90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanaca
21. feb 2010

ďakujem za pochvaly 🙂

peterb
22. feb 2010

ahojte, po vikende zasa v praci a menej pokuseni,

vikend bol dobry, v sobotu ovocie (musel som nieco povybavovat) a ta som za cely den zjedol 3 banany a liter vody a v nedelu som sa najedol na obed a vecer som vobec nebol hladny, tak som si dal ako nahradu kavu so slahackou 🙂

dnes 47 den, konecne odpocitavam 😀

po 45 dnoch moja bilancia -10,5 kila (povodne som chcel 8 za celu dietu), nieco cez 500 km na stacionarnom bicykli, zatial ziadne prehresky (ked neberiem tu slahacku v kave bielkovinovy den namiesto vecere)

pouzovam podstatne viac oleja ako radia, normalne solim (niekedy aj viac) a na veceru si davam aj vacsie ako polovicne porcie. Az na par momentov ani nepocitujem hlad, takze zatial sa to da. Uz by to snad malo ist rychlejsie a 8/4 koniec. Ale o 12 dni druha voda 😒

Gratulujem k ubytkom a vydrzte

janicca
22. feb 2010

ahojte spolubojovníci tak ja dnes 5 deň a celkom sa mi to páči....včera večer som mala trošku krízu ale som sa cez to prebojovala
😉
peter ohromný výsledok ja verím tomu že aj ja sa raz takého dočkám .........

lemge tak držím palce pri dietnej lyžovačke .. 😀 vodový deň po to bude ako čerešnička na torte ..... 😀 😀 držím palce .....

domyyy
22. feb 2010

Hello 🙂 a tu sa už nechudne? 😕 🙄 a poďme všetci späť do témy! 😠 😝 ja som sa neozvala lebo mám úraz s rukou tak ani pravou nemôžem písať 😅 musím sa "pochváliť" že jediná vec, ktorá ma za posledných 7 dní upokojuje je čokoláda 🙄 ruka bolí a ja od nervou len sladké jem 😅 dúfam, že od zajtra sa budem zase krotiť ako predtým ☹

lenca13
22. feb 2010

Ahojte no zatial sa drzim,aj ked mam svoje dni tak mi je trochu blbo toci sa mi cely den hlava do vecera snad nejqko vydrzim 😉
Dommy a co so robila ked mas bolavu ruku?

emimka
22. feb 2010

ahojte, tak ja vas asi opustím, lebo mam nejaké zdravotné problémy, neschudla som veľa len trošku lebo s prehreškami sa to nedá. ☹ a tiež plánujeme bábo, tak aby som neublížila babatku tak nebudem chudnúť, ale mrknem sa tu ako vam to ide tie čo nemáte žiadne problémy, držte sa. 😉

domyyy
22. feb 2010

lenca...spadla som na lade ☹ ale tak strašne to bolí 😕 😒 mám to pomliaždené....ďakujem za opýtanie 🙂

emi...škoda, že končíš 😒 tak sa prídi aspoň ukázať prosím 🙂

lenca13
23. feb 2010

Ahojte 😉
Domyyy tak sa cim skor vyliec,musi to riadne boliet ☹

blazka24
23. feb 2010

ahojte mojinkovia.........

takže nakoľko som u rodičov - v sobotu som dodržala ale nebolo to slávne - voda mi nechutí 😕 tak ma hlad zmáhal a v nedeľu sme boli po návštevách tak prd som dodržala.......
včera už bol bielkovinový tak sa dalo- ozaj na večeru mi nevyšlo mäsko /ocino mi ho zdlábol 😀 / dala som si musli s mliekom to môže byť či nie?

