90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
2. dec 2009

adamko 🙂 🙂 😀
bystricanka,cakame ta,uz som tiez rozmyslala,ktory datum bude pre mna najvhodnejsi znova zacat--presne tento--vsetko pozeriem a mozem chudnut 😀 😀 😀 ale muz mi pojde do roboty az 7eho,tak uz sa vidiim ☹
bea,kde si?chcem ti pripomenut vcerajsi slub,,,to tak cvicis odusu ze nemas kedy napisat? 😀

adamko05
2. dec 2009

ivella... mám chapat, že dnes končíš, či tak, ako ja... do vianoc ide "pozvolna" podľa diety a po novom roku ZNOVA, NA OSTRO?? 😉

ja možno dnes ešte linecké večer upečiem... no, a ako budem vedieť, či su dobré, ked som našla nový recept, ked neochutnám.. háá? 😅 😀

ivella
2. dec 2009

idem pozvolna,koncit sa mi uplne nechce,pokial idu kila dole aj s cokoladami 😉 😉
a je mi s vami dobreeee--no co by som tu robila,pisala ze dnes robim rezne a podobne? 😀
budem sa riadit dnami,no viem ze tiez same kostovky--presne tak,niekto musi davat pozor,aby kolaciky boli aj chutneee..

ciarka
2. dec 2009

babulky vam aspon centimetre idu dole alebo kila.No mne ani jedno ani druhe.Stale stojim na vahe a ani cm sa nehnu.

marika009
2. dec 2009

ahojte kocky tak ja mam nes skroby teda este len zacinam druhy den .vcera vecer som to vydrzala tak dufam ze aj dnes,celkom sa drzim zatial co bude uvidime ale isto viem ze musim schudnut.tak hor sa do toho. cvicit sa mi nechce zatial ale neskor sa asi rozhybem aspon brusaky,na tie pneumatiky nech sa brusko vyformuje dufam...drzim vam palce a velmi gratulujem vsetkym ktore ste pisali ze ste krasne uz schudli.ste supermanky ....tak zatil sa lucim papa zajtra mam UH tak cestoviny a nejaka ta maskrta mnam.papa

marika009
2. dec 2009

lepsie je teraz zacat aspon u mna lebo cez vianoce by som znova nieco nabrala a to nechcem pripusti ,aj tak mam co zhadzovat...uvidim ako sa bude darit cez vianoce lebo tam je vela lakadiel,ale som velmi rozhodnuta tak myslim ze zatial si zvyknem na tento rezim a bude to asi lahsie cez tie vianoce .

adamko05
2. dec 2009

marika.... teda, z tvojich príspevkov čitam veeeľkeee odhodlanie.... tak nech sa dari 😉

ja dnes uhlohydráty...ale mala som viac langošov, ako som pôvodne plávala... tááák sa vydarili, že som si dala do syta... a teraz večer dva pasiky vianočky... len takej, suchej... ale som doooost najedená 😒

uvidím, či dám čokoladu..

na zajtra mám na obed pripravenu brokolicu, dáke jablka, oriešky..... tak uvidím... ale musím varit, aspon omáčku pre chlapov...

lucijja
2. dec 2009

marika009, ja som si tiez tak povedala ze nebudem cakat do noveho roku. Teraz sa mi aspon stiahne zaludok a na vianoce nebude obzerstvo. A ak do vtedy nieco schudnem - to uz budem mat po prvom vodnom dni, tak uvidime - tak to bude pre mna motivacia ako hrom aby som vianoce zvladla. Ja som si povedala ze: je to len zradlo, nic mi neujde! Dam si ked budem chudsia... 😀

lucijja
2. dec 2009

dnes som zvladla vitaminy...a idem do postele, aby ma naaahodou nieco nezlomilo...

