90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
20. nov 2009

čaute... čaute...... modelkyyyy..... 😵

ako sa máme?
ja dnes UHL... na obed som mala pizzovníky z Tesca... bolo tam aj troška syra ☹ ... ale iné som nestíhala ... bola som so synom u zubárky... tak nervov dost z toho, nie ešte z vymýšlania, čo doma budem jest... tak som si dala... chutili....

teraz sme s krpatým, tým celkom malým 😀 , vyjedali sušené slivky... ale iba pár.... a na večeru si dám perník s čajíkom....

inak, včera som zas šla iba na 80% uspech, ale neva... ja v čase "svojich" dní sladké potrebujem, tak som "zlupla" (čas radšej nenapíšem)... jednu Milu keksík.... ale veeeľmi mi chutil 😝

zajtra mám vitamíny.... ovocia mám troška, dáky banán, mandarinka, dake sušené ovocie, aj oriešky.... len mám slabú zásobu zeleniny (žiadnu 😠 )... tak zajtra snád dačo mrazené zoženiem v potravinách, ideál by bola brokolica, karfiol... nech si môžem uvariť... no uvidíme....

ivella
20. nov 2009

adamko,ze mila rezy...moje veeelmi oblubene,dnes som aj 5ks kupila(samozrejme ich mam v plnom pocte 😝 )
sak uvidim ci odolaju do polnoci kym budem cakat na draheho..

adamko05
20. nov 2009

no, ivella... šak manžel tiež došiel včera z poobdnej, tak čas je zrejmý 😒

cukruska1920
20. nov 2009

Ahojte...tak ja by som sa k vam rada pridala nakolko pri mojej vyske 163cm mam 70kg 😝 od pondelka zacinam tak dufam ze to zvladnem....boli pre vas tie zaciatky tazke?

adamko05
20. nov 2009

cukruska.. tak vitaj a neboj, zmákneš to... 😉

adamko05
20. nov 2009

ja som pred chvílkou zjedla perník s čajíkom... ešte čokoláááádaááááá 😝 😵

zdenka112
20. nov 2009

ahojte kocky mozem sa k vam pridat.drzim druhy den 90-ku dietku a zatial to ide.prvy krat som schudla 12 kil za 2 mesiace potom som na to kaslala 😝 mam64kil a chcem dat tych 8 kil dole tak uvidime ako to pojde.

adamko05
20. nov 2009

zdenka.. (máš krásne meno 😀 😀 )
super, že 12 kg za dva mesiace... mne by stačilo ešte tak 5... ale s mojim terajším pristupom... šak neviem, či sem ešte môžem písať.... 😠

a koľko meriaš?... bo váhu máš teraz ako ja... mne to tak kolíše 63-63,7 -64 kg.... a meriam 168 cm

lucijja
20. nov 2009

baby ja idem od zajtra na tuto dietu. Bohuzial nestiham precitat cele forum. Ani zbezne...Ale tie co ste ju drzali - co sa stane ked ste skoncili? bude jojo efekt? toho sa hrozne bojim...viem ze potom nemozem jest vsetko a vela, chcem sa obmedzovat ale ja nechcem do konca zivota striedat takto dni aby som sa udrzala... ☹

adamko05
20. nov 2009

dalšia nová do partie 🙂... tak ahoj, lucijja...

ja som držala pred dva a pol rokom, späť šli cca 2 kg, a tam to stálo až do kým som nezostala tehotná.... a to som jedla aj pečivo, aj všetko... akurát po 19tej som sa snažila už nejest NIC...

tak tak by som to chcela aj teraz.... ale ešte sa potrebujem riadne nakopnuť, ešte aspon 5 kg.... jooooooj..... musíííím... zajtra vitamíny, snád OK... dnes OK, akurát som mala teraz vajcový konak... tata "nalial", že na zohriatie... 😠 😀

ivella
20. nov 2009

tata,nonono... 😀 😀
zdenka,lucijja,cukruska,dufam ze mate pevnu volu 😉 (ale ide to aj bez nej--ani neviem komu mam podakovat za tuto dietku 🙂 )a radsej forum ani necitajte,lebo by ste ostali zhrozene,co tu pozerieme 😀 😀 😀 ,normalne by to tu mali zcenzurovat 😀
ja som ju drzala pred rokom aj cosi,ale isla som fakt na 200%(nechcela som byt na vlastnej svadbe najtucnejsia osoba ☹ 😀 )..no tesne na to som otehotnela(svadobna noc 😀 😀 😀 )a zacala som zrat jak ..
ale poznam fakt dost ludi co si vahu drzia a tiez islo hore minimum,ako pise adamka 😉
tak huraaaaaaaaa do chudnutia,budeme vas tu nakopavat a mozno aj okopavat 😅 😅
cukruska-prve styri dni su tazsie,no keby si zacala uz zajtra pekne masickom,pondelok si uuuuz na tretom dniku 😉 a v pohode..
kto potrebujete dietku(celu knihu)mat prehladne na pc,s radostou vam ju posleme na mail 😵 😵

