90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
9. jan 2010

inuska79: hned na zaciatku knihy v popise dni je pri vitaminovom dni posledna veta - ak vam ovocie nechuti, kombinujte ho s cerstvou zeleninou. 😉 Dusena kapusta sice nie je cerstva zelenina ale ved to nemavam casto. 🙂

inuska79
9. jan 2010

Rinuska presne...ja budem mavat obavy z tych ovocnych dni...som skor zeleninovy typ....a uz teraz sa tesim na tie zajtrajsie cestoviny s makom, ako ich robis TY?

lucijja
9. jan 2010

oooch baby, ale ja mam taku depku...preco som si to cez tie sviatky tak pos...la? 😠 Tak dobre mi to islo prvy mesiac a teraz mam pocit ze som totalne zlyhala... ☹ Buducu nedelu mam druhu vodu a urcite bude dole minimum...Uz som mohla mat dalsich 6 dole a takto budem mat len horko tazko 2. 😖 Ja som takaaaa krava! Ale tak mi treba. Vcera to bolo na 95% dnes na 100 a az do nedele na sebe makam. A potom ma caka este jeden mesiac. Drzte palce nech som takato nastartovana este aspon dva mesiace!

inuska79
9. jan 2010

moooja...Lucka...neboj...je dobre, ak sme k sebe sebakriticke....ja taka tiez casto nebyvam, ale aspon ako pises, teraz si na seba nasrdena a motivovana viac na sebe makat....Inac...ja sa tej vody velmi velmi bojimmm, neviem ci dokazem....
Ak si este hore, prosim Ta, nenapises mi tie slize s makom?
bo dajak nik...hej a to ovocie plus zelenina, to je moj osobny postoj, myslim, ze tak to pojde rychlejsie dolu...zhodneme sa mozno viacere.....ale radsej trocha zeleniny v ovocny den, ako zhresit niecim kalorickejsim, v tom mas pravdu.

sasilinka
9. jan 2010

inusko,
ja jsem pred tim, nez jsem zacala brat leky mela o 30 kg. min. Hruza. Kdybych zhubla 20, taky nebudu jeste nna sve vaze.

lemge
9. jan 2010

inuska ja som mala dnes cestoviny s makom.uvarila som ich bez soli s kvapkou oleja.scedila,supla pomlety mak a na ne med.vyborneeee to bolo.ja mam rada sladke 😵 dobre mi padli.

ale luci,ved mas pekny uspech za sebou -a samozrejme aj pred sebou.mas teraz dobru motivaciu,trosku si sa ponaucila,aj to je na nieco dobre 😉 a takto daleko ako si ty-som zvedava kolke z nas to dotiahnu potialto,dufam.ze vsetky 😵

inuska79
9. jan 2010

Lemge dikes....
teeeesssssaaaakuuujeeem sa na zajtrajsi obed uz!!!!ja sladke tiez mozem!!!

A mas pravdu s tym ako Pises Lucke!!!je obdivuhodne kde uz je, aky postoj zaujala aj napriek malym prehreskom, tiez som zvedava, ci vobec ja osobne prvy vodovy den o 3tyzdne zvladnem....

rinuska
9. jan 2010

ahoj
inuska , ja som ešte nerobila slíže s makom , ale minule som si med dala do kuskusu a mnam mnam
pre mna je teraz všetko mnam mnam , za normálnych okoloností by som o kuskus s medom ani nezavadila 😀
len pre príprad , kuskus je taká akoby kaša - drť zo pšeničnej múky semoliny - obsah voda a semolina - takže ako cestoviny , kupujem to v poľsku v krabici , vysypem na tanie , zalejem vodou a o 5 min. to tam pene napučí a hned to môžem jesť na sladko , alebo so zelenonou - mnam -ked je človek hladný 😀
ja tiež pochybujem , že vodu zvládnem , ale keby aj nie , tak snád taký hriech to nebude - vodový deň by mal odpáliť 1-až 1,5 kg , tak aspoň pre zaujímavosť.Ked to nevydržíme , tak sa ide dalej
Normálne sa mi celeé mdoobedie dnes triasli nohy po tom ovocí , také slabé nohy mám strašne 😒

