90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
11. dec 2009

dnes nikto nedietuje?no dobre,tak ani ja 😀 😀 😀

bea44
11. dec 2009

haloooo, haloooo, ja som tu, ale makam, mam este 2 kamiony v BA ktore musim dostat domov tak nestiham

ziadne odpadavanie 😠 😠 😠 😠 .

s kým potom budem chudnút ☹

este aspon buduci týzden by som chcela vydrzat 😝

idem pracovat,
potom nakuknem 😅

adamko05
11. dec 2009

no, veru... nechudne... dieta upadááááá 😠
ja už o diete ani nechyrujem....

dnes budem egoistka a spravím si bryndzové halušky, celu dietu som mala na ne chut.. doteraz boli zabíjačkové "dobroty" a dnes si spravím, sama pre seba... 😀 ... manžel ide na firemný večierok, príde v noci.... tak ja si spravím papinu, ale isto aj on by si dal... ale čo, mám na ne chut.. vidím, že mi bude zle...

ale z dietky čo to dodržiavam, aspon ranajky, ale to tiež občas už iba... starší syn je taký prekvapný ráno, že "jee, mama, aj ty budeš papat" 😀

no nič, teraz dočokádovila linecké, v chladničke mám už hodinku cesto na kokosové rožky, tak idem robit, ale neviem, bo dieta už viac jak hodinu spí, myslím, že sa čoskoro zobudí a je po práci... tak ale, skusime rožteku urobit aj spolu 😉

zatím....

PS: snád mi príspevok nevymažu, nie je celkom že "90 dnová dieta" 😀 😀

bea44
11. dec 2009

keby som mala taku vahu ako ty adamko tak už som aj taaaa taaaam. 😉

/ roztopila by som si čokoladu a tvarila sa ze je to voda 😀 😀 😀 /

ale ja este chcem do vianoc aspon 1-2 kg dat dole 😲

lebo určite, ked začnem normane jest tak nabehnu hore, a tak budem na tom na com som teraz 😝
nooo mudro som to napisala 😀 😀

len tak medzirečou som spomenula svojmu, že este sa snažim do vianoc vydržat, a on na to, že a prečo do vianoc?
ved rybu si daš so zeleninou/ alebo chlebom/ kapustnicu bez klobasy, šalat čisty bez majonezy
/ aj tak nemozem s/ kolač len vtedy kedy sa da a hotovo, 😒 ake do vianoc? ☹ .
normalne ma zabil svojou uvahou 😖
ze je skoda polavit a nabrat naspat, to čo tak krvopotne ide dole 😕

Inač kde ste kto ????,

adamko05
11. dec 2009

práve som ta dočítala, bea...
no, dik za chvaly na moju adresu... ale dáke cm by mohli dolu, ale tak, dve deti robia svoje 😀 .. ale tak, stálo to za to

som dotlačila tie bryndzáky... boli mnááám... a stila som s krpatým dopiect aj tie kokosové rožteky, celkom ho popori žutí kukur. chrumiek, bavilo na mna pozerat (ten ked má plne usta, max. spokojnost 😀 )

teraz sme sa prestahovali do detskej, že dáku trištvrte hodinku sa pohráme a krpatý zalahne a ja počokoládujem tie rožteky.... a potom idem s mojim bráchom na vianočné nákupy, chce detom dačo kupit (je ich krtstný) a že nech vyberiem, lebo že sa nerozumie 🙂... Alexkovi už kupil takého "hovoriaceho" psíka od Fischer Price, ale myslím, že bude bavit celu rodinu 😀

lucijja
11. dec 2009

aj ja mam dnes firemny vecierok. Sice som na MD, ale pozvali ma. A dnes mam bielkoviny takze stejk to istiiii... 😀 Na obed som si dala len tri koliecka salamy so zeleninou a na veceru stejk. No nic neporusim, akurat velkost porcii som si prehodila 😒 Co uz, hadam ma neporazi. Potom ideme hrat bowling, tak to spalim. 😀

bea44
11. dec 2009

tak ja dnes este raz, kym za sebou buchnem dvere.

