90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
21. jún 2010

fuuj,to sem nemozem napisat,lebo skolabuje cela siet ☹ 😒 😠 😖 😢
ved ja uz nie som medzi zivymi..

yanni
21. jún 2010

Ze vypiska, no to urcite. Ja stale vravim, ze cisla klamu. Sunky neklamu, tie su realne. Ale odmeriam si vecer´este pas, ja som tam hodila 80 cm, ale tolko hadam nemam. Tak uvidime co mi teta internetka zase vypocite. A ze vraj "nepokusajte sa o redukcnu dietu", no a kto ma zbavi tej slaniny? Asi im tam napisem, co nam mozgy vymyvaju. No uvidime cez vikend, po druhej vode ako bude.zeby este viac pohybu? Ale viete tu je strasna kosa, ako na jesen a stale prsi, to sa cloveku nechce ist von. V sobotu bolo o pol 3 poobede 8 stupnov. A to je koniec juna. No na nervy. Bicykel uz zase stoji v garazi. vela si neubehol. Auto frci na plne gule. Aj kurenie v nom.

Babyyyyyyyyyyyy mna nejako hlad chyta. Boze tieto ovocnickove ma zabiju. Ja by som si uz dnes dala z tej mozarelli co mam doma v ladnicke.

Ivi a ty nemam sproblemy s ovocim a zeleninou? No ja to uz ani citit nemozem. A dnes ma uz zase prehnalo. Asi z toho ovocia.

yanni
21. jún 2010

ivi no hadam take strasne to nebude. ved nebud labut 😀 Ja uz som aj tak skolabovala, co ta po sieti 😀 Kolaps bol, ked ten program napisal je nadvaha okolo pasa. no mne bolo tak do smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bea44
21. jún 2010

tak som nakoniec k tej mozarele spapala 2 rozky 🙄 .
u mna chudnitie zaacina a konci v nakupnom voziku v potravinach 😢 😢 . stale sa mi to potvrdzuje 🙄
ked nenakupim , tak som spokojna ze nemam a nesezerem 😠 😠 , ale ked to kupim,/ akoze na zajtra, alebo ze co ked...,/ pre pripad vojny, alebo potopy/ tak samozrejme ze to nevydrzim a padne za obet aj to co nemusiii ☹

ozaj tie cisla co vam vypocitali -..... to je ale poriadna somarina.... konecne ako vsetky tie reklamne / zaručene fungujuce/ prostriedky na chudnutie. 😨
na tejto stranke asi musia kazdeho nakopnut na chudnutie , aby predali svoje produkty..... 😒

aj u nas je KOSA. a to mame dnes 1. letny den 😀 😀 😀

ivella
21. jún 2010

dievcata,ja mam podla nich 39.5 brrr,z toho je taka zima 😀 😀 😀
ja zeleninu najradsej mrazenu,no dnes som nakupila por,papriku,uhorky,rajciny.--ze na salatik.
len ma nebavi to krajat a supat a ...hlavne ked je to len pre mna.deti mi to ofrflu 😀

sivocka
21. jún 2010

yanni, k tomu boleniu hlavy...presne o tomto som pisala, ked som mala vodny den.....ja byt bez kavy, urcite si privolam migrenu.....daj si aj ty nejaku kavu.....ja mam to stastie, ze pijem zalievanu bez nicoho...cize "povolenu", skus aspon trosku pochlipkat....mne by to urcite pomohlo....alebo sa poriadne napi vody, aj to mi niekedy pomoze od bolenia hlavy.....

aj ja sa objednavam na 🙂 vyudenie 😉 ..zapiste ma prosim

magimary
21. jún 2010

ahojte 😒
pred chvíľou som opäť raz zas dorazila z BA-z nemocky-z testov... 😔 🙄 😖
testovali mi ďalšie narkotiká a opäť vyšli všetky vysoko pozitívne... 😔 (čiže na všetky som opäť alergicky zareagovala ☹ ), takže anesteziologovia aj s alergologom rezignovali a úplne zamietli celkovú anestezu..
takže v stredu idem na príjem a postupne mi budú trhať zuby v lokálke (ale vždy len počas hospitalizácie-kvôli tým mojim nemožným reakciám na lieky 😒 😢 )...sami uvidia, koľko zvládnem(-e) na jedenkrát, ale minimálne dva naraz určite...
tak som chcela mať všetko naraz a bez vedomia... a nakoniec opäť nič! (ja som len veľmi zvedavá, čo keď sa raz celkovej narkózy nebude dať vyhnúť... 😔 😕 😖 )... zase so strachom, stresom a bolesťami... 😝
ďakujem, že ste si na mňa spomenuli...

