90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
29. nov 2009

adamko ja bozial nemam nic take co by mi to urychlilo. Skratka nic tak na mna neposobi. Ani ranny turek nalacno.

ta pekaren je dobra? Je z nej dobry chlebik? Tiez uvazujem ze si ju kupim...

adamko05
29. nov 2009

ja využívam pekáren hlavne na miesenie kysnutého cesta.... ale zo začiatku som aj často piekla.. mne chlieb chutí, len ked som doma iba s detmi, tak za 3 dni ho nezjeme a nemá taku "vydrž" ako z obchodu.. ale inak je OK, aj zo zmesi aj taký iba obyč biely, kmínový 😝 ... zajtra si asi urobím taký.. aj ked biely by som "akože nemala"... ale nech nemá telo po diete šok 😀

pre mna je pekáren super pomocník... u nás ide sladké, buchty, duk. buchtičky... záviny... parené buchty... langoše sem-tam tiež... idem na prechádzku, pustím a za dve hodiny po prechádzke, akurát môžem urobiť závin a vlastne, mojej práce tam je tak 15 min. 😉

lucijja
29. nov 2009

tak to je super, asi sa na to dam...aj ked bude to pokusenie.. 🙂

ninimimi
29. nov 2009

ahojte! tak mna dnes svokra tak vytočila že som zjedla asi 4 koláče ☹ no nevadí zajtra si nedám nič sladké a ked ma naštve ešte raz tak žožeriem tortu 🙂 hlavne že sa mi ulaví.
a pekáren som dostala aj ja a tiež mi chlebík chutííí.

lucijja
29. nov 2009

baby myslite, ze by som mala to chodenie na zachod podporit nejakymi tabletkami, prirodnymi trebars? 😕

marika009
30. nov 2009

ahojte kcky idem na to aj ja od zajtra neviem ci vydrzim ale velmi chcem...som taka nestastna ze neviem vydrzat ani jednu dietu,tuto som drzala uz raz shudla som 12kg ale znova mam naspet ale viem preco...zacala som vsetk nanovo jest a hlavne sladkosti ,a potom som nedodrzala tu udrziavacku to som uz nechala tak..moja chyba .no ked vidim okolo seba ako sa im dari chudnut tak idem na to a dufam ze sa to teraz podari ,moja znama schudly 20kg drzala aj udrziavacku a teraz si dava pozor je asi tak ako pri diete,a este chudla a vaha jej zostala uz druhy rok nepribraala ba este chudne...je to mozne???som taky slaboch alebo ja neviem som veelmi nastvana na seba ze som pazrava a neviem sa udrzat.dufam ze ma podporite a podrzite aby som to uz dokazala ,ale idu vianoce ale aj tak chcem nieco dokazat pre seba tak idem skusit aku mamtentokrat pevnu volu .drzte sa vsetky .
lucijja---------pod na to od zajtra vyskusame ake sme silne ked budu aj vianoce tak mame moznost skusit nasu pevnu volu ,co je v nas....chichi

tak od zajtra....budem sa hlasit aj s uspechmi ale hlavne ak nieco pokaslem .tesi sa ze ma podporite a dobre ma pokarhate a sktitizujete ke nieco pokafrem urcite budem uprimna ak nieco poseriem ...
tak zatial chudnutiu ZDAR a drzim vam palce.drzte sa vsetky

lucijja
30. nov 2009

marika009: ja som s nou zacala, dnes mam 10den. 😉

tiez som ich vyskusala hrozne vela, a vsetko sa minulo ucinkom. Vzdy ma premohla pazravost. Hlavne na sladke. Ale tato dieta mi vyhovuje, lebo sa kazdy den je nieco ine. Takze viem, ze ked mi na nieco pride brutalna chut, tak si mozem povedat - aha zajtra alebo pozajtra mam taky a taky den - tak si to dam. A to ma upokoji. A uz po osmych dnoch mi povedala svagrova ktora ma nevidela ze waau, ty si nejako zhodila, a pritom "iba" tri kila, tak to je riadna motivacia. Tri kila za osem dni? parada...A pritom vobec nehladujem a tym, ze mam na ranajky vzdy ovocie tak to zabija chut na sladke. 🙂

