90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
25. feb 2010

halooooo
pekný den. som nabitá energiou, podte, budem rozdávat
tak dnes dve jablčka a kávička musí byt,a tú pijem vždy s mliekom. na obed pečená kyslá kapustička so zemiakmi
a dnes idem do fitka, sa teším... konečne so sebou začínam niečo robit!
a čo vy?

peterb
25. feb 2010

ahojte,
ja dnes vyrocny 50-ty den, po vcerajsom ovoci zasa naplneny energiou a optimizmom, vonku fakt krasne, odbehol som z prace si vyfasovat skoro 20 diplomovych prac na posudenie a sup spat. Idem si na obed najst nieco dobre bielkovinove a vecer mozzarela a paradajky a rukola (mnaaaam)

uz to taha von, o chvilku sa uz budu dat robit dobre vylety, tak este prezit to ohlasene ochaldenie na zaciatku marca a sme za vodou 🙂

sisinka76
25. feb 2010

ahojte 🙂

poradite, pomozete mi? mam skoro 4-mesacneho syna a chcela by som zhodit par kil, co mi ostali po porode, citala som nieco o tejto diete, ale bojim sa, kedze drobca kojim, ze pridem o mliecko 😒 dakujem za radu, resp. za skusenosti mamiciek, ktore tuto dietu drzali pocas kojenia

misinn
25. feb 2010

ahojte baby co vravite na tu dietu?zabera ci nie?rozmyslam ze to vyskusam..kolko sa vam podarilo schudnut?

misinn
25. feb 2010

myslite ze by sa dala tato dieta aj porpi tehotenstve?

ejbyk
25. feb 2010

misinn...to ako znamena "popro tehotenstve"?

dieta je fajna..pekne sa zhadzuje, ked sa dodrziava ako sa ma!

misinn
25. feb 2010

v prvych troch mesicoch napr.tak som to myslela...lebo este som tu dietu neskusala ale citala som o nej a nepripada mi velmi drasticka to sa mi paci..ja len ci s tym uz mal niekto skusenost popri tehotenstve

ejbyk
25. feb 2010

...to sa ti zda normalne popri tehotenstve chudnut??? ja tomu nerozumiem? alebo rozumiem spravne a nechapem?

sisinka76
25. feb 2010

ejbyk, vies poradit mne? 😉

misinn
25. feb 2010

nemyslim to tak..ja este niesom tehotna.ale chcela by som s tou dietou zacat.snazit sa zacneme o babo az niekedy v maji..len som chcela vediet ze keby som tu dietu drzala dlho ci by sa v nej dalo pokracovat prve 3 mesiace tehotenstva..ved vtedy je este babo malilinke

sisinka76
25. feb 2010

misinn, nic v zlo, ale tvoje tvrdenie - ze babo je malicke, no commnet. ja by som isto neriskovala, kedze v prvych troch mesiacoch sa vytvaraju vsetky organy a potom sa uz len vyvijaju a dorastaju. prvy trimester je velmi dolezity co sa vyvoja tyka a musis mat bohatu a pestru stravu, nie dietu. tot moj nazor 😉

ejbyk
25. feb 2010

sisinka..mas relatvne malinke baby...takze je na tvojom zvazeni. su tu aj chudulky co koja a dietuju a mliecko maju, nestratili. ale ja osobne myslim ze kazda dieta aj ked tato ktora sa mi zda fajn je zatazou na telo...sice jes ale predsa je to dieta. Mzno by som este nejaky ten mesiac pockala...alebo si dietu prisposobila. ak chces hod mi do ip mail adresu poslem ti knihu aby si aspon vedela o co asi to je. a ak by si mala nejake otazky kludne sa pytaj

ejbyk
25. feb 2010

misinn...no je to na tebe...ale suhlasim so sisinkou...ak sa chces snazit o babatko nasnas sa o dietu. prve tri mesiace su naozaj dolezite pre vyvoj a aby si si neskor nieco nevycitala...kila sa daju zhodit kedykolvek. mozno staci len upravit stravu mozno trocha pocvicit vela pit, zelenina ovocie ale dietovat by som nezacinala.

misinn
25. feb 2010

dakujem za vas nazor, urcite dietu drzat nebudem, pytala som sa preto lebo pri prvom dietati som pribrala 17 kg a pri druhom by som bola rada keby sa mi to podarilo drzat do tych 8kg...tak preto som sa informovala 🙂

ninny
25. feb 2010

sissinka76, ja som s touto diétou začala dnes... no celý deň mi škvrka v bruchu 😀 ale nie o tom som chcela, tiež som váhala či začať alebo nie, keďže takisto kojim, ale po preštudovaní mi neprišla nejako drastická, tak to skúšam.. hádam tým nič nepokazím...

