90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
26. apr 2010

júj, lucy-vitaj...
že či?
ja som práve tak hladná až mi je zle... 😔 😝 😅
ale už som taká nebývala...dnes je to nejaký zvláštny extrém...asi sa niečo deje vo vzduchu 😅 😀

inak sa vám pochválim, vyrobila som si "rozvrh hodín", resp. rozvrh diéty na celých 90 dní (a presne viem, čo kedy jesť a ešte aj v ktoré dni (čiže, keď niekam pôjdem-mám plánované nejaké "služobky"-viem presne, čo tam budem môcť jesť a čo nie 😅 )...
prikladám aj fotokópiu, ale neviem, či bude viditeľná... 😅

icejane
27. apr 2010

magimary...pekne si si to urobila 😉 ..vcera som bola hladna ako vlk..je to z toho, ze som bola zvyknuta jest casto a vacsie porcie...ale bola som s malym von tak som sa snazila na to nemysliet...ale ako tak dnes pozeram bude to horsie cely den doma...snad to vydrzim

lucy..ja som dnes tiez len druhy den ... co chutneho si spavis? idem pohladat nieco dobre 😎

julca23
27. apr 2010

no dievky ja som mala dva dni plné prehreškov,manžel oslavoval ja som navarila napiekla tak kto by si nedal,ale dnes zasa naostro,mám UH tak rozmýšľam nad nejakými cestovinkami,malá ich zbožňuje tak neviem aké spravím......poraďte nejaký recept 😝

magimary
27. apr 2010

ja mám dnes tiež UHD a zrejme budú cestovinky s paradajkovou omáčkou... 😵
ale robievam aj (a tie som mala minule a sú veľmi obľúbené 🙂 ) cestovinu s brokolicou...
všetko sa to spolu varí v jednej vode a pred dovarením jemnunko opražíš nakrájaný cesnak a šupneš ho k cestovinám, keď už budú scedené...
celé je to veľmi rýchle (obed za 10min.) a maximálne chutné...
(inak ja brokolicu nemusím, ale tuto je s tým cesnakom veľmi chutná)...
chlapi si k tomu môžu pridať smotanu 😅

lubikaf
27. apr 2010

ahojte, ja dnes skroby. icejane ja si idem robit rizoto zeleninove, to celkom mozem. a ja si to este vzdy polejem pikantnym kecupom, lebo ja stiplave hrozne lubim. tak mi to chuti este viac 😉

a vitam lucy medzi nami.

julca z toho si nic nerob, ja tiez cez vikend len same prehresky mavam, napriklad tuto nedelu som mala mat iba ovocie, ale jedla som vsetko mozne, lebo najprv som bola v skole na skuske, potom som sla k nasim na chalupu a tam mama dobroty vyvarala. akurat obed som mala cisto zeleninovy 😉

magimary ten rozvrh vyzera byt uplne super, keby mam cas, tiez by som si nieco take spravila 😉

matynuska
27. apr 2010

caute babym tak som slubila ze sobota je ovocie a nedela voda. Podarilo saaa, vydrzala som 🙂 No a v pondelok na vehe 59,9kg. uz tu hnusnu 60ku nechcem vidieeeet. mam 48 den a -5,1kg. Stastna som ako blcha. Len vcera boli bielkoviny, sice bez prehreskov ale masko po tom vikende mi samotne pripadalo ako prehresok 😀 ale tvrdohlavo som si povedala ze urachlovat nic nesmiem, bo to pojde hore. Takze pomaly dalej zajdes. Ale tak nejak som spokojnejsia. Na polovicu diety je to ok. Uz len 4,9kg a budeeeeeem maximalne spokojna. A myslim ze sa to da......Tak som nasla optimizmus co mi chybal aj stratenu motyvaciu 🙂 len sa teraz bojim postavit na vahu ze mi to mierne stupne. Radsej sa nebudem tyzden vazit 😉 No a zajtra idem konecne dom na Slovensko za svojim drahym az do pondelka. Taaak som zvedava ci si nieco vsimne. A to faakt velmi som zvedava 😨

bea44
27. apr 2010

ahojte baby 😵
maty - super 😎 😎 😎 . dobraaaa motivaaaacia 😉 aj ja hovorim že pomaly dalej zajdeš 😉
magi - tak nabuduce skusim tu brokolicu s cestovinami 😵 aby som nemala stale len s paradajkami 😲
a ten rozvrh ....... No coment .....
julca - zabudni na prehrešky , ide sa dalej 😎 😎
tato dieta je neskutočná v tom, že aj ked zhrešís, aj tak idu kila dole 😝 😝 , sice pomalsie, ale iduu 😉
lucka - vitaj a rýchlo sa k nám pridaj, nech sa lepsie chudne 🙂