zdenka112
20. nov 2009

baby ja meriam 165cm.no dufam ze to zvladnem ako predtym.celkom to slo polial moj muz nepapal nieco dobre pri mne.baby a ako sa vam dari v tejto dietke?pochvalte sa 🙂

adamko05
20. nov 2009

veru, tata - nono... len pokušenie robí.... 😀

zdenka112
20. nov 2009

a to my este dnes kupil cokoladku.tak mala papkala s tatinom

lusana
20. nov 2009

ahoj som tu nová, nemôžete dať prosím link, kde by som si mohla kuknuť túto dietu. Ďakujem

ivella
20. nov 2009

lusana,hod mi do ip mail a poslem ti to 😉
ti tatinovia fakt nechcu aby ich zeny boli dokonale??moj mi tiez v pohode kupi pamlsky 😉
zdenka a chces vediet len tie dobre spravy?kazdej idu kila dole,podaktore sa potom prezeru do nemoty a cosi je hore,ale su tu aj poctivky(pod nickom krasulka 😀 )

lucijja
21. nov 2009

no tak dnes idem na to...fuuu, som zvedava ale aj sa tesim...takze idem nakrmit malu a osupat si kiwi...drzte palce... 😉

adamko05
21. nov 2009

lucijja... držíme palce, všetky navzájom si tu držíme palce 🙂 a sa povzbudzujeme, isto to zmákneš....

ja práve pijem kávu...

a veru, neodolala som a dnes som sa odvážila (chcela som pôvodne až koncom mesiaca, ale bola som zvedavá, ako to vyzerá po 4 dnoch veľkýýýých hriechov 😒 ) a na moje počudovanie, váha ukázala 63.5 (po vode to bolo 63.6 kg, som teraz menej dýchala 😀 😀 ), ale tak, čakala som viac, k tej 65 že sa to vrátilo.. tak som rada a dnes som na vitamíny pripravená a odhodlaná VYDRZAT... do tých Vianoc by bolo super vydržať... tak sa pokusim nakopnut ešte... ma to tu s vami baví... tak s tým ešte "nepraštím"

som si oriešky nasypala, pomiešala so sušenými hrozienkami a v čase "krízy" do nich dobnem....

teraz pôjdeme s krpatým vysávat... nech spálim dáke kalorie a potom, až by opadla hmla, tak pôjdeme von, potrebujem ist kupit vedľa do dediny "hmoždiny"... budeme mať 3 nové poličky tu v detskej... táááák sa teším, že si tie hmoždiny zoženiem aj sama 😀 😀 .... tak doobedie by som mohla dáko prežiť prácami a vonku... no uvidíme... čo na to počasie, lebo v hmle sa mi po hlavnej ceste s kočíkom veru eee - nechce íst 😒

adamko05
21. nov 2009

lucijja.. a čo máš dnes v pláne obedovať?

lucijja
21. nov 2009

dnes si idem dat kuracie prsia so zeleninovym salatom a vyvar. Idem podla knihy kym nenarazim na nieco co nezozeniem alebo nelubim... 😀

To som ale zvedava co bude na vianoce? 😨

adamko05
21. nov 2009

... hej, podľa knihy...?.. ja som nešla... varím tak, aby som si ja mohla odobrať to "svoje" a najedli sa mi aj chlapi.. no na dvoje, to by sa mi fakt nechcelo a ani by som nestíhala.... sem-tam ked nemám,t ak pre seba napr. zlvášt zemiaky si urobím, ale ked má by maso, prip. syr... tak robím aj pre nich... 🙂

som zvedavá, ako ti pôjde varenie podľa knihy.... 😉

lucijja
21. nov 2009

no to aj ja...zatial to vyskusam, kym sa zorientujem co s cim mozem a potom si uz vymyslim aj svoje. Moj muz je cely den v praci a tam ma teple obedy a chodi az okolo siestej domov tak uz si vzdy da len nejaky chlebik alebo co, takze to budem mat jednoduchsie. A cez vikend sa uvidi. 🙂

adamko05
21. nov 2009

.. no, tak s varením pre manžela to máš vybavené.. ja musím variť pre všetkých... preto sem-tam neodolám... a u nás idu mučne jedlá, palacinky, buchty, bábovky.... dukátové buchtičky... a ja teda sladké môôôôžem... tak preto sem-tam uletím...

