90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

krasulka
31. okt 2009

pog 😅 😅 😅 😅 no tak to nie ja ze nejaky slobodny keby bol, napr aj s dietatom 😀 😀 😀

baby ja asi idem spat bo ma chyta hlad 🙂 ale hasici su super 🙂

pog
31. okt 2009

to jo, nekdy az moc 🙂 sice jak je znam, tak jsou vsichni stejni - hasic x nehasic, bud rada, za to co mas.....
nebo ti muzu pucovat toho mojeho 😀 nekdy mi pekne leze na nervy, ze jsem rada, ze je na smene a vim, ze budu mit cely den klid

ja jdu taky spat

krasulka
31. okt 2009

pog daj pokoj mam co robit s jednym chlapom nieto este s dvomi 😀 😀 😀 😀 no a uz idem aj ja ha

chamuda
1. nov 2009

ahojte kocky,
tak som zacala plavat. dufam aj vaha sa pohne smerom na dol rychlejsie 🙂 neviem ci je povolene, ale dnes si dam sushi-teda len zeleninou, ziadne s tuniakom ci rybov. ja zboznujem sushi. neviem zistit ci pocas tejto diety je povolene. o 3 dni mam len vodovy den- prvy krat. neviem ci to zvladnem. moze sa pit aj citronova voda? Nemozme uverit ze uz mesiac drzim dietu. schudla som len 3.5 kg :( ja viem mala by som sa tesit kazdemu vysledku, len som myslela, ze to pojde rychlejsie.....

zelam pekny den.

cipsinka
1. nov 2009

pekny den prajem 🙂

chamuda samozrejme,ze sa moze pit citronova voda,ba co dokonca mala by si ju pit,citrusove plody su najvacsi odburavaci tuku 😉 😉 😉 😉 😉 Takze hor sa do citronovania 😉 😉 😉 😉 .

Baby a ryby ako tuniak a tak sa moze len bielkovinovy den??SOm myslela,ze zajtra mam UH,ze by som si dala cestovniny s tuniakom ale to asi nemozem,ze?? 😕 😕 😕

ivella
1. nov 2009

ahojte,moc sem dnes nechcem kukat,lebo mam vitaminy a zajtra vodu,,tak to nechcem prehnat s jedenim,inak by som zajtra skapala.zatim mam v sebe jeden pomaranc a dve kavy..
chamuda,pockaj po vodovom ked sa odvazis,,,to bude krasne kilecko dole 😀 😀
cipsinka ahoj medzi nami 😉 😉
co ja poznam hasicov--este k tomu ceskych,tak na to svoje povolanie pekne balili baby 😀 😀 (ale boli slobodni,takze v poho)

krasulka
1. nov 2009

Ahojte,

Ivela fuu zajtra vodicka? no suuupeeer pockaj pozajtra ked skocis na vahu jupiii tobude nieco 😵 😵 😵 😵

chamudavsak to ma spekny ubytok na vahe, a aj sa merias? mozno viacej chudnes na cm ako na kg 😉

ja dsom dnes znovu mala kari ryzu, dobre bola mnam a k tomu zeleninkovy salatik 🙂

cipsinka
1. nov 2009

ivella dik moc 😉 😉 😉 a prajem ti zvladnutie tychto dvoch tazkych dni,jooj to je masaker 😒 😒 😒 😒

bea44
2. nov 2009

No detičky moje:

ivela: dzžim palec. ty to určite zvladnes v pohode. / ja v stredu/ 😎
cipsinka : vitaj v klube 🙂
chamuda: ta vaha sa určite pohne, len musiš vydržat a hlavne na to nemysliet, nevzdavaj to 😵
krasulka: super ubytok 😉

dnes cestoviny ale len s paradajkami,/ už som potrebovala zmenu/ 😀
, večer niečo slaaaaadke, / robila som jahodovu bublaninu to možem???/ 🙄
dam si aj tak ! 😀 😀

Ozaj čo to tam hre bolo s tymi hasičmi ???
jedného / ale mladeho / pošlite aj mneeee. 😀 😀 😀
Idem makat, cavte

ivella
2. nov 2009

ahooojte...
vcera som isla na 100%..teda ranajky pomaranc,obed pomaranc,vecera pomaranc 🙂 🙂
a zatim som vobec neni hladna,no sama doma s drobcekom,tak je to fajn,,uvidime ked sa velky brat vrati zo skolky a zacne vyjedat svoje jogurtiky 😀
mam navareny cajik,po 3deci v troch poharoch a kazdy iny-ale vsetky na chudnutie 😝 to len aby som striedala chute 😉
zajtra skocim na vahu..
bea,jahodovu bublaninku?chces aby ti to nabublalo v bruchu? 😀 😀 😀 myslim ale ze mozes,v pohode,sak kremes by bol isto na tom s kaloriami horsie 😀

krasulka
2. nov 2009

Ivelaaaa drziiim vseetko mozne nech to dnes v pohode zvladnes hlavne aby ti nebolo zle, lebo z toho mam ja obavu aby som neodkvecla s prazdnym zaludkom.

