90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mysti
18. máj 2009

zuzka, tak naozaj vas takto smirujem, vidis, s tym druhym kolom to nie je az taky zly napad.... 😀 , ja budem mat sice prve kolo a vy druhe 😀 .

Ja by som ovocne dni tiez najradsej vynechavala, pretoze mi ani nahodou nerobia dobre 😀 . jasom sa nemerala, ale aj ja citim na rifliach, ze su volnejsie, musim sa odmerat.

Inak, ja sa zamestnavam naozaj az prilis, lenaby som ovocny den nejako prezila, chodim pravidelne na hodinu-dve do vyroby, potom sem vbehnem, napisem nejaku spravu, poslem nejaky report a rychlo spat do vyroby. 😀

Dnes chcem doma poupratovat balkon, tak nebudem mat cas mysliet na jedlo. 😀

tara2
18. máj 2009

zuzanat - to je nastraha pecenia doma 😀 ...ja ked mam kolac v chladnicke tak ma to tam tak tahaaaaaaaaa 😅 😅 😅

karinecko
18. máj 2009

Čaute dievčence ja som včera len začala ale zvladam to v pohode ja som tuto dietku už držala pred dvomi rokmi a schudla som pri nej 18 kg.Ale to aj s udržiavacou.No len teraz mám taky problém že stále kojím malý má už 10mesiacov ale ja neviem že či mu tym neako nemožem uškodit!!!! Nemate s tym niektora skusenost?

zuzanda
18. máj 2009

ahoj, karinecko, ja myslím, že keď už malý nie je výlučne dojčený, a papá už aj tuhú stravu, tak by mu to nemalo uškodiť... ja som túto diétu tiež držala, ked som dojčila, začala som, ked mal malý 7 mesiacov, a nikdy som nemala pocit, že by mu niečo chýbalo ... veď ak by sa ti zdalo, že niečo nie je v poriadku, môžeš hocikedy prestať a vrátiť sa k diéte neskôr 😉

tara2
18. máj 2009

karinecko - ja kojim, s prikrmamy sme zacali len pred par dnami a drzim tuto dietu. Nevsimla som si ze by som mala menej mlieka, aj maly je v pohode. Ja sa neobmedzujem v mnozstve, proste jem kolko mi treba a ten vodny den asi tiez nebudem drzat. Keby som zistila ze mam napr. menej mlieka tak s tym urcite seknem, ale zatial je to v pohode. A maly ma kopec vitaminov v mliecku (za normalnych okolnosti by som tolko ovocia a zeleniny nejedla)

karinecko
18. máj 2009

Dakujem Vam tak uz budem kludnejsia 🙂

zuzanat
18. máj 2009

karinecko aj ja kojim, aj ked Filip uz ma rok, takze uz len rano a vecer, ale tvoj syn uz je velky, tak by mu to nemalo uskodit.Asi sme tu teraz skoro vsetky co kojime.
Dnes sme boli so Zdenkou (adamko05) na prechadzke, tak sme si dali aj nanuk, ze sak ked mame tie UH tak mozeme 😀 Potom som si dala este pernik a teda ani nie som hladna, ked tak dzobnem do orechov 😀
Zajtra si dam cottage syr so zeleninou, asi si upeciem celozrny chlieb, tak snad mi bude aj obed chutit.

claudee
18. máj 2009

ahojky 🙂
no ja sa už psychicky pripravujem na zajtrajší ovocný deň 😝 ešteže mám toľko práce, že jednoducho nemám čas myslieť na jedlo..až keď prídem domov, a to je najhoršie..vtedy by som vyjedla všetky sladkosti, čo doma sú 🤐
nadávam si preto strašne moc 😒 hádam to zajtra odčiním..

keti
18. máj 2009

ahojte babule

aj ja by som sa rada pridala 😀 , len neviem čo mám robiť. lebo sa mi to nechce od začiatku čítať. Tak mi prosím v skratke napíšte. A ako dlho ju držíte.