Drzim palce a teraz to urcite dokazes. Je to super, ked sa tu radime a podporujeme. 😉

bea44
30. nov 2009

ahojte,
tak ja sobota nedela cca na 90 %, / piekla som kolač, a musela som ochutnat kusocek/
dobra som : sprdnem ivellu kvoli kremu a ja si dam rovno kolač. 😠
ale skusim ako adamko aspon 4 dni bez prehrešku či sa vaha pohne.
Chamuda: aj ja stojim na tej istej vahe 🙄 od vody sa mi to pohlo cca kilo a stojim teraz na 71 kg/bodaj by nie, ked mi sem tam ujde huba jedna ! 😖
Ja mam vodu stvrtok, budem musiet vydrzat, nech sa to uz pohne 😲

Lucijja: ja chodim na velku aj 2 x za den, myslim ze to je tým ze sme kazda iná. skus sa nastartovat vlaznou vodou:
rano otvoriš oci a hned cca 2 dcl vlaznej vody, ale vydrz aspon tyzden dva, kym si telo zvykne . potom uz len pozries na pohar s vodou / ako ja / a ide to same 😀 😀 😀 😀

Marika: chudnutie sa začina ako vsetko ostatne: v hlave !!! 😉 . sama musiš vediet čo chces, mi ta mozeme len a len podporit. skus to s nami mozno ti to pomoze 🙂

adamko05
30. nov 2009

marika... nazdar a hurá na to...
... my sa tu chválime uspechmi aj spovedáme s hriechov 😀 ... tak sa pridaj... hlavne, na tie uspechy sme zvedavé 🙂

ja dnes bielkoviny.. zatiaľ som vypila veeeľa čaju, už viac jak liter... a mám druhu kávičku, dnes dáko potrebujem... som zle spala... a to dieťa, napodiv, dnes do 5tej, spalo bez zobudenia.. 🙂

na obed si dám masko ... je síce namočené vo vajíčkach a kade akých koreninách, ale je to bielkovina a mám na to chut (tuším, mi bude zle ☹ z neho)... a nechce sa mi ani nič robiť... a chlebík sa mi o cca hodinku tiež dopečie 🙂

na večeru si dám asi párky dve... uvidím...

na zajtra mám chut na také mnamky zemiaky... sme si ich volakedy často robili... a včera manžel, či mu neurobím...
sa uvaria zemiaky (okrajané), nakrajané na pasíky a ked začnu vriet, šupnem tam jeden štamperlík octu... 🙂 hej octu, dobre čítate 😉 , prevarí sa to tak dve minuty, zlejem a šupmne na plech, kde je troška oleja.... a prudko upečiem... a su mnáááám, chrumkavé, ucelené, neprilepia sa a ani sa tak "nerozvaria" v rure... nepopučia... tak zajtra na obed to vidím na takéto dačo... 🙂

lucijja
30. nov 2009

mnaaam, adamko, to znie dobre tie zemiacky. A varis ich v osolenej vode? A potom uz nesolis, nekorenis ked sa pecu?

luciarisko
30. nov 2009

Ahojte ja som dnes teda zacala, ranajky v pohode ovocie, obed ryba na prirodno a salatik, a vecera bude asi mozarela a rajcina 🙂
chcem sa spytat co pijete, caje?alebo vodu, ked to mi bude chybat asi najviac sladka voda 😀

adamko05
30. nov 2009

lucijja... tu vodu troška osolím a aj trocha na pekáči ich ešte 🙂
luciarisko... ja pijem čaje, čaje, čaje.... vodu sem-tam ráno, pohárik... s citr. štavou... ale nie každé ráno.. sladké vody mi nechutili veľmi ani pred dietou... v lete sem-tam čapovaná kofola... ale málo 🙂