Ja dnes tiez cestoviny ale este neviem ani za boha s vim 😀

bea, co aky hasici 😅 😅 😅 😀 😀 😀 to nam hrabalo z hladu 😀 😀 😀 😀 ale keby sa predsalen jeden nasiel sup sem s nim 😎

Ako ste dusickovali?

ivella
2. nov 2009

krasulka,ja sa zase toho nebojim,som zvykuta z tych xy diet co som drzala hladovat..u mna len pazravost moze prepuknut..ale dnes som odhodlana vydrzat,som total v pohodicke,hlavne ked synko po dvoch tyzdnoch v skolke,tak nemam ziaden stres,maly mi dokonca uz cez dve hodky spinka..
sice domacnost by potrebovala trochu poutierat a povysavat,ale povedala som si ze dnes sa na vsetko mozem..sak si zasluzim,dva tyzdne som si pomaly nesadla a tak to aj dopadlo,z nervov a zo stresu som rusila vsetky pravidla diety ktore existuju..
fakt clovek musi byt v pohode,ked chce nieco dosiahnut 😅
my moc nedusickujeme,nakoniec sme nestihli ani na cintorin a este taka kosa bola ze fuuuuuj ☹

bea44
2. nov 2009

- pomooooooc. o 12 stej som zjedla cestoviny s paradajkami a teraz ma chytila žravost:
-1 banan, 1 jablko / male/ 1/2 grepu od rana je už vo mne a ešte prehladavam šufliky na stole 😲
/ či niečo nenajdem/ 😒 😒 . naštastie už si nekupujem do zasoby 😎 .
- je to citit , ze dnes je spln. /dnes budem nervna/ este že MM ide do nočnej 😀 😀.

je to tak ako to stale opakuje ivella: človek musi byt v pohode aby neporušoval pravidla 😉

krasulka
2. nov 2009

beaa vyydrrrrzz napi sa citronovej vody a daj si zuvacku to pomaha 😀 😀 😀 aj ja zujem 😀 😀 😀

aj ja som mala spagetky manm, lubim tento den a na veceru mam jablkovy kolaaacik juchuuuuu

boze tu je taka kosa hodinku som bola s malou vonku ale normalne ze zimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

adamko05
2. nov 2009

ahojteee.....

... šak vás nestíham...

vidím, že sa tu aj "voduje".. no neviem, či ja sa na to dám..???

cez víkend som hrešila... u našich je to otras, tam sa dietuje TAZKOOOOO... vo štvrtok a v piatok som sa držala, ale v sobotu, vit. den a večerala som hranolky 😠 😠 😠 ... ostatné dni som jedla, to, čo som mohla... ale to zas boli MAXI porcie...mama robila na moj UH dník langoš... juuuj...fajné boli.... ak som sa nacpala..

tak od dnes idem zas prísnejšie na seba... na obed som mala pečené zemiaky v šupke... aj teraz si idem urobit zemiaky... a idem urobit oškvarkové pagáčiky mužovi zajtra do práce a ja budem mat na obed, to môžem v UH den, či nie?

idem, boli sme vonku, idem makat a potom sa budeme hrat, kým bude kysnuť 😉

krasulka
2. nov 2009

Adamko no vitaj spat 😀 😀 😀 tak si si pomlasala, a sup sa na stary rezim, vsak chceme byt nejake hviezdy do leta nie? nech sa za tebou obzriem ked ta stretnem v lete v maxe 😀 😀 😀 😀

Ja na veceru jablkovy kolaaaaaacik jupijeeee mnaaam a cokolaaada juchuuu 😵 😵 😵

zajtra vitaminy, to je pohoda, Inak ten vodoy ved ja asi tiez budem mat vitaminovy..ja to nemozem risknut ze ma drbne niekde doma o zem a co bude s malou? Muz ma najde az vecer ked pride z roboty 😕 😀

ivella
2. nov 2009

dievcata,teda tie reci o hranolkach,kolacikoch a cokolade---no vedela som ze sem nemam ani nakuknut 😠 😠 😀
ale drzim sa statocne,az na styri kavy s mliekom-nizkotucnym a z toho dve kavicky bez kofeinu 🙂
tesim sa rano na vahu,aj ked po tych prehreskoch sa mi vaha tak akurat posunie tam kde som bola pred tyzdnom,teda aspon dufam ze nebudem mat viac 😒
zajtra masicko,uz mam v hlave tu chut 😀 😀 😀

ivella
2. nov 2009

a v tom maxe si mozeme dat rande vsetky tri.. 😉

krasulka
2. nov 2009

Ivella ty si z kadial? 🙂

ivelkaaa vydrzzz zajtra na papapaas a bude dobre 😵 😵 a som aj ja zvedava kolko budes mat minus po tom dnesnom dni 🙂 dufam ze prijemne prekvapis a motivujes nas este raz.