včera mali byt parené buchty... nestíhala som, ale na buduci UHL den už urobím a dám si aj ja veru 😝

lucijja
21. nov 2009

no z fotiek veru nevyzeras, ze by si potrebovala chudnut... 🙂 ja meriam 163cm a vazim 78kg, takze mam co robit...a hlavne neviem, ako vydrzim vianoce...to bude boj. Ale uz nechcem stale odkladat a vyhovarat sa ze sak zacnem od pondelku, alebo po vianociach. Vcera som nasla tuto dietu a dnes idem na to...

adamko05
21. nov 2009

lucijja... dakujem za pochvalu, ale pár kg mi treba, lebo neoblečiem veci, na nový šatník na MD nemám ... a v teplákoch stále, to zas nejde... 😀

no, asi to netreba odkladať, lebo vždy sa nájde dôvod, prečo NIE, poznám to 🙂

cez Vianoce dáš pár dni troška pauzu a bude... ved ono to je aj o psychike... lepšie si v pohode dať dačo naviac, ako sa maximálne stresovat a o dva dni vyjest chladničku... 😅

lucijja
21. nov 2009

ved to. Ja som nastastie clovek ktory sa cez vianoce nijako neprejeda. Rada si zobnem z niechoho co nevidim kazdy den ale nic svetoborne, takze to hadam prezijem. A navyse budeme travit sviatky u rodicov manzela v cechach 😖 takze z toho stresu asi skor schudnem... 😀

zdenka112
21. nov 2009

ahojte tak my uz mame nakupene boli sme cela rodinka a idem popalit kalorie idem poupratovat.dnes sa chystam aj na okna.dnes mam celozrnne.cestoviny so zeleninkou..veder kolacik.normalne sa tesim 😀

adamko05
21. nov 2009

áááá... je vikend, tak sa nechudne, čoooo, 😠 😀 😀

ja som, ZATIAL, dnes plná vitamínov.... snad to tak aj ostane.... aj ked manžel volal, že na večeru či si nedáme zemiaky, no nedáme, dá si sám... 😅

ivella
21. nov 2009

babule co pytali dietku,mate to tam 😉
lucijjjjja 😉 ,super pohlad na vec-ziadne odklady,ani tak ako ti tot adamka radi,na vianoce ak vyjde voda,tak voda 😀 😀 😀 (boze to srandujem)ja by som si musela dak leda tak vodku aby som to vydrzala..a ze u svokry,parizske rozteky robi len pre mna-teda kvoli mne,este mi ich aj odklada bokom 😀 😀
no ja optimistka,onedlho sa stahujeme za nimi,tak budem pravidelny stravnik 😀 preto musim rychlo schudnut,lebo potom to uz veru asi nepojde 😖
ja som to dostala,takze z piatich odlozenych keksov su este tri(alebo uz len?)ale dnes vecer mozem,tak si vravim ze som si veceru zjedla uz doobedu 😅
ale dnes som makala osto sest,bola u nas realitka,tak sa byt leskol,vsetko popratane,nachystane na fotenie..

adamko05
21. nov 2009

ivella.... vzali ste to teda "hopem"... tak nech všetko s bytom, stahovaním, novým bývaním aj vlastne "životom" dopane na výýýýbornuuu.... držim palčeky
inak, aj moja svokra robí výborné parižske rožky... vo všetkých koláčoch ju už tromfnem 😀 😀 ... ale v parížskych rožkoch ešte nie... tak tie tie vyjedam u nich a robieva dávku jednu naviac aj nám domov.... 😝 😝

ja dnes OK zatiaľ... doobeda som dobala orechy, sušené hrozno... na obed som si uvarila kyslu kapustu (tu ja furt mám) a potom som ju zapiekla ešte aby bola taká nieveľmi "mokrá" 😀 ... a dobrá bola...

teraz mám kávičku.... som s malý skoro dve hodiny poobede spala, tak ma nič nepokušalo... 😵

teraz ide tata navrtať 3 poličky, tak budem troška upratavať potom a došla kapusta, kázala som od svokry doniest... tak na večeru si ešte asi troška urobím kapustičky... načala som taku zmes sušeného ovocia, že to budem zobkať do večera, ale je dáka divná... dá bleee... ani vôna, ani chut... tak ju asi vyhodím... 😒