90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

markiza
6. nov 2009

dobre rano, tak ja mozem prispiet len dvoma kiwi a to je zatial vsetko 😀

krasulka, ja pijem nalacno aloe vera dzus, uz druhy mesiac. jablkovy ocot je fajn, ale netreba to s nim prehanat. v lekarnach su dostat aj tobolky s obsahom jablcneho octu.

chamuda
6. nov 2009

Caute babinec,

ziaden chlap s nami nedrzi? 🙂 Ludia som strasne happy 😀 dnes som obliekla nohavice co som kupila pred mesiacom a mi padaju- tadaaaaaaaaaaaa 😵 😀 😀 😀 ale este stale som gula!!!
Ivella- mas pravdu lahsie sa drzi v Australii ked je teplo, je tu velka moznost ovocia. ja priam zboznujem ovocne dni. jem same tropicke ovocie a velmi chuti, no na druhej strane kazdy beha v plavkach po plazi a ja sa za seba dost hambim. Inac nikdy som nebola taka gula. pred rokom a pol som vazila 65kg a teraz mam 81kg ☹
krasulka- aspon nemusis chodit v kratkych suknach a plavkach. Australia ale inac uzasna,ma najkrajsie plaze ako som zatial videla 🙂
Caka ma este dlha cesta. budem rada ked zidem na 67kg, vraj tak by som mala vazit... 😒
dnes som spasala ryzu zo zeleninou a potom som bola hrat tenis. teraz mi je zle, hrala som na slnku, prehnala som to.
bea44 aj 3.5kg je super, ja si myslim cim vaha bude nizsia kg idu pomalsie.aku mas vysku? nemyslim ze tento mesiac schudnem tiez 5kg. inac gratulujem.

baby tesim sa ze vas tu mam, vsetky ste uzasne!!!! konecne nieco pre seba robime!!!
Ja som si dala odmenu, po 90 dnoch idem na nakupy a utratim celu vyplatu 🙂 Teraz si nic nekupujem.
niekto drzi dalsich 90 dni? myslim po tychto 90 ci dalsich...??

markiza
6. nov 2009

chamuda, moj chlap sa pridal so mnou 😎

ivella
6. nov 2009

chamuda,tak to bolo dobreee,ze utratis celu vyplatu 😀 ja miniem moju matersku behom 2-3dni 😠 😀
a ze tenis,paraaada,aka si aktivna 🙂 🙂 ale ved aj moje pochodovanie po byte sa pocita 😀 😀
jablkovy ocot som skusala a skoro som sa posablila-vacsi humus som v hube nikdy nemala,este cely den ma ta chut strasila,brrrrrrrrrr 😖 🤐 takze ja len vychladenu kysleku,nech ma telo co robit,kym ju ohreje 😅
ja mam vitaminy dnes,no zajtra sa odvazim..
nas teplotka aj bolesti tusim pomalycky opustaju,tak sa vytesujem,,samozrejme ocinko pride domkov na hotove 😠

bea44
6. nov 2009

ahojte, co sa mi dnes stalo: zaspala som, a tak som sa ponahlala na autobus, že doma v chodbe ostal zabalený obed /zemiacky a zelenia ☹ / . prišla som na to az v kancli, ked som to chcela dat do chladnicky. super nie ? 😝
/ zeby dalši vodovy den???/ este že mam v robote zasoby ovocia. 😉
a od nervov som si teraz ku káve dala jednu malu čokoladku. takže adamko nie si sama. a na vahu sa radšej postavim az na buduci tyzden. 😀 😀 / tvoje kila by som chcela mat/ 😝
antdem to ako do seby dostaneš tolko tekutin, ja 2-2,5 litra a dost. ☹
Ivella, myslim že nebudeš sama s tou pizzou, ja sa chystam zajtra a určite padne za obet cela 😀 😀 . nepriatela treba porazit uplne naraz, nie po troške 😀 😀 .

ivella
6. nov 2009

bea 😀 😀 😀 sak rozmyslam,ze by som mohla dat detsku porciu,alebo dajaku zeleninovu,,ale to by som asi chcela od seba moc 😎
ja to dobehnem vecerou,ziaden kolac,coko..nic
ten obed-katastrofa,no miesto neho malo byt jablko a nie cokolada 😠
baby,to ked vidim ze kazda rusi hned zrana,zajdem do chladnicky po ten salat..tak klud.. 😀
markiza,sak nech sa muzik registruje,radi si precitame jeho prehresky 😀 😀

bea44
6. nov 2009

chamuda: aj ja chceeeeem, : slnko, voda, nič nerobenie, tenis, SUPER !!!
ja cely den v kancelarii na zadku/ prečo potom priberám nie ?????/ 😲
moja výška / alebo skor nizska / : 158 / a to si centimetere pridavam 😀 😀 /
ivela: super to je fajn. že vam je lepsie 🙂

