90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misinn
4. mar 2010

inak ja som tiez rozmyslala nad tetovackou ale hlavne kvoli mojmu muzikovy, lebo sa mu to paci 🙂

mima
4. mar 2010

aj ja mam tetovacky, nad zadkom a na krku 😀

misinn
4. mar 2010

mima, no ja som si uvedomila, ze aj ked schudnem tak si budem musiet davat velky pozor aby som nepribrala...obzvlast ja mam velky nabeh pribrat hned vsetko naspat...

zuzulikz
4. mar 2010

Adamkoooo, taku chut si mi spravila na tu vsetku vymenovanu zeleninu,ze by som vsetku popraskala ! 😅 ale musim sa kontrolovat ! 🙂 Ninny aj ja mam 4.den, co znamena v ten isty den VODA ako ty !!! ja som si to vobec neuvedomila, lebo u nas v rodine sa nikdy velka Noc neoslavovala, len sme mali vela jedla vzdy (a tak som aj dopadla), nevadi, tak ja sa to pokusim dodrzat, ak sa bude dat, na svete su aj horsie veci a dufam, ze velkych noci este zazijem 🙂 ranajky : bananek a este vobec nie som hladna 🙂 Ale velmi dobre mi padol ! 🙂 woooooooooou aj ja si chcem nakupit nove veci po dietke, velkost 38 a menej ! 🙂 (to by som asi vela chcela, ze ? ) kedze teraz sa tak natesnam do 42 ! (Pani Moji, nemozem uverit, ze take ozruty nosim :( )

misinn
4. mar 2010

ja by som tiez chcela bud nad zadok, alebo na lopatku 🙂

adamko05
4. mar 2010

... fíííha, ja chystám veci na perník a vy tu popíšteeee 🙂

ked maly vstane, tak pustim mixér a o chvíľku bude preník hotovy 🙂

ja som si neslubila nič, poteším sa veciam v skrini a že budem môct krásne "nosit" svoje kilá, nie schovávat 😔

baby, včera večer, veľky hlad.. tak som dumala nad polievkou... ja mám fáááákt rada... zrušte ma, ak budem písat somariny... ale mna tak napadlo, že tá rajčinová polievka by sa mohla okrem vit. dna, vždy... ved pretlak, kečup sa môže ako dochucovadlo v prvé tri dni... tak ked si v bielk. den urobím rajčinovu polievku a dám do toho tych 10 dkg syra (neskušala som, asi to bude mooooc, ale tak dám tam syr) tak mám na obed polievku, v škroby, ked si tam dám zemiaky (taku som ešte nejedla, ale MM ked je plnená paprika, tak si tam dáva aj zemiaky)... tak mám polievku a cez UHL ked si tam dám cestoviny (čo som aj robila), tak mám polievku...

čo vy na tuto moju uvahu, je to OK a je to dietne?

mima
4. mar 2010

misinn, nie si sama ja mam tiez nabeh priberat, niekedy mam pocit, ze aj zo vzduchu priberam 😀

ejbyk
4. mar 2010

adamko...ja robim hodne hustu paradajkovu teda davam vela muky a dost cukru mam rada sladku...takze neviem...najskor by som si ja tu svoju mohla dat asi UHL ☹
milujem paradajkovu s haluskami..to je moja best

misinn
4. mar 2010

mima ja tak isto 😀 prave preto s kg budem zapasit asi cely zivot

adamko05
4. mar 2010

....no, ja muky len lajt, radšej šupnem dva pretlaky... no uvidím, a cukru iba trošku, aj to nie vždy, záleží, aky je pretlak...

no nič, to bola len uvaha, uvidím, ale isto si občas aspon cez UHL a bielkoviny s tym syrom spravím... 😝

ejbyk
4. mar 2010

aký je dobrý pretlak...sladší, že by som tak necukrila. aký používate? lebo ja lennejaký obyč. taký v červenej plechovke

mima
4. mar 2010

misinn ved ja tiez nikdy som nebola vychudnuta, tato dieta by nas mala naucit sa stravovat zdravo, min. v tom deleni ze k masu nie priloha, ....