inak môj dnešný ovocný deň opäť skončil doterajšou hladovkou (keďže som mala byť nalačno a prišla som domov až teraz) a v rámci vitamínov som si teraz teda dala akože "maxivitamínovú" varenú kukuričku... 😅 😉 a rozmýšľam čo ďalej...
asi si ešte šupnem jahody 😕 ...

lenže večer ideme ešte na oslavu neterkiných 5-tich rokov, takže neviem-neviem... 😝 🙄
aj ja sa hlásim do udiarne 🙂 😝 😀
bude fajn, keď sa tam všetky stretneme 😀

yanni
21. jún 2010

No ja kavu vlastne velmi malo pijem. Ja si dam tak v piatok poobede a sobotu doobeda v pekarni ked som na brigade a to je vsetko. Cez tyzden kazde rano moje obligatorische Cappuccino z prasku s trochou mlieka. Ale teraz som si povedala, ze este tych par kil musim zhodit, tak sa nejde porusovat a som bez cappu. No neviem ci to ma s tym nieco spolocne alebo s tym blbym pocasim. Inak pijem vodu a caj. Caj si varim viac krat denne a ked pridem vecer domov tak este tak ca. liter bylinkoveho. Inak v robote ovocny a mineralku. A dakedy si zoberem ten miesany 100 % dzus s mineralkou. Ja by som nieco riadne zjedla. Len ovocie je na nervy. VEcer si este salat urobim, ale to tiez nie je bohvie co. Ale ked som mala vodny den, tak ma ani tak hlava nebolela ale mne potom neskor poobede bolo nejako mdlo. Tak som si dala kavu. Tiez taku bez nicoho a stacilo mi pol salky a bola som plna energie. Dokonca az prilis. Ako keby som nadrogovana bola 😀

yanni
21. jún 2010

Takze co mam zalozit Udiaren s.r.o.??? 😀 😀 Boze ale to bude musiet byt riadne velka aby sme sa tam vsetky pomestili. Jej a to potenie, to bude ale...

ivella
21. jún 2010

yanni,radsej uplne bez rucenia 😀 😀 😀
boze magi,brrrr,teda hned ma tiez napadlo co ak budes potrebovat celkovu a?

yanka28
21. jún 2010

@yanni
Ahoj Jani... Prvý krok ktorý môžeš urobiť, je fakt zacat dodrziavat pitný rezim. Vies aky je spravny pity rezim???
Takže do pitného rezimu mozes zaratat mineralku ale maxim. pol litra za tri dni, caj maximalne pol liter za den.
Mineralky pomahaju odvapnovaniu kosti, maju vela soli, ktore sa tazsie dostavaju z tela a tym viac zatazuju oblicky.
Do pit. rezimu nepatri kava, polievka, sladene napoje (vdaka nim mame riedke kosti a deti pokazene zuby ale to je na dlhsiu debatu), ani mlieko, dzusi (ak dzusi, tak riedene vodou a nikdy nepit po jedle)...
Človek by mal vypiť na 10kg svojej váhy 0,4L vody... A nesmierne dôležite je z celého množstva vypit 2 tretiny do obedu!!!

gudulo
21. jún 2010

ahojte, tak som sa dala na "normalnu" stravu - teda klasika ranajky - chlebik + nieco a zeleninka, a mensie porcie obeda tak som zvedava ako to bude pokracovat s vahou, aj tak rozmyslam, ze by som si hodila tuto dietu opat niekedy v auguste, ved este uvidim
prestala som asi z pohodlnosti 😝 som strasnaaaaaa no a moje BMI pocitane presne podla stranky ktora tu bola uvedena bolo:
na zaciatku - BMI 23,3 nadvaha - podla opaska +19, podla vahy +7
po druhej vode - BMI 19,8 nadvaha - podla opaska +5, podla vahy -3
vlastne aj ta hodnota nadvahy bola taka strasna, ze aj kvoli nej som do toho sla
dufam, ze sa mi podari udzat vahu a najakym zazrakom zhodit z pasu

sivocka
21. jún 2010

gudulo, a po akej dobe si presla na normalnu stravu??? som zvedavaaj ja, ako sa ti bude darit.....hod obcas nejake info o vahe....dakujemeeee.....

