90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zade
7. jan 2010

Ahojte, pridavam sa. Zacala som symbolicky 1.1. 🙂

bystricanka
8. jan 2010

dobré ránečko

ja mám dnes UH. Asi si pôjdem kupiť pizzu alebo ešte porozmýšľam, že čo.

zade...vitaj. A ako ti to ide?

bystricanka
8. jan 2010

inak môj muž, ktorý tiež drží tuto dietu sa teraz po 6tich dnoch odvážil a má -2,5kg. 😵 Ja som neodolala a tiež som sa postavila....takže -1,70kg. Takže dosť dobre na začiatok 🙂

lemge
8. jan 2010

dobre ranko.ja mam dne 6 den,ale este sa radsej nebudem vazit.ked to bude na mne trochu viac badat-potom budem mat vacsiu odvahu..teraz este nemam odvahu,co ked som sete ani kilo nezhodila 😕 to by ma mohlo odradit.
ahoj zade,vitaj medzi nami 🙂

nadka001
8. jan 2010

kukurica nemoze byt kazdy den ?.. ja si davam dusenu zeleninku a tam su aj zrniecka kukurice..kazdy den

ivella
8. jan 2010

ahojte,no kukurica by nemala asi byt,ale ja si ju v zelenine tiez nevsimam a veselo papkam 😀 to by potom ani hrach nemohol a tiez je skoro vsade 😉
ja mam dnes svoj oblubeny bielkovinovy,ako asi vacsina z nas..tak uz dusim masko v bylinkovom paci.a robim aj kelovu polievku,tu budem zajtra,su tam zemiaky.
ja mam po styroch dnoch dole 2.5kg ,ani by som nezvazila,len bola kamka sa odvazit,tak mi to nedalo.ale beriem to tak ze to este bude kyvat hore dole podla dna..(no aj tak sa tesim)

lucijja
8. jan 2010

ja mam dnes vitaminy. 😖

aj ja jem kukuricu skoro kazdy den, co uz. Ved jej nezjem kilo. 🙂 A o hrachu som citala ze ten suseny je strukovina ale ten zeleny sviezi je zelenina.

nadka001
8. jan 2010

ja 2 aj pol tyzdna a dolu iba kilo ☹ .. potesilo by keby to islo dolu rychlejsie.. mam pocit, ze to dolu ani nepojde

martinkamm
8. jan 2010

ja mam 12 dni za sebou a mam dole 5 kg snad do vody odpadnu este tri to by bolo supis

lucijja
8. jan 2010

martinkamm: supeeer, tesim sa s tebou... 😉

nadka: pojde to, neboj...

ivella
8. jan 2010

vsetkym pojdu kila dole,nebojme 😉
boze ja som prejedena..

lucijja
8. jan 2010

ja sa tesim na zajtra, idem piect ryby...mnaaam...dnes mam vitaminy moje neoblubene, ale dostala som kramy takze mi nastastie ani nechuti... 😒

nadka001
8. jan 2010

ja mam dnes asi prvu krizu.. ze mam fakt chut dat si aspon dva kolace.. ☹
mam vitaminovy a na veceru som si dala varenu zeleninu (brokolicu, mrkvu a taku tu polievkovu zmes - hrach,mrkva,kukurica,fazulove struky).. teda ani neosolene ani nic.. no nic moc 😒
nezjedla som ani polovicu..a to len preto, ze mi to nechutilo..dufam, ze vydrzim..
zajtra si dam na obed pecenu kacicku s dusenou kapustickou 🙂 akurat ze tiez nebude mat normalnu chut..iba taku dietnu..ale co uz..aspn ze bude maso.. a vecer tvaroh s jogurtom (prehresok..ale to kvoli vapniku)
inak aj ta brokolica bola dnes kvoli vapniku..

lucijja
8. jan 2010

nadka001 - ty tak skoro vecerias? 😨 To by som nezvladla... 😔

rinuska
8. jan 2010

ahojte ,
ja mám tiež dnes vitamíny , radšej ani nič nejem ,akoby som mala jesť ovocie , nemám na ovocie vôbec chuť , aspoň trochu ryže keby sa tu mohlo , alebo niečo 😝 ovocie ma zabije ☹
pa 🙂

nadka001
8. jan 2010

ja zijem na Cypre.. tu je o hodinku viac 😉

lucijja
8. jan 2010

nadka001-jaaaj tak uz mi je to jasne...ty sa mas, tam asi sneh nemate, co?

rinuska - tak si daj zeleninu, ved to mozme. Nakrajaj uhorku, rajcinu, papriku a porik a to ta zasyti. Pripadne podus kapusticku.. Ci ani zelenina ti nechuti?

lucijja
8. jan 2010

alebo si kup zeleninku - thajsku alebo hocijaku a na troske masla ju popec. Ja ked mam vitaminovy tak si to spravim na obed, cely balik a rozdelim a mam aj veceru. Najlepsie mi chuti zeleninka mrazena od findusa. 🙂

sasilinka
8. jan 2010

Morenka:
dekuji pekne za privitani. 🙂

ivella:
Zacala bych, chtela bych zhubnout. Kde najdu rozpis te diety? Jen jeste nasbirat odvahu. Me ta chut na jidlo chyta hlavne vecer. 😢

lucijja
8. jan 2010

sasilinka: vitaj, daj mailovu adresu do IP a ja ti dietku poslem.. 😉

nadka001
8. jan 2010

hej, .. tu je nad 20st., slnecno.. na kratky rukav cez obed 🙂 ..ale radsej by som bola na sviatky doma.. lenze ked mame 6 tyzdnoveho drobca.. tak sa tento rok nedalo 🙂

sasilinka
8. jan 2010

lucijja:
dekuji za privitani. Muj e-mail : cwirn@seznam.cz

dekuji.

emimka
8. jan 2010

je tu zas zopar nových, tiež im držím palce pri chudnutí, martinkammm to je super ako ti idú dole kila, ja zas nedržím tak poctivo, sem tam nejaké prehrešky, ale v pase som určite schudla. 🙂

lucijja
8. jan 2010

martinkamm: to je krasne... 😵

martinkamm
8. jan 2010

mne sa ta piesen veelmi pacila tak som ju hodila aj vam sem🙂

emmi kg idu dole ale uz teraz pomalsie a zatial som poctiva snad vydrzim aj na vodovy den, ja som hlavne schudla na stehnach a zadku ale aj brusisko mam mensie 🙂

sasilinka
8. jan 2010

lucijja:
dekuji 🙂

ivella
8. jan 2010

sasi,rychlo nastuduj a zajtra kludne zacni,odvahu naberies cestou,jednoducho udus maso na zelenine,ostatnym clenom daj zemiaky alebo ryzu a ani nepoznas ze si prave prekonala prvy dietny den 😀 😀

bystricanka
9. jan 2010

dobré ránko 😵

dnes mám ovocko. Držte palce....už teraz som hladná 😀

sloto
9. jan 2010

ahojte tak som sa rozhodla aj ja dnes zacat. dufam ze to budem zvladat nakolko este kojim. drzte palce