doma nemam este internet, ale už sa na tom pracuje, do tyzda namontuju/ jezisko doniesol/ 😀
potom budem pisat aj cez sobotu , nedelu 😝 / ak bude este komu/ 😠

preto teraz v predstihu : Lucijja všetko najlepšie k meninám 😵 😉
chamuda: aj tebe vseko naj k narodeninám 😵 😎

baby nie ze budete celu sobotu a nedelu papkat 😠 😠 😠 😠 😠
este tyzden vydrzte 😉 😉

tak sa drzte 😉

ivella
11. dec 2009

ahojte,tak vidim ze nakoniec ste aspon co to napisali...
kde su ostatne babulky?tooolko odhodlania tu bolo aj na vianoce 😉
ja sa drzim cele doobedia,dakedy aj vynecham,,,no potom..katastrofa
a citim aka som nafuknuta,vobec nemam pevnu volu,este aj tu ma nikto nezenie dopredu 😖
tiez by som rada dala do vianoc aspon to kilecko..lenze..stale peciem,teraz sa mi napr.vari salko a to zboznujem
bola mi tu kamoska popriat,doniesla vodku s dzusom,,,no nedaj si(aj s chipsami of course)
bea,internet treba,ja si to uz bez neho ani predstavit neviem,je to moj najlepsi kamos 😀 😀

krasulka
12. dec 2009

Caute zeny moje ☹ ja som musela dietu prerusit kvoli tomu krvacaniu, mala som nieco celkom zhaprovane z toho, uz jem viac menej normalne ale snazim sa nemixovat prilohy ani pecivo nejest. Chcem zacat ese raz od noveho roka ale ked uz budem doma a budem chodit na krv nech sa sleduje krvny obraz. Inak stojim na 60 kg, hore to nejde 😵 😵 😵 😵 ale zatial ani dole,alebo veeelmi pomaly, ten prvy mesiac bol uzas.. 5,5 kila mam dole vdaka dietke, tak sa drzkajte 🙂

lucijja
12. dec 2009

no cauko cauko...

bea, dakujem za prianie. na zajtra som odhodlana neporusit! 🤐

ivella a coze sa porobilo s tvojou pevnou volou??? 😨 No ale vodka z dzusom je vodka s dzusom. Ja som vcera na vecierku aj tak mala prehresky. Odolala som vsetkym kolacikom, palacinkam a inym dobrotam, lenze potom sme sa presunuli do karaoke baru a ked clovek spieva tak vysmadne...Mineralka mi uz nechutila tak som sa zabila piatimi nealko pivami. 😀 Este ze som bola autom, inak by fernety len tak lietali... 😀

mirenkaz
13. dec 2009

Ahojte dievcata, nahodou som nadabila na tuto stranku a zhodou okolnosti akurat drzim 90dnovku, (uhm,prave som zacala :D ) tak by som sa ku vam tu rada pridala, nech sa "netrapim" sama 🙂

lucijja
13. dec 2009

ahoooj mirenkaz. Vitaj medzi nami. 😉 A kolky den "bojujes" a kolko chces dat dolu?

Ja som niekde okolo 22heho dna a chcem dat dole minimalne 15 kg. 😒 Ale zatial nevyzera ze by sa mi darilo. Ale veci su o dost volnejsie, len vaha nejako stagnuje. Asi je to tym, ze aj cvicim. No uvidime po vodnom dni. 🙂

mirenkaz
13. dec 2009

ahooj Lucka 🙂 ... Dakujem 🙂 ja chcem dat dole joj aj zo 20 by sa zislo.. a dneska som zacala a rovno som to aj skoncila :( od zajtra nanovo.. potrebujem nieco, co ma donuti sa drzat 🙂 ako je mozne ze si vydrzala a uz si na 22 dni ?🙂

lucijja
13. dec 2009

no hlavne musis chciet...a byt s tym zmierena...neboj, ked sa sem k nam pridas tak ti bude lahsie, navzajom sa tu podporujeme, vymiename rady, recepty, zdoverujeme sa s prehreskami.. 😀