nadka001
9. jan 2010

rinuska.. a kedy si davas kuskus ? .. ked su cestoviny ?
Ten tvaroh so smotanou a s medom alebo cukrom.. je supeer 🙂 .. ja to lubim ..mozu byt aj hrozienka 🙂 ..dobrota
Lucka.. na tej tvojej sprave som sa zasmiala..hehe..nieco podobne si aj ja casto hovorim 🙂)))))))))
idem dalej.. ked uz clovek nieco zje, ze uz nema banovat.. co uz.. 😉

bystricanka
10. jan 2010

dobré ránečko 😵

dnes mám mäsko. Budeme mať knedlik, kapustu, mäsko pečené 😀 Samozrejme, že my bez knedlíka 😝 Ani dusenú kapustu by sme nemali, ale prečo občas nezhrešiť? 😀

luci...nemaj depku. Však si už pekne zhodila. A teraz, ked si sa zase tak pekne naštartovala, tak ti zase pôjde váha dole. Takže po druhej vode môžeš ísť na vec a možno posledný mesiac zhodíš najviac 😉 Len to nevzdávaj. Už ked si to tak dlho vydržala 😵

lucijja
10. jan 2010

jeej baby, dik za povzbudenie. 😵 Vcera to bolo na 100% a uz neporusiiiim ani keby co bolo. 😀 V piatok ma bracho oslavu ale je mi to fuk, vsetkemu odolaaaam.

a vody som sa aj ja hrozne bala. Ale nakoniec to bolo uplne v pohode. Myslim, ze preto radia iba vodu a nic ine, aby ste nenastrartovali chutove bunky. Ja som bola uplne v pohode, nemala som ani chute ani hlad. A pritom som vela tej vody nevypila. Mozno tak 3l za cely den. Dolezite je pit priebezne a nie az ked pocitite hlad. Ale baby, ten pocit, ked to zvladnete tak ten je super. Uvidite ake budete na seba hrde. 😵

sloto
10. jan 2010

ahojte tak ja mam prvy den za sebo a teda bola som hladna ako pes, ale vydrzala som 🙂 dnes bude na obed ryza so salatikom mnamky. dufam ze sa mi podari schudnut 10 kil co by som potrebovala a popritom nestratim mliecko, aby som mohla kojit dalej moju Nikolku. drzte mi palce. dnes ked som totiz videla mojho muzicka ranajkovat chlebik so sunkou a syrom tak som si len do jazyka hryzla. juuuuj ale nevadi. viem ze vydrzat prvych 10 dni je najhorsie a potom to uz ide. ked som prvy krat drzala tuto dietu tak som schudla 8 kil asi za 2 mesiace a dalej som uz nevladala. no ale vtedy som nemala dietko a nekojila tak uvidim ake to bude teraz...

emimka
10. jan 2010

ahojte, včera som asi prvýkrat na 100%zvládla to ovocie, teraz sa cítim trošku ľahšia. 😉 A dnes mam mäsko, vyšlo to na nedeľu ale neviem ako to zvládnem na budúcu nedelu, keď mi vychádza ovocie? ☹ Budú asi tiež prehrešky, ale to je skôr tak odmena za to že sa cítim dobre. 😝
Ale Luci nezúfaj veď to sa niekedy ozaj nedá na 100%, šak ak nezješ toho veľa len ďobneš, tak myslím že to nič nezrobí s tebou. 😎
Nadka ja som prišla z porodnice, tiež som mala 68 kíl, ale to mam menšiu výšku, len 160, takže viem aké to bolo nohavice som nosila ešte tehotenské dlho po pôrode až prišlo leto tak som behala a schudla na 63kíl ale teraz odkedy už nebeham mam 65kíl a jeto už skoro rok a pol. Som na tej dieté 2 týždeň ale cítim že zo mňa ubudlo aj keď naozaj tie 2 t. boli s prehreškami. 😝 😀

lucijja
10. jan 2010

emimka: a ja mam buducu nedelu voduuuuuu...naozaj ked porusim tak nie vela, len take dobance do vselicoho...No necham sa prekvapit. Ci uz milo, alebo nemilo. 😒 Ked vydrzim tychto osem dni do vody tak by mohlo kilecko zliezt a za vodu dalsie to by boli nejake 3,5 kg dole za druhy mesiac tak by som bola stastna ako blcha.

