90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lemge
9. feb 2010

ahojte.
dnes mam masko bravcove s olivami,uz je davno vo mne 😀...a na zajtra si varim hustu kelovu polievku 🙂vobec neviem co do nej este kidnem,ako to dopadne.mam ju prave na sporak

bubadlo,pekne si zhodila 😉 sikonvna,aj cvicis?

ejbyk,tvoje sampinony su uz preslavene 😀 kto neskusil,nech vyskusa.mnamaaaam 😵 drzim palce na zajtra.napis vysledky 😉

zuzanaca
9. feb 2010

Ahojte 🙂 , dnes poriedkoooooo 😉
lenca, domyyy - už ste sa pomerali? Ako ste to včera zvládli? 😕 Hoďte výsledky 😉 !

Ja som po rizote s mexickou zeleninou 🙂 , pijem kávu, "pracujem" a čo je hlavné už 22-hý deň diétujem 😀 . O týždeň VODA tras sa! 😀

Vítam nové tváre 😵 Pekný deň.

lucijja
9. feb 2010

bubadlo: waaau, ja ziram...!!! super.

majacska: pise mi ze ti to nemohlo dorucit, bo mas preplnenu schranku mailovuuuu... 😉

bubadlo27
9. feb 2010

dakujem, to viete ked startujete z vysokej vahy, tak to ide lepsie na zaciatku dole, som zvedava co bude teraz 😉
aspon ma to nastartovalo a neprestanem az kym nepridem do konca 🙂
ja velmi necvicim, ak neratam par brusakov vecer, ale zas sa cely den pri takych detoch ako mam ja moc nezastavim, rocny rozdiel urobi svoje 😀 😀

domyyy
9. feb 2010

ahojte 🙂 no ja som sa dnes odvážila 😅 a 5,5 kg dole 🙂 teším sa ale nemerala som sa na začiatku 😒 veľa ľudí ma pochválilo, že som pekne schudla, že je to vidieť na stehnách, bruchu a v tvári 😵 tak sa vytešujem 😉 😵 ešte 10kg a som spokojná 😀 až nadmieru 🙂 a najviac ma teší to, že 5.5kg dole a to som nemala ani jeden ovocný deň-len striedam tri dni a ani to presne nedodržiavam 😅 😀

bubadlo...gratulujem 😵

ejbyk
9. feb 2010

domyyy...striedas fakt len tie tri dni?! no to je super. tiez tak uvazujem, lebo to ovocie mi strasne nevyhovuje...ovocne ranajky v pohode, ale ked uz si dam ovocko opat, robi mi to zle na zaludok, boli ma zlcnik a som prekyslená cela. tak som myslela ze by som zajtra dala prvu vodu a potom by som krutila tie tri dni dookola...lebo ked mam toto ovocko, zvačša potom aby ma nebolel zaludok niečo zlupnem 😒 a zlupnem somarinu co mam po ruke, lebo som v praci a nemam nic ine, alebo som doma a zlupnem co mame...

dnes chcem ist cvicit...ale po nedelnej lyzovacke a plavani ma nejak neposluchaju ruky, svalofku mam na ramenach...tak by som dnes asi moc nepocvicila 😒

zuzanaca
9. feb 2010

domyyy - paráda na to ako si si tú diétu prispôsobila 😉

lenca a ty? 😕

kwikwi
9. feb 2010

Cau holky.Tak ja ju drzim od vcera.Ale mala som teda velky problem prejst okolo stanku s fornetami a nekupit si.Ale vydrzala som to.Dnes mam prvy skrobovy den tak som mala zemiacky so spenatom a paradajku a bolo to vyborne.Ja zemiacky lubim.A zajtra budu cestovinky.Uz je vidiet ze sa mi vyprazdnil zaludok lebo od vcera na vahe 2 kg dolu.Ale to je len obsah zaludka.Ale uz sa nebudem vazit az po tyzdni.Tak sa majte a drzme si palce 🙂

martinex
9. feb 2010

caute kocky...
tak ja prave obedujem,dost skoro,co? 🙂 ale az teraz som prisla domov,tak som si spravila zemiacky a ktomu zeleninku...mnamka...a o tyzden aj mna voda caka,ale kedze kojim dam dva vitaminove za sebou 😉