idora
18. máj 2009

Jej Keti cauko, aj ja by som sa rada pridala, ak by si mala nejake infosky, daj vediet, pojdeme do toho 😉
Inak zdravim aj ostatne chudnuce, a vopred dakujem za rady, ktore mi urcite napisete 😉

keti
18. máj 2009

ahoj idorka

dufam, že to zvládnem, lebo ja som neni moc na diéty. Račej si zacvičím, lenže to ma časom omrzí ☹

idora
18. máj 2009

tak ja skor tu dietu mozem, lebo cvicit nemam cas, ale v podstate je to asi trapna vyhorka, ked sa chce, vsetko sa da. Ja mam teraz vela stresu v praci aj pomimo a ked mamvela stresu, tak veeela papam a je to na mne patricne vidiet. Potrebujem sa nastartovat a vstupit si do svedomia! 😒

keti
18. máj 2009

ach ani nehovor, ja som taká istá.Keď je stres, alebo ma niečo trápi tak čo nájdem je v momente vo mne.
a už sa nemôžem ani na seba pozrieť 😠 😠 a v nedelu, alebo keď niekam ideme tak je celá skrina vyhádzaná čo neviem čo si mám obliecť, lebo mi to je bud obtiahnuté, alebo nezapnem........ 😠 😠 😠 😠

idora ked sa niečo dozvieš tak mi daj vedieť budeme to spolu držať. A budeme sa podporovať. Nikto nám neodpovedá, tak nič iné neostáva a len si to asi prečítať 😉

idora
18. máj 2009

fain, zatial pa

mysti
19. máj 2009

Ahojte baby, ja som mala vcera ovocny den...no drzala som sa, ale moj muzicek si vymyslel, ze ci by som nespravila na veceru vyprazane sampinony s kasou...tak som urobila a veru som neodolala, ale dala som si len 2 male sampinoniky a asi dve lyzicky kase, naozaj sa to nedalo vydrzat. Inak nezvyknem zhresit....som naozaj zvedava, ci nieco schudnem, aj ked sa uz citim lepsie. Dnes mam rybky. Vcera som si v tesci kupila Matjesy s olivami, mnam, a dnes rano som bola na cerstve kaiserky, tak sa tesiiiim, mnam. Na veceru si dam nejaku makrelku....sa tesim, tento den mam rada. Aj zajtra bude fajn, asi si zase spravim nejake zemiacky... 😀

tara2
19. máj 2009

Dobre rano 🙂

keti, idora - poslite mi mail do ip poslem vam knihu, ale asi az poobede lebo idem s malym plavat tak to skor asi nestihnem 😉

ja mam dnes vitaminy, ale idem zase na plavanie tak to rychlo zbehne a nebudem mat cas mysliet na jedlo 🙂

zuzanda
19. máj 2009

zdravím, kočky, tak môj včerajší UH deň dopadol mimo očakávania 😖 , objednali sme si s manželom pizzu z pizzerie a skoro som ju aj celú zjedla 😅 😅 , taká som bola napráskaná, že som ani nevečerala ... dnes musím riadno pôstiť, aby sa to na mňa zasa nenalepilo 😠

keti, idora, vitajte, poslala som vám do IP link, kde je celá diéta rozpísaná

mysti, s tými rybami si mi narobila chute 😝 ... veru si aj ja na zajtra kúpim 😉

tara2
19. máj 2009

zuzanda - nic sa nedeje ides dalej 😉 ja som si vcera zabudla kupit na veceru kolace tak som spraskala cokoladove keksy...sa mi nechcelo trepat do obchodu aj s malym, urcite by som zase kupila aj to co nepotrebujem 😅

mysti
19. máj 2009

joj, ja sa stresne tesim na tie rybicky, ale musim este aspon 2 hodinky vydrzat a o jedenastej idem na vec...mam ryby naozaj velmi rada. Dokazala by som ich jest na rozne sposoby aj kazdy druhy den. 😀
Zajtra mam skroby, asi si urobim nejake fajne zemiaciky s brokolickou (necham si ju dnes, idem robit brokolicovu polievocku). Teito dva dni mam z celej diety najradsej 😀

keti
19. máj 2009

ahojte

dakujem za privítanie, a dúfam, že budem spolu s vami bojovať a vydržím to. 😔

musím si spraviť nejaký rozpis na chladničku aby som to mala na očách 😀 😀 😀 😀

a ešte som sa chcela opýtať na tie polievky. Tam som čítala, že vývar 😅 to len napr. dám bujon a vypijem tú vodu 😕 😀 😀 ,alebo ako???