dnes konečne sa nadlábnem zemiakov - som totálne zemiakový typ ako môj synáčik 😝

lubikaf
23. feb 2010

ahojte, ja dnes uhlohydraty, za chvilu si idem navarit cestoviny s olivami a rajcinovou omackou. uz teraz sa mi slinky zbiehaju. a idem si este navarit kavu a dat nejake ranajky, doteraz nebolo kedy 😀

a vecer dam zas zmrzlinu, este nam ostala ta tiramisu a coko nemam varovu, je sice horka ale plnena visnami a je vyborna!! sice by som taku asi nemala, ale neva 😀

blazka24
23. feb 2010

lubi rajčinovú omáčku neviem poriadne urobiť už druhý krát som ju dodžubala ale už bola na cestovinách tak som ju zblajzla 😀
ja idem ošúpať zemiaky a do trúby hodiť nech sa to upečie ak mi to zase dedko schramstne utopím ho v lyžičke vody 😝

ejbyk
23. feb 2010

ahojte bojovnícky...
ja sa fakt asi nezatnem...ranajky ok, obed ok iba ryza a cvikla no a teraz som stisla horalku!!! horalku som nemala snad sto rokov...mala by som si dat po ustach a dalsich sto rokov si ju zas nedopriat 😒 čo už, uz je v bruchu!

rajčinovu omačku si vzdy kupujem vo flaške v obchode...vystači mi na obed a večeru alebo niekedy aj na 2x. mas menej roboty a istotu ze doma omacku nepokazis. ked uz chudneme tak si to treba aspon pri priprave ulahčiť 😀

peterb
23. feb 2010

ahojte,
ja dnes spagety a som napraskany asi az moc, ale caka ma dnes bicykel, tak nieco z toho pojde prec

ad paradajkova omacka: no ja sa s tym nejako nezapodievam, na trosku oleja na sekundu oprazit jeden struk cesnaku (mozu byt aj dva) na to na kocky pokrajane paradajky, len jemne orestovat (alebo dam cele cherry paradajky, ktore sa potom v cestovinach krasne zbavia stavy), potom zaliat paradajkovym pretlakom, sol, troska cukru, nechat predusit a aby sa tie paradajky v podstate rozvarili (ked to nie su cherry, ale na kocky nakrajane), na konci cerstva bazalka a kto ma rad aj oregano a hotovo (popripade cierne korenie). Je to velmi rychle a jedle.

Este lepsie je to s paradajkami v konzerve v paradajkovom naleve (vlastnej stave), nakrajat tie paradajky, orestovat a zvysok ten isty. K tym paradajkam sa daju dat aj huby a podobne veci, ja mam najradsej len paradajky a nic.

ejbyk: horalka to nezvladla a skocila do teba, nemozes si to tak brat, ze ty si zjedla ju, lebo ona ta vlastne vyprovokovala

Inak co sa tyka rychlosti chudnutia, tak ja som za prvy mesiac (29 dni) schudol 8,5, teraz za dalsich 18 dni uz len necele dve kila a bude to asi este pomalsie.

lucijja
23. feb 2010

peto, vidim, ze u teba to ma taky spad ako u mna. 🙂

peterb
23. feb 2010

luci: jasne, ved to by bolo neudrzatelne

ale som este len tesne za polovicou, tak uvidim, asi pridam viac cvicenia, nielen kardio

ako pokracujes? pocitas a chudnes? alebo len pocitas?

lubikaf
23. feb 2010

blazka ja tiez kupujem rajcinovu omacku ako pisu baby, nerobim si ju doma. aj ked to, co pise peter by sa mozno dalo vyskusat 🙂 ja velmi lubim z lidla taku rajcinovu omacku s bazalkou, je to dost velky pohar tak to vzdy pouzijem na dva krat.

lucijja
23. feb 2010

peto: pocitam pocitam, ale zatial nic dole. Ale sa zaroven aj divim ze ani hore. Ani gram. Telo sa asi spamatava z diet ktorymi som ho zatazovala. 🙂 Ale cez vikend som bola na 50tke a bol aj zakusok, aj prasiatko a dooobre vinko...tak som rada ze to nejde ani hore.

blazka24
23. feb 2010

lubikaf tak skúsim behnúť do lídla ak zajtra mladý pán nebude mať vakácie 😠

inak nevydržala som to a doslova som zožrala jablko a pritom tá večera tiež nebola s kostolným poriadkom, dala som si takú istú porciu ako na obed........

