90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jahodkajaja
13. jún 2008

Miresta a kolko dní máš už za sebou?

erikas
13. jún 2008

čítam článok v EMME o anorektičkách,bože baby to je silná káva.... jedli vatu namočenú vo vode,bili sa do žalúdka,aby cítili bolesť a nie hlad a tie fotky,milujme každé kilo na sebe a tešme sa z toho že sme zdravé,toto čo vidím a čítam je neskutočné... 😢

dianagol
13. jún 2008

caute baby, ste toho ale popisali, ani som to neprecitala, no ja som vcera bicyklovala asi 6 minut no nazaciatok som mala dost a potom som este asi 10 minut cvicila na fit lopte aj s posilnovacimi pasmi no ale potom sa mi podlamovali nohy a krutila sa mi aj hlava, a vecer som uz ani nic nejedla a dnes na ranajky som mala jablko pred obedom celorazny chlebik polovicku so syrom a sunkou a po obede som si dala ryzu s trochou pecienky ale len tri lyzicky neak mi nebralo teraz si dam broskynu , len ma neak zacala hlava boliet ale to z toho hladu uz to poznam

erikas
13. jún 2008

dianagol dnes si toho teda veľmi nepojedla, 😒

miresta
13. jún 2008

jahodkajaja - ja som dnes len na 8 dni, ale som aj hrdá, že som nemala prehrešok, aj zúfala z tohto ovocného dňa, ale nie je to až také zlé, už sa mi pomaly zapĺňa žalúdok vodou, do večera to už určite vydržím, a práve ide ku mne segra, ktorá ma za sebou prvú vodu a tiež ma dnes ovocný deň, tak aspoň ma povzbudí a pokecáme 🙂 🙂 🙂

miresta
13. jún 2008

tinaa - ja keď som začínala si zvykať na domáce bicyklovanie, nevedela som vydržať, prv to bolo 10 minút, potom 12, potom zase 10, potom som si povedala, že to musí byť a bolo 20 a teraz dokážem aj 45 minút, väčšinou si zapnem niejaký krimi film, alebo si nahrám ordináciu, či niejakú súťaž a potom celú dobu čo pozorne sledujem tak aj bicyklujem a veľmi to pomáha, ešte sa k tomu sústredim, čo napomáha chudnutiu 🙂

miresta
13. jún 2008

tinaa - ale ja aj strašne rada tancujem, tak mi celý deň ide rádio a pri každej dobrej pesničke sa hýbem, ale to na mňa nezaberá, mamka mi vždy hovorí že ja musím poriadne vydať zo seba energiu aby malo to na mňa účinok, pretož ja športujem od malička, mám pevné telo a keď som na tie svaly pribrala, veľmi to zle ide dole, som proste pevná.

miresta
13. jún 2008

erikas - je to hrôza, ja som predvčerom takú videla v Tescu, no šla som za ňou a ona brala potraviny do rúk, pozrela na nich, pozrela na sba pokrútila hlavou a dala to naspäť, nakoniec z 20 položiek ktoré mala v ruke si kúpila rybie prsty, dve jablké a 4 litre minerálky. Ale keď mala 40 kíl tak veľa. No bolo mi až zle. 🙂

miresta
13. jún 2008

halóóóóóó´ - kde ste všetky?

erikas
13. jún 2008

miresta ja sa stále neviem dokopať k cvičeniu 😠

miresta
13. jún 2008

erikas - to je problém väčšiny, zo mňa sa manžel smial ,keď sme spolu ešte len chodili žo som ešte aj na dovolenke robila brušáky, ale ja som sa len bránila, stačí raz poľaviť a potom to už ide horšie.
Veľa žien saa dokope tak že chodia cvičiť dve do posilky, alebo na plaváreň,

erikas
13. jún 2008

miresta neviem si samú seba predstaviť ako 40 kg trosku,veď to je niečo hnusné na pohľad a nie to ešte na dotyk,ale oni sú choré a podľa vyjadrenia lekárov liečba je veľmi náročná,bojujú o každé deko a podvádzajú aj v nemocniciach kde ležia s infúzkami v kritickom stave,tomuto nerozumiem 😨

miresta
13. jún 2008

erikas - ani ja, mne stačí že vidím svoju sestru, ktorá má 52 kíl, ale je vysoká a vyzerá strašne chudo, hlavne horná časť tela a to je po pôrode a stále na ňu kričím nech je, ale ona naozaj žerie. 🙂

miresta
13. jún 2008

erikas - a ešte k tomu cvičeniu, prv si to musíš zrovnať v hlave a tak začať, ono to veľmi ovplyvňuje, aj šport robiť pre zdravie, nie preto aby som zchudla, ja som sa na túto dietu tiež dala len preto že sa mi zdá že je to zdravý spôsob stravovania , ináč žiadne iné diéty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erikas
13. jún 2008