ja dnes : vitamíny 😀. d o obeda ovocie , aj obed - ovocie / mišung/ + džusik. večera- zeleninka 😎

viete , že zajtra je SPLN ??? to aj pes bude nervozny, nielen...... ☹ ☹

claudee
27. apr 2010

matynuska, keby ja mám hoci aj 60 kg, tak skáčem meter 20 😀 no vo mne rastie odhodlanie, práve mám za sebou raňajky, takže obed sa posúva až niekedy na tretiu hodinu možno, podľa hladu 😝 večeru už vynechám..

zdenka112
27. apr 2010

ahojte kocky mozem sa k vam pridat 😉 ja drzim tuto dietku uz druhy krat prvy kratsa mi podarilo schudnut 12 kil za mesiac a pol a dalej som nepokracovala ☹ mam 165cm,65kil..vcera som zacala boj s kileckami chcem dat tych 10 kil dole.vcera som bola makat aj na bajku a dnes idem na zumbu....

matynuska
27. apr 2010

tak ako claudee? co bolo na obed? No ja neviem teda ale sa vytrapis ked uz nedas veceru, tak nedaj polku z obeda ale menej ale isto daco daj, to je uz dost dlhy interval do rana. Teda ako chces, len aby ta to nechytilo dakedy o 21 a potom uz co.. 🙂 inak tie brokolicove cestoviny vyskusam isto aj ja zajtra, nenapadlo by ma to veru 🙂

claudee
27. apr 2010

na obed som mala ryžu + zelenina, čo iné 😝 nemyslím, že budem mať problém nevečerať, aj včera som vydržala bez. keby niečo, dám si jablko alebo sa napijem 🙂 ozaj, baby, pitný režim dodržiavate, že? lebo aj to je veľmi dôležité a nielen pri diéte.. ja nikdy nepijem menej ako 2L

icejane
27. apr 2010

ja som si dnes spravila zemiaky na pare s mrkvou a brokolicou, ale zajtra sa uz tesim na cestovinky so zeleninkou a kecupikom... 🙂
claudee...neviem kolko toho popijem ja to nemeriam, ale 2 l to asi nebudu

ozaj to v ten vitaminovy sa smie len ovocie alebo moze aj zeleninka?

lubikaf
27. apr 2010

icejane ja si vo vitaminovy den robim na obed zeleninu. na veceru podla chuti 😉 ale moze sa aj zelenina.

baby ja dnes aky prehresok? isli sme do Trencina kupit malemu autosedacku, a ked sme sa vracali, tak to muz zatocil priamo do McDonaldu 😝 no tak som si dala McChicken Menu 😝 😝 Des a hruuza, ale take to bolo dobre, ze mi to tusim ani luto neni 😀

zajtra sa rozhodne nevazim a musim vydrzat bez prehreskov, a vo stvrtok tym duplom!

magimary
27. apr 2010

lubi, a ako si robievaš tú zeleninku na obed?
zajtra mám vitamíny..., ak by som mala nejakú dobrú inšpiráciu, možno by som si dala aj zeleninku 😅
dnes som mala aj ja taký miniprehrešok...môj ocino má dnes meniny a mamina-samozrejme napiekla ako na hody-tak som si namiesto dnešných troch koláčikov na večeru dala tuším 5 kúskov... 🤐 😕 😅
ešteže som mala aspoň ten UHD... 😅
zajtra to dostatočne "vytrávim"... 😝 😉

lubikaf
27. apr 2010

magimary to som okukala tu v teme, neviem ktora baba to tu pisala, dam si osmazit cibulu, mladu cukinu, masitu papriku, okorenim, osolim, dam si tam trochu sojovej omacky a je to. alebo ked mam doma este rajcinovu omacku, tak to tam vylejem, minule som si tam nakrajala aj cesnak. no da sa toho kopec vymysliet 😉 a chuti mi to viac ako ovocie 😉

magimary
27. apr 2010

jej, vďaka... 😅
tému som dozadu nečítala, tak mi chýbajú receptíky z praxe...
no, na druhej strane, nič z menovaného doma nemám (teda cukinu, ani papriku-tú aj tak neľúbim 😅 😝 🤐 )...
ale rajčinovú omáčku, teda rajčinový pretlak mám, tak možno niečo z toho vymyslieť...ale čo? 😕 😅
a ešte mám doma brokolicu...aj cesnak, aj cibulku aj rajčiny...
máte nápad, čo s tým? 😅 😕

