90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanaca
1. apr 2010

Ahojte 🙂
ja som večer trochu zhrešila....koláč chutil výborne, no svokra poslala klobasy, tak som 2 kolieska ochutnala 😅 ....ach, Veľká noc začína..... 😝
natsa.....ideálny jedálniček si si na dnešný bielkovinový deň pripravila, super, len tak ďalej! 😉
vladka....hurá do diétky! A uvidíš, že sa aj zadarí popritom 😉
lubi.......neboj, tak či tak budeš krásna nevesta 😉

Inak, príjemné prežitie veľkonočných sviatkov 🙂

lubikaf
2. apr 2010

Zuzi, dakujem, si zlata 🙂 🙂

Inak prajem krasne sviatky, aj ked sa dietka bude asi tazsie dodrziavat, ale urcite to vsetky zvladnete, a ja kedze dnes uz idem domov, tiez sa chystam nabehnut na nejaky striedmejsi rezim 😉

natsa
2. apr 2010

Ahojte.tak dnes nebudu zemiakyänechcelo sa mi ich škrábat)ale rizoto.K tomu si dám zo včera šalátik.
Dievčence prajem vám pevnu volu pri odolávaní vel.dobrot.2 kolečká klobási?TO NEPOKLADáM ZA PREHREšOK

andrea12737
2. apr 2010

Ahojte,
prajem vsetkym pohodove prezitie velkonocnych sviatkov.
ja sa dopredu priznavam ze zajtra ak posvatime jedlo, neodpustim si ani syrek,ani klobasku ani proste nic 😀 tesim sa..zajtra mi vychadza B den 😉

mima
2. apr 2010

ahojte, tak ja stale pokracujem so zdravou stravou, ale chodim aj sem, aby som vedela ako sa mate a ako sa vam dari, a citam, ze celkom v pohode

zuzanaca, tak ty uz cochvila koncis a co planujes dalej ?

lubikaf a kedy budes nevestou ?

natsa
3. apr 2010

No moja dieta je dnes v háji tlačím čo príde.Zajtra mám ovocie a ideme na návštevu

mima
3. apr 2010

vy tusim vsetky sviatkujete 😀 dufam, ze nie v jedeni 😖 ja len v pondelok troska udeneho 😉

lubikaf
4. apr 2010

mima nevestou budem v juli, este stiham jeden krat otocit 90-dnovku 😀 😀

inak jem jedno cez druhe a na dietu nabehnem znova v utorok. ale dnes som si povedala, ze neranajkujem, az obedujem a po piatej nejem, lebo je to otraaaas so mnou aj s vahou 😠 😠 😠

mima
4. apr 2010

lubikaf tak to este fakt stihnes otocit tu 90-dnovku 😀 ale nie, sa snaz dake to kilecko dole, to je dobra motivacia, uz mas aj saty ?......ach jo keby som ja mala tie kilecka ako na svadbe ☹

bea44
4. apr 2010

ahojte kočky, dnes je akurat 3 mesiace čo som skončila 90 dnovku. schudla som vtedy 6 kg. 😎
a po skonceni som ako tak dodrziavala delenu stravu. 😒 , ako tak s prehreškami 🙄 . nabehlo sice len 1 kg hore 😢
ale citim sa ako balon / to tie sviatky, miesanie vsetkeho dokopy 😠 😠 😠 😠 😠 / fuj , fuj, fuj. 😔
ale po sviatkoch sa k vam znova pridavam 😉 . potrebujem dat dole este aspon 5 kg.
uz sa tesim. 🙂 🙂 🙂 🙂

natsa
5. apr 2010

tak už znova začínam mám bielkoviny. dni som neodolala dobrotám. ☹

zuzanaca
6. apr 2010

Ahojte, ahojte 🙂
Nooooo...v dnešný deň začínam opat chudnuť, hoci chladnička je ešte stále plná! 😝 Cez sviatky som sa nekrotila, a aj som 1 kilo pribrala 😠 😝
Takže navodzujem prísny dietny režim....kto sa pridá? 😀

zuzanaca
6. apr 2010

mima....plánujem pokračovať dvojkou 🙂 Ako si sviatkovala?

bea.....tešíme sa na teba! 🙂

cokomilka
6. apr 2010

ahojte.......zuzanaca........ja som tiež v nedelu (mala som mat vitamíny)a v pondelok(bielkoviny) jedla nediéétne,takže oddnes zase poslúcham,ale neviem či si mám dať ovocný alebo aký deň?????????? !!!😖

zuzanaca
6. apr 2010

cokomilka.......riaď sa podľa toho, čo máš navarené v chladničke 😉 Ja si na dnes dám škroby, mám v chlaničke zemiaky, aj kurací vývar 😀

zuzanaca
6. apr 2010

mám tam aj koláče, šunku, klobásy... 😠 ☹ 😅 - asi to dám psovi 😝 😀

saraja
6. apr 2010

ahojte, aj ja som mala v nedelu a pondelok prestavku v diete 😖 , kilo pribudlo, ale oddnes nastupuje znova dietka, takze zuzi pridavam sa k tebe a tiez som zacala skrobovym dnom
doobedu boli mandarinky a jablcko a na obed, co chladnicka dala- :- zemiaky varene v supke a cviklovy salat 😝
a zuzi kolace, sunku a klobasy sup sup sup do mrazaku 🙂 pre neohlasenych hosti 😉 a atosikovi granulky 😀

natsa
6. apr 2010

Je tak ste ma potešily že som v tom nebola sama.Dnes mám škroby tak si pečiem všil zemiačiky a dám si to z fazulu v rajčinách mnam.

peterb
6. apr 2010

ahojte,
tak dnes posledny 90. den. Celkovo som schudol 14,5 kila (povodne som chcel 8), spravil som 800 km na stacionarnom bicykli a cez Velku noc sa mi podarilo vyliezt na Zaruby (pohodova tura na najvyssi kopec malych karpat) a s krpcom na Devinsku Kobylu (sam vyslapal celu cestu hore aj dole) a na Sandberg z Devina.