antdem
6. nov 2009

pizza sa už pečie 🙄 . No keby som zhrešila len jogurtom 😔 . Robím pizzu aj pre rodinu-všeličo som tam dala-na plech aj do seba 😔 .
bea 44-s tým pitím to zatial ide, neboj nie na dlho 😀 . Teraz som si vymyslela taký systém, že si uvarím do 1 l krčahu čaj, odlejem si z neho do 1/2 l pohára a vypijem na ex. Inak by som na to zabudla vždy si po troške nalievať. Ale čúrala som celú noc 😀

antdem
6. nov 2009

ivella-mne sa už pri malej robiť nedá, teda aspoň variť. Do všetkého mi lezie, do umývačky, do rúry 😠 , v jednom kuse som v strehu. Ale vysávať pri nej môžem, to ju baví pozorovať...

adamko05
6. nov 2009

no, malý pospal hodinu a pol.... uvažujem, či ideme von, veľmi sa mi nechce... asi až poobede... uvarila som si kávičku práve... tak sa zahráme troška... ja som pri nom ležala, ale ako som zdriemla, trebalo mi na WC, tak super... 3krát som bola, bo ráno som viac jak pol litra čaju vypila a nič nejedla.. tááák som nadávala pri každom cikaní, že šak som mohla spat... 😀 😀

ja tiež miniem matersku behom 2-3 dní, a teda, vôbec nie na seba 😠

ja dnes urobím pizzové koláčiky z líst. cesta... zajtra mi poobede ešte k narodkám pridu gražulovat... ale sebe asi zajtra urobím bez šunky a syra, iba kečup a koreniny... až sa mi nebude chciet, tak si dám cestoviny... no a večer... no neviem, možno sa prekonám a dám si fakt dačo "dietne" lahké a k tomu vinko..

ja nikoho nenabádam k "zhrešeniu".. ja sa tu iba spovedám 😀 😀

a isto, keby športujem (dvakrát do tyždna aerobic alebo posilka), tak to ide viac dolu... ale neva, celkom sa mi zasa (aj pred dvoma rokmi to tak bolo) začína toto stravovanie páčiť a baví ma vymyšlat si, čo budem jest a tešiť sa na další den, že dám si " to a to".. tak je to hádam na dobrej ceste aj ked sem-tam "uletím".. hlavne, že váha nestupa 😵

chcela som, že ako si, ivella, robila tie palacinky... daj recept na cesto.. bo šak z mlieka nemôžem v UH, niee? 😕

a inak, sa mi páči, ako ste sa rozkecali, pred 3 týždnami som si tu písala sama so sebou, ked som bola dva dni bez netu, stihla som vás dočítať do sekundy (našla som posledný svoj príspevok 😀 😀 ) a zrazu tu niesom hodinu a pol a skoro strana???? 😕 😕 super

cencula
6. nov 2009

ahojte ja začínam dnes druhý krát, mám problém vydržať, je tgo strašné, na obed sa na práskam, ale ale ja som skoro za 2 hodiny hladná, no neviem ako to zvládnem. inak na recetpy je dobrá stránka www.chudnime-kinga.sk a tie babenky sú tam tiež zlaté. držte sa a pa

ivella
6. nov 2009

no vidis adamko,sme aktivne po kazdej stranke..
ja nohou vozim maleho v kociku,popri tom pisem sem a este stiaham telefonovat-sluchatka na usiach 😀
palacinky robim z vody-teda davam kyselku-je to krasne nadychane a ver ze nikto nespozna ze nie su z mlieka..to ma naucila jedna skolska kucharka(takto nas tam asi o......li od malicka)ja ich tak robim uz daaavno,,len samozrejme s vajcom
ja som na wecku castejsie ako ked som bola tehotnaa
antdem,nonono-ale ved isto si na pizzu davala same paradajky,papriky,sampiony,kukuricu...ze??? 😀 😀

ivella
6. nov 2009

cencula,teba si pamatam,,,nezacinali sme nejako naraz?tak de sdruhy a posledny krat..a nemysli na jedlo,zabor sa do nejakej cinnosti,trebars sadni sem na kona a cas ujde ani nevies ako 😉

adamko05
6. nov 2009

cencula....

