90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mysti
14. máj 2009

baby, ste jeden den po mne, ja som uz dnes skoro prekonala ovocny, a uz su tri hodiny, ako nam to krasne pribuda. A zajtra sa tesi na syrik, mnamky mnam. joj, keby chcelo aspon nejakych 8 kg zist zo mna dole, co by som za to dala?! 😒

adamko05
14. máj 2009

zuzanda... a ako si porušila, napíš... to ťa oslobodí 😀

ja mám tiež UH a teraz tu vyjedam oriešky.... malý nie a nie zaspať.. tak som ho nechala samého.. si tam hundre s kolotočom... tak som potrebovala v "strese" dačo žuvať (ma trafí z toho jeho spania 😠 😠 😠 ).... nemala by som ani tie orechy,a le čo už.... ale sú nesolené ... aspon to 🙂

adamko05
14. máj 2009

mysti.... neboj, zíde 8 kg, aj viac.... 😉

zuzanda
14. máj 2009

adamko05, tak ja som jedna z tých, čo má z čoho chudnúť ☹ , pri mojej výške 162 mám 75 kg, a rada by som sa dostala pod 70, čiže aspoň tých 7-8 kg ešte dole, to by som bola ako na výške a to bolo celkom fajn... vtedy som si aj chlapa našla 😀 😀 😀

diétu držím ani neviem koľko, začala som 30.3. a dnes od rána sa kŕmim koláčikmi, čo som si odložila z víkendovej oslavy na dnešný deň, ale až na večeru ☹ , už od rána som mala strašnú chuť na sladké, obed boli cestoviny, no a zasa so syrom 😅 😅 😅 , že ked už porušujem, tak riadne 😠 😠

zuzanda
14. máj 2009

a ešte k tomu mi zasa krpec kašle a to pred týždňom dobral antibiotiká ☹ ☹ ☹ , tak aj z toho som na prášky a kompenzujem to sladkým

adamko05
14. máj 2009

zuzanda... kľud, tiež "problémy" s detmi riešim sladkým.... 😉 .. nie si sama... (a ja som rada, že ani ja nie som sama 😀 )

.... ja mám v rure perník... doobeda mi vyvoniaval.... ale som odolala... ale musela som tie orechy dať.... 😠

... teraz došiel náš tatino (výnimočne, mal až o 18tej, ale pokazila sa mu "mašina" - v práci, pre vysvetlenie 😀 😀 ) a tak si dáme spolu kávu, tak sa zasýtim... 😀

tara2
14. máj 2009

caute my sme boli dnes s malym na plavani, rano som ranajkovat nestihla akurat tekutiny som stihala a poobede som malu flasu dzusu a neskor obed cestoviny s paradkovou omackou bez syra 🙂. Tak dnes asi nezhresim kedze mozem vecer sladke 😀

adamko tak pernik by som si dala...robis chute cica 😀

claudee
14. máj 2009

čawko 🙂
ja mám bielkoviny, mala som praženicu 🙂 teda z troch vajíčok, ale boli malinké, tak ako keby som mala dve...s grahamovým rohlíkom a zeleninu som si dala k tomu. bez toho si jedlo ani neviem predstaviť 😵

fú, že dneska akééé blbééé počasiee.. 😝 nelúbim 😒 a to sa ešte o 7 chystám von, lebo musím behnúť kúpiť kvety. zajtra idem kamoške na rozlúčku, tak ju poteším 🙂

zuzanda
14. máj 2009

adamko, dík za podporu 🙂 🙂 , rozmýšľam, že dnes vynechám večeru, šak som ju mala na raňajky 😀, len či vydržím... trochu som sa odreagovala na besiedke v škôlke, mali ku dňu matiek, zlatenká boli 🙂 🙂 🙂 ... zajtra vitamíny, no dúfam, že bude aspoň pekne, až nesedím doma na zadku 😒

adamko05
14. máj 2009

.. aha, až tri sme, čo máme zajtra vitamíny.. tak sa budeme držať spoločne...

