, možno diétu ani nebudeš potrebovať 😉

zajo... ja som sa tiež vážila každý deň, ale musela som prestať, lebo nie každý deň je pohyb na váhe smerom dole, niekedy to bolo aj pol kila späť a pritom som napr. predtým vôbec nezhrešila, u mňa vidno klesanie až po dlhšom čase, nie zo dňa na deň ☹

aadula...budem držať palce, nie je to také hrozné 😉

tara2
13. máj 2009

zuzanda - tak dnes bude hostina? 😀 😀 😀 ...ja mam dnes skroby a po dvoch tyzdnoch si dam zemiaky 😅 😅 😅

zuzanda
13. máj 2009

ahoj, tara, nápodobne 😀 ... len to acidko mi k nim bude chýbať 😅

adamko05
13. máj 2009

ahojte....

.. my tri dni nešiel net 😠 😠

... ja sa celkom držím... vrhla som sa na to aj s vit. dnom... aj ked pôvodne som to nemala v pláne... ale 10 kg, je 10 kg... tak to treba rýchle zhodiť 😀 😀
... inak, na to všetko, dietu držím 10 den tuším 😀 ... a to som prvý týžden sem-tam dobla do nepovoleného... dnes som sa vážila a že 68,8 (ako žiadna sláva), ale pôvodna bola 71,5... tak sa teším... že je to pod 70 😀 😀 ... pred dvoma rokmi som tužila po 60... ako sa mi menia priority 😀 😀

... dnes mám škroby... zvažujem cesnakovo- zemiakovu polievočku.... alebo tam mám ešte ryžu a štavu z maska, čo som robila v nedeľu... tak uvidím.... ale budem sa snažiť držať 😉

tara2
13. máj 2009

adamko - hej hej tie priority 😀 😀 😀 , ale ved si dobre schudla...pomaly dalej zajdes 😉 ja chudnem este pomalsie, ale mne to nevadi hlavne ze chudnem 😀 . Za par tyzdnov sa Ti zase zmenia priority a uz budes pisat cisla s 5 na zaciatku 😉 len treba vydrzaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😅 😅 😅

mysti
13. máj 2009

ahojte kocky!
zuzanat-a idu Ti kila dole aj tak, ked vynechavas ovocne dni? preco vlasne, nemas rada ovocie? Ja mam ovocny den prave zajtra, nakupila som si hrusky, jablcka, banany a susene ovocie, tak to hadam nejako prezijem 🙄
A potom sa tesim na bielkoviny-dam si syrik, mnam, tesim sa. Ja sa inak nevazim, lebo vahu doma nemame (odolavam jej kupe), tak sa vazim len u nasich alebo u svokrovcov. Chcela by som dat dole aspon 8 kg, tak neviem, ci sa mi to podari. Po kolkych dnoch Vam zacali pdat kilecka? 😀

adamko05
13. máj 2009

tara... jasné,pomaly ale isto... hlavne, že to nestúpa 😀 😀 (moja švagriná sa už asi 3x pokúšala držať tuto dietu a pokaždé pribrala... 😀 .. len ona jedla to čo mala, podľa dní, ale na večer balík piškot, alebo celá čokoláda, prípadne dve horalky... 😀 .. tak ale ona je celá divná... chcela sa mi asi vtedy podobať, ked som mala tých 58 po tejto diete prvýkrát 😀 😀 )

a, tara... no bodaj by som písala aspon hned to prvé číslo za 60tkou s 5 na začiatku 😀 😀

práve papám jabkovo - kokosové pyré ako ranajky 😉 - mnam

dnes idem na nákup ovocia, sušených plodov... aby som v piatok mala čo vypapkávať... ja som vo vit. dne mala rada dusenú kapustičku... ale to teraz, kvôli bolavemu Alexkovemu brušku nemôžem... 😔

adamko05
13. máj 2009

tara... a ako dlho už držíš dietu a aké su uspechy??

adamko05
13. máj 2009

mysti... zuzanat nepotrebuje dať dolu žiadne kilá.... je rok po pôrode a už tesne po nom vyzerala, ako by nerodila.... ale myslím, že dáke to kilečko jej už "odišlo".. o chvíľku ju budem vidieť len vdaka tomu, že bude mať pri sebe kočík 😀 😀