Dnes rano som cvicila a dala som si riadne do tela. cviky na dolne brucho som striedala v rychlych seriach s cvikmi na horne brucho, potom nohy, pas a 15min. na rotane. 🙂 A uz mam v sebe 2l tekutiiiin.

morenka
10. jan 2010

Ahojte dievcata! Tak ako pozeram niesom jedina s prehreskami...vcera som neoodolala a v bare som si dala asi 4lupienky s chipsoch a fest vycitky ale ten pocit na jazyku...ale uz dost!!!

lucijja si moj vzor! aj ja chcem...ja som len na zaciatku tak je to dost tazke....ale musim to vydrzat.!!! vcera som mala ine rifle v bare a tak ma v pase tlacili ze som myslela ze tam odpadnem ale vydrzala som a uz koly tomu musim schudnut aby som ich mohla nosit lebo tie co nosim stale ma uz opustaju pomaly🙂 je to drina ale nejak to vydrzim...
Dnes mam uhlohydraty tak som stastna lebo tento den milujem a mozem si dat cestoviny s omackou bez meska lebo nasi maju cinu s hranolkami!!!chapete a ked ja poviem ze spravme si cinu ked som este nedrzala dietu tak sme nikdy nemali ale ked teraz drzim dietu tak ju spravia! je to nefer ale vydrzim!!

chcem byt taka nabudena ako lucijja....🙂

lucijja
10. jan 2010

morenka: neboj, uvidis aka budes nabudena, ked sa po prvej vode odvazis. 🙂 Ja som uz depku prekonala a idem zase s plnym nasadenim. Baby, o nic neprichadzame - je to len zradlo. ALE co ziskame!!! Super pocit so seba a to dosiahnut je ovela tazsie ako najest sa. 😉

lemge
10. jan 2010

ahojte dievky,ako prezivate nedelu??dufam ze ste si posmakovali na obediku,lebo ja vooobec. 😝
obed ze:pomlete susene ovocie,tesila som sa na to ze ma to zasyti-mylila som sa,skoro nic som nezjedla 😖 sladke ako h.... z nutrie 😀 a to ja mam sladke rada!-no nist-aspon budem nabuduce vediet 😎 vidim to tak, ze do vecera budu len tekutiny....

pekny den prajem 🙂

sasilinka
10. jan 2010

Ja jsem mela zeli varene s bramborami a bylo to takove malo syte, spis jako polivka a tak jsem snedla 2 talire. Nevim, jestli se to muze. Tesim se na zitra na testoviny s makem. To muzu. 🙂

lucijja
10. jan 2010

lemge: 😀
sasilinka: jasne ze sa moze. Radsej vacsie porcie ako pomiesat. Ved tam pisu ze sa pri tejto diete mozme najest do syta. 🙂

nadka001
10. jan 2010

ja som mala ryzu so zeleninkou dusenou.. bolo to super.. zeleninove rizoto..akuraat ze teraz som potrebovala nieco sladke a prvykrat som porusila takto.. supla som si male 3 suche kolaciky.. a uz osm v pohode 🙂)))).. co uz
v nedelu potrebujem nejaky zakusok 😒

rinuska
10. jan 2010

ano lucija , je to len žrádlo , aj ja si to stále hovorím , ale ked vydržím , tak konečne budem môcť vyjsť z domu 😀
v poslednom čase som radšej ani nevychádzala , lebo som sa do ničoho nevtrepala , tak som sa len nenápadne plížila okolo domu vo vyťahanom odeve s vysokým obsahom elastanu(tepláky) a dávala som si veľký pozor, aby ma nikto nevidel 😀
dnes som si urobila len tak narýchlo ryžu a z konzervy som pridala hrášok a mrkvu - no nič moc , ale dá sa
práve som docvičila a zistila som , že mám problém urobiť 5 brušákov 😒 som dobrá

morenka
10. jan 2010

presne tak! je to iba jedlo!!!! ja som si zdriemla poobede a este som dnes necvicila ale musim sa k tomu dnes dopracovat...troska som uz hladna ale nemozem este jest lebo vecer neprezijem takze voda voda voda🙂

sasilinka
10. jan 2010

lucijja,
diky, to jsem nikde nevycetla, ze se muze jist do syta. To je dobre.Ale stejne uz mam zase hllad.Ach, jo. Snedla jsem ted jednu mandarinku, muze se to mezi jidlem, kdyxz neni ovocny den?