ja som sa práve "hriešne" najedla....s om taká napapaná, že to ťažko nazvat dietou 😀 😀 ... a ten "patník" z teplého chlebíka.... no hriešne dobrý.... a ešte ma čaká aj vývar.... bielkoviny v nedeľu a v pondelok... no paráda.... 😵 😵

bea44
30. nov 2009

luciarisko: nemala by si v jeden den miesat rozne bielkoviny, / ryba a syr/ ked ryba tak aj vecer ryba.
sem tam sa da, ale nemylo by sa. 😝 a ja tiež pijem caje / bylinkove/ a voda - čista bez bubliniek

adamko: ja taky tak, len odfukujem. ja vcera rybka. a dnes zemiakovy salatik / len so zeleninkou/.
plný tanier 😀 😀 😀 😀 . na buduce skusim tvoj recept na zemiaciky v rure / to ja mozem furt/ 😝

lucijja
30. nov 2009

juj, ja som prave spraskala ryzoto zeleninove, tiez mam dost. 🙂 1,5 litra vody uz za sebou a rano 150 brusakov a nejake dvihacky noh... 🙂

bea44, vidim ze mame rovnake dni...ja si zajtra idem robit cestoviny s bolonskou omackou.

baby, kam radite sampiony? Ja ich hrozne milujem a najradsej by som sampiony aj do sampionov dala... 😀 Ja ich pouzivam ako prilohu aj k masu, aj ku pizzi... 😕 myslite ze mozem?

aaa este otazka..ma tak napadlo, ze keby si chcem dat fazulkovu polievku ale nakyslo, mozem pouzit sojove mlieko, ked soja je tiez v skrobovy den?

lucijja
30. nov 2009

inak by ste sa teraz zasmiali na mne. Robila som muzovi karamelove gulky, take burizonove. A ked som otvarala salko tak hovorim sama sebe: "no co ty tucniak, stavim sa ze nevydrzis aspon neobliznut, ze potom nevylizez plechovku..." 😀 😀 😀 Tak som sa nasrala a hned ako som salko vyliala do zmesi som pre istotu zaliala plechovicu vyplachom z turka co som mala v sialke... 😀

ivella
30. nov 2009

lucijja 😀 😀 😀
ahojte kocky,no konieeeeec 😖 tortu som piekla az v sobotu vecer,,okolo 22ej,kostovka bola,jak cesto,tak krem,tak poleva 😨 😨 😨
v nedelu som z nej zjedla dva kusy(lebo to neboli kusky--sama som krajala 😀 ),potom este tri chlebiky,vino,kapucino,,---mala som uhlohydraty.a dnes vitaminy,,lenze manzo je doma a to bolo jasne od rana ako to dopadne..
s malinkym u dr.,potom behacky po meste,u nasich kolacik ze kym nebudeme obedovat,potom sme boli na cinu,,takze vitaminy boli--struhana zelenina ako priloha..ide ma roztrhnut..najhorsie ze zajtra mam vodu 😒
ako ju zvladnem netusiiiim.citim ze som nabrala za vikend aj pat kil,nie len jedno.
a v decembri nemam sancu-teda obdivujem tie co to teraz zacinate,,u nas same oslavy sa chystaju---boze ma niekto navod ako sa naucit vydrzat a mat pevnu volu?
vzdy si poviem,ze ved je to len sladke,,,nic mi neujde,,,ale potom to schalujem ako ked koniec sveta.. 😢

adamko05
30. nov 2009

ivella.... hlavu horeeeeee.... (ja som zlupla poobede bielu Deli čokinu)...to nič, jeden, či dva pokašlane dni z 9O tich??.. šak to nič neni.. a mini prehrešok v ostatné?... to nič, chudneš pomalšie... ale hlavné je (ja si tak vravím), nepriberám 🙂...
tak zajtra kašli na vodu, ak je manžel doma... daj si bielkoviny a vodu o 4 dni, po bielkovinách, ked nebude doma...