claudee
27. apr 2010

no ja s ovocným dňom problém nebudem mať, keďže ho nedržím, vynechávam ho.. skúšala som to, ale nezvládam to, nemám rada ovocie, jedine banány, ale to nemôžem furt zase 😝 takže zajtra budem mať cestoviny, len ešte neviem ako, neviem s čím..podľa chuti 🙂
lubikaf, ty sa vážiš každý deň? ja sa chystám tak za dva týždne najskôr, nech mám šok, ale príjemný 😀

natsa
28. apr 2010

ahojte.troška vás zanedbávam.Ja som mala včera cestoviny z takou rajčinovou omáčkou kupenu v tescu za pár korun.Tu mam aj na viac krát.Dnes vytamíny.už mám za sebou banán a rozmýšlam že spravím raj.polievku.Kupila som si rajčiny v konzerve a tie rozmixujem a ochutí a je to.

icejane
28. apr 2010

normalne sa na dnesny den tesim..dnes Uh ale ked si predstavim zajta vitaminovy 😕 neviem ako to skonci...uz mam odlozenu tortu v chladnicke na veceru...oazja a kukuricu moze len v UH alebo je to ako zelenina a moze sa jest hocikedy?

icejane
28. apr 2010

oazj a ta tablicka cokolady sa kolko mysli? jedna kocka, riadok alebo cela cokoladka 🙂

zdenka112
28. apr 2010

ahojte ja mam dnes na obed cestoviny so zeleninou a na veceru kusok torty.uz som zjedla pomaranc este dam jeden a kavicku a ideme s malou na koniky...

lubikaf
28. apr 2010

ahojte 😉

claudee nie nevazim sa kazdy den, to som napisala preto, aby som nebola sklamana z vahy ze isla hore, co si myslim, ze isla po tom McDonalde ☹ ale tak kazdy treti den sa vazim, mne to proste neda. inak ked som bola na tejto diete prvy krat, tiez som nedrzala ovocne dni. ale teraz, jak som si zvykla na tu zeleninu, tak uz je to v pohode.

icejane ja si davam kukuricu hocikedy, nie len v uht den. a cokoladku si nie vzdy davam, ale ked ano, tak si davam jeden pasik. celu nie, to je vela 🙂 teda ak mas 100g cokoladu 😀

zdeni tak ty mas tiez uht, to sme tusim tri, co? ja si spravim nejaku pizzu a na vecer musim vybrat kolace z mrazaku 😉

magimary
28. apr 2010

ja mám dnes vitamíny a konečne ste ma navnadili na niečo chutnejšie (myslím konkr. natsa) s tou rajčinovou polievkou... urobím si aj ja na obedík, takú nejakú letnú...niečo vymyslím, aby to nebola len rajčinová voda...
inak ja keď som raz dávno začala s touto dietou (ale to som nebola nejak extra motivovaná, len som to chcela vyskúšať, videla som vtedy na nej len samé negatíva), tak som skončila práve na ovocných dňoch...tie ju "pochovali"-tu moje vtedajšiu "nerozhodnú" dietku...staršne som sa snažila jesť to ovocie a strašne mi to nešlo, trápila som sa s tým, že nemám čo jesť (postupne mi už nechutilo absolútne žiadne ovocie a začala som jej len orechy...skončilo to tak, že po mesiacu som už jedla aj tri balíky kešunatural orechov a nič iné...a už mi bolo zle aj z nich, čiže to nikam neviedlo a ja som si skrátka myslela- a to si myslím aj teraz, ale nikomu svoj názor nevnucujem! 😉 -že bez toho ovocného, teda vitamínového dňa to nemá až taký zmysel)...
teraz to ale celé beriem akosi inak...aj som inak motivovaná, aj som presvedčená, že to URČITE dotiahnem do konca a aj ovocie striedam (teda budem striedať) aj so zeleninou a vo vitamínový deň každé dve hodky a tak to nejako zvládam celkom dobre-na moje počudovanie (čo minule som ani nepostrehla ten dvojhodinový interval, tak teraz mi hodne pomáha)...

zatiaľ som ešte nemala nič v ústach, ale (zrána) mi to ani nechýba, takže si dám prvé ovocko až keď ozaj pocítim hlad, potom už musím doplňať zásoby ozaj každé tie dve hodky, aby som necítila "vlčinu"...

