90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanaca
12. mar 2010

baby, prchám z práce, pekný víkendík majte, iba zdravé veci papajte! PAPA 🙂

silviamt
12. mar 2010

caute babule, mozem sa aj ja k Vam pridat? Od pondelka drzim s malym prehreskom v utorok ranajky chleba s pastekou, vcera som mala ovocnickov ako to vy pekne volate a zvladla som . Dnes rano som sa vazila a mam dole 2 kg.
S touto dietou mam dobre skusenosti, schudla som za mesiac a pol nejakych 9 kg a za 2 mesiace na to zistila, ze som tehotna🙂 dufam, ze aj teraz to pojde tak dobre ba aj lepsie 😉

lubikaf
12. mar 2010

silvi jasne ze sa mozes pridat, cim nas je viac, tym lepsie 😉 aspon sa mozme navzajom podporovat. to si dobra, ze 9 kg za mesiac a pol, to by som aj ja chcela 😉

nadulici
12. mar 2010

baby, pridavam sa aj ja, ak mozem 🙂 ....viete mi poradit, ako sa dostanem ku knihe?....da sa niekde stiahnut?

janulabj
12. mar 2010

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...



ja mám toto,ak máte niekto niečo viac,pošlite prosím 😉

misinn
12. mar 2010

ahojte, neukazala som sa tu cely tyzden, nic som nestihala....pokracujem nadalej, jedine vcera som dietu porusila ale to tiez len preto lebo som mala narodeniny...inak neviem nevazila som sa...ale nasadzujem opat trvdy rezim nech sa drzim tak ako pred tym..

nadulici
12. mar 2010

dakujem za link 😵 ...baby a recepty beriete odkial?

domyyy
12. mar 2010

ahojte 🙂 vítam nové kočky 🙂 držím Vám palce kočky a nebojte, ja Vás čítam 😵 len neni čas na písanie 😅 😉

jankabambulka
12. mar 2010

misinn- všetko naj naj naj lepšie 😵 😵

nadulici
13. mar 2010

baby neporadite mi s tymi receptami??...pozajtra chcem zacat a neviem co varit.... 😕

jankabambulka
13. mar 2010

no ja od zajtr adi začnem nanovo. dnes na kare som si pripadl ako blb pretože som nechcela guľáš každý tak po mne kukal-akože pohrdm. tak som si za žufánku dala a teraz riešim dilemu či zajtra pokračovť uhláč.dňom alebo nanovo?????????? ďakujem za vaše názory

lubikaf
13. mar 2010

janka ja by som pokracovala, ja vlastne tiez stale porusujem pravidla, ale drzim sa dni ako idu za sebou 😉

nadulici par stran dozadu tu tusim ejbyk davala stranku na recepty, len sa tam musis registrovat a najdes tak kopec receptov.

riusik
13. mar 2010

ahojte utrapene schudnute spolubojovnicky 🙂

dlhsie som tu nebol, ale v podstate sa nic nezmenilo, este 24 dni do konca diety, aj ked som si daval zavazok, ze zacnem telo pomaly zvykat, stale striktne dodrziavam dietu. Jediny prehresok a asi 2. za celu dietu boli dva hlty courvoisier X.O, ktory bol neuveritelne dobry (ako susene marhule s troskou susenych sliviek a vanilky), tak som si dovolil 🙂

k tomu, ci vynechvat alebo nie ovocne dni, ja som si po prvom ovocnom dni povedal, ze z ovocnych budu zeleninove a toho sa drzim. Dnes bol teda zeleninovy a pohoda, uz som si nejako zvykol a dokazem odolat vsetkemu bez nejakeho vacsieho problemu.

Zajtra bielko, celkom sa tesim na nejaku mozzarellu so salatom alebo dobry syr.

