90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ejbyk
3. mar 2010

lubikaf...tiez by som zaradila tofu k bielkovinam ale nebola som si uplne ista. dik za radu teda.

ja si uz pekne dlho hovorim ze od zajtra na 100% a citim ze som pribrala do kelu vidim aj v zrkadle zas sa tam to brusko ukazuje. no co uz. idem asi zaradit aj ten ovocny...ja som zacala tocit len tri dni...ale aj to ovocko ma asi zmysel

lubikaf
3. mar 2010

ejbyk a ako dlho si mavala len 3 dni? ja som si zase povedala, ze to skusim bez ovocia, lebo malokedy som ho dodrzala. tak uvidim, ako to pojde len s troma dnami.

ninny
3. mar 2010

jaakajka, to ty si písala, že ešte kojíš? Ja tiež.. no zatiaľ chvalabohu všetko OK, mliečka máme chvalabohu dosť 🙂

ejbyk, tofu má byť v bielkovinovom dni, či nie?

Dala som si ja teda okolo šiestej ten koláčik, také 2 menšie kúsky, no horko ťažko do mňa išli a ešte teraz mám pocit, že som zjedla slona, taká som plná 😀

ninny
3. mar 2010

ejbyk a aký šalátik si to robila?

jaakajka
3. mar 2010

ninny ja som to bola....koľko už držíš túto diétu?

ninny
3. mar 2010

dnes je 7 deň

jaakajka
3. mar 2010

hmmm tak to by si už asi vydela či ti mliečko ubúda alebo či to malému nerobí dobre

ninny
3. mar 2010

jaakajka, to určite.. keby som videla, že to drobcovi nerobí dobré alebo mám menej mliečka, tak končím... ale zatiaľ som diétu dodržala na 100% a mliečka mám stále rovnako a drobec je tiež spokojný...

jaakajka
3. mar 2010

tak to je super....držím palce 😉

ninny
3. mar 2010

začínaš i ty?

jaakajka
3. mar 2010

no chcela by som....adamko sľúbila, že mi pošle na email knihu aby som vedela ako začať a čo potom ďalej...a tak 😉

ninny
3. mar 2010

jaakajka, kedy chceš začať?

jaakajka
3. mar 2010

ja by som čo najskôr

ninny
3. mar 2010

ak chceš môžem Ti poslať diétu hneď na mail, stačí mi napísať do IP, aby si si ju mohla začať študovať 🙂

jaakajka
3. mar 2010

poslala som 😉

ninny
3. mar 2010

tak už maš dietku na maily 🙂

ninny
3. mar 2010

idem do postele, dobrú noc 😉

zuzulikz
3. mar 2010

dobru noc dievcata, ja vas nestiham citat 🙂 treti den za mnou, uspesne ! 🙂 drzim vam palce

zuzanaca
3. mar 2010

Ahojte, zajtra ovocie - držme sa! 🙂

domyyy
3. mar 2010

ahojte-konečne som dočítala tých 10strán 😅 😀 kočky ja som dnes tak zhrešila 😢 mala som šunku, pribináčikov, jogurt, krupicovú kašu, Mc Flurry a tak 🙄 nechápem čo to do mňa vošlo 😔 zajtra idem na plnoooo! 😵

ninny
4. mar 2010

dobré ránko

tak dnes mám ovocko 😀 zuzanaca 😝

v noci sme toho moc nenaspali, drobček bol každú chvíľku hore, takže primerane k tomu aj vyzerám, nehovoriac o tom, že zaspavám po stojačky... no neva, nejako sa rozhýbem 😀

nelinka79
4. mar 2010

dobrééé ranko ...ja mam dnes ovocníckov tak som zvedava. ovocia mam nabaleného az az no ved som ho aj včera vecer dlho chystala.
včera som sa tak tesila na zakusky a v obchode mali len malo a nevyzerali cerstve. tak som si dala snikers a par lyziciek zmrzliny.
ja som včera do pol dvanastej upratovala a zehlila a teraz som mrtva ☹

ozaj mozem si dat dnes kesu oriesky?

ninny
4. mar 2010

domyyy, nehnevaj sa na seba, aj to sa stáva.. takže kašli na to a ide sa ďalej 😉 aký máš dnes deň?

jaakajka, začínaš dnes? 😕

ninny
4. mar 2010

nelinka, takže ďalšia s ovocným dňom... 🙂
oriešky môžeš v pohode..
i ja som dnes ako chodiaca mrtvola... skoro celu noc som prebdela... a takú istú noc sme mali i včera, takže dvojnásobne... 😅

nelinka79
4. mar 2010

ninny nas uz bohuvdaka spava sama a v pohodicke ale niekedy ma mrnkanie tak bezim k nej. druha polka januara bola desna neviem co mala stale sa budila a plakala ale uz je zas v normale. takze neboj zlepsi sa to.

ejbyk
4. mar 2010

Dobré ránko, ja by som mala mat dnes po správnosti ovocko. tak dufam ze vydržím.....ovockový den som nemala uz dlho.

domyyy no dala si tomu 😀 ale ticho ti závidím. u mna sa tiez nie je poslednu dobu čím chváliť 😒

nelinka79
4. mar 2010

ozaj co by sa stalo keby som si dala bielkovinovy den dva dni po sebe? v sobotu ma svokra oslavu tak bud zhresím 😔 alebo si dam bielkovinovy den dva krat po sebe. alebo ma napadlo sva dni ovocie a potom bielkoviny.
nechcela by som zhresit lebo potom sa to povlecie.

adrina
4. mar 2010

bréé ránko..takže dneska ovocníčkujeme 😉 😉 😉 😉
pre ňa ťažký deň..nie som moc ovocná 😝 😝 😝 😝
včera som mala na večeru veterrník..joj,či bol dobrý 😀 😀 😀 😀 😀

ninny
4. mar 2010

baby a mne vychádza vodový deň na Veľku Noc 😕 😕 😕

ninny
4. mar 2010

v ovocny deň, musím tiež dodržiavať prestávku medzi jedlom? tie 2 hodky? Alebo ak som hladná, môžem aj skôr?