Prehresky som mal asi len dva - jeden den som si vymenil cestovinovy za bielkovinovy a druhy krat asi 10 dni pred koncom som si dal pohar vina, inak sa mi podarilo striktne dodrziavat.

Tak drzim palce a sem tam sem zavitam 🙂

mima
6. apr 2010

ahojte, zuzanaca ja celkom v pohode sviatky, kedze jem kazde 3hod., tak ani nepocitujem hlad al. vsehochute, lebo vlastne jem vsetko, len zdravo, takze som to v pohode prezila 😀 ..........no ale po sviatkoch nam to pojde lahsie, asi ?, tie dobroty nebudu zbytocne drazdit nase vnemy 😀

peterb, no gratulujem, aj ku kilam aj ku km, ja teda tiez spiningujem, uz roky, ale nemam to zratane, asi by som si mala kupit daky vlastny merac, porad ?, a co teraz ako sa budes stravovat ?

peterb
6. apr 2010

mima: ja to mam na bicykli, je tam pocitac, ktory ti zobrazuje rychlost, kalorie, vzdialenost a tep.

co sa tyka jedla, tak na veceru hlavne salaty, na obed sa snazit nekombinovat a nejest popri tom, to znamena pravidelna strava (mensie porcie viac krat denne) a vyhnut sa mojim klasickym kombinaciam - pecivo so syrom a podobne.

Ale uz je vinarska sezona, tak mam na plane hned dve ochutnavky vin, takze obmedzim jedlo, aby som mohol pit vino 😀

mima
6. apr 2010

peterb, aj u nas su fitku take, no len ja chodim na spinning a tam to nie ☹ skoda, za tie 3-4 roky to moze byt aj daka tisicka, ty kolko najazdis za hod. ?

a k tej strave, ja som presla tiez na zdravu stravu, cize 5-6x za den a vela vody 😖

tak si vychutnaj to vinko 😝

peterb
6. apr 2010

mima: spinning je super, lepsi ak tento stacionarny bike.
ja za hodinu 31 kilometrov, ale tecie zo mna, 3x do tyzdna. Teraz to kombinujem s trekkingom v lese, ked sa da, takze najma cez vikendy.

Ochutnavka je take prijemne s prijemnym, lebo je v Prahe, takze si pozriem aj Prahu zasa po rokoch aj ochutnam najlepsie francuzske vina. Konecne nieco pozitivne aj v oblasti jedla a pitia, po tych 90tich dnoch.

mima
6. apr 2010

peterb:ja spinning milujem, uplne tam vypnem a nehovorim o tom ako som mokra ako mys, co je plus popri odreagovani

tak stovezata Praha a francuzske vinka, dufam, ze nejdes sam na taku akciu 😒

natsa
6. apr 2010

Peto tak to ta obdivujem lepšie povedane tvoju pevnu volu,v tichosti ti závidím ale v dobrom.

lubikaf
7. apr 2010

ahojte, tak ja som tu par dni nebola, od vcera dietkujem, znova od zaciatku. rano jeden pomaranc, potom do druhej nic, lebo sme behali po salonoch a pozerali saty, potom som si dala jeden krajec chleba so syrom a sla zase do mesta, no otras, stale som niekde lietala. vecer ma potom krasne bolela hlava, lebo som za cely den skoro nic nevypila.

dnes zatial iba kavickujem, ale uz ma caka mandarinka s pomarancom na ranajky a na obed si spravim zeleninove rizoto. uz sa tesim, strasne dlho som ho uz nemala. a este sa tesim aj z toho, ze konecne zase dietujem, lebo to velkonocne obzerstvo - to uz bolo moc... 😝

zuzanaca
7. apr 2010

Ahojte
lubikaf.....drž sa! 🙂

Dnes ráno ma váha potešila! 🙂 Ukázala mi najnižšie číslo, aké som na váhe za posledné tri roky videla! 😵 Som rada, lebo cez sviatky som hrešila poriadne (aj včera boli koláče na ranajky a aj na večeru)! 😕 😕 😀

zuzanaca
7. apr 2010

natsa.....čo si dáš dnes na obed? Aj ja UH a asi si dám cestoviny so zeleninou 😉

zuzanaca
7. apr 2010

peterb....gratulujem! 🙂

saraja.....dík za tip.........koláče už sú skoro všetky zjedené, šunku už manžel dojedá a klobásy sa tak rýchlo nepokazia.... 😅 😀 😉

natsa
7. apr 2010

tak ja som mala na ranajky kap.šalát z bily a na obed bude rascový posuch už je v trube zapnem ju až okolo obeda.Zuzka dnes máme na večeru nakázanu sladkost,tešíš sa?