90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
12. jún 2008

ahoj twins lasagne si kupis v obchode to je vlastne cestovina
ja ti napisem moj recept: do zapekacej misky das maslo/vymastis spodok/
spravis si najprv omacku: na panvici si oprazis cibulku, pridas sampiony ja kupujem omacku v lidli taku bazalkovu ochutenu, to vsetko zmiesas
a este besamelovu omacku: pol litra smotany trosku ju ochutis solou a korenim/nechas ju zovriet v hrnci/

ked mas toto pripravene budes vrstvit lasagne /to su tie cestoviny/ s tymito obidvoma omackami 🙂
ak chces najdi si daky recept na nete, neviem ci som to dobre napisala

🙂

gucz
12. jún 2008

ahojky twins že si sa aj objavila, ako?
baby aj ja chcm jahodky ☹
ja to tak veľmi ľúbim, na večeru som mala zmrzku, dva kopčeky, a tie pečené jabĺčka so škoricou je super nápad, asi zajtra vyskúšam

gucz
12. jún 2008

mám doma len jeden banán a asi kilo jabĺk a ešte oriešky, mňamky, tu nemajú iné ovocie v obchode a do tt sa mi nechce ísť len preto. Jedávate aj konzervy, tesa nie konzery, ale mandarinky, ananás atď v konzerve?

kenan
12. jún 2008

ahojte 🙂
tak ako vam to ide?
ja som dnes mala UH...no mala som taku chut na langose, ze som si ich dala na obed a aj na veceru 😀 😝

gucz
12. jún 2008

ja sem tuším prestanem chodiť ..... langoše....hmmmmmmm, tečú mi slinky, pažravica som 😀

kenan
12. jún 2008

gucz....inac s tou predrazenou zeleninou a ovocim poznam od nas doma na Slovensku 😠

hrozne aky rozdiel v cenach na dedinach a v meste.....dovoluju si to nehorazne predrazovat, lebo vedia velmi dobre, ze nie kazdy si moze ist nakupit do väcsieho mesta 😠

sestri
12. jún 2008

gucz...ja som na kompóty odkázaná...okrem mandar,pomar,grep,jahody a banany nič nemôžem...som na všetko alergická...tak sa vytešuj a daj si jablko.

kenan
12. jún 2008

juj gucz 😀 😀 😀 ....a to som si na nich dala kyslu smotanu!!! 😝

kenan
12. jún 2008

sestri....tak to ti ovocne dni nezavidim....ach jaaaaj ☹

gucz
12. jún 2008

hm, blbé, ja moc jabĺčka nemusím, lúbim akurát jakubky, to sú tie strašne kyselé čo keď dozrejú sú žlté, sypké a hnusne sladké. Také ale v obchodoch nekúpim, ale čo , dám si čo mám doma a hotovo

sestri
12. jún 2008

ja si to kompenzujem zeleninou...milujem uhorky a rajčiny.dokonca ani hrach nemôžem.

kenan
12. jún 2008

gucz....jablka musia byt u mna tvrde a stavnate....neznasam sypke 😖
od kedy som ochutnala to hurmi kaki.....mnaaaaaam davam si ho dost casto ,alebo banan

sestri...este ze sa moze ta zelenina.....a to sa akoze potom vysypes na celom tele???alebo ako sa to prejavuje?a co oriesky?

gucz
12. jún 2008

kenan ja by som si tam namiesto smotany nakydala obrvské množstvo cesnaku 😝

gucz
12. jún 2008

no veď aj ja mám tie jakubky rada kyselé, sú tak kyselé, že sa mi zmršťuje tvár 😀 , sypké jablká nemusím

sestri
12. jún 2008

kenan...nie nevysypem sa ...začne ma svrbieť podnebie a mám problémy z dýchaním.z orechov môžem arašidy a pistácie.

miresta
12. jún 2008

sestri - je veľmi zlé že si taká alergická, jasom alergická na orechy a arašidy a to sa mi zdá už strašné, mám presne také problémy aké opisuješ

miresta
12. jún 2008

gucz - tie jablčká naozaj vyskúšaj sú výborné, ja som ich robievala aj s medom, no neviem, či teraz môžeme jesť med, asi nie

miresta
12. jún 2008

gucz - to je hrozné ináč s tým ovocím, ale s konzervy nejem, lebo to obsahuje strašne veľa cukru

gucz
12. jún 2008

a ako ich presne robíš, skus mi to nejak polopate vysvetliť, postup prípravy myslím. vopred díííííky

miresta
12. jún 2008

gucz - ešte domáce kompóty áno, ale kúpne nie

lucxy
12. jún 2008

dobru noc vsetkym 😔

sestri
12. jún 2008

ja to neprajem ani najväčšiemu nepriateľovi...koľkokrát mi naparfémované pacientky vyvolali astmatický záchvat 😠

miresta
12. jún 2008

lucxy - dobrú nocku 😔

miresta
12. jún 2008

idem aj ja spinkať, dobrú nocku všetkým, zajtra papa 🙂

sestri
12. jún 2008

dobrú noc 😵

gucz
12. jún 2008

bru a pekné sníčky 😔

tinaa
12. jún 2008

tak som vas nestihla, este som musela dozehlit, dobru nocku vsetkym 😔

anaret
12. jún 2008

Čaute ženy!!! Tak mám po ovocnom dni...uf, to je zaberačka a hlavne večer a keď si pomyslím, že zajtra celé doobedie nič len zasa to blbé ovocie, tak odpadávam... možno raz sa to dá, ale ako to zvládate každý 4. deň, preboha??? Cez deň to ušlo, ale teraz večer je to horšie, no som rada, že som to zvládla.

Tie recepty vyššie vyzerajú úžasne- hlavne tie s tou smotanou - musela som to však preskočiť, lebo sa mi už točila hlava...ja neviem, ako nájdem silu aspoň na jeden mesiac, nieže na 3!!!!!

Všetky Vás zdravím a úprimne obdivujem!!!!

Bože, ja by som tak jedla chlieb a rožky s maslom a džemom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nina81
12. jún 2008

ahojte baby kto je ta sipkova?

tinaa
12. jún 2008

anaret hura tak predsa tu este niekto je. Mne tie ovocne dni nerobia problem, milujem melony a som z nich dost syta. Vecer si davam teply caj, na hlad je to najlepsie.

Ale tie rozky hm hm hm tak tie by som si teda dala, ale neboj, musime sa navzajom podporovat, a pôjde to lahsie. Asi som ti velmi nepomohla co?

No ta sipkova by aj mna zaujimala?