90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
12. máj 2010

adamko - ja si vobec porcie nevažim 😔 . držim sa toho , že plny hlboky tanier na obed 😝 a večera polovica. ale u mna cca. 😕 mozno preto nemam az taky ubytok ako by som si priala 😲

a na spodne brucho : lah na chrbat , nohy hore, ruky pozdlz tela a dvihat zadok kolko to da nad podlozku. najprv to pojde 1-2 cm ale potom to uz ide 😉 alebo v tej istej polohe - roznozky a nožnice.
2. sed s opretymi rukami vzad a pokrcene nohy zdvihnut nad podlozku a vyrovnat a skrčit - bez dotknutia zeme. opakovat.

😀 😀 😀 vsimate ako to ovladam teoreticky 😀 😀 . uz len zacat cvičit 🙄

adamko05
12. máj 2010

uff.. to by som si, bea.. mala vytlačit ...

ja si tiež nevážim, len tie cestoviny jaksi neviem odhadnut.. tak preto sa pytam 😉

idem asi urobit tu babovku, krpci už sa zobudili...

potom povysávam... (aerobic domááci sa tomu hovorí) a večer bicykel.. myslíte, že 25 km za den na bicykli stačí, zvačajne to mám na 3krát, 5 km prve spanie syna, 5 km druhé a tych 12-15 km večer...?? hááá???

adamko05
12. máj 2010

po druhom prečítaní su mi tie cviky známe, som cvičievala za mlada... 😀 😀 .. tak ich "oživím"

dakujmem 😵

yanni
12. máj 2010

Ahojze kocky,

no co, ako sa dnes mate?

Tak ja mam v sebe jeden banan, jablka, a kavu(zial s trochou mlieka, inak sa neda. sice vydrzim aj bez kavy ale dnes som nejaka vyflusnuta ☹ ) No a este mam tu kiwi, tie hadam este zbastim pokym pojdem domov a doma uz len oriesky budem a nic ine. Inak mam tu este ovocnu stavu ale taku riedenu s mineralkou, bez dodania cukru, neviem ci to take daco na SK dostat kupit, hadam hej, ono sa to tu vola Schorle. To je ako keby ste si zmiesali ca. na polovice 100 % dzus s vodou. No a uz ma aj prehnalo, to asi to predavkovanie tou vlakninou 😀 No a este pustam nenapadne spiony do stolicky 😀 😀 😀 😀 Skoda ze ziadny smrad, nemam dnes cim kolegynu vysmradit 😀 Ale asi pocitila co sa chysta a uz zduchla domov. Tak sa mozem aj na stol vykydnozt a hodit do 4 slofika a potom pojdem aj ja domkov. No chcela som ist dnes na plavaren, ale zase to odlozim ad acta, nejak je to nebezpecne s tym mojim dnesnym poprdkavanim 🙄 😀 😀 😠 Pojdem zajtra rano hned o nejakej 9, aspon tam tolko deti nebude. A ak nebude prsat tak na bicykli zbehne, aspon trocha viac pohybu bude.

A ja tiez jedlo nevazim. Väcsinou uvarim vela a musim to jest aj o 4 dni 😒 Ale uz sa ucim len jednu porciu uvarit 😅

Juj Bei ani ma nepokusaj s tou rybou, lebo fakt si urobim a rozbalim to vsetko v kancli a este naschval vsetk okna pozatvaram 😀 😀

Zdenka, no ja som uz raz taka. Kamoska mi raz povedala ze ja ked usta otvorim tak to vtip. Aj ked ja ziadne vtipy neovladam 😀 Pocas studia nas poslali na sustredenie a ta sa cely tyzden len rehotala. A co uz, clovek si musi nejako okrasli zivot, ked je uz vsetko na h...o. Clovek az daleko od vlasti zisti aki su Slovaci super narod. Humorni, srdecni, pohostinni, to sa tu ani neda porovnat. Nemci su strasne chladni a nevedia rozoznat ked clovek sranduje a ked nieco mysli vazne. Ale zase je pravda, najskor by tu clovek musel najst nejakeho cistokrvneho Nemca. Tu su tu uz take miesanky az az.....