pekny den prajem a prijemne chudnutie 😎

domyyy
9. feb 2010

ejbyk...v pohode vynechávaj tie dni keď máš jesť len ovocie 🙂 ja držím túto diétu už tretí krát a predtým som tiež nemávala ovocné dni 😉 za mesiac som chudla 10kg ale aspoň som neporušovala ostatné dni 😉 teraz mi išlo preto len 5.5kg dole lebo som zjedla hocikedy celú mliečnu čokoládu, cestoviny mávam so smotanou, zemiaky s mliekom a tak 😅 ale chcem sa polepšiť 😉 😀 naozaj tam nemáš čo stratiť 😉 😵

zuzanaca....hej aj ja si myslím 😵 a chcem schudnúť ešte 10kg tak podľa mňa mám toto akurát prispôsobené 😵

kwikwi....super 😵 gratulujem 🙂 a vidíš? 😉 hneď je to lepšie 😵 len sa podľa diétky riaď 😵 veď za 3 mesiace sa dá schudnúť aj 25kg 😵

martinex....ja tiež vždy obedujem o štvrtej 😅 vtedy chodím domov 😒 je to nič moc hlavne ak mám celý deň vydržať 😖

martinex
9. feb 2010

domyy no a to som bola od rana na jednom banane...ale hlad som mala jak vlk...aj som sa musela kontrolovat,lebo by som si nalozila tanier kopcom,jak som bola hladna 😀

inuska79
9. feb 2010

Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,Ty kosec, jakaaaa zmena!!!!!
Gratulujem... no co uz prepočítavaš KJ?

Ja dnes dzus O,2l plus pol banana- ranajky
spenatovy pretlak duseny, plus rajcina s polnym salatom obed
a 1/4pomela na olovrant.....

Vyhovuje mi zelenina namiesto ovocia...

lenca13
9. feb 2010

Tak ja som dala dalo 5 kg,tiez som sa predtym nemerala no ale citim no na obleceni,samozrejme ze tiez niektore dni porusujem 😠

lubikaf
9. feb 2010

Ja som prave dovecerala, spravila som si nakoniec opekane zemiaky a osmazila som sampinony s cibulou, cesnakom a kukuricou a uplne som sa najedla z toho. Mala som to aj na obed.

Domyyy silno uvazujem tiez o tom, ze ked mi skonci prvy vodovy den, budem tocit len 3 dni, lebo to ovocie aj mne dava zabrat, byvam hladna cely den a som potom nervozna. Este sa rozhodnem.

lucijja
9. feb 2010

inuska: dakujem pekne! No uz ratam mohutne. Uz druhy den, ale da sa to. Len mam pocit ze sa prezieram. 😀

domyyy
9. feb 2010

ja som dnes mala na obed párky 😀 ale dobré boli 😉 dám si aj teraz jednu 🙂

lubikaf....môžeš vynechať ovocie ak chceš 🙂 ja som ovocie dodržala 4krát a dosť 🙂 vždy som v ten deň pribrala 😀

lubikaf
9. feb 2010

domyyy tak uz viem preco nechudnem....po ovocnom dni vzdy priberiem 😀 😀

ale uz sa tesim na zajtra, pizza na obed, s rajcinovou omackou, olivami a bazalkou, mnam 🙂

domyyy
9. feb 2010

lubikaf....vieš každý to má inak 😅 ale ja som naozaj mala po ovocnom dni pol kila hore 🤐 😅 a fajný obedík máš zajtra 😵 dala yb som si 😅 ja mám zajtra zemiaky 🙂

sloto
9. feb 2010

ahojte baby. no tak ja drzim dietu od 8.1. a doteraz som teda bohvcieco neschudla ☹ len 3 kila. ja to nechapem mne tie kila nechcu ist vobec dole ☹

inuska79
9. feb 2010

Sloto neboj, pojde dolu....asi nemas 140KG, tak to ide pomalsie, ale ide.....
aj 3kg sú svetoborné,ak si pomyslíš, že nie je to nijaka prísna dieta a predsa sa chudne!!!!!
ja ju drzím od 4.1....schudla som 6kg, teraz troska stojím, najhorší bol min.víkend, ked mamina doniesla všetky
zvyšné "dobroty" z 50tin a ešte aj PMS...a teraz mam svoje dni....
Horšie je, že necvičím, namotali ste ma TU na Zumbu, chcela by som ju na DVD, nedáte tip?

