90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

antdem
16. nov 2009

ahojte. Ja som mala včera vitamíny, skoro celý deň som zvládala. Večer som si však dala zákusok. Musela som, manžel maľoval, trebalo to dať do poriadku a mňa už chytali mdloby z toho ovocia 😎-dúfam, že to chápete...

krasulka-držím palce, určite to zvládneš.

adamko05
16. nov 2009

ahojte....

.... no, veru, hriešnic víkendových je dost... tiež k nim patrím, neberiem to ale tragicky... 😉

... dnes mám UH, teda baby, ale ja fakt neviem, čo si dám na obed... vôbec netušíííím.... pomooooc... pizzu už nestíham a cestovina s číííím??? ☹.. na sladké dáko nemám chut.... tak fakt neviem, ako si urobit.... čo budem hladná??? 😕 😕 to nieeee...
... na večeru mám tie muffiny, čo som včera robila... ale obed... ufff

krasul... drž sa.... ale TY TO ISTO ZMAKNES, šak tuším si tu JEDINA, čo si ešte ani raz nemala nič naviac, NIKDY NEPORUSILA 😉

krasulka
16. nov 2009

CAfte zeny,

dakujem za povzbudenie, zatial v pohode som. Predstavujem si ze to mam taky den ako ked serete a musite pt len caj a suchy rozok trochu (ja bez toho sucheho rozku samozrejme) tak uvidim do vecera daleko, ale neriesim to zatial nijak, hlad est enedorazil 😀

adamko ba aj ja som uz raz zhresila cez vitaminovy den vecer zemlu, polku 😀

Inak my otras noc zasa mala bola vkuse hore 😒 Idu jej dole naraz zuby uz su krasne vidiet, chudatko moje som jej dala panadol teraz a spi 😢 NEch uz to vyleze a dufam ze bude chilu klud 🙂 Tesim sa nazajtra lebo kedze je sviatok cely dne su filmy a ropzravky jupii a aets sa aj konecne najem 😀

Adamko tak sis prav sampiony na cibulke, bachni na to rajcinovu stavu, oregano, sol korenie, a so spagetami je to mnam 🙂

Ja dne snemusim variod Michal ma od vcera pecene stehna, zemiakovu kasu a spravim mu uhorkovy salat a je

adamko05
16. nov 2009

krasul.... hríby ja nieeeee... pre mna su bleeee ☹

a teda, ty si INA HRIESNICA, že RAZ 😀

krasulka
16. nov 2009

adamko tak ja si este robim take ze dam tu rajcnovu stavu, a do toho dam mrazenu zelelninu, borkolica, karfiol, mrkva...podusim do zmaknutia. to je tiez dobre 🙂

zatial zijem 😀

zuzanat
16. nov 2009

ahojte, ja tiez neviem co budem obedovat, hladna som ako pes, ale fantazia mi dochadza, tak fakt neviem 😅

krasulka
16. nov 2009

CAfe este zijeeeeem 😀

bola som s malou na peknej prchadzke 😵 asponze cas usiel 🙂 zatials a drzim na vode a caju, za hodku dam kavu ked mala bude spat

zuzanat
16. nov 2009

ja som si dala nakoniec cestovinu so zeleninou a kecupom, ale po cestovine rychlo vyhladnem, takze uz pijem kavu a na veceru neviem co, kolac nemam ziadny.

adamko05
16. nov 2009

... tak, troška som spálila kalorie... zmyla som celý byt 😝 😝 .. tata šiel s malý von, dnu nie a nie zaspat (sme ho rozjašili a furt sa chcel len blázniť... 😅 😅 )... veľký pozerá TV.... ked príde manžel, dáme kávu...

na obed som mala nakoniec orechové špagety... ale buduce UHL robím PIZZU aj keby čo 😠 😠

a na večeru dám muffiny zo včera...