Magi no toto? Supeeeeeeeer, to su krasne vysledky. No som zvedava co ja dosiahnem za mesiac chudnutia. Posledne zname u mna, len nieco vyse kila dolu, no to je uz fakt frustrujuce. Ale mozno je aj viac, len vaha sa hra na skryvacku, nejak su mi rifle volne a aj opasok som si musela o jenu dierku pritiahnut, ale mozno ze klamem len samu seba. No uvidime ako dalej.

claudee
12. máj 2010

ja si dávam na UHL večeru zvyšok z obeda.. ešte som necítila potrebu, že dať si nejakú sladkosť, tak na silu to určite nebudem do seba pchať, teším sa, že som si od toho ako tak odvykla 🙂

adamko, ja som už x-krát čítala, že cvičenie na rotopede a podobne má zmysel, len ak vydržíme v kuse aspoň 20-25minút šliapať. neviem, koľko to môže byť km.. ja som si minulý rok tomu úplne prepadla, šliapala som 2krát denne 45minút..lenže som rotoped mala len požičaný a už je dávno fuč 🙄
preto si idem chcem kúpit eliptical

adamko05
12. máj 2010

claude... no, tych 15 km mne trva tych 21 min., občas 23, ked kecám s MM 😀 , tak to predlžím v kuse aspon na tych 20 km, ale šak.. postupne 😝

si robím práve bábovku... ja si dám rada, radšej teraz, ked môžem, ako v dni, ked nemôžem 😉 ... a aj tak sa členovia rodiny už domahali, že sme už dva dni nemali koláč 😀 😀 😀

zdenka112
12. máj 2010

ja sa bicyklujem 45 minut,prvych 25minut sa ze vraj spaluju cukry a potom idu tuky 😎 dnes idem aj ja bicyklovat ale az za hodku 😀 ete sa mi nece 😝

lubikaf
12. máj 2010

bei dik za super tipy na cvicenie, mne sa tiez zidu. ja tiez mam len take cviky, co mi spevnuju brucho na pupkom. tak teraz mozem spevnovat aj brucho pod nim 😀

yanni som sa nasmiala na tvojom prispevku, to asi z tolkeho ovocia poprdkavas 😀

yanni
12. máj 2010

Lubi tesi ma ze si sa pobavila. no to je z tych jablk. Mna z jablk a hrusiek naduva. Ale to sa tak jednoducho je. LEn do ruky chytios a hryzies. A ja by som vlastne nemala, alebo mozno tak jedno jabko za tyzden a nie 3 za den 😠 No co uz.

No idem ja tiez brucho spevnovat, pokym mi nezacne serial 😀

adamko05
12. máj 2010

ja som zmyla zem, chlapci vypadli von.. (kym neprší, o cvhíľku su isto doma, sa zas užasne mračí 😠 😠 )... a som si vybrala bábovku, šupla na balkon vychladnuť a už sa teším, ako si dám... 😝 😀 ... a ešte aj čokoláda.. juuuj, no dnes je senza den... uvidíme, ako zajtra... uvažujem,ž e na obed si udusím kapustu, alebo uparím kariol... ja na obed musím teplé a cely den na ovocí, to iba ked som v "terene", čo teraz nie som... a v TEscu ani ovocie nemali včera 😠 😠

adamko05
12. máj 2010

tak to budem musiet riadne začat šlapiat do pedálov, že 45 min. 😝 😝 ... no ale skusim..., len skôr jak o tej 20.15 sa mi nikdy nepodarí večer začat ... to mám akurát do 21 🙂

lubikaf
12. máj 2010

baby tak ma napadlo, ze ci sa moze v bielkovinovy den termix? ako je to mliecny vyrobok, ale kakaova prichut...no neviem, poradte 😉

claudee
12. máj 2010

ja som mala na večeru cereálie s mliekom, nemala som chuť na zemiaky 😝 síce miešam to, ale mne sa darilo chudnúť aj týmto spôsobom, takže nevadí
som začala cítiť troška hlad, tak som si rýchlo šupla čaj

claudee
12. máj 2010

určite sa môže termix, ked sa môže jogurt, to by nemal byť problém hádam

adamko05
12. máj 2010

ja som si párkrát v dánych dobách aj puding cez bielkoviny na večeru varila 😉

ja som mala dva kusky bábovky, čaj, 18 km na bicykli (cca 38 min., zajtra skusim viac)... a čokoláda sa nekonala, lebo jaksi "došla".. nevadí, dokupim 😉