ja uvažujem po novom roku, že to skusim dva bielkovinové dni, dva škrobové, jeden UHL a jeden vitamín... a takto aspon 6 týždnov ešte... sama som zvedavá... niekedy ma to strašne baví, si takto "pre seba" (jasné, že krpatý sa pripoji ku všetkému, čo si pripravím 😀 😀) chystať a tešiť sa na další den... len mne tiež STRASNE chyba sladké, hlavne doobeda ku káve 😒

ja som si včera obliekla 3/4nohavice, čo mi boli uzke, nezapla som, a su ok 🙂... jupí... je fakt, že elastický materiál... ale aj tak som sa tešila, že sa mi "rozšíril" výber v šatníku....

no, maličky sa mi práve vyspal, spal dve hodiny, má teplotu, asi zo zubkov (dufam) 😒

ninimimi
30. nov 2009

ahojte! tak dnes mi dorazila mrcha ale to som si ešte ráno odšlapala 40 min.na bicykli 😀 a samozrejme váha teraz ostala na mieste 😖 takže dalšie výsledky čakajte až po 🙄 .držím nových dietárkam vela úspechov

pog
30. nov 2009

Ahoj všechny, vidím, že jsem vám nechyběla.....
a čtu, že se tady přidalo mnoho nových nadšených chudnoucích.....
já jsem musela na chvíli od vás odejít, protože jak furt píšete, že tu dietu furt porušujete, tak jsem začala taky, v neděli mě čeká druhá voda, zatím mám dole 10 kilo, ale myslela jsem, že budu mít dole víc, zítra mám vitamíny a musím na 100%

tak holky vydržte, stojí to za to..... hodně lidí mě chválí a je to dobrý pocit, každý se ptá co dělám, že tak dobře vypadám, dokonce jsem se nechala ostříhat, mám nový melír a barvu, takže změna taky na 100%

ještě potřebuju dát dolů dalších 10 kilo,
máte prosím některá ten druhý díl diety? mohly by jste mi to některá poslat? děkuji moc
můj email: pog@seznam.cz

ivella
30. nov 2009

pog,nedaj sa ty len odradit nasimi prehreskami,je mi jasne ze to moc nepomaha,aj ja si vzdy poviem ze nie som sama 😀 co porusujem..
no potom sa zatnem a idem,,teraz som uz pevne rozhoduta(manzel odisiel na nocnu,pride az sobotu na obed),ze vodu zajtra vydrzim,nech sa deje co sa deje--viem ze asi skapem od hladu,lebo este pred chvilou som dojedala total sladke jablko a to vzdy som rano uz hladna,ked tak neskoro jem..
ale moj problem,som si toho vedoma,,,uz vidim,ze vychloncem minimalne styri kavy--aspon cosi teple a syte a zbytok budem na kyselke..aby som nezabudla,este si dam k tomu kvapky od kaslu,idem sa zadusit.
len by som este potrebovala zamok na chladnicku,,je napraskana udenym syrom a nitranom 😀 😀 😀 ale ale ale 🤐
dobieham viiikend 😀 a budem rada ked sa stredu postavim na vahu a nepojde to smerom nahor 😉

pog
30. nov 2009

ivella: tak vydrž 😉 , vždyť tu první vodu jsi zvládla na 100 % 😀 😀 😀

já se bojím co bude za těch 90 dnů, že to přiberu vše zpátky a ještě něco navíc ☹ , vím, že už se budu muset pořád hlídat co sním - tak uvidíme

lucijja
1. dec 2009

ahoj pog. Poslala som ti na mail aj tu dvojku. 😉 Mozem sa opytat na akej vahe si zacinala? Necitala som vsetko dozadu...ja by som tiez chcela dat aspon 20dolu, zacinala som na 78. Dnes mam ale este len 11 den. Zatial 2,5 kg dole, takze som spokojna. A zacala som aj cvicit, takze zo zaciatku sa to asi na vahe moc neodrazi. Zatial bez prehresku. 🙂 Mas synceka o dva tyzdne starsieho ako ja dcerku. 😉