miresta,sestra má potom úžasné spaľovanie,to mne nehrozí,musím sa donútiť aspoň doma cvičiť,kamošky sú hnilé ako vši,nechce sa im so mnou chodiť cvičiť a to máme pri dome dve posilky 😨

miresta
13. jún 2008

erikas - ja som zase taká, že radšej chodím sama, aspoň ma nikto nevyrušuje a sústredím sa na to čo chcem. Aj na plaváreň chodím najradšej sama. Keď idem s niekym tak jemu sa nechce celú dobu plávať, alebo nevládze a to ma potom vyrušuje a odrádza. Ver tomu, povedz si to že je to na úžitok a začni pomaličky.

erikas
13. jún 2008

miresta bola som pred pár rokmi na delenej,bola som spokojná schudla som 9 kg,ale treba sa potom stravovať aspoň trochu podľa zásad zdravej výživy,a nie prejsť na klasické nezdravé kombinácie ako som prešla ja a kilá sa mi vrátili,s tým cvičením máš pravdu,začína sa v hlave,dúfam,že čoskoro ma to pochytí a potom bez cvičenia nevydržím 😵

miresta
13. jún 2008

Sestra nebola vždy taká ona má skôr spaľovanie z nervov, je veľmi prchká a hrozne rýchlo ju niečo vytočí, stalé niekde lieta a nič ju neudrží v kľude. Ale znervozňuje sa pre každú maličkosť, čo nie je dobré.

miresta
13. jún 2008

Erikas - rob taký šport, aký ťa najviac baví, mňa plávanie a bicyklovanie a preto to robím najčastejšie, ale môžeš čokoľvek veď teraz je toho toľko na výber. Alebo sa prihlás na tanečnú, to ti tiež pomôže zhodiť, ak rada tancuješ. 🙂

miresta
13. jún 2008

erikas - a hlavne cvičiť vtedy keď sa ti chce, nie vtdy keď potrebuješ, alebo sa nútiš!!!!!!!!!!!!!!!

miresta
13. jún 2008

o.k. končím, neskôr - mám návštevu! papapa 😎 😉

erikas
13. jún 2008

miresta dík za receptíky,pekný večer 😉

jesika26
13. jún 2008

chudulky, kde ste???ja druhú voduuu zvládam horko tažko, prvú som zvládla v pohode a teraz normálne trpím, už len pozerám do kuchyne, lebo je tam čerstvé pečivko 😝 😝 😝 😝

gucz
13. jún 2008

jesika dúfam že si tú vodičku zvládla.
baby mne škvŕka v bruchu, ale keď si predstavím jabĺčko.... to radšej budem hladná, ja už som prejabĺčkovaná. Ešte ho budem jesť zajtra ráno a poobede ideme na nákup, tak si nakúpim čokoľvek iné 🙂 , idete pozerať panelák keď tu nikto nieje?

gucz
13. jún 2008

baby čo spite? kde ste? aniel, twins, čo vám vypli elektriku?

gucz
13. jún 2008

ozaj baby chcem si spraviť takú zeleninovú polievočku a ide tam mliečko aj smotana kyslá. môžem si spraviť keď mám zajtra mäsový deň keď je tam aj mlieko aj smotana, alebo tam dám len smotanu?

aniel
13. jún 2008

čav te babenky dnes som zhrešila na celej čiare. Do 13.00 som sa držala a potom som šla k našima krájala som zákusky na nedelnú birmovku a zožrala som 4 kúsky .Fuj ako mi bolo zle ,myslela som ,že budem ........však viete čo.O18.00 sme išli do Pezinka boli tam keramické trhy a zjedla som tam cigánsku .Mňam aká bola fantastická.Najhoršie je ,že ma vôbec nemrzí,že som ju zjedla. ☹

gucz
13. jún 2008

aniel to predsa nieje koniec sveta, to že držíš dietu, neznamená že si už v živote nepochutíš na nejakej nezdravej dobrote. Hlavu hore, stiahnuť brucho, vypnuť prsia, úsmev a ideme ďalej nie?

aniel
13. jún 2008

no ja zajtra sa skúsim potrestať. Nebudem jesť ,iba piť ,keď sa mi podarí a potom budem pokračovať, ako keby som nič nezmenila, aby sme mali ten istý deň 😀

gucz
13. jún 2008

to nerob, radšej si nedaj večeru, alebo len úplne malinkú. Potrebuješ energiu kvoli Sofinke, veď ona je šikulka a určite Ti dáva zabrať. Ak sa nenaješ, tak nebudeš mať energiu aby si za ňou behala