lubikaf
12. máj 2010

to ste ma teda potesili. mam doma jeden kakaovy, tak si ho dam. ale zajtra este nie, lebo uz mam masko vytiahnute. nabuduce, to si dam aj na obed nieco mliecne.
hmm a puding tiez nie je zly napad, sice tam ide cukor 😖 no tak ale raz za cas hadam nezaskodi 😉

bea44
12. máj 2010

yanni - az ma slzy zaliali, tak som sa rehotala, a nevedela prestat 😀 😀 . ja som si to totiz živo predstavila 😀 co robis v tej kancelarii. ako groteska 😀
tie tvoje prispevky ozaj stoja zato 😉
lubi - myslim, že termix s kludom mozes 😉 odsuhlasene 😵

ja som na večeru dojedla ryzu s hubami . a teraz si robim obed na zajtra ./ cestoviny s paradajkami/ este sa mi to neprejedlo.

adamko05
12. máj 2010

a do pudingu troška cukru šak iba... nie ako ked normálne sladiš 😉

claudee
12. máj 2010

aj ja budem mať zajtra špagetky, a tiež sa mi ešte neprejedli 😀 dúfam, že ani neprejedia tak skoro, neviem, akú vhodnú náhradu by som potom za ne dala do repertoára 😀

adamko05
13. máj 2010

ahojte... ja dnes vitamíny... nič moc zasoby ovocia, ale dáko prežijem, dáku presnidávku, banán, oriešky mám... na obed parím karfiol som sa rozhodla... 😝 😝 😝

lubikaf
13. máj 2010

dobre ranko. tak ja mam dnes bielkoviny. kuracie masko si spravim so zeleninou. uz sa rozmrazuje 😉
zatial som vypila jednu kavu a o desiatej si pojdem dat banan. zvykla som si tak ranajkovat, dovtedy ani hladna nebyvam. uz si telo asi zvyklo, ze prve jedlo je o desiatej.

magimary
13. máj 2010

ahojte a ĎAKUJEM vám všetkým!!!
za spoločné zdieľanie mojej radosti 😵
všetkým držím palce k rovnakým... a aj VäČŠÍM úspechom! 🙂
dnes mám zemiaky/ryžu...ešte neviem, čo si spravím,
ale radšej asi zemiačky 🙂

a ešte som sľúbila včerajší bielkovinový obedík: 🙂

adamko05
13. máj 2010

fíha, dobre to vyzerá, magimary.... a čo to, neviem zo včera akosi? 😅

lubikaf
13. máj 2010

ja si prave pochutnavam na tom mojom banane. teda vlastne dvoch 😉

magi to vyzera uplne super mnamka. a presny postup napises? alebo si iba zmiesala obycajnu bryndzu s jogurtom?

yanni
13. máj 2010

Aaaahojte,

Bei este "places?" No kancel predsa nie je len o robote, j tam rada aj nieco ine robim 😀

Magi v tom tvojom super obediku je bryndza? Hmmm mam dnes bielkoviny a neviem co budem varit. Musim kuknut ci mam este zasoby bryndzi v mraziaku 😒 Rozmyslala som nad tou "smaradlavou" rybou ale akosi nemam na "mäso" chut. Asi bude cely den len jogurt. Zatial mam 2 kiwi v sebe ale som uz taka hladna. Bola som na plavarni, tak som vyhladla. Zial na aute, nie ako som vcera spominala na bicykli, baby ja sa uz z toho pocasia zblaznim, jeden den v tyzdni pekne a teplo a ten zvysok prsi a je kosaaaaaaaaaaaaa.