dnesok bol pekny den: mala sa mi naucila sama posadit a vysiel nam prvy zub! 😵

ivella
2. dec 2009

lucijja,toto si hovorim pred kazdym jedlom(a hned ako ho zjem,tak nadavam 😀 😀 )
ciarka,prosim ta,nechce sa mi hladat v prispevkoch---kolko merias a vychodzia vaha a kolko dni mas za sebou??je nas tu vela,stracam prehlad..lebo ty tusim vypadas fakt ako taka čiarka,,ci vobec je z coho chudnut...ja viem ,kazda chceme byt stale stihlejsia,aj ja ked schudnem 30kil a budem mat konecne vytuzenych 70,tak budem chciet mat 60,potom 50 😀 😀 --chcela by som vidiet ako si teraz kazda vravi-boze ivella,snivaj dalej 😀 😀 😀
uprimne,necakaj ked mas 50kil,ze za mesiac das dole 6-10kg 😉 ((((obrazne 😉))))
marika,do toho,do toho,dovolim ti drzat sa cez vianoce aj za mna 😅 😅 mna ked sa manzo cez sviatky-ked budem siahat po desiatom parizskom rozteku-spyta,ci nedrzim naaahodou dietu,prekvapkane kuknem nanho,,,ze jaaaaaaaaaaa?????kdezeeeee,to sa ti snivalo 😀 😀 😀

ivella
2. dec 2009

luci,no pekneee,zubok na svete,sedkame sami,to chce oslavit,minimalne jablckom 😀 😀
ja som dnes na 120%,bez doobednajsieho ovocia(akosi mi nenapadlo 😨 )obed cista kuracinka,mrazena zelenina a pasirovane paradajky-vsetko spolu zapecene bez akehokolvek oleja a soli 🙂 ,vecera to iste,nebolo ani 17hodin,,a odvtedy nic a ani som neni hladnaa,skor sa citim prejedena(vdaka vodovemu dnu 😉 )

ninimimi
2. dec 2009

ahojte! nemala som čas sem ani nakuknút no hned chcem poblahoželat ivelle za tie straty na tele 😀 😀 😀 je to úžasné ty si taký dobrý štartér 🙂 🙂 🙂 ja mám zajtra škroby tak uvidím čo zase vymyslím 🙂 no a mrška už pomaly odchádza tak dúfam že aj váha pojde dolu 🙂 🙂 krásny večer

chamuda
3. dec 2009

Ahojte baby,

ivella ja uz ani nestiham citat co nove, vidim ,ze kopec novych bojovnicok sa pridalo 🙂 super 🙂 ako dopadla voda, ja mam o 3 dni. inac je tu asi 40 stupnov,cize mi ani jest nechuti,len vecer, takze mam co zo sebou robit. nevladzem sa hybat, cize mam malo pohybu a som polavila. neviem sa nakopnut spat,ale musim. po vode sa budem vazit, naposledy som mala rovnych 80kg,tak som zvedva ci som nedala hore, to ma potom porazi. doma si vladne vianocne osialstvo, tu v australii to nepocitujem.
snad sa coskoro opat prihlasim,zatial pa. vsetkym pevne chudnutie. caute babenky.

lucijja
3. dec 2009

chamuda, jeeej, ty si v australii? boooze, moje vysnivane miesto... 😵 Kde presne ak smiem vediet?

adamko05
3. dec 2009

ahojky....

ja dnes vitamíny... alebo skôr hladovka... ovocie v obchode tu nemali, mám jeden prezretý banán, dáke oriešky a pár jablk... a na obed uvarím brokolicu... aspon niečo....
a som sa rozhodla, že do Vianoc to dáko dobojujem... včera som sa cítila otrasne... mala som síce uhlohydráty a aj to som jedla ale vo veľkom množstve a veru, tažko mi bolo, nie len na duši, ale aj na tele 😅 ☹

tak dnes som zas odhodlaná vydržať... uvidím, čo v sobotu, ked je zabíjačka... mám mat škroby, už som jedny škroby na zabijačke v pohode zmákla... tak snád aj teraz... zemiaky ja môžem vždy a všade

teraz idem upiect linecké, hádam odolám, ked nebudu ešte plnené ani poliate čokoládou, to si nechám na daky UHL dník 😀

a veru, ciarka má dákych 55 kg... tak to isto pôjde pomalšie a hlavne, je dost možné, že si už na svojej optimálnej váhe, aj ked ty si to nemyslíš 😉