Drzim palce a bojujte!!!! ZIadne prehresky!!!

nadulici
14. mar 2010

lubikaf...diky 😵

zuzanaca
14. mar 2010

Ahojte 🙂

riusik......to si ty, peterb??? 😕

Na mna to pomenovanie "utrapena schudnuta bojovnicka" sedi ako riť na šerbeľ 😀
Dnes som sa najedla celkom dobre - zemiačky so zeleninou, no do večere daleko a po včerajších prehreškoch (pudingový pohár s ovocím a piškotami) mám nábeh na dalšie porušenia 😅 ☹ 😉 😀

saraja
14. mar 2010

Ahojte 🙂
Zuzi, ja dnes zemiacky s dusenou cervenou kapustou ..mnam.. a k tomu pol peciva 😝
Dnes uz piate kilo dole ..tesim sa vytesujem

lubikaf
14. mar 2010

nadulici nie je zac 😉

ja som si dnes zase spravila ryzu so sojovym masom, mam pri tom pocit, ze mam kopmletny obed, maso aj prilohu 😉 a teraz pijem kavicku, uz druhu dnes, a s mliekom, ale kavu inu nevypijem, takze to je okrem ineho moj kazdodenny prehresok. teda dnes som este iny nastastie nemala, celkom sa drzim 😀

lubikaf
15. mar 2010

halooo no kde ste vsetci? ci uz nikto nechudne??

skybaby
15. mar 2010

ahojte tak ja sa pridavam 😉
som kedysi tuto dietu drzala pred svadbou a nie nejako velmi striktne a veru sa mi pekne podarilo schudnut, tak dufam ze to pojde aj tentokrat 😉

daska15
15. mar 2010

Ahojte kočky,ahoj Sestri 🙂
Dávno som tu nebola.Moja konfekčná veľkosť sa zväčšila o jedno číslo tak som tu zas...Dva roky dozadu som s vašou podporou schudla 5 kilogramov. 🙂 Tak mi prosím držte palce,lebo sama by som to nezvládla.

daska15
15. mar 2010

Babenky ak vás môžem poprosiť,pošlite nejaké recepty....Dík 🙂

zuzanaca
15. mar 2010

Ahojte 🙂

skybaby, daska - vitajte opät 😉

Ja sa dnes držím statočne (zatiaľ len dve jablká a chlipkám kávu), keď tak svieti slniečko ako dnes, aj nálada je lepšia, aj chudnutie ide lepšie! 🙂 😀

lubi....aspon my si tu popíšme, mám čas a ty?

zuzanaca
15. mar 2010

daska...hod mi adresu do IP 😉

daska, skybaby.....ako dlho sa vám podarilo zhodené kilogramy uržať? Ja mám strach z toho, že keď skončím diétu (dnes mám už 56.deň 🙂), že všetko naberiem spat 😅 😠

Inak v stredu má čaká druhá voda, uff ☹

zuzanaca
15. mar 2010

*udržať...som chcela napisat, pardon 😕

zuzanaca
15. mar 2010

daska....ako tak pozerám, tak janulabj pár príspevkov vyššie hodila link na tú diétu aj s receptami. Ja mám to isté 🙂

daska15
15. mar 2010

Ja som si váhu udržala asi pol roka s tým že som sa snažila aj cvičiť.Ale potom prišli problémy a tie ja zajedám...Pribrala som 5 kg a som z toho dosť nervózna.Tak to skúšam opäť.Zhodiť kilá sa mi podarilo jedine s touto dietou.

daska15
15. mar 2010

ďakujem Zuzi za upozornenie,pozriem si to

lubikaf
15. mar 2010

zizi zatial mam cas, ale za chvilu pride sesterka s malym, tak uz cas nebudem mat... 😉 aj teraz tu mam mamu so svokrou, ale tie sa zabavia aj same, mna k tomu nepotrebuju 🙂

lubikaf
15. mar 2010

inak vitam nove baby, ja sa tiez zatial drzim, mam v sebe jednu kavu a jedno jablcko, a v rure pizzu 😉

lubikaf
15. mar 2010

myslela som zuzi.....nie zizi 😉