a k tabličke čokoládky-v knihe je JEDNOZNAČNE napísané, že je to jeden štvorček (!)-presnejšie 10g 😉 , a ja sa toho aj držím... mne už príde aj jeden pásik dosť veľa 😉 🙂

natsa
28. apr 2010

Ozaj prečo sa v ten den má jest čokoláda a práve várová načo? ja som včera na nu zabudla.no ja som dlho rozmýšlala na vitamínový den že čo navarit aby som nebola hladná.Zmyslela som si na mojho maleho.On lubi rajčinovu ja mu dám ešte do toho cestovinky a syrík a obed je na svete a celkom rýchlo.

julca23
28. apr 2010

čaute kočky....tak ja dnes tiež vitamíny,ráno bola káva a 1 banán,teraz mám pri sebe paradajkový džús,myslíte že by sa mohol v tento deň??mne strašne chutí a dokáže poriadne zahnať hlad 😅 .....dúfam,že do večera to nejako zvládnem, to je druhý ovocný deň,prvý bol v poho 😎

julca23
28. apr 2010

natsa a ako ju robíš???čo všetko tam pridávaš???ja ju nerobím,lebo manžel paradajky neje ale malej by určite chutila s tou cestovinkou 😝

magimary
28. apr 2010

veru, natsa, ako ju robíš? 😕 😅

prečo čokoláda a prečo várová?
počula som odpoveď v TV priamo od autoriek knihy...
-preto, že čokoláda uvoľňuje horm=on šťastia a raz za čas má na ňu chuť takmer každý a aby ju mal každý aj počas diéty, tak ju pridali k "sladkostiam" UH-dňa...skrátka, mali pocit, ža ak sa takto pekne nadávkuje (v rozumnom a minimálnom množstve), nebude mať človek po nej neodolateľno-pažravú chuť... je tam za tým ešte aj iná "filozofia", ale pre nás je postačujúca táto...
-preto várová, lebo je horká a mala by obsahovať väčší podiel "ozajstného" kakaa, čiže ak si napr. kúpiť 70% Figaro čokoládu (ako sa to volajú tie tenunké? 😕 😅 ), tak ta je ešte lepšia...skrátka, mala by to byť čokoláda s čo najvyššími percentami kakaového podielu (ideálne viac ako 50%)... 🙂

sloto
28. apr 2010

ahojte baby, ja tut dietu drzim uz drhy krat. prvy krat som schudla 8 kil a teraz ju drzim od 5.1.2010 a doteraz som schudla tiez 8 kil. potrebovala som sa zbavit ostavajucich kil po porode 🙂 myslim ze tato dieta je super, ja sa pri nej necitim hladna, aj ked teraz mam vacsi problem s vitaminovymi dnami, ale riesim to tak, ze ked uz naozaj nemozem v ten den vydrzat, dam si zopar slanyc tyciniek a v pohode. kila idu aj tak dole. a tiez musim povedat, ze som pri nej uz x krat porusila ale nijak mi to neovplyvnilo vahu. aj kavu s mlieckom si doprajem kazdy den 🙂)) do leta by som chcela dat dole este zo styri kila, tak dufam ze to nejak pojde, ved predsa aj pohybu je viac ked uz je konecne vonku pekne.

natsa
28. apr 2010

polievku rajčinovu robim tak že si kupim 2 konzervy rajčín tie rozmuxujem pridám vodu podla hustoty,klinčeky,bob.list,korenie,morská sol a troška hroz.cukru,bazalku.Ked chcete tak pridajte cestovinu pre ostatných členov.no a uvarímJa si nakladám iba čistu.

magimary
28. apr 2010

ja si teraz robím takúto (je to od jednej baby odtiaľto, našla som ju v receptoch, samozrejme bez tých "doplnkov"):
-----
zuzu13 (2 deti) - 3. feb 2009 o 19:52

ja robim rychlovku...dam prevriet vodu{kto chce do vody da varit cestovinu alebo ryzu, ale nemusi}, do vriacej dam pretlak{podla hustoty a farby davam aspon 2}pridam cukor, stipku soli...dochutim este cukrom...nasi maju radi sladku...a hotovo...moze sa posypat syrom alebo tie gulicky do polievky...neviem ako sa to vola a kto ma chut, moze si nakrajat st. chlieb na male kocky, dat na plech upiect do rury a sup s nimi do polievky

----
snáď mi bude chutiť 😅 , ale pridám tam "ochutiny", ako natsa 😉