zuzanda
19. máj 2009

keti, neboj, dá sa to v pohode vydržať, len si na to treba zvyknúť, hlavne na tie ovocné raňajky 😝 , to bol u mňa najväčší problém... k tým polievkam, ja som cez bielkovinový deň jedávala klasickú slepačiu, prípadne hovädziu polievku, čo varíme každý víkend, ale bez rezancov, ak nebol vývar, tak som si uvarila aj bujon, a počas škrobov som si tiež vedela uvariť zeleninový bujon, alebo zasa ked som malému varila zeleninovú polievku, tak som urobila takú, aby som ju mohla aj ja, teda bez cestovín, ale napr. so zemiakmi ... ale v poslednej dobe už vývary veľmi nejedávam, lebo akosi zabúdam a ani už nebývam taká hladná, ako kedysi, na začiatku to som sa tými vývarmi dosýtila, aby som vydržala do večere 😉

mysti
19. máj 2009

ja jedavam tiez vyvariky, presne ako pisala zuzana-bez rezancov, alebo si urobim aj bujon, ale dam si do toho vela zeleniny, lebo ta sa moze, tak sa to da... 🙂
Ja som uz zjedla na obed tie rybky, este ma cakaju aj na veceru. Vyvar si dam az pozdejsie, mozno az doma, aj ked by som ho mala vypit hned po jedle, ale neriem to tak, ze to je len voda, tak sa nebojim, ked ho zjem aj neskor.
Ale nejko rapidne nechudnem, je to sice len 8. dne, ale uz by sa to mohlo pomaly ukazovat...nie? ☹

karinecko
19. máj 2009

Caute baby ja mam dnes UH a spravila som si strapacky-mnam ale mam jeden celkom dobry receptik na skroby.Do pekaca dam na kolieska nakrajane surove zemiaky na to fazulu v paradajkovej omacke na to na kolieska pokrajanu cibulu surovu tej dost a nakoniec znovu zemiaky,sol,korenie mlete cierne a kmin.Dam to do truby piect.Je to dost dobre.To len ak by vam dochadzala inspirejsn. 😉

claudee
19. máj 2009

ahojky, ja mám dnes ovocný deň 😝 akože trpím, ale čo už..vydržím to nejak 🙄 ešte sa pôjdem na hodinku potiť na stacionárny bicykel 😀 by the way, som sa chcela opýtať..cvičievate aj vy? a aké cviky?

tara2
20. máj 2009

Dobre rano 🙂
ja mam dnes bielkoviny, na obed bude pecena ryba so zeleninovym salatom...ste mi minule narobili chute 🙂

keti
20. máj 2009

dobré ránko 😉

tara aj ja mám dnes. a robím kur. mäsko so zeleninou, ale musím uvariť aj ryžu pre drobca a muža.

ja idem ešte len dnes na to, takže ja mám ešte len 1deň. No, ale na ovocný sa veľmi teším, lebo ja ovocie môžem tak som zvedavá. Len neviem ako to zvládnem s vodou. ale to je ešte dááááleko 😀 😀 😀

tara2
20. máj 2009

keti kuracie masko so zeleninou som mala minule, je to dobre 🙂 . Ja vodu asi nebudem drzat kvoli kojeniu...ale chudnem pekne aj bez nej 🙂

claudee
20. máj 2009

ja mám škroby..takže ryža , tu ja môžem 😉 hocikedy, hocikde v akomkoľvek množstve 😀 a so zeleninou 🙂
aaa vodu ja neriešim, to je len taky doplnok..podla mna zbytocny..lebo po diete aj tak vodu držat nebudeme, takze vlastne na čo 😀 som raz aj skusila ten vodovy den, do piatej vecer som vydrzala v poho, ani som nebola hladna, ani chute nic...ale na naliehanie maminy som sa musela najest. mala prednasku, zevraj ci chcem ochoriet a podobne..aj ked chapem, ze sa o mna boji 🙂

mysti
20. máj 2009

ahojte baby...ja som mala vcera rybicky a velmi sa hanbim, ale zjedla som trosku kolacika.... ☹ som nevydrzala, prvykrat za dietu som mala taku strasnu chut na sladke...som neodolala. Dnes som si doniesla do prace len vyvarik a az ked pridem domov, dam si do rury nejake fajne zemiacky s brokolickou a s fazulkou. Sa tesim mnamky.... 😀
Inak som si dnes na bluzke vsimla, ze kusok zo mna islo dole, lebo mi je volna, ale myslim, ze na vahe nebude vidno nic...som zvedava, ale nejako to nejde tak dole ako som chcela.... ☹

pegas174
20. máj 2009

ahojte ja mam dnes druhe bielkoviny. rano som mala jablcko a jogurt, ja som jogurtova tak si ho neodpustim kazdy den, ale len rano.
vcera som mala ovocie, vlastne mala som mat 😀 az do vecera to celkom slo ale potom som si dala chleba s paprikou a redkovkou, vlastne celkom dietne nie?
uz sa tesim na obed na masko so zeleninkou. najviac sa obavam vikendou, lebo moja skoro svokra vzdy vari a pecie ako pre armadu a odolavam len tazko