yanni, tak si obcas pochlikpaj kavy aj ked ta boli hlava...mohlo by to pomoct. aj ked len par glgov

magi....drzim palce, bodaj by to utrpenie co ta caka malo aspon chudnuce ucinky... 😉

zuuzka
21. jún 2010

Ahojte baby 🙂 tak ako sa vam dari? Nestiham zatial vsetko precitat, ale urcite ste pozhadzovali dalsie centimetre. Ja som samozrejme dovolenku prezila so vsetkym, co k tomu patri a teda aj s dobrym jedlom. Rano som sa postavila na vahu a dve kila hore, tak to zase nie je taka tragedia lebo som jedla piate cez deviate. No a opat sa pustam do toho 😉

claudee
21. jún 2010

ahojte, tak ja som si povedala, že nový týždeň rovná sa nový začiatok 😉 takže hor sa do toho..

dnes úplne bez prehrešku a konečne!!! som mohla vyskúšať eliptical..

ale poviem vám, čakala som, že to bude ľahšie.. vydržala som šlapať 12min, ukázalo mi, že som prešla 6kilometrov..
ale zo mňa úplne tieklo, vydychčaná, a toto som si myslela, že akú takú kondičku mám, ked mi nerobilo problémy denne dve hodiny šlapať na rotopede 😕
ale toto ma úplne dostalo..okamžite som musela ísť pod sprchu..
potom som si ešte večer dala dalšiu 12minutovku, ale opäť zničená som zamierila pod sprchu 😀
v recenzii na tento môj stroj písali, že to posiluje celé telo, ale veru asi to tak bude..cítila som si ruky, úplne všetko, snád okrem hlavy..
ak sa zajtra postavím z postele, budem šťastná 😀 to, že nastúpi svalovka mi je jasné 😝

yanka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenkasabinka
22. jún 2010

ahojte pridm sa k vam aj ja,danu ma sem poslala ze uz tato tema je zalozena,tak ja od dnes zacinam s touto dietou a ani len netusim kolko vydrzim 😅

bea44
22. jún 2010

cawte,
noo tak som sa dozvedela , ze vobec nedodrzujem pitný režim 😕 😕
mna prevazje bylinkove caje, doslova sa nimi prelievam 😝 teraz som si to spočitala:
do obeda - 2 x 4 dcl, po obede 1x 2 dcl a vecer 1x 4 dcl = 1,4 litra
a voda: do obeda : 3x 2 dcl, po obede 1x 3dcl a vecer 1x 2dc =0,7 litra
takze by to malo byt naopak 😖 😖 fuuu ked sa to napise a spočita, hned vidiet ze to nie je ono 😲
skusum to obratit, ale neviem ako sa vzdam byliniek 😕 🙄

ja dnes skroby: zemiakovy salat bez majonezy 😉 mnam
magi - posielam pozitivnu energiu - drz sa 😉

yani - dufam ze som napisana prva v tom zozname na udiaren 😠 , alebo:nechces spolocníka s.r.o. 😀 😀
budem kockam vybavovat odvoz do D - kamiony mi na ten smer chodia kazdy den 😀 😀 😀

helenkasabinka
22. jún 2010

no ja si idem dat ovocne ranajky,musim to nejak zvladnut 🙂

bea44
22. jún 2010

kua ani spocitat neviem 😖 😖 s tou vodou je to inac : 1,1 l za cely den ☹ aj tak malo malo 😅

helenkasabinka - vitaj 😵 , neboj s nami ti to pojde v pohode 😎 😎

helenkasabinka
22. jún 2010

bea dakujem 😵 co si davate ake ovocie na ranajky? 🙂

bea44
22. jún 2010

na co mas chut, alebo co mas doma.
ja si neodpustim, kazdy den banan 😅
ale mozez co chces: teraz je sezona, tak mas na vyber. co ti chuti. melon, broskyne,hrozno, ceresne , jahody.

ja som dnes mala dzus . a jeden bananik, ale len taky ici - pici . cca 10 cm. viem ze by sa nemalo, ale co uz 😕
ked si das dzus, tak sa to berie ako jedno jedlo a uz by sa nemalo nic ine 😨

yanni
22. jún 2010

Caute modelky,

ja mam dnes bielkoviny, mnaaaaaaaaaam. No zatial banan (tiez si ho niekedy nemozem odpustit) ale tentokrat taky tenky a maly 😉 a uz som musela aj jofurt do seba hodit. Nejaky mam hlad. A tiez caj a voda a piatej rano cappuccino. No musela som ked dnes mozem. Asi som toho na dnes uz dost pojedla, ale este si dam mozzi s tmavym chlebikom a redkovku. No co uz, aspon raz sa dobre najest.