misinn, neblázni 😕

ninny
25. feb 2010

misinn, dobre si sa rozhodla.. a neboj, či pribereš 17 alebo 8 kg, to je jedno, hlavne nech je bábo zdravé 😉

misinn
25. feb 2010

ninny samozrejme hlavne na dietatku mi zalezi, ale tak popytat som sa chcela aj tak...a urcite nebudem riskovat kedze o prve dietatko sme prisli mesiac po porode.. ☹

sisinka76
25. feb 2010

ninny, ale tvoj Sebastianko uz ma 8 mesiacov, keby mal Risko tolko, tiez by som sa na to dalo, teraz vaham, ejbyk ma pravdu

ninny
25. feb 2010

misinn, to je mi hrozne ľúto ☹ už viem prečo si mi prišla taká známa, občas čítam tému "Zemrelo mi dite", čítala som aj Váš príbeh... verím, že je Timotejkovi v nebíčku krásne a čoskoro mu privedieš na svet súrodenca a on bude na neho z nebíčka dávať pozor..

ejbyk
25. feb 2010

misinn..cokolvek sa mozes opytat.
dietu neodporucam hlavne preto lebo keby si ju mala dodrziavat ako sa pise tak: ranajkuje sa kazdy den len ovocie potom uz len obed a to sa opakuju 4 rozne dni. teda myslim ze tvoje telo teraz potrebuje dostatok zivin a ovocne ranajky by ti boli malo, chybali by ti bielkoviny lebo tie su tiez len jeden den, a 4. den je cisto ovocny, cize pre telo tiez hodne malo.
naozaj si skor myslim ze schudnut sa da ak si co i len o kus prisposobis stravu a teda...vynechas pecivo, najlepsie vsetko ak sa neda tak aspon biele a chlieb, sladene napoje, sladke a vecerne prejedanie...jedavat sa snaz v rovnaky cas telo si vzykne a nebude pomimo hladne.

ninny
25. feb 2010

sisinka76, pravdu máš, nevšimla som si, že Riško je ešte taký drobček, tak ešte chvíľku počkaj, hlavne nech ma dostatok mliečka a aby si nedajbože o neho neprišla..

ejbyk
25. feb 2010

misinn...babenka mi je luto ☹ . posielam hodne pozitívnej energie 😉

misinn
25. feb 2010

ninny dakujem ti si zlata, v to iste dufam aj ja aj ked nehrnieme sa este do dalsieho tehotenstva no nikdy nevies.. 😒

misinn
25. feb 2010

ejbyk dakujem ti za radu a rozhodne sa toho budem drzat. 😉 a dakujem este raz

hajda22
25. feb 2010

ahojte, pisem sem prvy krat, drzim tuto dietu 2 krat, dnes 54 den a mam dole asi 6-7 kil, neviem presne, dosla baterka vo vahe tak sa 10 dni nevazim a este ju nechcem kupit...drzala som ju na jesen 2007 dosla som po 70 den a prisli vianoce, ale schudla som vtedy 9 kil bez cvicenia 😉 ...teraz si davam aj orbitrek 20 min a brusaky 5x20 snazim sa tak 4-5 krat do tyzdna...myslela som, ze cvicenim to urychlim, ale akosi som sklamana...a preco som po roku 2007 znova pribrala...no po schudnuti som sa citila pekna a sex viacej chutil 😀 a prisiel maly Kubik 🙂 a s nim aj 17 kil ☹ , 5 zoslo porodom a prislo spat kojenim...tak dufam ze do velkej noci dam dole aspon 12...drzme si palce...papa

ejbyk
25. feb 2010

ahoj hajda 😀 krásne vysledky...drzim pace pri zhadzovani. clovek sa perfektne citi ked ho kila opustaju 😀

zelam ti nech si do velkej noci na vytuzenej vahe.

misinn
25. feb 2010

ejbyk, posles mi prosim tu dietu? skusim ju ved kym zacneme opat snazilkovat to bude aj 3-4 mesiace, dovtedy by som mohla dat nieco dole 😉

lilly21
25. feb 2010

sisinka -- prve dni to bolo horsie, ale potom sa to upravilo..pi cajiky na kojenie a poriadne sa najedz...len tie ovocne dni boli horsie, radsej som si sem tam daco dobla..

blazka24
25. feb 2010

tak supiš, mala som ovocný deň a namiesto že na obed viac a na večeru menej som to obrátila, lebo som nestíhala a potrebovala som ísť s krpcom už von - bolo nádherne, tak som to zblajzla na večeru a teraz doháňam tekutiny lebo som vypila asi tri deci za celý deň 😠

ejbyk
26. feb 2010

misinn..posli mi email a ja ti ju poslem. ak sa chcete zacat snazit az o niekolko mesiacov, preco nevyskusat. Poslem ti ju a presne uvidis o com to je...