90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
21. jan 2010

no vyhralo rizoto ale nesom nejaka spokojna....nejedla som ho s takou chutou ako niekedy....juuuj co ja budem robit? idem akurat na navstevu ku kamoske tak ma ta chut na zhresenie dufam prejde...🙂

lemge
21. jan 2010

ahojte,no mne sa to s tou kapustou tiez nezdalo,ved ozaj skoro v kazdom dni sa nachadza kapusta 🙂

vcera vecer som bola uz taka hladna,len som dookola rozmyslala a rozmyslala ,co budem dalej varit,take sliny mi tiekli..a na nieco som prisla 😉 dostala som chut na ryzove gulky s rajcinovou omackou-to si spravim cez skroby. 🙂 skusim zmiesat ryzu,so sampinonmi a neviem este s cim,len aby sa mi to nerozsypalo,predstavujem si ,ze ich aj na panvici poprazim,aby boli chrumkave 🙂 nuz ale zatial len moja predstava,neviem ako to kuchtenie dopadne 😀 neskusali ste niektora ryzove gulky robit???

dnes som obedovala pizzu.korpus,pretlak,ol.olej,cesnak,olivy,por.dala som upiect a na hotovu som nahadzala cerstvu rukolu.no fantasticke to bolo,vyskusajte 🙂

lucijja
21. jan 2010

lemge: skus to zlepit zeleninovym vyvarom ktory zhustis solamylom - to je zemiakovy skrob, to sa moze, mozno by to bolo dobre. 😉 Ja sa cez bielkoviny strojim na rajcinovu polievku so syrom. 🙂

lemge
21. jan 2010

boze mnaaam lucija.sak ja uz neviem co prv varit,tolko jedal mi chodi po rozume 😀 a to je super,ze pri tejto diete je taka rozmanitost receptov 😉 tie gule skusim tak spravit.dik 😉

peterb
21. jan 2010

ahojte,
tak vcerajsie doma robene sushi dopadlo vyborne, mne osobne chutilo rovnako ako v restike, takze velka spokojnost. K tomu vecer 45 minut poctiveho bicyklovania, 555 cal spalenych, ale mal som dost, tych 45 minut do kopca tak akurat, bol som rad, ze som zasa na zemi

dnes bola pizza, paradajky, articoky, cibula, mnaaaaam, dnes je dobry den, skoda, ze len 15., pozajtra skusim vahu, ci sa nieco pohlo, osobne mam pocit, ze nic a zasa skusim vecer bike, nech si telo zvyka 🙂

zuzanaca
21. jan 2010

Ahojte, aj ja som s vami 🙂. Dnes ešte len tretí deň - za sebou špagety s kečupom a už sa aj cítim lepšie! Mám zo seba dobrý pocit a hneď je aj lepšia nálada 😉!!! Zajtra len ovocie - neviem si to predstaviť, no veď uvidíme 😕 Pekný deň.

trucko
21. jan 2010

zuzanaca: to je super ja som sa presne ako ty hned po prvych dnoch citila lepsie 🙂 a presne aj nalada sa mi zmenila. Vela stastia a neboj nic...aj ovocny den sa da v pohode zvladnut...ked mas pevnu volu ide to lahko..a hlavne aj zaludok sa ti uz po tych par dnoch stiahol trochu tak uvidis ze to nebude take hrozne 🙂 hlavne nad tym nebudes stale rozmyslat ze co mas jest a ze asi budes hladna 😉 tak sa drz

zuzanaca
21. jan 2010

Ďakujem, trucko, si zlatá 🙂 . Všetky sa držme!!!! 🙂

lucijja
21. jan 2010

prave som dopila mrkvu. prechadzam na jablko s cviklou. 😉

rinuska
21. jan 2010

Ahojte ,
včerajší ovocný deň prežitý bez kómy , dnes je to o.k. , ani som nestíhala jesť a ani som veľmi nebola hladná takže som si bielkoviny ani neužila tak ako som plánovala včera
no ja som sa zas dnes ráno vážila a mala som o 3 kg menej 😲 , tak mám podozrenie , že tá moja váha nie je dobré 😀 bolo by to už 8 kg za tri tt - čomu sa samozrejme teším ,ale na oblečení to nie je až tak poznať
a veľmi málo pijem , nejak si to neviem ustrážiť
pa pa

martinex
21. jan 2010

ahojte...
ja som si dneska spravila spenatove cestoviny a poviem vam normalne som nezjedla celu porciu...a to drzim len 3ty den,ale fakt citim ze mi staci menej.... este teraz som syta.... uz sa tesim na vecer na kolacik 😀
inak moj ubytok za 3 dni je 2,5kg!