kludne zajtra zacni a napis ako sa drzis. Prve tri dni su najhorsie a potom to uz ide. 😉

mirenkaz
13. dec 2009

No dobre, tak ja sa pridavam.. zajtra zacinam bielkvovinovym dnom .. lenze co na vianoce ? ako sa to chystas Lucka riesit ? ja sa bojim, ze aj ked co to schudnem do vianoc,tak vsetko pojde naspat cez sviatky :( a kolko si zatial schudla ? a aka je tvoja vysnivana vaha ? 🙂

adamko05
13. dec 2009

ahojte....

len tak nedietne... Luci... gratulujeme k meninám..... hlavne želám, veľa kilečiek dolu a čo v najkratšom čase... 😵 😵

od 4.teho snád idem s vami znova, na plno... 🙂

ivella
13. dec 2009

nemam cas citat pisat,len Lucinke vsetko najlepsie k meninakaaaaam 😉
a chamudke vsetko najlepsie k narodeninaaaam 😉

lucijja
13. dec 2009

jeeej, diky baby...teda poviem vam, meniny som nezvladla - ale ani nijako neprehnala...len som tak dobla zo vsetkeho po kusku... 😖

mirenkaz: no uz som sa nejaky tyzden nevazila ale za tri tyzdne to bolo tak 3,5-4 kg. Teraz sa budem vazit az buducu nedelu, v sobotu mam prvu vodu tak potom uvidime ci vyskocim z koze od radosti alebo zaplacem... 😀 vysnivanu vahu nemam nejaku konkretne. Keby sa dovalim na 65 tak som spokojnaaaaa a pritom by to nebolo ani ziadne terno pri mojej minivyske 163cm... 😒 Zacinala som na 78 takze mam co davat dole... ☹
Sviatky neviem ako prezijem ale moc sa ich nebojim. Budeme u svokry v cechach takze budem mat depku tak hadam sa neprezeriem. A neboj sa, aj keby na sviatky porusis, urcite toho nepojes tolko ako by si pojedla normalne - aspon sa do sviatkov nastartujes a stiahne sa ti zaludok. Takze ti bude stacit ked si z kazdeho zobnes a to je lepsie ako si z kazdeho nalozit za tanierisko. Takze drzim palce. 😉

ivella
14. dec 2009

tak som si docitala co nove,,,mirenke vela sil a pevnej vole takto pred sviatkami...
no ja nedietujem,jedine ze by som tu riadne klamala..vikend bol vsezravy,vsetko sa tocilo okolo zakuskov a oblozenych mis a alkoholuuuu...citim aka som fuuuj nafuknuta a hlavne rozozrana,ze sa mi neda pokracovat,asi by som skapala od hladu.no a stale peciem,takze koniec ☹
ale od 4.januara sa tu zideme vsetky,to sa mi bude veeelmi pacit,ked budeme mat rovnake dni,lebo mi nebudu podaktore zienky robit chute buchtami a podobneee.
sice budem vtedy este u svokrovcov,ale plna odhodlania do noveho chudnutia,snad uz posledny krat 😀 😀
lucijja,si dobra,ked len dobes,ja nesmiem vobec,lebo ked raz dobnem,tak mi v zobaku ostane cely kus 😀 😀

mirenkaz
14. dec 2009

Ahojte dievcata 🙂 .. Dakujem za podporu od vas vsetkych a Lucke prajem sice neskore ale vsetko najlepsie k meninaaam 🙂 Takze ja dneska zacinam, aspon si trosku stravu do vianoc upravit.. ale potom som sa rozhodla, ze po vianociach a silvestri, t.j. 1 januara idem 90 dni od znova a naostro 🙂 uvidim ako to moj rozozraty zaludok prijme.. prida sa niekto ? 🙂 jaaj Lucka a ked si zobnem ? ja nezobnem, ja sezerem cely stol a aj to, co na nom nie je 🙂 ach jaj, ale moja vidina bytia o 20 kg lahsia je asi silnejsia 🙂 Drzim Vam palce 🙂