..... kolľko dní si vydržala prvýkrát???... a koľko potrebuješ zhodit....?

skus sa aj pred obedom tesne napiť vody, čaju... aspon 2 dcl (ja sa tak snažím,a by som toho toľko nezjedla)... a potom dáka aktivity... obeduj tak okolo 13tej, 13.30 ak vydržiš, aby to nebolo do večera do tej 18-18.30 "až tak dlho"... a na začiatku, ak si veľmi hladna, maj po ruke pár NESOLENYCH orieškov, pripadne dáke jablko, banán, sušené hrozienka... a postupne to skus prekonat bez toho... isto to pôjde.. ja obedujem okolo 13tej, okolo 16-17tej mám kavu.. a potom okolo 18,30 večeriam.... a dá sa (tak ale nemachrujem, zhreším, ale ja v sladkom, nie že by som si namaslila chleba so šunkou, to nie..., aj ked, dnes mi rožky ráno vonali, ked deti jedli, ale nedala som NIC)

tak sa drž, píš sem, čítaj a pôjde to... VER SI cendula

antdem
6. nov 2009

ale zas tak veľa toho nebolo 😀 , naši majú jeden plech s tuniakom, olivami a šampiňonmi. Druhý plech je so salámou a vajcom a kukuricou, k tomu všetkému veeeľa syra. Tak si viete predstaviť čomu budem odolávať. Ja mám pizzu s paradajkami a olivami-krááásne to tu vonia. Večer si za ten prehrešok už vlastne nedám nič. Malá sa už zobudila takže končím, ide papať a potom von, aby som sa nezbláznila z tých vônííí.

adamko05
6. nov 2009

ivella.. myslela som, že z vody.. z čoho iného 😀 😀 😀 ... skusim... skusim... a naplním to tou brokolicou a uvidím... neviem, či zajtra, ked budem chystať chlebíčky a iné kraviny.. (ešteže zajtra nemusím piect, MM mi zakázal, že má "prekvapko", tak to tipujem na tortu.... to bude ťažký vikend)....
tak ale, o to viac som odhodlaná sa v pondelok UTOPIT VO VODE 😀 😀

mne sa tu malý hrá s takou svietiacou "srandou", čo malý "veľký" priniesol z cirkusu a zabudol si to ráno odložiť..., tak som tu ešte sadla... nech sa učí byt troška samostaný 😉 , no nie... ??

a také hojdanie, ivella, poznám... robila som to tiež tak, akurát v autosedačke... bo boli časy, že inak by nespal.. a nič iné pri tom hojdaní, ako sediet pri nete, sa robit nedalo... alebo TV pozerat.... 😀 😀 😀

inak, to máš "dobré", že ti ani prvý nespal.. 😀 mne prvý spával krásne, v noci od cca 4 mes. sa budil raz, najedol a spal.. v 9 mes. sem-tam už prespal aj bez jedenia, cez den spával dve hodiny doobeda a aj viac jak dve poobede... som bola v SOKU, ked mi "toto" druhé začalo spávat iba 30 min, 30 min... a tak.. no ako šoky... teraz, tým, že od 7 mes. stojí, chodí okolo nábytku, 4 nožkuje, tak sa unaví.... ale doobeda to je skoro vždy (dnes to bola vínimka kvôli noci) spí 30-40 min. a poobede cca 2, čo som vdačná

bežím, poštárka, balíčky z MMB 😀

krasulka
6. nov 2009

Hohooo ako sa tu rkaasne cita 😵 😵 😵

ja ked vydrzim 90 dni a este aj bude viditelne chudsia tak si kupim letenku do Australie 😀 😀 😀 😀

Tie palacinky spravim aj ja buduci Uh den, dnes sa i nechce s nicim srat po tej preplakanej noc s malou, uvarim spagety, prasken na panvicu oliv. olej, sampiony, zeleninovu bolonese, a vec vybavena. Vecer si sasi odpustim kolac a dam si len salat s cokoladou 😀

cencula, pokym potrebujes vaazne zhodit a uz ta to sere poriadne dlho, tak vydrz! stoji to zato!!!!!! 🙂

ivella
6. nov 2009

tak ja oprane,zavesene,povysavane,varit nemusim,maly spi,jedina starost je konik a jablko 😀 😀
krasul,ja by som si za tu cenu letenky dala liposukciu 😀 😀 😀

krasulka
6. nov 2009

ivella, to ta uz ti nebude treba za 2 mesiace 😵 😵 😵 😵 tak si pojdeme valat sunky - samozrejme len tie imaginarne- medzi klokanov 🙂

