90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
9. máj 2010

ahojte babizne...

zajtra by som sa opat chcela pridat k vám....
dáke tváre poznám, snád aj oni mna... s ostatnými sa rada spoznám 😝

dufam že sa zajtra nakopnem.. ráno sa odvážim, odhadujem tak 66-67, chcem 60 aspon... tak duuuufam... mám doma už aj stacionár, rotanu... tak MUSIM... šak chodím v jednych nohaviciach a dokola v teplákoch 😖 😖 😖 😔 😔 😔

ale jaksi zajtra na obed neviem ani čo, videla som v chladničke párky, vidím to na tie iba... nechce sa mi varit zajtra pre seba /to dobre začínam, že nechce sa mi 😀 😀 /

natsa
9. máj 2010

Adamko párky nie.obsahuju vela muky.dajsi bud mliečne výrobky alebo ja to riešim tak ked nieje čo tak volske oko to zachráni a kopu šalátu.

claudee
9. máj 2010

tak štvrtý deň pre mňa úplne bez prehrešku 😵 teším sa, len si musím poklopať 😅
pozerala som hokej, a spapala som trocha slnečnicových semien, ale to sa v pohode môže, takže je to v suchu...

janulabj
10. máj 2010

Ahojte,tak ja dnes začínam,no už vlastne po druhý krát,napoprve som asi pred 2 mes. za 2 týždne schudla 4 kg,teraz skúsim vydržať dlhšie 😉 tak si prajem hlavne pevnu voľu,tej ja mám málo 😝
tak dochudnutia 😀

adamko05
10. máj 2010

janulabj... tak začíname spolu 😉
práve mám kavu, pôjdem si urobit jablkové pyré ...
natsa... no... tak tragicky by som tie párky nebrala, šak bez chleba, ked je muka v nich 😀 .. ale veru, praženicu som roky nemala, dám si asi tu... 😉

inak, to je ine "trápenie", detom ranajky, každy si vymyslí dačo ine a mama ani len "dojest" nesmie 😀

adamko05
10. máj 2010

a len tak medzi nami... kávu bez mlieka nevypijem, a troška cukru musím, pol lyžičky malej... takže toto bude môj každodenny prehrešok 😖 😖 😖

adamko05
10. máj 2010

a dnes ráno, moja vychodia váha, dobre som sa trafila odhadom, je 66.6 - uffff... otras 😖 😖 😖 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janulabj
10. máj 2010

ahoj adamko,ja mám v sebe banán,stačí,a na obed premýšľam buď to sýr so zeleninkou,alebo vajíčka 😉
ja to doobedu zvládam v poho,len k večeru,všetci prídu domov,jedia,robia mi chuťky,to sa musím držať...ale musíím
chcem dať dole 5-6 kg,to by som bola happy 😀 😀 😀 tak do toho

magimary
10. máj 2010

ahojte!
ja mám dnes vitamínky (hruška už je "zraňajkovaná" 😅 ) a zajtra VODU 😲 😝 🙄 😅 😀
inak, víkend...tak +/-... 😉
ako by povedala bei, tak na 75-80% úspešný 😅 😀
ale zajtrajšok to určite "vyváži" 😅

zdenka112
10. máj 2010

ahojte tak ja dnes cestovinky s par.omackou,vecera praclik a uz mam aj tablicka coko bude 😉 zatial som spapala grep a pijem kavicku

markiza
10. máj 2010

ahojte rozlisovacky, mam otazocku... kedy sa mozu jest orechy a kadejake semienka? ja zacinam uz po treti krat 😀 , pevna vola = -10 bodov 🙄

adamko05
10. máj 2010

orechy sa môžu vo vitamíny ... alebo podľa mna, v hocikory den miesto večere aj.... (to ako že, ked nestíhaš, dáš si ovocie)... tak ale zas nie cele vrecko.... a aj na ranajky s amôžu... ja si robievam (robievala, lebo dnes som len začala, ale už som držala tuto dietu) banán s momletymi orechami aj 😝

m.a.r.t.i.n.a
10. máj 2010

AHOJTE.