ja možno konečne pôjdem našim... (to bude zaberačka na vitamínoch u maminy ☹ ).... lebo dnes naši boli doobeda na roli, tam by sme im veľmi my dvaja s Alexom nepomohli... Adam už možno hej.. 😀

no perník u nás fičí, tara, to aj Adam má rád... aj tatino si už robil chute, že bude maž zajtra v práci dobré ranajky... 😀

adamko05
14. máj 2009

zuzanda... skús na večeru ovocie... tu jablkovú kašu s kokosom, alebo dva banány s orechami pomletými... je to sladkosť, ale je to ovocie a celkom zasýti... teda mna... alebo si opeč banán a jablkon na kuštiku masla, posyp škoricovým cukrom... 😝 😝 ... alebo ak máš džus, tak si zapeč banán, jablko, pomaranč, kiwi.. aké ovocko máš doma.... tiež mnamka... a je to teplé, ako fajnáááá večera...
ked som bola už pred 2 rokmi "rozbehnutá" s dietou, som večeru (v čase, ked nešli kg dolu a stála som) dávala také to veci a sa to pohlo.... 😉

sme tu troška presuvali nábytok v detskej.... ale šak furt sa mi to tu zdá dáke "neupratané"... že by to tým, že stále dáke všade hračky su....?? 😠 😀

zuzanda
14. máj 2009

adamko, dík za tipy, až sa mi slinky zbiehajú, veru vyskúšam 😝 😝 ... ja som ovocie jedávala len na surovo, ale veru taká zmena je fajn... ešte sa chcem spýtať, v UH sa môže musli s mliekom alebo len na sucho? 😉 dík

adamko05
14. máj 2009

.. no, neviem.. ani neviem, kedy sa môžu musli.... ale ja som v UH aj puding mal párkrát... šak ked máš krémový zákusok, alebo tortu, je tam všetko.. maslo, muka.. mlieko...

ja som si rada robím aj jedlá cez vit. den "na teplo"... nepríde mi to také "hladné".... 😉

adamko05
14. máj 2009

večeriam.... perník... kto si dá..??? 😀

zajo79
14. máj 2009

ahojte. dnes mam vitaminy, celkom pohoda, na veceru som mala zapeceny baklazan - fuj, uz mi to ide usami.

a dala som si par orieskov vo wasabi - take pre chut, pikantne..mnaaam.

zajtra tesim na maso!!!!

a uz ma to nebavi...ale dnes som natiahla rifle, ktore este minuly tt som nezapla...jooj, tak mi to dodalo odhodlania este vydrzat.
dnesna vaha 62,2 - este tri kg a kaslem nato a budem len lahko dodrzovat toto stravovanie, dobre sa citim, len tych prehreskov bude asi teda ovela viacej, ale hlavne ziadne vecerne prezieranie.

Ja sa nemozem dockat zajtrajsieho peceneho kuriatka...so zeleninou pravdaze.

tara2
14. máj 2009

adamko - aj ja mam pernik, si mi narobila chute 😉

delta35
14. máj 2009

zajo79 - závidím Ti Tvoju váhu, oh ja som mala ešte pred mesiacom 62 kíl a teraz keď sa na seba pozriem tak je to hrôza. o 5 viac! je to priam na zúfanie

celkom som sa držala bez prehreškov celé dva dni a váha sa ani nezachvela. tak som na posedenie zbaštila Horalku a Kofilu...a vôbec ma to nemrzí. priam sa mi uľavilo. ale od zajtra zasa tvrdý režim, budú cestovinky, mňam.

tara2
14. máj 2009

delta nemozes byt taky pesimista, ono to pojde dole 😉 . Mne niekedy vaha tiez par dni stoji a potom mi to naraz klesne aj o kilo 🙂 ...treba vydrzat 🙂

delta35
14. máj 2009

tara - och veď ja viem, musím sa nejako dať dokopy...o mesiac štátnice a ja sa tam dogúľam ako sud. len keby bol aspoň nejaký náznak úspechu...trošku by to motivovalo...