zuzi, dojdi, mám dost... dve-tri aj pre Teba v pohode 😉

krasulka.... ty si macherka, v poho vydržiš

ivella
16. nov 2009

dievcata,vam normalne isiel konik?ja sa od rana nemozem napojit..
krasulkaaa,si naj naj naj,,,,vydrrrrrrrrrrz...boha,ja keby som neporusila ani raz,uz mam 20kil dole 😀 😀 😀
babeny,ja som uz tiez uvazovala ze skoncim s dietou,vsetko sa mi ruca,,,,svokrovci(byvaju na druhom konci sr)maju problemy a vypada to tak,ze nemusim hladat novy byt u nas v meste a budeme stahovat tam...a ja som z toho taka hotova,ze to zajedam..inak mam toho plnu hlavu..

antdem
16. nov 2009

ivella-ani mne nešiel. Držlím palce, nech to nejako poriešite, hlavne, aby ste boli spokojní všetci. Viem, čo to je zajedať stresy.
Ja som mala na obed párky-mám bielkoviny, ale pred chvíľou som si dala 2 horálky ☹ , tak je po úspešnom dni...

adamko05
16. nov 2009

... ivella.. som sa chcela už na teba pýtať, že kde sííííí??
tiež mi kon chvílu nešiel....

ivella... isto sa to porieši k spokojnosti ostatných... ale ja viem, čo je neplánovane sa stahovat.. stahovala som sa tehu, neplánovane od našich... (dáko to neklapalo, aj ked sme boli "sami", ale v jednom dome, dvore...), zo dna na den... teraz bývam od našich cca 10 km, poznám tieto končiny, ale teda dlho mi trvalo sa s tým tu zžiť... ked sa narodil malý (prvý syn), tak nebol čas nad tým uvažovat... ale 5 mes. tehu som tu chodila jak na návštevu 😅 ... tak si neviem predstavit stahovat sa na iný koniec SR... a to si myslím, že nie som "mamičkin cicíček"... ale...

baby, malé prehrešky by som nebrala tragicky...

antdem.... z dvoch horaliek isto nepriberieš.... ak si ich nebudeš dávat denne 😉 ... na večeru daj jednu párku, príp. 10 dkg šunky a je to.... ako by nič 😉

ivella
16. nov 2009

inak starsi je od vcera u babky,tak sme s tatom boli sami doma,malinky zaspinkal pri superstar o pol dveiatej,,my sme preberali buducnost do pol tretej rano,maly stale spal...tak som len tak strcila flasu do pusy,,spapal.
rano sa zobudim prva,kuk na hodiny,,ze 9.20,skoro ma porazilo 😀 😀

antdem
16. nov 2009

adamko-viem, že nie, ale človeka to tak serie. Nič si už nedám... Snažím sa a potom príde zvrat...To im len vyváram, pečiem, a potom vydrž a nežer.
Normálne obdivujem krasulku, že to takto vie vydržať. To ja aby som si dala zašiť ústa-vtedy by to šlo...

adamko05
16. nov 2009

ivella... bože, mne ani jedno dieta nespalo dlhšie jak do 8,15... dokelu 😠 😠 ... my sme mali budičky aj o pol šiestej, starší okolo roka a pol mal také super obdobie... ale tak, on spal potom doobeda dve hodiny aj poobede.... toto je iné kvieta...

a čo, načo ste prišli, ivella?

antdem.. ja viem, že to serie... aj mna v sobotu u našich.. ale čo....
ja tiež varím, pečiem... sem-tam neodolám... ved nie som robot 🙂

krasulka
16. nov 2009

CAfteee prave sme sa zobudili 😀 😀 😀 😀 😀 zatial som len na caji a vode a tu kavu som vypila teraz a este stale niesom hladna. Fakt sa cudujem 😨

Ivella fiiha to je az taka vazna situacia ze by ste s amuseli stahovat? 😕

BAby ja tiez nepatrim medzi ludi s pevnpu volou ale uz som sa fakt nasrala, proste to inak nejde ked chce clovek schudnut len sa zatat. Mna uz to sralo ze vsetky rifle ma rezu ked si obleciem, na bruchu, kazde co si skusam v obchodwe tak nezapnem 😠 😠 😠 😠 tak uz ked som sa na to dala tak vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