rinusko,
ja se taky do niceho nevejdu. Mam dve skrine plne veci a nic neobliknu. Ted jsem byxla venku a musela jsem si pujcit manzelovy kalhoty.

nadka001
10. jan 2010

ano moze sa ovocie.. ale musi byt odstup 3 hodinky 🙂 a v bielkovinovy den 4

inuska79
10. jan 2010

ahojte .
Lemge sla som do kolien z komentara o mletom ovoci. 😀 😀
Emimka, s mierami som na tom obdobne, dokonca aj s obliekanim ako pise Rinuska, takze najspravnejsi cas na chudnutie!!!
Uz len to, ze si predstavim, ako si musim dat na seba svokrine nohavice ma drti, a preto bojujem ako sa len da!!!
Ja som cajova, ak nevidim v skrinke nekofeinovu kavu, robim si radsej caj!!!
Lebo chcanky sa mi pit nechce a koli mliecku by som si musela robit len tretinovu kavu s kvantom vody....
Vcera som skusila aj CARO bez vsetkeho!!
Holky brrr, ale psychika, ake je to zdrave, ako ma to koniec koncov uspokoji je VELA!!!!

A mala som slize!!!ALE asi som bola škrob na med, trocha malo sladke, no nevladala som ich aj tak zjest vsetky!!
Dnes ma maminka narodky, tak som robila listkove tasticky plnene nutelou, predstavte si ani jednu som neochutnala🙂))))

Možno budu 2-3na večeru....Zatiaľ však ešte jesť nevladzem, a to som obedovala o 15h, ranajky boli 2 hrušky o 9h...

Lucka, myslim, ze to dokazes!!!!!Bojuj dalej, mnohym nam tu pomahas, podporujes nas, tak bojuj!!!
P.S.ufff, stale necvicim....

inuska79
10. jan 2010

Nadka, ten tvaroztek papkas kedykolvek?podla chute?

lucijja
10. jan 2010

inuska: mnaaaam tasticky s nutelouuuuuuuu, keby mozem tak tu zavyjam. 😀 neboj, bojujem dalej, som nastartovana znovu dnes som si pozerala fotky spred diety a fotku zo silvestra kde otvaram sampanske. Baby 7 kil je NENORMALNE vidiet!!! 😵

sasilinka: kludne si daj ovocko ked si hladna. Neboj, po par dnoch diety sa zaludok stiahne a uz ho nebudes potrebovat. Lepsie ovocie ako chleba alebo kolac! Len do toho!

rinuska: neboj, to pojde za chvilu lepsie. Ja tak isto, zo zaciatku som sa po desiatich zvalila a fucala ako lokomotiva a dnes ich spravim dvesto v pohode. manzel len zira. 😀

morenka
10. jan 2010

Tak konecne vecer! inak ja som si dala o siestej cestoviny so stuhankou a poviem vam ze som to ani nedojedla...troska som s toho zjedla a bola som plna a do 10minut take krce, ze som stravila pol hodiny na zachode🙂 hrozne....teraz uz len voda ...zajtra ma caka ovocko..uuuf bude to drina ale vydrzime!!!!!!

kessy11
10. jan 2010

ahojte, chcela by som vyskúšať túto dietu, som úplný nováčik, som dva mesiace po pôrode a cítim sa strašne, a chcem niečo pre to urobiť, viete mi nejako vysvetliť princíp, základné pravidla tejto diety alebo niečo kde sa o tom dočítam, poprípade kde sú nejaké receptíky, dakujem 🙂
...zatial viem o tejto diete len tolko že je úspešná a človek pri nej netrpí hladom... 🙂 🙂 🙂

nadka001
10. jan 2010

ten tvaroh jedavam iba v bielkovinovy den.. na veceru..
nemalo by sa to.. teda ak maso na obed, tak aj na veceru
ak tvaroh alebo jogurt na obed, tak aj na veceru
ak syr na obed tak aj na veceru
ale ja si to skombinujem.. co uz 😝