90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
30. mar 2010

cokomilka a ako si zapekas jablka? ja som si raz robila podla knihy, vydlabal sa jadrovnik a dal sa tam dzem, bolo to fakt dobre, uplne ma to zasytilo a ani som ich nezjedla tolko, kolko bolo napisane. takze super. ked zas naskocim na dietu buduci tyzden, urcite si to v ovocny den spravim.

natsa
30. mar 2010

Ahojte tak ja mám dnes uhlohydráty ale trocha som zhrešila.Bola saom pozvaná na obed tak som mala koložvársku kapustu ale asi 2 pol.lyžičky musela so aby som neurazila.
sarajka krásny výsledok velká gratulácia

cokomilka
30. mar 2010

lubikaf........tak presne tie jablká by som chcela spraviť aj ja tak dám vedieť či chutili

saraja
31. mar 2010

Ahojte 🙂 , dakujem za pochvaly a drzim aj vam palce aby sa darilo, len sa netreba vzdavat 🙂 😉 🙂

cokomilka
31. mar 2010

Ahojte, tak dnes vitamííííííííííny,kto sa pridá? Zatial som ani jeden den nezhrešil,som sama prekvapená,len som zvedavá,či to ocení aj váha 🙄

zuzanaca
31. mar 2010

Ahojte,
cokomilka....váha ťa určite poteší! 😉 Natsa by mala mať dnes s tebou vitamíny.... 😎

Ja dnes škroby, bude ryža s dusenou zeleninou alias zeleninové rizoto 😀

lubikaf.....ako u vašich? Aspoň trochu dietuješ, či? 😕

natsa
31. mar 2010

Správne vitamíny.bola u mna kamoška tak tá mala pizzu a ja som si dala jahody.Ale včera večer som total zhrešila dala som si žel cukriky aj ked som mala mat na dnes sladkost ale o 11 večer?Už nikdy viac.

natsa
31. mar 2010

sarajka a išla si podla knihy?aj si zhrešila?lebo to je pekný výsledok 7 kg.ono to človeka poteší a znova nakopne.

cokomilka
31. mar 2010

Ja na obed som si spravila zapekané jablká,bolo to mnam,na večeru mi nezostalo ,lebo moje tri deturence mi to pojedli ,teraz hruška a uvidím,či dnes ešte niečo budem,nejako niesom hladná.Bála som sa vitamínových dní,ale je to pohodička,tak držím všetkým palce 🙂 😉

lubikaf
31. mar 2010

zuzi u nasich super, mama je stale s malym, tak ja mam akoze volno 🙂 🙂 🙂 parada 😉 len s tou dietou je to horsie, jem jedno cez druhe, ale po piatej uz nic, takze aspon nieco 😖
no ale po Velkej Noci idem znova na to, popravde uz teraz sa tesim 😉

v555
31. mar 2010

Dobry večer,možem sa k vam pridať???Ja som dnes zahajila 90 dnovku,ale neviem neviem ako to dopadne.Mám príšerny hlad 😀 😀

lubikaf
31. mar 2010

v555 tak drzim palce 😉 neboj hlad prejde po par dnoch a potom to nebude take zle. horsie je to s pevnou volou, tu som ja teda nemala ☹

v555
31. mar 2010

ja s nou tiež budem musieť bojovať ale ked sa pozriem do zrkadla tak bude musieť vyhrať 😀

natsa
31. mar 2010

presne o tom to celé je.ale mám motivaciu moje tričká ktoré tužim nost.objavila som v sekáči krásne gace na leto tak som si ich kupila pre inšpiráciu.

janula_nz
31. mar 2010

ahojte. chcela by som aj ja zacat s touto dietou, kde ju najdem? 🙂

saraja
1. apr 2010

natsa, nejdem podla knihy, len dodrziavam dni a cas, pijem vela tekutin - vodu s citronom, caj na chudnutie pu-erh
mojim prehreskom je kazdodenna kava s troskou mlieka, ktora mi niekedy nahradila aj veceru, nie umyselne ale nejak sa mi po nej neziadalo este vecerat Ale myslim si, ze vecerat by sa malo
na zaciatku diety ma bolela hlava, zacala som viac pit a preslo to
nemyslim na dietu, netrapim sa preto, ze nemozem jest jedla na ktore som bola zvyknuta ale tesim sa, ze vaha ide dole 🙂 🙂 😉

