90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenonka
16. mar 2010

Ninny, akú zumbu to máte?

daska15
16. mar 2010

ahojte kočky,ja každý deň behám na stacionárnom.teda začala som 🙂 tá zumba sa páči aj mne,ale odrádza ma trošku cena

misinn
16. mar 2010

adamko, jasne pokial je to naozaj tak ze som tehu, tak sem budem chodit aj nadalej pravidelne 😀
ejbyk ako myslis ze mat tak moznost? 🙂 🙂

ejbyk
16. mar 2010

misinn...pod tou "moznostou" myslim...trocha zabezpecenie a "vhodny geneticky materai" hlavne, teda chlapa ako ma byt 😀 ...čo teda bude hmmm...tazko povedat kedy. i ked jeden nikdy nevie, mozno uz zajtra 😀
tebe drzim palceky, babato je zazrak a velky dar.

misinn
16. mar 2010

ejbyk, jasne rozumiem 😀
dakujem ja velmi dufam ze cakam babatko, cela som z toho mimo, dufam ze to tak aj bude 😀 😉

mima
16. mar 2010

ta baby co este chudnete ci co ? nikto tu nie je 😠

ja dnes ovocie, na obed som si ale dala kapustovu polievku, bez zemiakov a maska, len vyvar s kapustou a k tomu polovicku chlebika ☹ viem, ze sa nesmie, ale taky bol makkucky, som neodolala ☹ a do vecera uz len ovocie, bleeeeeeeeeeeeeee

lubikaf
16. mar 2010

mima tak drzim palce, neboj vydrzis 🙂 a z toho chlebika si nic nerob, radsej si dat teraz kusok ako potom zjest cely pecen chleba 😀

ja si idem za chvilu nakrajat tu mozzarelu s rajcinou, ale ste nie som hladna 🙂

misinn
16. mar 2010

mnam mozzarelu by som si dala aj ja 🙂 🙂

zuzanaca
16. mar 2010

Ahojte 🙂
Ja až teraz z práce sa vám ozývam, dnes ovocie (na obed som spráskala strapec hrozna), o druhej bude pomaranč a jablko, a tak dalej až do šiestej-siedmej.... 😉
Inak ja som sa nanovo navnadila na tú diétu slovami: "kedy bude lepšia prilezitost ako teraz, mám to už dobre rozbehnuté (dnes 57.deň), ostáva mi ešte mesiac diety, tak idem do toho na 100%, musim ešte 3 kilá dať dole!!!" 😀 😀 😀

misinn....ak sa mozem opytat, robila si si aj test a bol pozitivny? 😕 Lebo ja som tiež trochu stresovala, že mrcha nechodí (viac ako dva týždne) a dnes som bola u dokiny a tá mi vravela, že je to z chudnutia, tehotná nie som. 😉

mima
16. mar 2010

zuzanaca a kolko si zatial schudla ?

mima
16. mar 2010

lubikaf, no ved to, ale teraz som odbehla do obchodu a prave vykladali este horuce pecivo, som kupovala detom, tak som im jedno ukradla 😀 a zjedla som ho napoly s mm, takze dnesny prehresok pol krajca chleba a pol veeelmi dobrej horucej zemlicky, boze ja milujem horuce pecivo ci clieb, mnaaaaaaaam ☹

zuzanaca
16. mar 2010

mima...6,5 kg 😅 (viem prečo 😒 , mohlo to byt aj viac 😔 ) 😵

zuzanaca
16. mar 2010

mima....o teplom chlebe je v tomto fore zakazane hovorit! 😀 😀 😀 😵

mima
16. mar 2010

a preco by to mohlo byt viac ? hm

tak sori s tym chlebom, ale viete ako mi tu v kancli vonaju tie zemle ☹

misinn
16. mar 2010

zuzanaca, mne este mrcha nemeska...ja som si robila test preto lebo sme si s muzom cez ovulaciu na plno, a uz som zvedava ci som alebo nie, teraz som 11dpo a robila som si test a objavila sa mi tam slabulinka druha ciarka...

zuzanaca
16. mar 2010

misinn....tak to je potom jasne jak facka.... 😵 😵 😵...blahoželam, staraj sa o seba 😉

mima....druhy mesiac bol plny prehreškov, tak uvidim zajtra ako dopadne druha voda a vo štvrtok sa odvažim, dúfam, že budem spokojná 😉

jankabambulka
16. mar 2010

ahojte
tak ja pečivo nemusím, neviem ani kedy som naposledy mala. ale dnes som sa tak dovalila borščom a mám dostať, tak ma vyžiera a dala som si 3tabl.čokiny 😠 -ale ako dobre padli 😵 -až tak dobre , že to nemôže byť ani hriech -či prehrešok 😀 😎

mima
16. mar 2010

misinn, neboj ta ciarka urcite zosilnie, urcite to vyjde 🙂

zuzanaca tak daj potom vediet ako si na tom po tej vode 😉

mima
16. mar 2010

no jankabam... to mas dobre, ze ti nechyba pecivo, ja budem radsej bez masa ako bez vonavuckeho cerstvuckeho pecivka 😎 ...ze prehresok, co aka cokolada, 3 tabl., to sa vstrebe medzi borsc 😀

zuzanaca
16. mar 2010

mima... 😀 😵

mima
16. mar 2010

co je zuzanaca ? 😎 som pochrumkavala lieskovce, to sa dnes moze, ale som ho, teda ten sacok lieskovcov, musela schovat 😀 lebo by som ho cely zozrala 😀 😀 😀

zuzanaca
16. mar 2010

ja nič, ja len sa smejem na tom, aka si dnes zabavna 😵 😵 😵 😨 😨 😨

zuzanaca
16. mar 2010

ja si idem spravit caj na chudnutie - ten PU-EART (či ako sa to píše), smrdí ako zemina, ale je vraj účinný..... 😕 😵

zuzanaca
16. mar 2010

baby, prosim vas, z čoho tak prdim 😅 (pardon, ženy vôbec neprdia 😀 ), šak nič nejem 😝

mima
16. mar 2010

no vsak sa dozabavam ked sa postavim na vahu a zas nic 😀 😀 😀

inac zuzanaca ty si tusim dakde pisala, neviem ci na tomto fore, ze ty az tak nepotrebujes velmi schudnut, teda ze si az tak vela nevazila predtym .....

mima
16. mar 2010

teda zuzanaca 😅 ja mam skor opacny problem, a hovori sa mam vetry 😀

zuzanaca
16. mar 2010

mima....ani ja už neviem, kde som čo popisala 😵
Až tak veľmi nepotrebujem, ale chcem byť štíhla ako laň! Momentálne 63kg, 170 cm 😎

zuzanaca
16. mar 2010

no ja už mlčím, už som až vulgarna z toho hladu 😀 😝 😅 a idem niečo popracovať 😉

mima
16. mar 2010

zuzanaca, ved to mas akurat vahu, uz teraz si lan, no a hlad ten kadeco s nami narobi 😀

ninny
16. mar 2010

babule, cez tento inzerát som kúpila tu sadu dvd-ečiek:
http://sport.bazos.sk/inzerat/3242081/dvd-ZUMBA...