adamko05
14. máj 2009

delta... hlavne, že Fidorka a Horalka chutili... 😉 ...
ja si myslím (xixi), že lepšie si dať dačo malé sladké, ked je chuť, ako to odkladať a od dve - tri hodiny zjesť dve bonboniery 😖 😖

mna ešte čaká čokoládka... pôjdem na nu... len potrebujem ešte Adama "upratať" do postele.. idem ho umyť, Alex už zaľahol... šak cez den mi dával zábarať....

písať sem na kona s ním je "arenalín" 😀

adamko05
14. máj 2009

delta... ale čo... bude uspech.. neboj... a 5 kg nie je veľa, to dáš isto dolu...

ja teda mám zajtra "rande" u mojich rodičov, tak vit. den bude v ohrození.... 😠 😠 .. ale budem sa snažiť, k plienkam pribalím aj banány a jabká a sušeného ovocie 😀 😀

tak sa tu majte, dobla som práve čokoládu a idem k TV, snád pár brušákov dám (ked bol hokej, viac ma to bavilo, som pri nom cvičila, som športovala aj aktívne aj pasívne... 😀 )

pá a nech sme rýýýýchle modelky 😉

delta35
14. máj 2009

adamko - 😀 no a ako to len dobre padne vychutnať si niečo sladké 😎

zajo79
14. máj 2009

ked mate chut na sladke, trosku horkej cokolady neuskodi...

ja si niekedy cez den ustipnem z toho co nemam, no len kustik, a staci mi to...clovek sa nejako oklame.

claudee
14. máj 2009

som len prišla na chvíľku nakuknúť 🙂 a že dobrú noc 🙂

zajo79
14. máj 2009

ako zvladate vodovy den? ja ho mam o tyzden aj nieco....potom uz chcem dietu nechat tak...aspon to pravidelne dodrziavanie

mysti
15. máj 2009

Ahojte baby, ja mam dnes bielkoviny, mam tu toastiky so syrom, mnam, uz sa tesim Vcera ovocie...ale vydrzala som a dnes rano uz na mna oprate rifle liezli nejako lepse ako predtym, aj sa v nich uz citim lepsie!
Nemame doma vahu /ani nechcem mat), tak sa budem vazit len zajtra pri svokre, ona ma tu specialnu vahu, co Ti aj tuk ukazuje, aj vsetko. Tak som zvedava. Zajtra idem do prace, aspon nebudem mat taku chut na jedlo... 😀

tara2
15. máj 2009

Dobre rano ja mam dnes vitaminy, na obed mam uz namocene susene ovocie 🙂

zuzanda
15. máj 2009

dobré ránko, u mňa tiež dnes vitamíny, akurát pijem kávu 😅 , pôjdeme na nákup nejaké ovocie a zeleninku kúpiť, až máme čo cez deň hryzkať 🙂 ... ale počasie zasa nič moc 😒... potom asi poupratujem, nech je zo mňa nejaký osoh 😀 😀

claudee
15. máj 2009

ja mám dnes škroby a už mám takmer hotové zeleninové rizoto 🙂 to lubim velmi 🙂
ale mám blbu naladu trosku, lebo ma začala boliet divne hlava a radšej som si dala tabletku, kým by sa to zhoršilo..
pôjdem si aj ľahnúť, som unavená, dosť som sa dneska nachodila..aspoň, že je WEEKEND 😀

zuzanda
15. máj 2009

halo, baby, kde ste, čo robíte? 🙂

ja sa dnes celkom držím, práve som zjedla hlávkový šalát a už sa dnes nechystám jesť, takže paráda 😉 😉 😉 ...
upratala som celý byt, tak ani nebolo času na lašovanie, aj ten deň rýchlejšie zbehol a presne claudee, hurá víkend 😀 😀 😀