No to by sme teda mohli dat nejaku kavu a popripade aj nejaky kreemes 😀 😀 😀 ked uz budeme stiihlice a okoloiduce bacule si budu vraviet: aha hentie ake chude a zeru zakusky, ako to robia? 😀 😀 😀 😀

ivella
2. nov 2009

krasul 😀 😀 😀 😀
tak ja na to rande mozno za tri roky 😝 (ze chudeeee)som cista trencanka 😉
bola by som blba teraz porusit,,,no cez superstar som obkusala vsetky nehty 😀

adamko05
2. nov 2009

ten Max beriem 😉

ivella..... supeeer... voda je za tebou... snád sa v noci nepocikáááš 😀

ja mám sebou škroby... uspešne 😵 😵

vonaju mi tu tie pagáčiky, ale NEDAM SI.. teda DAM, zajtra 😉

ivella
3. nov 2009

ahojte babulky 😉 😉
tak idem prave z vahy a mam (pre mna krasnych uspesnych)90.8kg...za 29dni dole 9.7kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀
juuj,mam taku radost,ze by som najradsej zjedla cokoladu,ale uz si rozmrazujem masicko prsicko 😅
a som pripravena bojovat dalej,o to menej ma mrzi,ze muz dojde az sobotu vecer,bude menej prehreskov
cakam ze sa to asi na chvilu zastavi po vodovom dni,ale neva 😔

adamko05
3. nov 2009

ivella...... supeeeeeeeeeeeeer... ked to takto pôjde dolu, tak po Vianociach oblečieš 40tku 😉

ja mám dnes UH, neviem, asi nakoniec urobím rajčinovu polievku, tu môžem aj ja, aj veľký "krpatý" a skusim dať aj malému "krpatému".... lekárka detská by ma asi nepochválila, ale mkrva s karelábom dokola mu fakt už nechutííí ... tak vyskušam pár lyžičiek dat aj jemu... hodím tam dáku bezvaječnu cestovinu... a dám si asi aspon jeden pagáčik potom ,nech viem, čo som napiekla... ale su strašne tenké, bud. týžden si dám reparát a urobím hrubšie.... som robila včera prvýkrát

práve pijem kávičku a pôjdem si urobit jabkovu kašu... 😝

stále dumám, či dat tu vodu, alebo nie.... bolo by to už bud. utorok.... 😒

bea44
3. nov 2009

Ivela : super !!!!!!!!!. To je motivácia !!! 😵 aj pre nás ostatné . 🙂
Adamko aj moje prve pagačiky boli ako po hladovke 😀 😀 . ale druhé už som nechala vyššie cesto a boli super 😎
ale ja mam recept len z kysnuteho prekladaneho cesta. ty ake ?

ja dnes ovocie. už mam za sebou banan a jablko. teraz si davam kavu/ jasne ze so smotanou a cukrom/ 😀
aby som nepredbehla v ubytku Ivellu a aby som nemusela kupovat nove veci. už to začina byt vidiet na nohaviciach a aj pulovre nie su take obtiahnute. Hurá 😝 😝 .
zajtra mam sice vodu ale už mám pripravený džus a aj ovocie. / v prípade vojny/ 😉 😀
a v štvrtok sa odvažim .

ivella
3. nov 2009

adamko,doktorke nevypravame co spracu nase deti 😀 😀 moj tiez uz je piskoty o dusu ..akurat sa chystame na ockovanie..
bea,co to tu citam,,,ake ovocie,aky dzus????????ten skvely pocit si musis zazit,urcite isli cez vodovy aj dve kila dole 😉 a nezvladnes namiesto smotany mlieko?a miesto cukru ten ..neviem ako sa vola-ti malinke gulicky
ja obleciem konecne rifle(nie elasticke)co som nosila v tretom mesiaci..do svojich obvyklych mam este daleko..no najhorsie ze si to vsimla len jedna kamoska-na tvari som vraj tensia(mala som asi menej makeupu ked sme sa stretli 😀 )ale vsetkych ospravedlnim tym,ze mam na sebe bundu,,inak by to bolo viditelnejsie
pagace som este nerobila,no dala by som si 😝