ivella
3. dec 2009

caute 😉
chamda,ip..a nemusis sa hybat,hlave pi,pi a pi(vodu samozrejme)a ono to telo vypoti aj so sadlom 😀
luci,neviem ci ti chamuda este odpise,ked sa stavila len na skok,,odpoviem za nu,,ona je flakacka,normalne si predstav,ze len tak s priatelom trajdaju po austroske v karavane--to je zivot 😀 😀 😀
ja dnes zemiaciky moje pecene,no ci budem stihat neviem,lebo idem aj s malym na kontrolu,druhemu som slubila ze nachystam nieco na mikulassku vyzdobu--normalne ma sprdol,ze oni v skolke maju stromcek vysvieteny,vyzdoba vsade po stenach,mikulasov je tam snad aj 10 a my doma nic 😒
no ale ved adventny kalendar uz spraskal cely,aspon sa nemusim kazdy den rozculovat s vysvetlovanim ze len jednu coklitku moze 😉(celaaaaa mama)
a este idem do maxu na nejake akcieee 😅
ninimimi,ja som starter?keby si vedela...mna startujete vy vsetky,lebo viem ze ked nie som leniva,kila mi idu dole...neboj kolko krat uz uz som mala v ruke cokoladu,no zapnem kona a co citam?ako naschval idete vtedy vsetky na 100% a to ma ide roztrhnut..kuknem na coko a schovam co najhlbsie do skrine,,no uz som od nervov ako to kazda zvlada aj vytiahla sladkee,ze sak posledny krat a ide sa chudnut..

adamko05
3. dec 2009

ivella... no, napíš, kde a aké akcie v Maxe maju.... 🙂.... hlanvne Dráčik ma zaujíma 😀

ivella
3. dec 2009

ja do hyposky,na deky z mikrovlakna,z 15eur na 6e. 😉 ale tu mas cosi..
http://www.panoic.sk/ekatalogy/dracik2_sk.htm
http://www.panoic.sk/ekatalogy/dracik_sk.htm

lucijja
3. dec 2009

ivella tak to im zavidiiiiiiim...boze taky zivot, to je moj sen...No ale co, ked robit musime... 😀

ja mam dnes bielkoviny a mam hroznuuu chut na karfiol s vajickom. Dufam, ze budu mat pekny v obchode tak si spravim mnamku. 🙂

ivella
3. dec 2009

http://www.alltoys.sk/iobchod/images/ikatalog/i...
adamko,skus aj toto-mne osobne sa tam lepsie pohybuje..

bea44
3. dec 2009

ahojte,
včera som si dovolovala / mala som D/, bola som mimo mesta a nemala som pristup na net ☹

Ivella : porušila som slub ! Necvicila som ☹ . akosi mi staci to ze zo mna padaju nohavice a vsetky bundy su mi široke 😀 😀 😀 . ale brucho mam jak pavuk 😀 keby mi ho odrezali a zosili, normalne som kočka 😅 .
Adamko : ja tiez tak vidim ze do vianoc normalne ako doteraz / prehresky/ a vianoce myslim ze vsetky budu mat rovnaké 😀 😀 😀 😀 .
Licija: ja som pocas diety bola na oslave 80 tky , na meninach, na narodeninach, samozrejme, ze som nemohla povedat ze nejem lebo drzim dietu 😝 ale na dalsi den som normalne pokracovala dalej akoby nic 😵

Ja dnes voda / druhá / v robote urcite zvladnem , lebo nemam pokusenie. ale uvidime vecer doma 😖

a zajtra sa odvazim a omeriam . / samozrejme na ivellu nemam / 😝
ale mne staci ze sa v pohode zapnem do nohavic a kabata co 2 roky lezal v skrini na spodku 😀

adamko05
3. dec 2009

linecké napečené... nechutnala som... zatiaľ dnes vitamíny OK... zvažujem, že si pôjdem s krpatým lahnut... tata bol doobeda doma, tak som aj navarila, včera som upratovala.... mám žehlenie... no, ale to asi počká 😀

ale večer bude pokušenie, chcem urobiť rožky... "normálne" rožky... nie chlieb, ale rožky... sa na to už chystám, odkedy mám pekárničku, tak až mi to tu večer pospí a kym tata o 23 príde, to hádam vyskušam... 🙂

ale tak, zajtra si dám k syru... mám v pláne zajtra na obed si dať opečený oštiepok..... 😝 😝 😝

lucijja
3. dec 2009

bea44 som hrozne zvedavaaa na vysledok... 🙂 Ja sa tej vody bojim ako cert kriza... 😀

