90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
6. nov 2009

pog,drziiiiiiime palceky veeeelmi,nech to zvladnes 😉 😉 😉 😉
pockaj tie kila dole 😀
ja som bez prehresku na vitamioch dnes,mlademu som o vlasaku nepovedala,aby ma zbytocne nedrazdil,tak trci este v chladnicke a bude tam aj nocovat..
inak som si pospala,len sa malinky zobudil a kukam ze kolko hodin a ja veselo chrapem a zabudla som na konika napisat 😀 😀
teraz matne rozpamatavam,co bolo na poslednej strane,tusim ty markiza,,ten vyvar a chleba a vsetko?znie to ze je toho strasne moc,ale ked si pozres,tak je to presne to co mas zjest 😅 😅 mam taky pocit ze som si vsetko tusim este ani nedala(zeby zajtra? 😀 )ale ja si dat chleba s vyvarom,tak mam dve kila hore 😨 😨

ivella
7. nov 2009

krasne uprsane 😎 sobotne ranko 😀
rozmrazujem kuracie stehna bez kosti a koze-tohto sa nemozeme dojest cela family
udusim s hribikami a ryzou,,
mam nejak dobru naladu,drobci spali celu noc 😀 😀 😀 😀 😀
este aj tatik pride 😉

krasulka
7. nov 2009

Dobre ranko, ja dnes vitamiinky juchuu. Buduci tyzden tusim nedelu mam vodu heeeeelp 😲

Mala vcera bola velmi dlho hore, vyrehotana, vysmiata..zato potom spala do pol osmej rana, takze tiez pohoda. A inak dazt slaha aj tu fuj. Pojdeme do tesca na nakup ked aj tato vstane, ja si zajtra asi spravim rybu, ale neviem akuuu. Asi lososa, sice to je drahota ale aspon ma clovek pocit ze to je KUS MASA 😀 😀

Baby ja neviem ci som vam to spominala, ale na spektrume som pozerala taku relaciu o tom co nam prospieva atd..A tam traja chlapi v rvonakom veku sa dali na taky pokus, ze kolko kto schudne, ked kazdy chudol inak: prvy zacal behavat, druhy zacal cvicit na strojoch, a treti nevcicil vobec ale zmenil stravu. A ten po mesiaci najviac schudol telesneho tuku, a ti dvaja co svicili tak ovela menej. Tak som sa potesila ze dolezita je strava a ani nie tak cvicenie 🙂 Ale aj tak zacnem asi aspon brusaky, lebo to potrebujem aj spevnit nielen odsadlovat 😀

cencula
7. nov 2009

ahojte ja som zhrešila asi 2 dni, preto som písala, že začínam druhý krát, momentálen pri mojej výške 170cm mám 83kíl a keby som schudla na 77 moju predpôrodnú hmotnosť by bolo super, ale keby som schudla viac, tak by to bolo ešte lepšei. dnes mám vitamínový den - môj problémový, no tak uvidíme, zapekné ovocie a také veci ja nerobím, lebo nemám na to čas. v ostatné dni popri varení, niečo hned seknem, ale v tento den sa mi nič nechce. držkajte sa a pekne píšte, aj vaše úspechy, kolko ste dali dole, za aký čas, ako prekánávate krízu atd. , lebo ono sa to fakt dobre číta a motivuje. majte sa krásne a dakujem vám za podporu, papa

adamko05
7. nov 2009

ahojte..

... ja sa tento víkend hanbím už popredu... robila som očká, teraz doobeda aj koláč nakoniec... tak som aj natierku s rožkom chutnala doobeda ☹... teraz robím pizzu, pre seba iba s kečupom, pre chlapov aj so syrom a šunkou, ale večer ideme s MM na večeru, to nebudem o zmrzline isto a zajtra mám mat vitamíny a ideme svokrovcom na obed, svokor mal narodky.. tak isto obed nebude vitamínový.. ☹..ale šak, neberiem to tak tragicky... v pondelok dám vodu a ideme dalej...