Markiza: orechy písali baby že aj v UH na slíže,tak teda neviem kam patria... 😒

Ja na obed dneska hrachovú kašu...vo vode uvariť hrach, ponorným mixérm rozmixovať+soľ a cesnak a hotovo.Mňam.

adamko05
10. máj 2010

podľa mna orechy patria "všade"... ked aj ovocie patrí "všade", každé ráno 😉

ja tak robím polievku hráškovu..... do to opečeny chlebík... mnamka, mali sme v sobotu 😝

ja si urobím praženicu, som sa definitívne rozhodla, ale až tak o hodinku a pol... 😝

bea44
10. máj 2010

ahojte 😵
adamko - vitaj , chudli sme spolu v oktober - november 😉
ja som zacala druhykrat hned po velkej noci a zatia 3,5 kg dole 😎 / ale ta 70 tam este svieti !!/
aj podla mna orechy - ako ovocie - prva pomoc, ked nemam co vymysliet 😀 😀

dnes mam vitaminy : zatil banan a susene marhule , pred chvilou kava , a akosi nie som hladná 😕 , takže obed sa posuva na neskor 😖 .
no rano som mala krizu v obliekani : nohavky , co nosim mi už padaju 😝 😝 , ale tie do ktorych chudnem - este nezapnem 😀 😀 . normalne nervak, že čo na seba. v medzichudnuti 😖 . asi to budem riešit opaskom 😵

adamko05
10. máj 2010

bodaj by aj mne padali tie moje "jedny" čo nosím.... nech mi padnu aj na zem... zatiaľ budem nosit tepláky do gumy 😀 😀 😀

sa mi hovorí, ked neriešiem tuto vedu každé ráno... stačí raz do tyždna -daky lekár a som zufala 😠

claudee
10. máj 2010

jaaj, presne, adamko, nech aj mne padnú na zem nohavice, to je najmenší problém 😀 aspoň mám zámienku, kupovať nové veci na seba 😀
inak ja som raňajkovala až po 11, takže obed tak okolo 2... a bude to ryža+zelenina, nechce sa mi vymýšlať, včera som varila, takže ..

adamko05
10. máj 2010

no, ja už obeduje, praženicu... som chcela po jednej až, ale už som bola fááákt hladná... ale neviem, čo večer, samotné vajíčko bez chleba... to asi eeee...

janulabj
10. máj 2010

aj ja som už po obede,sýr,a zelenina...chutnalo 😀

lubikaf
10. máj 2010

ahojte baby 😉 adamko vitaj, ja si ta tiez pamatam 😉

tak ja som dnes neranajkovala, nebolo casu a v tom strese ani hlad 😲 malinky je chory, stale teplotuje, sople mu tecu chudakovi, tak mu musim kazdu chvilu nos utierat a odsavat...dufam ze tu ziadna prave neobedujuete, ak hej tak pardon, ale musim sa postazovat ☹
a este k tomu som musela letiet do kniznice, lebo musim napisat seminarku ku skuske, a vobec to nestiham.

ale obedik som si stihla navarit, som si urobila tu sosovicu na indicky sposob, a musim povedat, ze to bola mnamka 🙂 uz sa tesim na veceru 😉

markiza
10. máj 2010

dakujem za tie orechy, tak ich z casu na cas pridam ku ranajkam... ja mam dnes siesty den, zapekam zemiaky s brokolicou, mrkvou a sampinonmi, to budu aj deti + oni este lososa na grile.

markiza
10. máj 2010

Bea, chcela by som mat tvoju starost s padajucimi nohavicami 😀

adamko05
10. máj 2010

baby... a môj najvačší PROBLEM, PROBLEM, PROBLEM... sladkee.... už ma chyta chut, lebo sa blíži čas kávičky... to ale musím PREKONAT... musim, musim

už raz som dokázala 2 mesiace nedal do pusy nič sladké (pred svadbou) a prvykrát, ked som držala tuto dietu, prvé 4 tyždne tiež nič naviac...