JA dnes nerobim tiez nic, kedze bol Michal doma vcera tak aj popratal, uvarene ma na dnes, takze uz len nech je vecer nech uz je doma a ideme vikendovat. Inak on uz tiez spekuluje ze aj on by dietkoval,ale ze on potrebuje vela energie, lebo sa riadne namaka, a ani by mu to casovo nevychadzalo..Bo jeho prve hlavne jedlo je az vecer ked pride domov o pol siedmej ☹ Inak ma dve prestavky o desiatej, to si da normalne nejaku bagetku alebo tak, a o druhej tiez, lebo teple jest nechce o druhej ze mu je potom tazko a zle sa mu robi..No proeste same vyhovorky. TAk som mu aspon zacala pchat do rozkov viacej zeleniny, a bagety mu kupujem celozrnne 🙂

adamko05
6. nov 2009

no, zemiačky sa mi už opekaju 😝

dieta je maximálne opišťané... nechápem, že by mu chybali tie tri hodiny, čo bol v noci hore... ale to hááádam nieeee 😀 ... bo najedený je, potom zvyčajne nastane kľud, ale dnes, iba sa po mne vešia... je super, okrajovat zemiaky a medzi nohami na teplákoch zavesené dieta 😀
ale šak, nestažujem sa.. len, tak .. závažie na nohách 😵

krasulka
6. nov 2009

Adamko, mala je tak auz druhy tyzden..ja si stale myslim ze to budu zuby aj ked v hube stale nic 🙂 ale tak no..uvidiime 🙂 keby vybehli zuby aspon si poviem ze ahah, to preto, ale neznasam ked neviem co jej je ☹

ja kukam ordinaciu na nete, mala uz spi hodinuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, neuveritelne! Tiez asi dohana noc. No a ja kukam kedze vcera som ju nevidela. No a potom si pojdem spravit obed, nakrmim malu aj seba ked vstane a pojdeme sa prejst aspon na chvilku lebo je strasna kosa a pod chvilou aj prsi. Ale tak treba sa nam vyvetrat

antdem
6. nov 2009

ani my sme ešte neišli von. Zobudila sa taká zarevaná a len po rukách a vždy jej niečo chýba...
adamko-moja staršia spala cez deň super, ale tá mladšia si dala dvacku doobeda aj poobede a bolo po spaní. Teraz je to tiež všelijako.

krasulka
6. nov 2009

Tak som poobede, ooch ako dobre padlo, ani nevadilo ze su zasa spagety 😀 😀

No tu sa nam uzasne rozlialo takze my musime pockat kym doprsi aby sme sli von 😒

ivella
6. nov 2009

jeej,aj ja som divala ordinaciu-cesku..
maly papal mrkvu,tak je vsetko okydane,,to zboznujem,,
my za chvilu do skolky,je dnes celkom pekne..

bea44
6. nov 2009

ale ste toho popisali, 😉 , šak ja v robote, a nestačim čitat 😒

našla som v chladničke nezjedeny ladový šalat zo všera a asi pol celozrnej žemle. 🙂
neumrela som od hladu./ a moje zemiačiky doma/ 😲
dam si ich na večeru 😝

krasul ja som na tom podobne. poviem si ze cestoviny ne a potom su take super ked som hladná 😀

markiza
6. nov 2009

tak my dusena kysla kapusta + pol kuracej nohy z vyvaru + 1 krajcek 9-zrnneho chleba + pohar vyvaru. je to oki?

bea44
6. nov 2009

markiza , no jasne zo OK, 🙂 sama si musiš najst / skušat/ co ti bude najviac chutit 😀 .

ja napriklad vyvar nemusim, dam si ho len sem tam, ani chleba nemam stale, nejak my prestal chybat. asi je to tou skladbou stravy. 😅
ja zajtra pizzu a uvidim že kolko zvladnem chystam sa na celu 😀 😀 .
a v nedelu mam ovocie, ani nespominam , že ideme k sestre na oslavu narodenin.už to vidim ako to dopadne.
v pondelok sa pochvalim, čo všetko som spraskala 😀 😀
- tak vam prajem prijemný veekend a 100% chudnutie bez prehreškov 😵
ahojte v pondelok 😉

krasulka
6. nov 2009

No co uz vsetky vikendujete ci co? ja som bola s malou hodku vonku ale brrrr,..Akurat veceriam, babovku 😀 2 kusky a cokoladu si dam potom. Mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

adamko05
6. nov 2009

... ja víkendujem, na koberci s krpatými 😀 .. nešli sme von, "velkáč" povedal, že sa mu nechce, tak dnes som ho dáko neukecávala... som dáka lenivá, asi pre tu "krásnu" noc 😠 🙄

práve si pečiem zemiaky... nemala som už chut na tie "ala Ivella".... ked nemôžem tatarku.... tak som umyla v šupke, nakrájala na kolieska, okorenila, osolila a o chvíľku buduuuu.... sa tešííímmm 😝 😝

pog
6. nov 2009

no teda vy jste se rozepsaly...
my jsme měli taky nějakou divnou noc, kluci se budili a nemohli zaspat

dnes mám ovoce 😀 😀 a zítra vodu 😝 😝 😝 tak jsem zvědavá jak to zvládnu,
doma jsem oznámila, že nevařím - ještě bych něco snědla ....
v neděli napíšu jak jsem dopadla