No pri mojom muzovi je to fakt zelezna vola vydrzat na diete. On je strasne na sladke, vecer pri tv si vytiahne nutelu, alebo zmrzlinu so slahackou..kolace...cokoladky..alebo vcera si k superstar robil opecenu slaninku s vajom,..a fazulkou v rajcinovej omacke a parky..to su anglicke ranajky..a tak tu s tym vonal, ale tak co, chcem byt chudisa musim vydrzat. Ja sa utesujem ze na Vianoce ked schudnem dovtedy na tolko kolko chcem si dam zo vsetkeho 😀 😀 😀 a pozerem co uvidiiiiiiiiiim 😀

adamko05
16. nov 2009

tak, mám večeru za sebou

z dvoch boli tri muffiny, ale tak, to je v norme si myslím, a šálka čaju 😉

krasul, takáto nasratá som na seba bola pred cca 2 a pol rokom... to som 6 týžednov fakt držala a nedala NIC naviac... ale teraz... ??... ešte sa asi musím nasrat viac 😀 😀

ivella
16. nov 2009

dievcence,zhresila som najhorsim sposobom,vedomky som sa obliekla a isla som si kupit zmrzlinu 😖 😖 😢 😢
myslela som ze vydrzim do zajtra,to by som ju aj mohla,,,no ee.takze teraz mam navareneho liter caju precistujuceho,do rana to zo mna sad vylezie 😀 😀 😀
krasulka,uz len chvilku,vydrz...ale ty si silna osobnost,pevna vola-taka sa len tak nevidi,zaaaaaaaavidim 😅 😅 😅

krasulka
16. nov 2009

Ahojte, ja len ze zijem ale asi uz idem spat 😀 😀 😀 😀 vodovy den je za mnou, viac menej cajovy a zuvackovy, a zuby som si umyla aspon 6 razy za den nech nemam chut jest 😀 NAstastie pocasie celkom prialo tak sme boli s malou aj na dllhej prechadze, potom som si nou schrupla to osm pisala 😎 no a kooonecne som aj ozehlila kooopu veci 😀 😀 😀

Ale nehram sa na hrdinku baby poviem vam to je iny zaberak toto, normlane uz citim ze mi je zle od zaludka uz ani teply caj nepomaha, zajtra rano zozerem asi banany aj so supkami 😖 fak tklobuk dole tie ktore ste toto vydrzali uz viac krat.

Idem si ja lahnut tak cest praci a robote pokoj, zajtra rozpravkujeme cely den kedze je sviatok, a na obed mam kura s dusenou kapustou huraaaaa uz nech je obed, som hladna jak sakal. Vdaka za povzbudenia este raz, super to padne.

Ivella zmrzka podla mna nieje taky velky prehresok, horsia by bola nejaka cela Milka 😉

ivella
16. nov 2009

krasul,rano sa nezabudni odvazit,sme vsetky zvedave,kolko 😉 😉 😉
vidis,s tymi zubami-super napad,musim vyskusat,lebo potom tiez sa veru nedonutim nic zjest,bo sa mi nechce znova do kupelky na tu proceduru 😀 😀

adamko05
17. nov 2009

pekné ránko....

krasuuul.... no čo, koľko máš dolu??... už si isto hlboko pod 6Otkou 🙂

ja práve pijem latte.... mnááám... dám si dáky čajík, možno banán... mám dnes vitamíny.... nemám žiadnu zeleninu na obed... tak neviem, kázala som si priniest kyslu kapustu.... ale šak ma z tolkej kapusty už roztrhá, ked si ju zas dám 😀 😀 😀

manžel išiel teraz prevázať drevo, tak sme s deckami sami... taká pohodička....

poobede ideme na "opačky"... kuk malé babatko cca 6 týždnové... sa teším a konečnéééé babaááááá, nie chalan.... tak sa teším, že aj kecneme s kámoškou (ak deti umožnia) a že maličku uvidím a už sa od dnes môžeme vídať častejšie, po "oficiálnej" návšteve sa už môžeme ku nim vybrat hoci kedy 😉

krasulka
17. nov 2009

Dobre raaaanko, mam hned dve uzasne spravy 😵 😵

ovdovy den som zvladla na 100 percent, ale s odretymi usami, najhorsie to bolo vecer, mala ako napotvoru nie a nie spat do pol dvanastej 😀 Noo ale rano som sa vazila a maaaam 59,1 kggg Paraadaaaa, takze za mesiac dietky som schudla 5,5 kg, super som nadmieru spokojna 😵 😵 Takze pokracujem dalsim mesiacom, s este vacsiou chutou ako na zaciatku 😎 😎 😎