ivella
1. dec 2009

ahojte modelky 😀 😀
ja za sebou kavu s mliekom,pred sebou dzban plny caju na chudnutie--no este som sa ho nedotkla(ale ani chladnicky-ak nepocitam ze som vybrala poslepiacky mlieko 😀 😀 )
a som hladna 😠 ale zasadnem tu k pc ku grafickemu programu,kde si tvorim novu kuchynu a cas ubehne snaaad rychlo
luci,ja s vyprazdnovanim bez problemov,staci mi kava a ideem 🙂

lucijja
1. dec 2009

ivella, tak to ti zavidim. No ale hadam si telo zvykne...mozno tym hlasi prechod na zmenu zivotospravy...mas kraaasnych syncekov. 😵

ivella
1. dec 2009

no pride mi to ako neskutocnee,tolko dni aby si nebola?uz by som vybuchla..
ked som este nebola na materskej ,robila som v poradenskom centre ohladom zdravia,naucila som sa ze musis denne 2x..--inak si v mysli daj do igelitoveho sacku vsetko to co zjes(za tolko dni kolko nejdes) a daj to na radiator,alebo miesto,kde je okolo 36stupnov,ako v nasom tele..a za tych par dni uvidis co z toho bude....to ked si predstavim,tak beziiim aj sama 😀 😀
neskusila si nejake prehanadlo?

bea44
1. dec 2009

ahojte,
pog - vsetky, čo sme tu musime davat pozor čo dame do huby 😀 😀 . aj po diete. inak by sme tu neboli 😀
ale je super ked viem, že nie som sama. 😀 😀 😀 😀
Ivela : predstavila som si to 🙄 / neviem, neviem či budem obedovat / este teraz sa mi dviha zaludok ☹
drzim palec , ty si silna, tu vodu zvládneš !

lucija: je dobre, ked sa tu primieša nová krv, ako ty. davas dobry priklad . a to tvoje nadsenie je nakazlivé 😀 .
normalne rozmyslam, ze sa vratim k 5 tibetanom. asi pred rokom som to cvičila kazde rano / ale potom som sa nato vykaslala/.
Ja dnes - rano : 4 ks ovocia miesto 2, a ku káve som si dala tvarohovník / ved dnes mozem, nie 😝 /.
aby ste si nemysleli, ze hresite same 😝 . a na obed mam cestoviny s paradajkovou omačkou.

Idem robit, telefon mi tu vyzvána jak o dušu 😠

ivella
1. dec 2009

bejka,ze tvarohovniik---to az na veceru,nie?????
ja som od hladu vypila cely titer caju skoro naraz 😀 😀

adamko05
1. dec 2009

ivella.... drž sa... a "neutop sa"!!

mna to čaká presne za týžden... už sa tešíííím 😉

ja dnes škroby... urobím si zemiačiky.... doobeda som teraz mala kávu.... a dve kôrky z chlebíka, ked malý ranajkoval 😅 ... no, bolo mi luto vyhodit (kupovaný vyhodím len taký šmitec... ale domáci...?..)... a práve mi kysne na vianočku, som už robila párkrát, ale chlapi, že nie je OK... tak som našla iný recept, ked ani ten nebude mat uspech, tak kašlem vianočku.... a potom musím dať upiect na další chlebík, včera sa "spráskal" 😝 😝

ja tiež musím ešte "zabojovat".. do Vianoc by ma potešilo, keby som tak 59-60 kg 🙂... no uvidíme 🙂

pog.. super, super 10 kg....

marika009
1. dec 2009

ahojte tak sa k vam dnes pridavam vcera som si spravila taky cajovy den a dnes uz naplno.dufam ze do vianoc sa podari nejake to kilecko dat dolu ,bola by som hrozne rada .ja by som chcela dat dole takych 10kg.musim to poctivo dodrzat lebo uz nechcem aby sa to vratilo naspät.drzte palce ,drzim aj ja vam .papa zatial
........ 😉

marika009
1. dec 2009

chcem sa soytat ci aj cvicite a ake cviky a kedy...vecer....