ivella
3. dec 2009

bea,ja som uz myslela ze ta zavalili nejake cinky 😀 😀 a ty dovolenkujes
no kym sa ja uzmestim do veci co su az na spodku skrine....veselo mozem chudnut dalej 😅 😅
prave sme sa vratili od dr. a z maxu a ja taka hladna som si niiiiic nekupila 😵 😵 😵 🤐

bea44
3. dec 2009

lucija. neboj, da sa . ja sice prvu s prehreškami / vecer jeden banan a jablko/ . ale zatial sa drzim.
ak nie, tak svet nespadne 😝 😝 .
akurat ze zajtra mam zas dovolenku a nebudem vediet pisat, tak sa tie moje uspech dozviete az pondelok 😝 😝 😝 .
adamko - normalne uz tyzden rozmyslam nad pekarnou. uz so aj pozerala ze asi aku. my sme doma len dvaja / ak neratam psa 😀 / tak neviem ci sa oplati, ale chute mi tu robiš. 😵

Majte sa pekne, chudnite s radostou 😅

Krasul, co je stebou ???

adamko05
3. dec 2009

bea... infikujem v diete pekárničkou???.. dobrééé 🙂

no, ale upečieš si dietne veci... včera do langošov šla aj tmava muka 🙂

no, potom pre dvoch stačí menšia... nie som zasa veľky odborník, ale teda sluha je to pre mna dobrý 😀

krpec spí, idem odložiť riady a idem k nemu....

ja mám vodu v utorok... aj sa celkom teším.. teda, ja mám skôr čaje 😵

bea44
3. dec 2009

ivela, to cvicenie som precenila ☹ . neda sa neda sa a neda sa 😔 . dobra vyhovorka - polovičná pravda 😀 .
ale ked sa do toho pustim....... to budete vidiet. ca ca 😀

aj ja mam este kopu veci, ktore som myslela ze podarujem chudsim v rodine 😔 ,
ale to počká, ve co kdyby náhodou 😀 😀

ciarka
3. dec 2009

babulky ahojky,

adamko05, ivella- mam 57kg a 162cm. No a tu sa to zastavilo a nie a nie chudnut dalej.Chodim 3krat tyzdenne na aerobik,makam a je pravda ze papam sladke asi kazdy den, no ale nie vela napr. 2 okienka cokolady. A dalsia pravda,ze ja moc podla 90dnovky nejdem, lebo mam strach z jojo efektu a neviem sa toho zbavit. Snazim sa jest 5 krat denne,podari sa mi 4kratdenne, naposledy pred cvicenim cize po 18.30h ale to len lahke,lebo zle by sa mi cvicilo.A potom ked pridem domov tak si dam 1,2mandarinky a kavu s mliekom nizkotucnym. No a nehybe sa to a som z toho smutna.

Kde robim chybu?

adamko05
3. dec 2009

no, chybu nerobíš.... ale tým, že na sebe makáš, ako píšeš.. tak sa ti "tuk" ( v tvojom prípade ťažko hovorit o tuku...) mení na svaly.. preto ti nejde váha dolu..... to je teda moja "myšlienka" dna 😀 😀

a s tým 5krát za den jedením by som rada začat, len ja to furt dáko nestíham 🙂 😀

ivella
3. dec 2009

myslienka dna padla na urodnu podu,,,to je aj moj nazor
ciarka,sak ty podla popisu musis mat normalne super vymakane telo 🙂 🙂 viem ze sa to lahko pise,ale maloktora kamka ma taku vahu ako ty--tym nechcem povedat ze mam kamosky same tucibomby--skor naopak,,mna si vzdy vyberali za kamosku chudulinke zienky(mysleli si asi ze pri mne budu vypadat 100x lepsie a zbalia viac chlapov 😀 )co sa nie vzdy podarilo--ved ja som kraaaasna vnutorne 😀 😀 😀
ale mam take co maju(zuzi sorry 😉 )ubohych 42 kil na tvoju vysku,vypada to s prepacenim strasidelne,az choro(neprehanam)
a take normalne chude maju tych 58-62,podla sviatkov 😀
tvoje chudnutie je uz podla mna o niecom inom,,ty uz potrebujes daco specialne,este akosi neviem ako dlho si na diete,som mimo-pociatocna vaha bola aka,ked pises ze na tejto sa to zastavilo..