adamko05
4. mar 2010

ejbyk... najčastejšie z jednoty 😉 ... mne sa zda byť sladší, jak ten červeny

misinn
4. mar 2010

mima ano to mas pravdu, lebo ja som jedla vselico mozne len nie zdravo

misinn
4. mar 2010

mne sa aj to paci ze ranajkujem ovocie..lebo ja som ovocia vseobecne strasne malo jedla..zeleniny viac ale ovocia malo...ovocie lubim ale radsej jem nieco ine...az na pomelo to mi veeelmi chuti 🙂

mima
4. mar 2010

no vidis ja sa zase skoro stale zdravujem stravo , ale na sebe mam vyskusane, ze to delenie stravy mi pomoze a k tomu cvicenie..... aaaaaach ako zavidim tym od prirody vychrtlim ludom..... ☹

misinn
4. mar 2010

mima, ani nehovor viem o com hovoris, poznam take baby co popapaju vsetko a nepriberu 😒

mima
4. mar 2010

a my sa musime nadriet jak take mulice, ze ☹ tolko odriekania co je za tym 😖

adrina
4. mar 2010

jajaj..ale ste tu popísali..dokonca aj o mne..hehehee...ja som chudá nebola nikdy...až na strednej škole...keď som sa pomaly začala podobať na anorektičky....a začala som sa normálne stravovať...ale ja som sa pekne zaokrúhlila po každom tehu,okrem posledného..čo sa divím,že som nepribrala veľa...a pokazila sa mi štátna žľaza...hmm...s kilami bojujem od kedy si pamätám..tiež priberiem aj z vody ako sa povie... 😝 😝 😝 😝
tak dúfam,že sa naučím stravovať striedmejšie a hlavne zdravšie...a hlavne by som sa už k chclebu nechcela vôbec vrátiť..tak uvidím 😵 😵 😵 😵

adrina
4. mar 2010

a ja chcem tú tetovačku na členok 😀 😀 😀 😀 😀

misinn
4. mar 2010

adrina, ja som si az teraz uvedomila ze odkedy drzim tuto dietu nejem chlieb...a ze mi vlastne voooobec nechyna..fiiha normalne sa tesim 😀 😀

adrina
4. mar 2010

však aj ja sa teším...a strašne chcem tých 90dni vydržať 😵 😵 😵 😵

misinn
4. mar 2010

to teda ano...vcera sme pozerali ftelku od pol siedmej a moj muz si nakrajal klobasu,chlieb,syr,cerstvu cibulku...potom si dal k filmu, arasidy, cokoladu, a este lasoval co by zjedol...a ja som len nanho pozerala ze ty kokos tak toto co je... 😅 😅

misinn
4. mar 2010

ja tiez chcem vydrzat, nastastie mam naozaj velke odhodlanie a verim ze sa mi to podari 🙂 🙂

adrina
4. mar 2010

ja tak kukám hladno na mojich chalanov...stále niečo dobre baštia..včera granko so šlahačkou ...joooj...ako sa učím odriekať si 😝 😝 😝 😝

misinn
4. mar 2010

mnaaam slahacku by som si dala 😀 😀 😀

adrina
4. mar 2010

ale chcem byť štííhla..tak sa musím snažiť....lebo mám vyhliadnuté jedny gate na korčule ...hmm..a to nemajú vo veľkosti slona 😀 😀 😀 😀

jaakajka
4. mar 2010

ahojte

ja som sa sem dostala len teraz 😀

ninny a adamko vďaka za emailky....no začínam od zajtra lebo dnes som si to len teraz povytláčala a nahovorila som aj kamošku čo spolu chodíme s deťmi von tak poobede pôjdem na kafčo tak to preberieme a od zajtra ideme na to

misinn
4. mar 2010

adrina 😀 😀 😀
jaj ja mam tiez par veci ktore by som veelmi chcela tak verim ze to bude - jedine co preto musim spravit je nezrat 😀 😀

jaakajka
4. mar 2010

ešte sa chcem opýtať....držíte sa presne tých receptov čo tam píšu alebo si robíte podľa seba na čo máte chuť