sloto
21. jan 2010

martinex z akej vahy chudnes ak sa mozem opytat - to je pekny uspech ze uz 2,5 kila dole

martinex
21. jan 2010

sloto z hroznej ☹ ... 99 kg

kasis
21. jan 2010

🙂 ahojte,
ja som dnes tiez mala pizzu s kupovanym korpusom a dokonca chutila aj synovi, si pytal, ze chce 😀
Mnam, s tou kyslou kapustou ste narobili chute, ale ja nemozem, Janke nerobi dobre, uz som skusala aj varenu aj surovu a bolo zle 😝
Zajtra ovocie, som si pomelo kupila, tak sa nam tesim 🙂 Citim sa tiez lepsie po kazdom dni, ale vazim sa len raz do tyzdna.
Len tak dalej, mate pekne vysledky 🙂

zuzulik21
21. jan 2010

Wooow martinex...super 2,5 kg....ja som na 4tom dni a zatial -1kg... 😅
Prave som dopapala dalsi ovocny tanier mnaaaam, idem si dat cajik a o hodinku cvicit 😉

nadka001
21. jan 2010

Lucka, ako to je s tym sojovym mliekom ? Kupila som si aj sojove, aj ryzove.. chcela by som si spravit koprovu polievku so zemiakmi.. ty si uz tu mliecnu robila, nie ?..ako ?..zajtra mam skroby. dikes

nadka001
21. jan 2010

tych rastilnnych mliek je viacero ..http://209.85.229.132/search?q=cache:FzKRgJJAQq...
inak ako viete , ze sa moze v skrobovy den ?
..lebo ze je tam vela bielkovin, konkretne v sojovom a v knihach som ziadne recepty na sojove mlieko nenasla..:(

lenca13
21. jan 2010

Tiez som si na veceru dala kolacik 🙂 budem si musiet kupit to pomelo este som to nemala 😕 zajtra mam ovocny

lemge
21. jan 2010

aj ja som mala kolacik dnes,makovy,a 2riadky studentskej pecate 🤐 som si dopriala..ja som mala dnes na ranajky pomelo,a bolo take suche 😖 .jedla som to prvy krat,neviem ,ale predstavovala som si ze bude stavnate...

blazka24
21. jan 2010

martinex poslala - už mi to vytlačili ako knižku tak som zvedavá kedy si to začnem čítať, dnes som sa nažrala doslovne rezňami xixixi

blazka24
21. jan 2010

marti a akú máš výšku keď z 99 kg? ja mám 85 kg a výška 172 cm takže kcem svoju váhu okolo 65 cítila som sa vtedy super tak chcem a kcem a kcem - len som zvedavá čo budem variť pre mňa a čo pre mm, ten len mäsko a masko

morenka
21. jan 2010

ahojte...tak ja som hned poobede odisla ku kamaratke a treraz som prisla, na to rizoto uz nemam velmi chut a tak som sa tesila na jablcko a zistila som ze vsetky mi zjedli...ale jedno som nasla v skrinke tak som rada ale nebolo take dobre ako tamtie...neviem co si dam jest asi uz nic lebo nestiham...tak som si dala cajik a uvidime ako sa budem citit...konecne uhlohydraty fest sa tesim!!!!!! ten den zboznujem!!!!

blazka24
21. jan 2010

morenka a čo sa je na uhlohydrátový deň?

morenka
21. jan 2010

cestovinky!!! mnamky!!!🙂

martinex
21. jan 2010

blazka mam 177cm... ked som mala tych 70 tak to bolo super... postavu mam totiz po babke,cize nikdy nebudem stihla sexica, ale mozem byt sexica co ma "rici aj cici" 😀 a to chcem...
inak dnesny kremes bol famozny,kupovany v tescu,ale mnam...este by som si dala 😉
a na zajtra uz mam spravenu mrkvicku s jablckom-na desiatu a na obed bude salatik ovocno-zeleninovy... tesim sa, ja ovocie velmi lubim 😀

morenka
21. jan 2010

a na veceru nakoniec som si dala...misku kyslej kapusty ked ju tak spominate...a mnaky!

zuzulik21
21. jan 2010

No tak uz je docvicene...uff 😝
Zajtra si dam asi rybku s dusenou zeleninkou...mnaaaam
Prajem pekny veceeer 😉

lucijja
21. jan 2010

nadka: ja neviem konkretne, ale v zlozeni som citala ze sojova srvatka alebo take same veci. Prevazne su tam tie bielkoviny sojove. A myslim ze kopec bielkovin je urcite aj v inych veciach ktore jeme v inych dnoch. Neviem presne. Ale viem ze v oddelenej strave to takto delili a ked nebol masovy den tak tam boli recepty zo sojoveho mlieka. Tak by to malo mat nieco do seba. Ved to piju a jedia taky co su alergicky na mlieko a zivocisne bielkoviny.. 😕 Ale mozno sa mylim, fakt neviem. 🤐 Ale polievka bola mnaaaaam... 😀

riusik
21. jan 2010

zosadol som z bicykla, asi sa uz nepostavim 🙂 20km, 600 cal. snad sa to niekde prejavi a ked nie, aspon bude kondicka na jar do hor

dnes bol super den, pizza, na veceru este aj jedna kocka horkej cokolady, zajtra ovocie, ale to som uz od prveho ovocneho dna vymenil za zeleninovy - na ranajky asi jablko, na obed mala miska zeleninoveho salatu a balsamika a na veceru polovicna porcia obeda. Nic moc, ale zatial ovocne dni bez nejakeho trapenia.

Ale ide vikend a to je vzdy horsie ☹

peterb
21. jan 2010

jooooj, ten prispevok vyssie bol moj, len som zabudol manzelku odhlasit 😀