peter tak sladké zatiaľ ma neláka ale ten hajzlík žalúdkový nie a nie sa svrknúť - je doslovne rozožratý ako čínske prasa 😕

domyyy
23. feb 2010

blazka...čawes cica 😀

blazka24
23. feb 2010

domy tak ako ide chudnutie?
ja som zhrešila že by ma ani nevyspovedali 😀

zuzanaca
23. feb 2010

Ahojte 🙂
blazka.....s humorom ide všetko ľahšie.....si super 🙂

Zajtra ma čaká ovocie, dnes som diétovala na 80% - namiesto pizze som si dala ryžový nákyp na obed a aj na večeru 😒 - no môžem za to, keď sa mi tak podaril 😉 😀 😝 a po večeri som si dala čokoládu, veď je to povinné!!!

Pekný večer 🙂

domyyy
23. feb 2010

blazka...ja to isté 😅 dnes som mala ryžu a zjedla som aj milku, jogurt a tak 🙄 ale tak čo už 😅 zajtra to už bude lepšie 😵 teda dúfam 😀

blazka24
23. feb 2010

zuzanaca tak humor ma opúšťa pri pohľade na váhu, asi nalepím na ňu papier s váhou 65 - teraz uvažujem že to nie je zlý nápad a dať na chladničkuk Kurnikovovú?no mm pozrie na môj kufor a vyhodí ma z domu ak bude častejšie zízať na Kurnikovovú.......

tak zajtra som zvedavá čo chytí mňa, po dvoch dňoch u našich som doniesla hrooooomadu nezdravého jedla a mm určite nekúpil zeleninu, neviem či nezjem malého príkrm čo mám dopredu pripravený 😒

zuza80
23. feb 2010

ahojte všetci 90dnováci
Ja už som túto dietu držala, schudla som a vrátili sa mi len dve kilá a to som nevydržala celé 3 mesiace. Chcela by som začat znova, len sa neviem dokopat. Skúsim sa však do toho pustit, ved za pokus nič nedám, bud skončím alebo vydržím. Vám sa tu pekne darí, tak dúfam, že nebudem zaostávat.

blazka24
23. feb 2010

zuzi neboj, hrešíme všetci až na pár výnimiek tak kľudne sa pridaj 😉

zuza80
23. feb 2010

díky blazka, zajtra som odhodlaná začat. tak snád to s Vami zvládnem 😵

blazka24
23. feb 2010

zuzi tak budem podporovať 😉

adamko05
24. feb 2010

ahojte....

skušam sa nakopnut na dietu...dnes 3 den...

som tu staronová... tak sem-tam sa ozvem snád

pozerám, lucia... krááááásaaaaa.. som mrkla foto v tvojom albume... no paráda.... 😵 😵 😵 😵
ešte stále držiš?... už máš hádam aj 9O dní za sebou, či nie?

moja vychodzia vaha včera bola 66,3, chcem na 60, dufam, že sa zadarí....

lucijja
24. feb 2010

adamko: no ahooooooj, som ta dlllho nevidela. Ja uz nedrzim, teraz ratam kalorie, ale sa mi vaha zastavila. Ale cm pomaly ubudaju tak to neriesim. 🙂 Ja tiez planujem na 60. tak mame skoro rovnaku cestu. 😵 A dakujem za pochvalu - potesiii. Uz si ludia zacinaju vsimat ake riflicky vytahujem. 😀

peterb
24. feb 2010

luci: pekne, ked idu dole cm, tak je to super, vaha nieje podstatna,
ja este 23 a tiez mam 60 😀

vcera som si presiel, kolko som spravil na bicykli za poslednych 5 tyzdnov a celkom ma potesil vysledok: 12 000 kalorii a 380 km

dnes ovocie, ale uz to ani nejako nevnimam, premiesava sa mi to, len si rano uvedomim, ze co a idem. Dal som si pol pomela a staci az az, na obed bude druha polovica