tak som sa vyspovedala a môžem ist na "hriešny" víkend 😀 😀

pog
7. nov 2009

tak se hlásím ...... zatím se držím, mám v sobě 2l čaje a teď i dávám druhé kafe - samozřejmě s mlékem, vím, že bych neměla, ale aspoň mám tohle spestření dnešního dne 😉

nakonec jsem vařit musela, chlapi si vymysleli pečené brambory a pstruha - zrovna takové jídlo co mám ráda, ale ani jednou jsem neuždibla a teď už ani nemám co - všechno zmizlo

ivella
7. nov 2009

krasulka,to su dobre spravy aj pre mna,do cvicenia sa nemozem dokopat a orbitrack zapada prachom v posteli--neni ho kam dat ked pribudla postielka 😉
cenculka,2dni su v pohode,staci pokracovat dalej...ber si priklad z adamky 😀 😀 😀
teda ja dat po takom vikende vodu tak skapem od hladu 😝
pog,pol dna za tebou,uz vydrzis,este ta urcite caka jedno rozptylenie v podobe tretej kavicky s mlieckom,tak sa nejako zamestnaj a vecer rychlo sup do postele(a najlepsie aj s manzelom-dokonale zavrsenie vodoveho dna,,,spalit co najviac kaloriiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 )

markiza
7. nov 2009

ahojte, mam otazocku... pocas proteinoveho dna sa nesmie kombinovat navzajom mlieko, vajcia, maso... ale to plati pocas celeho dna alebo len v jednom jedle?

my dneska oki, zajtra sa chystam na pizzu s cesnakom a rajcinami + zelenina.

pog
8. nov 2009

tak jsem vlezla na váhu a mám - 8,5 kg huraaaa
a včera na 100% ani žádná krize

krasulka
8. nov 2009

Ahojteeee babulky,

pog naadhera naaadhera naadhera, supeer! baby vsak ja sa tu budem po mesiaci hambit..ja ked budemma tdole minus 4 kila tak budem happy ☹ Vcera som uplne nezvladla vitaminovy den, a to som sa nan tak tesila. Cely den pohoda, rano banan jablko..na obed dusena mrazena zelelnina na maly tanierik..poobede banan a mandarinka..no a vecer mi ostalo tak nenormalne zle..ze ani caj nepomohol, po nom este horsie a tak som zjedla polku suchej zemle ☹ ☹ ☹ nemala som kua kua..Ale v momente mi bolo odbre 🙂 Aj som isla spat skoro. CO mi bolo tak zle 🙂

Ja mam na vahe stale 61,1 takze 3 kila sli dole..aspon ze to uff..Este minimalne 5 musiiiiiiiiii

markiza
8. nov 2009

pog, super, gratulujem!!!!! len tak dalej.

krasulka, myslim, ze az tak strasidelne si to nepokazila ked padla len polovica zemle.

cipsinka
8. nov 2009

ahojky,

ja akurat ranajkujem papam pomelo 🙂 a na obed si spravim asi parky ma na ne brutalnu chut 😕 😕 😕 😕 😕 .

Krasulik netrap sa tym,ze si zhresila a ved to bola len sucha zemla to je OK,nebojkaj 😉 😉 😉

cipsinka
8. nov 2009

krasul si ma potesila,ze najdolezitejsia je zmena stravy lebo ja lenochod,nem casu na civicenie 😒 😒 😒 😒

krasulka
8. nov 2009

Ahojte,

tak ja na obed rybku mnamky mnakmy, vyborna bola 🙂 Inak som dnes naramne otapena len bych spala a spala uf

dicinka1
8. nov 2009

ahojte..kto začína 90-dnovku?

ja som po porode..mala sa narodila 31.maja.. vazila som 70 kg,no po tych debilnych hormonoch som pribrala (priprava na umele oplodnenie) 10kg..cize som mala 80 kg..a pocas tehotenstva som pribrala 17 kg..10 kg zo mna slo dole hned po porode....3 som zhodila ani neviem kedy..a kilo slo dole pred tyzdnom..vazim 83 kg..a chcela by som ist dole az na 68-65 podla možnosti..lebo tolko som vazila asi 2-3 roky dozadu..a vyzerala som super.. 😉

takže kto sa ku mne prida?

markiza
8. nov 2009

ahoj dicinka, ja som zacala len pred troma dnami, tak sa pridaj ty ku mne 😉 vela stastia zelam.

babiky, asi ste ma prehliadli s mojou otazkou "pocas proteinoveho dna sa nesmie kombinovat navzajom mlieko, vajcia, maso... ale to plati pocas celeho dna alebo len v jednom jedle?"
a dalsia otazocka, ktoru na vas mam "to naozaj papate treti den na veceru zmrzlinu ci dajaky kolacik?