Nadka,kde si?ako sa máte?

zuzanaca
9. feb 2010

Pekný večer 🙂
Ja dnes večer obžerstvo 😠 , zajtra mám ovocie, tak dúfam, že to spláchnem ☹ .
Neberte si zo mňa príklad 😅!!!
Od zajtra už ani jeden prehrešok!!! 😉

sloto.....aj ja len tri kilá dolu, no viem prečo 😠 .......voda ma ešte len čaká..... a ty si už po vode? Ako si ju zvládla?

zuzanaca
9. feb 2010

lenca...gratulujem....pekne si schudla 🙂

lucijja.....parádna zmena!!! 😉

zitaje
9. feb 2010

Ahojte baby, dakujem za privitanie.
Ja som to dnes nezvladla zahajit, lebo som si rano nestihla pripravit obed a cely den som bola v robote, tak som mala bagetu 😒 , ale zajtra idem na to, mam v chladnicke nachystane maso, brokolicu, a dnes vecer pri pocitaci nic nepojedam, len pijem caj, tak aspon nieco. 😅

domyyy
9. feb 2010

kočky nič si z toho nerobte, že išlo málo kíl dole 😉 chudnutie sa začína v hlave! 😉 🙂 treba si veriť, myslieť na to aké ste chudé a hneď to bude lepšie 😵

gratulujem k úbytku kilogramooov kočky! 😵

ja s ateším na zajtra 😅 zemiaky si dám 😵 to je moje! 😀

dobrú nôcku! 🙂

lubikaf
10. feb 2010

domyyy presne, aj mne sestra stale vravi, ze si musim hovorit, ze som stihla, a nie tucna, a potom aj rychlejsie schudnem 🙂 a este ze si mam dat na chladnicku fotku, ked som bola chuda a ze mi to zabrani vo vyjedani chladnicky....zatial som to nespravila ale mozno skusim 😉

domyyy
10. feb 2010

lubikaf...veru treba si hovoriť aká si štíhla a stále si predstavovať svoj obraz v zrkadle ako by si chcela vyzerať 😵 je dobré dať si aj pri posteľ alebo na chladničku fotku osoby, ktorá má postavu akú ty chceš 😵 ja to asi dnes spravím 😅 🙂

zuzanaca
10. feb 2010

Dnes nemám ovocie, ako som hore písala 😒 , dnes mám UH a špagety s kečupom 😎 , som jeden deň preskočila - už som chcela mať ovocie 😀 😀 😀 - to mi ide najlepšie dodržiavať - vtedy nemám chuť na nič iné.... 😀 😝
Ja už fotku na chladničke mám od začiatku....a vysí mi tam aj ťaháčik 90-ňovky! 😕 😵 😲

peterb
10. feb 2010

Ahojte,
tak ja po vode pokracujem standardne, striedaju sa dni, jeden za druhym, k tomu bike, nuda, ale treba to asi vydrzat. Vazit sa chcem az po 14 dnoch od vody, takze este mam cas, dnes 35 den, tesim sa na 45, potom to uz pojde dole kopcom.

Zatial za 29 dni -7,8 kila, este ked dam dole 6 tak koncim s dietou, lebo zvysok uz by bol financne narocny na nove oblecenie 🙂

Drzim vsetkym palce

Luci: pekny vysledok 🙂 Prepocitavanie kalorii? Myslim, ze staci, ked budes pravidelne sportovat a vecer len lahku veceru pred siestou a musis chudnut a teraz uz prirodzenym sposobom. Ide jar (pomaly), das korcule a ide to ako po masle.

kwikwi
10. feb 2010

Caute baby.Tak ako to ide?u mna v poho.Dnes mam treti den UH.Rano jabko a kiwi a teraz mam cestovinky s cesnakom a paradajkou.Mam jednu otazku.Mozem si prehodit skrobovy den s UH dnom?v praci mame blby jedalnicek.V den ked mam mat skrob tam mame cestoviny a na UH den mame ryzu.Tak neviem.A dnes mam sladku veceru.Cokoladu si kupim ale ake sladke pecivo?a kolko?celu babovku asi nemozem nie? 😀 Co jete vy?

sloto
10. feb 2010

čaute kočky. no priznám sa - ja som vodu vynechala. ja by som to pri kojení a pri malej proste nezvládla. som od rána do večera na nohách, malá mi takmer nič nespí...takže voda nehrozí. dnes som mala bielkoviny - sravila som si diétny segedín mňam....keby som ešte tak stihla čosi pocvičiť bolo by super, ale poviem vám, že keď večer o pol desiatej vypnem tak som rada, že som rada ☹
do leta mi treba dať dole ešte asi tak 7 kil, tak dúfam že nejako polezú dole...spolieham sa aj na to, že príde jar a my budeme s nikolkou zase od rána do včera vonku.