90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misinn
26. feb 2010

adamko super tak apson mozme ist naraz a budeme si radit.. 😀 😀

misinn
26. feb 2010

viem ze ta pevna vola je najdolezitejsia...aspon ze moj muz nie je taky ako moj otec lebo omoj otec si aj o jedenastej vecer nakraja slaninu s cibulou a napchava sa 😀 a keby bol taky aj moj muz tak koniec nevydrzala by som 😒
a inak cvicila som pravidelne este pred tyzdnom ale pred tyzdnom mi doktor povedal ze mam cistu tak kym sa mi nevstrebe nebudem moct cvicit dalej ☹

ejbyk
26. feb 2010

misinn...nooo, ale ja este nemam za sebou tehotenstvo. dedicne cela moja zenska family pribera pocas tehotenstva cez 20 kg...takze mna to caka tiez. ja teraz len okresavam to co sa mi lenivostou a prejedanim nabalilo...
do debilnicka si napis vychodziu vahu snaz sa nevazit casto...mne sa napr noeosvedcilo vazit sa po ovocnom dni, bola som naduta jak toto...skor potom po bilkovinach.
a zaklad je v tebe v tvojej hlave...chudni s radostou a nie silou mocou. var si co mas rada a prisposob to diete

adamko05
26. feb 2010

misinn... a čo dnes budeš "chrumkat" na obed?
mne sa už "parí" karfiol 😝 😝 .. karfiol, kapusta, kel.. to ja môžem na kilááááááá

no, ja zas milujem chrumkanie čokolády 😠 😠 ... ale dufam, že už odolám, musím... a ja milujem koláčiky... tak to si budem vždy na UHL dník vypekat, nech mám pocit, že "ved papám všetko" 😀 😀

aj dnes ešte máme štrudlu, čo som robila na UHL pred včerom, ale dnes manžel slubil, že ju dopapá, aby ma nelákala 😅

ejbyk... a koľko si dala už dole kg, nechce sa mi čítat dozadu

ejbyk
26. feb 2010

adamko...mam dole zatial 4 kg, keby som dodrziavala ako sa ma je to uz mozno aj 5-6...ale aj tak, ja som spokojna. treba mi tak max 8 kg celkovo.

misinn
26. feb 2010

adamko ja si dam dnes ten salat s kuracim maskom, mam na to aj chut...ale co by si mi poradila na veceru?mohla by som si dat aj brokolicu zapakanu ci nie?jaj mam zmatok v tejto diete..

ninny
26. feb 2010

ejbyk, co to znamena ze na treti den kolacik, akoze kazdy treti den? lebo neviem ako to chapat :D

ejbyk
26. feb 2010

ninny...ano kazdy treti den si mozes namiesto vecere dat kus torty, kolacik, alebo nejaky keksik co mas rada! fajn ze 🙂 ! ak by si nemala chut daj si malu porciu obedal. ale ja som fakt zistila ze to sladke si treba davat...potom ti to tak nechyba.

misinn...najlepsie si je dat na veceru to co na obed...alebo teda ak uz sa neda aspon nekombinovat...ked si raz das maso mala by si aj vecerat maso, ked zacnes syrom treba vydrzat pri syre, ked vajicka tak vajicka...
brokolicu si viem predstavit zapekanu bud len s masom...to mi ale pride suche ked to chces zapekat, keby len udusit ok.
ale zapekat dnes brokolicu napr so syrom a vajickom by sa uz nemalo lebo by si kombinovala...

len sa pytajte ja mam v tom jasno. takze poradim

misinn
26. feb 2010

ejbyk dam si dnes na obed salat s masom, a na veceru si dam tiez ale bez masa lebo to sa mi uz naozaj nebude chciet vyvarat.mozem to tak spravit? 😉

ninny
26. feb 2010

adamko, aha.. cize na kazdy uhlohydratovy den mozem vecer kolacik?? 😕 a este v diete pisalo ze jeden kusok cokolady, to sa mysli jeden kusok alebo jeden pasik? 😀

ejbyk
26. feb 2010

jasne...ak len samu zeleninu tak je to ok 😉

adamko05
26. feb 2010

no, ejbyk vám odpovedala... ja mám v tom tiež jasno 😀
ja si dám jogurt, lebo na obed bude syr - to je mliečne...

a ja si borokolicu, či karfiol robím tak (aj vo vitamíny, to skoro vždy na obed ja musím zeleninu, milujem sladké, ale celý den ovocie... to už je moooooc)... že si uparím v pare a potom len tak zlahka prudko opečiem na panvici, s mini olejom, alebo kuštikom masla... alebo len na sucho, nech to je také opečné, mne to tak chutí.. alebo včera som udusila kyslu kapustu k obedu 😝 😝 😝

a koláčik ja si tiež dávam, kusok bábovky, perník, alebo čo máme, aj občas jedna - dve tvarohové buchty... mne to treba, lebo potom vymyšlam v iné dní, iba občas som mávala na obed to isté, čo na večeru v UHL... teraz v UHL dník plánujem kapustové fliačiky k obedu 😝 😝 😝 ... tie zbožnujeeeeeem

ejbyk... mne tiež treba tak 6 kg, 7-8 by veeeeeľmi potešilo 😉

ninny
26. feb 2010

ejbyk, no tak teraz mam v tom este vacsi zmatok co s cim sa moze v ktory den.. :D