andrea12737
1. apr 2010

Ahojte dievcence 😉
zuzka-ideme spolocne s dnami 🙂 tiez som vcera robila zeleninove rizoto 🙂 dnes sa chystam pre seba-cestoviny s makom a pre manzela s malym s tvarohom.. pocujte a take ako bryndzove halusky mozem? asi nie co 😒 ale dala by som si, a akooo 😔
mne vaha ukazala v utorok 62kg cize -1kg no dnes rano opat 62,5kg 😠 a to som bez prehresku,tak neviem preco je to tak. Pozeram ze tu riesite akusi knihu..existuje na to aj kniha? 😕 ozaj som o tom nevedela, ja beriem info z internetovej stranky..
tesim sa na veceru-mnamky sladkeee 😵
natsa-tiez je mojou motivaciou oblecenie,ktore mam,hlavne nohavice..tesne predtym ako som otehotnela,som si kupila supis nohavice a teraz mi tam lezia vyse roka a ja len na nich pozeram ked otvorim skrinu 😔
proste chcem-a musim schudnut!! 😀

andrea12737
1. apr 2010

Saraja-krasny vysledok 😵 a ak sa smiem opytat a akymi ´parametrami´ 😀 si zacala drzat dietu 😀

saraja
1. apr 2010

andrea, dik 🙂, zacinala som s vahou 70 kg a vyskou 162 cm - ta sa nemeni 😀 - skoda ☹
dietu drzim od 1. marca a tiez sa vytesujem ked uz mozem obliest veci z ktorych som vyrastla 😀

zuzanaca
1. apr 2010

Ahojte
saraja.. 😵 😵 😵

janula...hod mi do IP mailovu adresu, ja ti pošlem knihu 😉

v555.....vitaj! 🙂 Ako ta mozme volat? 😕

lubi....tak si to uži - pohodičku u mamy s vyloženými nohami 😀 😉 😀

andrea......aj ja dnes cestoviny, no s paradajkovou omáčkou - zase 😅 😀 Ty sa neriadiš knihou? Ja mám v elektronickej podobe...ak chceš, pošli mi adresu....pošlem ti ju mailom 🙂
Inak, ja už sa do všetkých vecí vojdem a začínajú mi byt veľké!!! 😀 🤐 😵

andrea12737
1. apr 2010

saraja-v dobrom zavidim 😵 si kocka 😀
zuzka poslem ti v IP.. vdaka 😉 ,a ty si uz kolko zhodila vdaka dietke?

zuzanaca
1. apr 2010

andrea.....mailik poslaný 😉 , mne sa podarilo dať už pomaly 8 kíl dole touto dietkou 🙂 , no mne už chýba len 2 týždne do konca dietky 😕 😵

zuzanaca
1. apr 2010

Teším sa na večeru - vytiahnem si z mrazaku makový závin - výborný od mamky 🙂

saraja
1. apr 2010

zuzi, nech ti chutna vecera 😉 a dobry napad, aj ja mam makovy zavin v mraznicke 🙂

zuzanaca
1. apr 2010

janula....maš to poslané 😉

saraja....aj ty máš od mamky? 😕 Tak si večer pochutnáme 😉 🙂

saraja
1. apr 2010

zuzi, je pravdou, ze moja mamka robi vyborne kysnute kolace 😝 , ale odkedy mam pekaren chleba, tak vypekam kysnute uz aj ja 🙂 Je to vyborny pomocnik, aj teraz pocas diety si v nej peciem grahamovy, celozrny , .. chlebik a tak viem co papam 🙂

lubikaf
1. apr 2010

baby v dobrom zavidim zhodene kilogramy, a dufam ze uz konecne aj ja do toho pojdem na 100%, dnes som skusala svadobne saty a jedny boli fakt nadherne, tak mam teraz obrovsku motivaciu, chcela by som v nich vyzerat pekne, lebo predsa len som v nich nemala najstihlejsi pas 😖

natsa
1. apr 2010

Ahojte.No ono kniha vlastne neni treba.stačí si zapametat pár zasad.Ale pre tie ktoré to len začínaju alebo nevedia o taj knihe moc tak je lepšia v el.podobe.ja mám knihu kupenu už dávno ale som po malom dost pribrala tak som sa pustila do chudnutia.Dnes na ranajky pohár džusu na obed plná misa kap.šalátu,celoz.rožok a 2 volske oka.Večera je už za mnou a to v podobe 1 volske oka a zasa šalát.Zajtra si asi spravím si zemiaky

v555
1. apr 2010

Zuzanaca-kludne ma volajte Vlaďa 😉 😉 ,ja som sa včera rozhodla pustiť do tohto boja,ale ešte to nie je ono.Musím počkať koniec menzesu a potom to pojde.Asi je to len vyhovorka 😝 😝 😝 Ale určite začnem poctivo-musím schudnuť aspon 15 kg,tie som pribrala za posledne 3 roky čo sa marne pokušam otehotnieť ale hormony si robia len svoje,zatial žiadne mimčo len kila navyše po hormonovej liečbe.

natsa
1. apr 2010

vladka tod moj problém.Ja som čakala na dieta 2 roky a tiež mám za sebou hor.liečbu aj laparoskopiu.A malý sa nám podaril uplne spontánnne a tolko som sa nachodila k odborníkovy.