Lubi no ja si myslim tiez ze termix sa moze. Ja som si minule dala tiez len mliecne bielkoviny a som zjedla aj jogurt aj take nieco podobne nasmu termixu. Len tu sa da taky pevny termix kupit len vo velkom baleni, tak od 200 g vyssie a to je vela na raz a otvorene to nechcem mat len tak v ladnicke, tak ja si kupujem taky ze tvarohovy dezert a to je taky puf vyslahany tvaroh. A samozreme je to s cukrom tak kludne trosku aj do budingu ked chcete. Jogurt som tiez jedla ovocny, ten je tiez oslöadeny. Jedavam activiu, ale normalnu, nie tu 0,1 % tuku. Ja ziadne light produkty nejem, radsej normalne tukove ale mensie mnozstvo. JE to statisticky dokazane a tiez keden kamos, lekar, mi vravel, ze light produkty su este horsie ako normalne. Je tam vela umeliny, omele sladidla a vselijake nahrady a to strasne telo a mozog oklame, myslis si ze ked to jes, nepriberies, ale to je loz. Zjes toho viac a dostanes aj viac umeliny do tela. Takze baby, kludne si dajte slaninu s cibulou a chlebom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ozaj kocky, ja sa strasne vytesujem, tak dnes 13. den (ako ten cas leti) a som sa odvazila, tak mam 2,1 kg dolu a 1.6 % tuku. A ja ze sa z toho kila ani nepohnem. Merat sa budem az po vode, tak som zvedava. Hodim potom cisla 😉

No idem daco robit, vyuzit den ked mame ten sviatok. Zehlenie ma caka a mozno aj trocha povysavat, nemusim potom cez viked a braskovi diplomovku opravit. Boooze ten jeho pravopis. No a minule sa niekdo rozculoval ze mam hrozny pravopis. No po 10tich rokoch v Nemecku ani inak nemoze byt. PO SK pisomnou formou komunikujem len v nete, a to je fakt len trocha.

yanni
13. máj 2010

Ozaj sorry ale som uz zabudla, asi si budem robit poznamky, kto to tu studuje?. Viem ze niekto s malym babom. A co studujes ak sa smiem spytat?

lubikaf
13. máj 2010

yanni ja chodim do skoly 😝 studujem ludske zdroje a personalny manazment. som teraz druhacka, o rok ma cakaju bakalarske skusky.
a s tymi light vyrobkami mas pravdu, ja ich tiez nekupujem. ved ked si precitam zlozenie na nejakom light jogurte, tak tam tusim jogurt alebo nieco mliecne tusim ani neni 😝 pekne smotanove kupujem. alebo jogobelu, to je moj najoblubenejsi jogurt.

bea44
13. máj 2010

tak som tu 😉
po ranajkach, po kave 😝 akurat pijem citronovu vodu, akosi som si na to zvykla, a uz mi ani nepride ze eee eee 😀
svata pravda, človek si zvykne na vsetko , ked musiii 😲
na obed som si doniesla penne s paradajkovou omačkou, ale neviem sa rozhodnut , ze co na veceru 😕 .
mam v chladničke korpus na pizzu / ten maly/ ale aj sladke by som si dala 😨 . ... to nemozem oboje ?? 😠
zeby som okolo 17 tej zbastila pizzu a potom este daco mnam / nanuk, alebo kolačik, alebo keksik/ alebo vsetko. 😕
asi prišla na navstevu kríza, do capa 😖

ozaj , damy , ked papate sušene ovocie, aj ho namočite pred tym ? ja som ho jedla len take zo sačku. a stale mi bolo malo za hrst , ako pisu v knihe./ samozrejme som zjedla viac 😝 ale včera som si namocila marhule pred odchodom domov,
a rano ich bol plny pohar, tak napučali. 😀 a stačilo mi na ranajky.

lubikaf
13. máj 2010

bei ja susene ovocie moc nemusim. ale minule som jedla marhule, a tie som pred tym namocila. hmm ale lubim susene figy, tie zjem len tak nenamocene.

bea44
13. máj 2010

yani- aj tu to počasie za vela nestoji, kosa jak v ruskom filme 😒
este rano som sa smiala, ked som si na to spomenula 😀 , ja som pred tym robila v kancli, kde sme boli 2+2 a mali sme prechodove dvere. takze sme mali sem tam diskusny kružok 😵 ale uz 2 rok som sama ☹ a vdaka bohu za net 😀

lubi - ja podobne s jogurtom, akurat ze ja len rajo - a najlepšie s coko alebo s kavou, ak neni tak aj ovocny moze byt 😀
ale musim citit ze papam jogurt, a to pri activii necitim 🙄