bea44
14. dec 2009

ahojte kočky,
tak to vidim, že tu nakoniec ostanem do vianoc sama ☹

mirenkaz, teraz si to asi skusis len na nečisto 😀 . asi pred vianocami to nema zmysel začinat naostro,
aj tak by si porušovala, ako vsetky ostatne, čo tu boli a vacsina odpadla 😝

ja teda : sobota, nedela v pohode cca na 75 %. ale OK.
dnes mam UH, zas cestoviny a večer uvidim či bude sladke alebo cestoviny. podla nálady 😀

Prečo chcete v novom roku začinat akurat 4.1 😖 😖 😖. Ja mám narodeniny 😎. tak to určite nezačnem 😲
Najskor tak 6-7. počitam. ale nevadi budem vas dohanat. 🙂 alebo si dam 4 dni po vas, a budeme mat rovnake dni 😀 😀 😎

lucijja
14. dec 2009

bea bea...ake sama? to ja tu zostanem sama... 😒

bea44
14. dec 2009

lucija .... neboj, nenecham ta v tom 😉

zatial do sviatkov urcite 😀

a potom sa uvidi 😝

mirenkaz
14. dec 2009

aj ja sa pridavam do sviatkov... aky mate dneska den ?

ivella
14. dec 2009

no bea,vidim to o tie styri dni neskor...lebo este po narodkach treba dochalovat zbytky 😀 😀

lucijja
14. dec 2009

mirenkaz: tak super, nebudem tu sama...ja mam dnes vitaminy. Zatial sa drzim. Na ranajky len susene slivky, na obed pomelo a kava a na veceru si uz dam asi zeleninu, lebo ovocia mam uz akosi dost. 😀 Ty mas dneska bielkoviny, ze? Co si si dobreho pripravila?

bea44
14. dec 2009

ivellla, podla seba, sudim teba 😀 😀 😀 😀 , ked som dobre pochopila tak u vas sa oslavovalo teraz 😵

len neviem či narodky, dačo sa mi zda , ze si pisala december 😉

ja dnes cestoviny a večer bude určite dačo sladké 😝
zajtra vitaminy 😎

lucija to ti stači na obed pomello, ja ked vitaminy tak: banan, mandarinky, grep alebo jablko, hruška , a este niečo sušené 😝

a potom sa čudujem, že čo mi vaha neklesá 😀 😀 😀 😝

mirenkaz
14. dec 2009

Ahoj Lucka, ja som si spravila na obedik riaden salatik z paradajok, ladoveho salatu, paprik, mrkvy, olivovy olejik a do toho som si nakraja fajne nivu 🙂 ale ja k tomu chlebik ani nepapam, lebo moc ho nemusim ,,, iba vyvarcik 🙂 ja som uz raz skusala tuto dietu ale prave na vitaminovom dniku som pohorela, je to hrozne tazke a este ked mam okolo seba tolko sladkosti, nutela a pod.. :(A na kolkatom si dni, resp. kedy si zacala ? 🙂 a kolko si uz schudla ? 🙂 a zacinas nanovo od januara ci uz nie ?

lucijja
14. dec 2009

bea, veru staci...ani som ho cele nezjedla...ja nemam problem s hladom, skor s chutami... 😠

mirenkaz, dnes mam 24 den. A hodlam dietu dokoncit a mat ju aj cez vianoce. Samozrejme ze vianocnu veceru si dam, ale inak mam v plane byt dosledna tak uvidime ci mi to vyjde. A kolko som schudla? Neviem ti povedat, lebo sa nevazim teraz. Ale na nejakom 16tom dni to bolo 3,5 - 4kg takze uvidime v nedelu. To budem po vodnom dni a odvazim sa odvazit. 😀

ivella
14. dec 2009

bea,dnes mam 33 😉 a oslavovalo sa v sobotu,nedelu,dnes a priebezne sa nahlasili este nejake kamosky,,,no a tolko zdrziavat sa by som fakt nedokazala 😀