A druha veelikaanska sprava je ze: malej sa do rana prerezal zuuubok, a je uzasne ostry, som jej sla rano natriet dasienko a skoro ma to porezalo 😀 😀 😀 a pocitam ze dalsi bude do 2 dni vonku 😵

Aa este cosi, Dakujeeem Vam baby za skvelu podporu, bez Vas by som isto nevydrzala takto ako som vydrzala cely mesiac 🙂

adamko05
17. nov 2009

waw... krasuuul... supeeeeeeeeeeeeeer... aj ja chcem vážiť 59,1 kg... juuuuuuj... dufam, že sa mi to podarí 😀

k zubku gratulujeme... super... my už mám 4 kusy v puse... druhý tak do týždna vždy vyšiel za prvým 😉

krasulka... a koľko by si chcela ešte dať dolu?.. zabudla som, koľko meriaš....

krasulka
17. nov 2009

Dakujem Adamko 🙂 No ja meriam 163, alebo 164, takze by som chcel ana 55. Na mne je kazde kilecko vidiet ked som taka mala

markiza
17. nov 2009

ahojte, stratena 90-dnovka sa opat hlasi. maly mal narodeniny, takze cely tyzden v prdeli. vcera sme zacali odznova 90-dni, takze uz len 88 a pol 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka, si skvela, gratulujem k ubytku 😉

ivella, citam, ze mas starosti... dufam, ze sa vsetko poriesi a spokojnost bude na oboch stranach, ja viem ake je to zacinat hoooodne daleko, ale da sa. hlavu hore a dietu nevesaj na klinec.

adamko05
17. nov 2009

markiza..
čo to odznova?.. čo sa stalo?.. koľko si držala pred tým?

my pôjdeme o chvíľku preč.... krpec spal iba hodinu ... ma z toho jeho spania trafí 😠 😠 ... hlavne, že velkáč spí už hodinu a pol... bože, nech mu daruje troška z jeho spánku 😀 😀

ja práve jem sušené banány.. ale myslím, že na návšteve nebudem o ovocí, bo vysvetlovat, prečo nechcem... tak to eee... to by zas boloooooo... no ved uvidím...

markiza
17. nov 2009

adamko, predtym len tyzden, takze sa da zacat odznova 😉 rozozrala som sa koli narodeninam, ale sak neva... casu dost a kil na zhadzovanie tiez 😀

adamko ti este spinkava? to mas fajn. ta nasa zaba odmieta.

baby, ake dni vam vychadzaju na stedry den?

adamko05
17. nov 2009

hej, Adamko si potiahne aj dve hodiny, niekedy aj viac.... a pripôsobujem mu spanie krpatému, aby zalahli poobede.... a večer najneskôr 20.30 spí zas... on je spáč od narodenia...

tak sa majte... na Stedrý večer dietu neriešim.... 😀

zuzkad
17. nov 2009

ahojte kocky,

konecne nam nabehol net ...v poslednej dobe to nejak blblo a tak som nemohla nakuknut ako sa kto drzi.

Krasullka tak to klobuk dole pred tebou....super si schudla...a ked este potiahnes mesiac...budes najsamkrajsia 😉 😉 😉

ja mam dnes bielkoviny a mala som dokonaly obed 😀 😀 😀 z mekaca hamburger a k tomu salat 😝 😝 no fakt, ze ukazkove jedlo...ale naozaj ...ak zhresim ...netrestam sa za to...jednoducho sa snazim, ale niekedy ta snaha vide len na 80% a nie na 100%..

v kazdom pripade...aj polovicna snaha je dolezita !! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ninimimi
17. nov 2009

Ahojte!!! Ja by som sa k vám rada pridala od štvrtku by som chcela nabehnút na túto diétu.dúfam že to zvládnem 🙂