ale čím som staršia, tym horšia pevná vôla 😠 😠

janulabj
10. máj 2010

a adamko kolko si schudla pri predošlých pokusoch s touto dietou?
ja sladké milujem,každy deň,no od dnes nieee 🙄

adamko05
10. máj 2010

no, najdlší pokus bol prvy, to som bez asi tyždna vydržala do konca... a schudla som cca 6-7 kg, vychodzia bola podobná, cca 65-66 kg... a skončila som na 58-59... tak viem, že s to DA a viem do DOKAZAT AJ JA... len to som chodila do práce, nevyvárala a nevypekla toľko, ako teraz, ked som doma... u nás takmer každy den koláč, bábovka, prípadne nejaké slené bosniaky... ja pečiem aj 3-4krát do tyždna 😝 ... ale chlapci už veida, že budem teraz iba, ked aj ja budem môct dačo také - v UHL a v ten den to musia aj pojest 😀 😀 😀 😀

a potom to boli také pokusy, teraz po druhom pôrode som za mesiac zo 72 zišla na 68, a potom dáke kilo, ked som držala v novembri, tak som dala cca dve kilá, ale to som fakt mala prehrešky... tak teraz MUSIM 🙂)))

a musím troška cvičit... ten (najuspešnejší krát) som cvičila... doma síce iba, brušáky, dáke zanožovačky, ale tuším to pomohlo, tak snád stacionár a rotana tiež dopomôžu

veru, maly zaspal, idem si dať aspon 5km 😉

janulabj
10. máj 2010

tak to pekne ti to šlo...ďalšia motivácia pre mňa...dík 😵

zuuzka
10. máj 2010

ahojte kocky, tak ako vam to dnes ide? Ja dnes ovocie takze ziadna slava, no ale nejako to vydrzim...aj ked som pri vareni ochutnavala zo zajtrajsieho obeda. Ked som zacala drzat tuto dietu vravela som si, ze ked padne prvych sest kil odmenim sa niecim na co mam chut...no a teraz uz ani neviem, co by to mohlo byt. No nieco vymyslim 😉

claudee
10. máj 2010

ja som obedovala o pol 3, teraz už pomaličky oddychujem...som to mala dnes akčné, naša mačka rodila, behala som s nou, nevedela som kam ju v tom strese dať, ako jej pomôcť 😀 nakoniec tri zlatíčka sú na svete, zdravé, pekné 🙂

natsa
10. máj 2010

kukla som do knihy a oriešky a semienka sa jedia na vutamínový den.No ja mam dnes bielkoviny tak som si spravila čínu.Ale za včera by ma bolo málo zabit večer som spakovala celý balik macikov.

yanni
10. máj 2010

Ahojte modelky,

boooze vy ste uz pomaly vsetky take vyzly. Aj ja chcem aby mi nohavice padli na zem. Bez rozopnutia 😀 😀
No ja mam dnes 10. den a na obed som mala pecene zamiaky ako som vcera spominala ale salat som zabudla v ladnicke. No skoro ma porazilo. No co uz. Ranajky dnes neboli, na obed len tie zemiaky, tak teraz akoze na veceru si dam z toho salatu a jeden grep. Viem ze by to tak nemalo byt, ale nejako ma hlad chytil.

Uz aj ja nejako castejsie myslievam na sladke, no to asi tymi nervami v robote. Aj som nasrata, ze vraj k tomu fesnemu chlapikovi do kancla pojdem a h...o, ten ma ma len zaucit. Supli ma k takej bosorke, ta mi uz zacala dnes nadavat ze aby som potichsie kramlickovala (sorry neviem ako sa to presne spravne po slovensky povie, mne uz niekedy vypadava 😀 😀 😀 😀)No som zvedava co z toho este bude. Od jednej kravy k druhej.... 🙄

NAtsa medvedici dobreeeeeeeeeeeeeeeee *hihi* Ti poviem ja ani tak macikov nie, ja by som sa dala Rumbu alebo taky mätovy keksik alebo aj obycajne kavenky ci princesky. Babyyy mne sa tak ziada po slovenskych/ceskych sladkostiach.

Ozaj aby som nezabudla, otazocka, ste tu minule makove slize vyjedali, mozu byt aj sulance s makom???? Boooze dala by som si. Zajtra mam cestoviny tak by som aj mohla vecer daco sladke. Len neviem co, ale co viem, tentokrat to sladke neozeliem. Rozmyslam, ak nepridem neskoro z kancla, ze bud nieco upeciem alebo tie sulance, ale moj posledny sojovy sulok. Boooze ale mi je ho luto zjest 😀