90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

erikas
13. jún 2008

riana246 sa ti smeje ,ale ja si asi vážne do push upiek budem musieť ešte dávať pánske vreckovky 😨

riana246
13. jún 2008

sa smejem preto, že ja budem na tom rovnako......a počula som, že si davaju aj ponožky.... 😀 😀 😀

aniel
13. jún 2008

jesika ja sa odvážimaž zajtra,neviem či išlo niečo dolu, ale zatial to na oblečení moc necítim,lebo som mala dosť takých elastických vecí, tak zajtra sa aj zmerám a napíšem 😉

aniel
13. jún 2008

no mne zatial z přs nešlo nič,ale trošku by mohlo 😀

erikas
13. jún 2008

riana246 asi viaceré máme tento problém,čo užbudeme štíhle a ploché 😀 😀

aniel
13. jún 2008

ja by som chcela byť štíhla, ale dúfam,že niečo tam zostane .To by sa manželovi nepáčilo 😝

erikas
13. jún 2008

aniel to dúfam aj ja,čo nám iné zostáva 😉

aniel
13. jún 2008

môj muž by mi povedal ,aby som bola radšej tučná ha ha ha 😀 😀 😀

erikas
13. jún 2008

naši chlapi nám budú šetriť na silikóny 😉

jahodkajaja
13. jún 2008

Ahojte baby, tak ja som dnes začala 😉 na raňajky jablko a obed si uvarím spolu s malým...papá biele mäsko so zeleninou..tak nebudem sa odteraz s manželo stravovať, ale so synom 😀
jesika ahoj, včera mi nejako blblo icq, prepáč ☹

aniel
13. jún 2008

jahodkajaja ja sa tiež stravujem s malou 😉

jahodkajaja
13. jún 2008

aniel aspon nebudem musieť variť na trikrát, ale len na 2krát 😉

aniel
13. jún 2008

no ja aj tak varím na3 krát,lebo môj synátor skoro nič nelúbi 😒

erikas
13. jún 2008

aniel, jahodkajaja ja keby som sa stravovala so svojím synom tak mám 200 kg 😀

kitaka
13. jún 2008

erikas..sme na tom s váhou rovnako,ja tiež mám 59 (kilečko som už zhodila,dnes 5 den) chcem zhodiť aspon 5 kíl ešte,ale s tými prsami som na tom lepšie 😨

erikas
13. jún 2008

kitaka ja mám tiež 55kg vysnívaných,no ide to ťažko ,ale ešte pobojujeme nie? 😉

gucz
13. jún 2008

juj baby ja mám opačný problém, ja by som z pŕs naozaj chcela zhodiť, ja mám dosť bujné poprsie, povedala by som až moc, a to tiež nieje dobré, neverili by ste ako z toho bolí chrbát. Ja túžim po lentilkách pod kobercom, ale toho sa asi nedožijem, na mňa už čakajú asi len psie uši 😀 😀 😀

jahodkajaja
13. jún 2008

erikas tak ten moj spapa ako myšička , takže mne to vyhovuje... 😉

kitaka
13. jún 2008

erikas...........tak tomu ver,že budeme bojovať!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

miresta
13. jún 2008

ahojte babenky, tak som tu, kým som prečítala, čo ste popísali od včera večera, tak ubehla štvrť hodinka 😀

erikas
13. jún 2008

gucz 😀 chápem,že chrbát trpí tou ťarchou ,ale zase drať ich po koberci tiež nie je bohvie čo🙂)) moja kolegynka obdarená vnadami ako venuša vraví, že keď si odopne podprsenku tak sa jej vrásky vyhladia 😀 😀

jesika26
13. jún 2008

ahoj jahodkajaja - však v podohe, ked sa ti bude dat tak napíš na icq.Tak zatial to zvládaš v pohode??????Som rada, že si sa na toto dala a samozrejme držím palce.
Keby ste vedeli aká som už hladná, ani voda nepomáha 😢

erikas
13. jún 2008

jahodkajaja ale môj syn má 195 cm a 17 rokov,no čo ti budem hovoriť 😝

miresta
13. jún 2008

aniel - tie pečené jablká si robím ja takto : Jablká si narwežeš asi na 1,5 cm kolečka, tie namažeš trochou medu a posypeš škoricou, ak máš grilovaciu rošt, tak to na to poukladaj a zapeč asi tak 10 -15 minút, ak nemáš, tak to daj na normálny pekáč, a pri pečení môžeš pokvapkať šťavou z pomaranča a výborne chutia, ak dáš medzi alebo na ne aj listky medovky, či mäty, len mäta má rýchlo spaľujúce účinky, takže budeš rýchlo hladná.

erikas
13. jún 2008

jesika26 vydrrrž,prípadne si daj kúsok ovocia,skús vodu s citrónom aspoň 1/2 litra vypiť 🤐

jahodkajaja
13. jún 2008

erikas ahaaaaa 😀 😀 😀
Jesika už som ti aj napísala ráno na icq 😉
No pre mňa je najväčšie utrpenie káva...ja ju milujem s cukrom a mliekom a teraz bez ☹ od rána ešte tú idtú popíjam , normálne by som mala vypitú už druhú 😀

miresta
13. jún 2008

jahodkajaja - tak ti držím palce!!!! 🙂

jesika26 - no to ťa obdivujem, dúfam, že aj ja vydržím tak dlho, moja segra mala tiež pred včerom prvú vodu, vravela že sa to dá celkom zvládnuť

Napíšem dnes niejaké recepty, tak dúfam, že vás niejaký zaujme

erikas
13. jún 2008

miresta veru napíš niečo na inšpiráciu 😉

miresta
13. jún 2008

gucz - tie prsia ti nezávidím, ale ja s mojimi tiež nie som spokojná, chodia si hore dole ako sa im zachce, keď mám vyššiu váhu sú ako melóny a stačí že dám dole 5 kíl, už sú o 2 čísla menšie, ako potom budú vyzerať keď stratia svalstvo, naozaj ako psie uši 😀 😀 😀 😀

miresta
13. jún 2008

erikas - napíšem, len teraz ma malá zlostí, lepšie povedané ona sa zlostí, tak idem k nej , neskôr papa

jesika26 - držím palce!!!!!!!!!!!!!!