ejbyk
26. feb 2010

ninny...s tou cokoladou je to tak...kusok..ked su velke kocky tak jednu kocku a ked je klasika tablickova tak ja si davam dve, to je ako jedna velka. a najlepsie kvalitna horka

adamko05
26. feb 2010

ninny... hej, v ten UHL den môžeš kusok koláča, teda ked si odkojíš zo štrudle, jak ja pred včerom, odrojila som si 2 aké cca 2 cm široké pásiky, k tomu čajík a večera mnáááám... lebo šak tam boli len orechy, jablko a list. cesto 😝 😝 ... a vždy v UHL riadok čokolády, to znamená, že bud 3 alebo 4 kocky, podľa toho, ako je "riadkovná" čokoláda, nie celu tabličku 100 g 😀 😀 😀 😀

ejbyk
26. feb 2010

😀 😀 😀 ninny neboj...vobec to nie je take komplikovane ako sa zda!!! mas knihu???

adamko05
26. feb 2010

ninny... bielkoviny sa nesmu kombinovat... ked dáš maso, tak aj večer maso, ked mlieko, tak aj večer mlieko... ale napr. škroby, to si robievam aj šošovicovu polievku so zemiakom, tam to sem-tam kombinujem a myslím,ž e tam je to aj povolene , či, ejbyk, nieee?... ja som to tak robila aj pre rokmi

odmlčím sa na chvíľku, ešte vás kuk 😉

adamko05
26. feb 2010

ja mám taky vycuc knihy, jedna strana, tu mám na chladničke...len teraz už z boku, lebo to už mám v hlave, kto chce, pošlem 🙂

misinn
26. feb 2010

ja som si zbehla vedla do knihkupectva a kupila som si radsej knihu, nastastie nie je velka a mozem ju nosit v pohode aj v kabelke 😀
aj ja v tom mam zmatok ale urcite sa do toho dostanem casom

ninny
26. feb 2010

misinn, no ja som na tom z vahou tiez velmi zle.. este pred tehotenstvom som pribrala 8kg, tak som sa dostala na vahu 70! :( nastupila som do prace, cely den pri PC.. no potom sa necudujem, ze som tak pribrala.. skoro ziaden pohyb.. cez den minimum jedla a vecer som to dohanala.. takze sa mi za pol roka podarilo pribrat az 8 kí.. v tehotenstve som pribrala 13 kg, ale mesiac po porode som mala uz len 68, z coho som sa velmi tesila... kedze to bolo este menej ako pred tehu... no a ani neviem ako a mam 74 :( zacala som priberat tri mesiace po porode... najprv som si z toho tazku hlavu nerobila, predsa len zaujimalo ma hlavne aby mal drobec dost mliecka, takze som riskovat nechcela... a vzdy som si povedala, hlavne ze mam zdrave babo.. tie kila pojdu dole aj neskor.. no ale uz citim ze je cas zhodit... lebo tak ako si pisala ty, tiez sa do nicoho nevleziem a to fakt doslova.. vsetko mi je male, tesne... a nehovoriac o tom ako som sa krasne zagulatila aj v tvari 😀

ejbyk
26. feb 2010

myslim ze skombinovat aj sosovicu so zemiakmi nie je az take zlo...i ked si viem skor predstavit napr sosovicovy privarok...a napr. zemiaky zas so zeleninou teda separe. ale myslim ze aj pospolu nic nepokazi. je to v ten den dovolene...je! takze ok!

ninny
26. feb 2010

ejbyk, knihu nemam, len vo worde.. sa mi zda kniha lepsia, kedze je to tam prehladnejsie a pri kazdom dni mas napisany o aky den ide, vo worde to neni, ale neva.. o to nejde :D sa postupne naucim 🙂

adamko, neposlala by si mi pls ten vycuc, si ho hned vytlacim a vycapim na chladnicku 😀

misinn
26. feb 2010

ninny ja som mala taku vahu ako ty este pred otehotnenim tak ja som na tom este horsie, ja mam cez 80kg ale tak ja som aj dost vysoka mam vysku 174 alebo 175 uz ani neviem..

misinn
26. feb 2010

adamko prosim posli ten vycuc aj mne, budem ti velmi vdacna 🙂 🙂

bambulka_079
26. feb 2010

Ahojte baby 🙂 kamaratka mi volala ze ma velka GOT2B vyrobkov , co vyhrala v nejakej sutazi a preda ich lacno .. tak ak by mal niekto zaujem piste IP , dohodneme sa.

ninny
26. feb 2010

misinn, no ale ja som drobec malicky, len 160 cm ☹ takže sme na tom podobne..

ninny
26. feb 2010

misinn, resp. ja som na tom horsie 😀 to bude asi tymi tazkymi kostami... 😝 dobra vyhovorka, ze? 😝 😀

zuzanaca
26. feb 2010

Ahojte 🙂
Tu sa to rozbehlooooooooooooooooooooooooooooo 😀 Nestíham čítať! 🙂

Vítam nové tváre 😉

Ja dnes škroby - už mi manžel 😀 čistí zemiačky na obed a dám si ich so zeleninou, alebo čalamádou? 😕 Som v práci, takže obed bude až o pol tretej, už som si tak zvykla 😉

Idem vás prečítať a mozem aj poradiť, ak treba 😉

ninny
26. feb 2010

babule, ideme s drobcom plavat, tak Vam poprajem pekny dnik.. čauko 😉

misinn
26. feb 2010

ninny nemyslim ze si na tom horsie podla mna sme teda na tom rovnako 🙂 🙂