adamko05
3. nov 2009

bea... také iste aj ja, kysnuté, prekladané... ide tam smotana... možno máme rovnaký recept na pagáče....🙂

baby, viete kde ja som asi najviach schudla?? 😀 😀 😀 .. klasika, na prstoch, fakt.. sa asi smejete.. ale dnes mi v aute spadol prsten.. a to isté aj pred dvoma rokmi, šli mi prvé dole cm- teda mm na mietach, kde fakt netreba... tak ale teším sa všetkému... a teraz nastupia cici, potom ksicht a bude 90 den a rit budem mat furt jak dvere od autobusu ... a bruchu nehovoriac 😠 😠 😠 😠

ivella... jasné, že dr. nepoviem... tak ale, mne by tiež 5 mes. nechutilo iba varené vo vode... mama ma od 9 mes zasmaženou polievkou krmila, a jak sa mám dobre, a dobre vypadám.... 😀 😀

krasulka
3. nov 2009

Ahoojteeeeeeeeee
Ivelaaaa woooooooooooooooooooooow, tyi si dala za mesiac dole 10 kilov? mna odvezu, vsak to je kraaaasa 😵 😵 😵 😵 Si dobraaaa!!!! Tak to stalo za to vydrzat, a vidiet to podla mna musi byt, 10 kil je 10 kil. Mozno si myslia ze ked si tak rychlo zhodila ze si vazne chora tak sa boja spytat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ja dnes ako bea Vitaminy. Mam celkom rada tentotden, lebo na obed si dusuevam zeleninu.

V noci som sa skoro stala vdovou. Mala zle spala a ked uz konecne zaspala rano o 3 a spala pol hodinu tak moj muz tak zakaslal nahlas ze dieta malo soky a dalsiu hodinu bol ahore 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to keby nas niekto pocul neuveri ze sme manzelia len dva roky 😀 😀 😀 😀 Skoro som ho zabila. Ale malej asi ide zub preto tak zle spi.

Adamko, ja som minuly tyzden robila plnenu ppapriku s tou rajcinovou stavou a mala zjedla jeden knedlik a plnu misku, som jej to roztlacila vidlickou 😅 Ale to som len skusala, ale vsak postupne nech si zvyka na nasu stravu. Ja jej davam aj chlebik uz, aj rozky, len keby uz mala cim kusat by to bolo jednoduchsie

adamko05
3. nov 2009

krasul...

dobrá noc... talianska 😀 😀

... no ved chlebík, rožtek... sa môže od cca 7-8 mes., to dávam aj ja... malemu veľmi chutí.. jemu vlastne chutí všetko "naše"... ale už mu nevarím veľmi zvlášt, iba ked je guláš... alebo tak... v nedelu vývar pekne náš, s bezvaj. cestovinou, masko s ryžou tiež naše (ale on to papá na etapy, pred spaním polievka, po spaní druhé)... takže ja zas nie som tá "tabulková matka" - ale nič proti nim, fakt nič, každá dáva to, čo uzná za vhodné... len môj malý má problémy s bruškom troška, prdíky od narodenia nás stále trápia, v noci budia... tak preto sme-tam opatrnejšie... (prvý v 9 mes. jedol VSEKO, strukoviny na tony... tento strukoviny len tak sporadicky, 4-5 fazuliek... ☹()

no, tak to, bolo okienko "zdravá strava našich detííí" 😀 😀

cez vit. den mám tiež rada na obed zeleninu... minule som si uvarila karfiol (cez víkend u našich, vtedy, ked som to večer pos.ala hranolkami 😠 😠 ) a potom som ho, ked vychladol opiekla troška na masle... tak prudko... taká packa to bola... ale bol super, iný, ako iba uvarený 😉 😝

ivella
3. nov 2009

my sme doma od dokiny,mala som prednasku ze nemam davat ani jablko,ani ani ani...ani nic len mrkvicku.no my piskotky,malinovu presnidku a psenicne kasicky v pohodicke 😀 😀 ale bola som ticho 🤐 sak nutrilon drahyyyy
no krasulka,sama ziiiram jak to na mna funguje tato dietka,,pred rokom som makala na orbitracku jak diva aby som take kila dala dole a teraz aj mlsam a kuuuuk,tesim sa jak male dieta 😀 😀 no ale ked som mala o 20menej,tak jasne ze to slo pomalsie
uz mam za sebou obedik,po toooolkych dnoch 😀

ivella
3. nov 2009

adamko,presne viem o com hovoris s tymi prstami,ja to tiez vsimam,konecne obleciem snubak..no obrucku stale nie
no a ja prve chudnem na riti a na bokoch,vzdy..potrebovala by som chrbat a kozy a brucho a a a ,,,,