adamko05
8. nov 2009

ahojky

ja tento víkend... všššetko som jedla.... koláčik, syr, maso... no komplet, ja sa patrí, chlebíček ☹... tak ale čo... oslavy sa skončili dnes, ideme zasa... zajtra dám tu vodu, dufam, že vydržím...

dicinka.. supeeer.. som ti fandila, volakedy som sledovala, ako si čakala, či budeš tehu a aha... krásna malá baba je už na svete... ako ten čas beží.... tak hurá do chudnutia 🙂

markiza... v bielkovínový den, ked maso, tak maso... ked syr (mliečne vyr.), tak to, ked vajíčko, tak vajíčko, NESMIE sa to v ramci dna komnovat..... ked tak, iba fakt výnimočne.... niekedy sa mi stane, že večer nemám chut na maso... sem-tam dám jogurt, ale lepšie je šunka, parká.... aby to bolo z tej istej "katagorie"... snád som to napísala zrozumitelne... 😵

dicinka1
8. nov 2009

markiza..pridam sa..uzz si nieco schudla? 😵

adamko? vazne?dakujem..si zlata...mala sa podarila..dufam,ze sa podari aj schudnut 🙂

adamko05
8. nov 2009

hej, normálne si ta pamatá... prvýkrát sa nepodarilo, druhýkrát už super... aj som ti do témy písala.. 🙂.. ale to je jedno...

isto sa podarí aj schudnut... aku máš výšku?

dicinka1
8. nov 2009

vysku?asi 163

dicinka1
8. nov 2009

krasulka a cipsi? ahojte.. aj vy ste tu?az teraz som si vsimla 😵

adamko05
8. nov 2009

ako to tu čím, tak som tu hádam najvyššia... 😀 😀 😀 😀 ... a to by som brala aspon 6-7 cm naviac.. ja mám 168 a teraz 64 kg (teda po tomto víkende aj 65), ale idem dalej, do Vianoc by som chcela vydržať a potom to tak udržiavat, ak budem možné... celkom ma to stravovanie baví, až teda na tento víkend, ktorý som uletela.... ale tak, to by zas dnes cez vit. den bolo u svokry otázok, prečo nejem.. to radšej budem od zajtra na seba viac prísna, ako tie otázky 😅

dicinka1
8. nov 2009

adamko..a kolko si schudla?

adamko05
8. nov 2009

aale.. to nestojí za reč, za 28 dni iba nejaké 2,5 kg.... ide to teraz ovela pomalšie, ako ked som chudla pred dvoma rokmi... to prvý mes. boli dole viac ako 4 kg... tak ale sem-tam dobnem do čokolády vtedy, ked nemôžem... ☹ 😒 😠

adamko05
8. nov 2009

tak ale, ide aj o to, že sa cítim lepšie, dáke CM šli isto dolu, lebo zapnem už pár nohavíc v pohode, ide iba zo zadržaným dychom 😀 😀 😀 a hlavne, aby som nepribrala... ale ešte tak 5 kg by bolo OK, obliekla by som aj rifle, čo mi tam zatiaľ ODPOCIVAJU.... ☹ ☹

adamko05
8. nov 2009

pog... si supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵

markiza
8. nov 2009

adamko, dik 😵 napisala si to zrozumitelne...nemiesat v ramci jedneho dna. dakujem.
ja mam vysku 172 cm

dicinka, neviem ci som schudla... odvazim sa az po 29 dnoch. predtym som sa vazila kazdy tyzden, ale posledne ma to uz viac demotivovalo ako motivovalo.. tak sa necham prekvapit. ak samozrejme vydrzim. zatial je to v poho.
ja uz som stastna aj za tych mojich 10 kg od polovice septembra.

adamko05
8. nov 2009

tak nie som najvyššia ☹ ☹ 😀 😀 😀

adamko05
8. nov 2009

pre dnešok sa lučim, zajtra MI DRZTE PALCE, NECH VYDRZIM NA TEJ VODE, VODICKE, VODENKE, VODKE 😀 😀 😀!!

markiza
8. nov 2009

drzim palce adamko 😉 urcite to zvladnes!