Bei ak chces byt spolocnicka kludne, aspon nebudem musiet robit vsetko sama ;-.) A Ivi s.r.o. preto lebo nerucim za to, ze sa nieco vyudi 😀 No ja firmu zalozim asi na SK, tu by sice bola z prilis velka klientela, ale zatial Nemcom & Co. slanina a sunka vyhovuju. Takze asi na vachode SK, odtial vas je dost 😀 😀 😀 😀

A Bei, ja ani na ten prispevok o tom piti, to je veeeeeeeeeeeelmi zaujimave. Napr. aj lekari a poradcovia na vyzivu (moja trenerka pilates je tiez, neviem ako na SK ale tu sa to musi riadne studovat s riadnimi statnymi skuskami atd) odporuca okrem vody aj riedene 100% stavy, caje ale len bylinkove a ovocne, samozrejme ziadne cierne a pod. lebo tein podobne ako v kave kofein "vycuciava" vodu. LEkari odporucaju dokonca v horucich dnoch pit teple caje, nie len v ramci pitneho rezimu ale aj ako vyroovnanie teploty tela aby si neskolapsovala. Z mineralok samozrejme najlepsie bez bubliniek, ak ked z bublinkami tak medium. Voda z vodovodu je samozrejme najlepsia ale aj tam clovek musi davat pozor. My mame v Mnichove, ako kde ,velmi chlorovu vodu, to by som muselu Britu nakopnut a stale filtrovat, ved by som sa nedoplatila 🙄
No ja fakt neviem. Jeden vravi tak, druhy tak. No pokym sa clovek nenadaja colu & Co. tak by to mohlo byt OK.

Helenka, ja tie ovocne ranajky az tak nedodrzujem. Malokedy dostanem do seba kusy. Väcsinou si dam nieco co mam so sebou v kancli ale az ked pocitim hlad, tak okolo 9-9:30, dovtedy len pijeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

yanni
22. jún 2010

Bei myslela som, ze ja ani na ten prispevok o tom piti velmi reagovat nejdem.

ivella
22. jún 2010

cauko 😉
helenkasabinka,vsimla som si vcera ze si zalozila new temu,aj som chcela pisnut ze pod k nam,no tusila som ze nas najdes 😅 😅 😅 aj sama
bea,ja pitny rezim 0 bodov,skoooooda ze tam nepatri kava,to by som mohla ist prikladom 😀
na vodu si nespomeniem,nie som smadna a caj pijem lebo horuci mi pripada ze pijem kavu-to si tak predstieram 😀
ja si vacsinou ani nespomeniem na ranajky,sila zvyku....no vecer si hodim na stol jablko,aby som ho zbadala a to je kazdy den,nerozmyslam nad tym.
aj ja dnes skroby,pecene zemiaky nasucho a salatova uhorka ,mozno bude aj mrkva,lebo idem detom robit polievocku ,,,,chudatka,musia sa mi chtiac nechtiac prisposobit,aby mama nemala pokusenie,tak len zemiackovo-mrkvickova 😀 😀
akosi sa nemozem dockat pondelka,kedy sa odvazim,som teraz osmy den uplne na 100%,tak snad budu aj vysledky ...

ivella
22. jún 2010

yanni,ved ja som preto myslela uuuplne bez rucenia,lebo jeden nikdy nevie 😀 😀 😀 a mat v udiarni take nepodarky(myslim hriesnice),no nevieeeem 😀 😀 😀

natsa
22. jún 2010

Ahojte,no aj ja som mala včera velke pokušenie večer,máme tam tortu ale ani som sa jej nedotkla,ved po vode mám uý jedno kilo dole.Dnes mám škroby tak rizotko bude a MM bude mat domácu klobasu asi z privarkom,juj tak tu rozvoniava.

bea44
22. jún 2010

takze uz tu vodu neriesim, myslim, ze ostanem pri bylinkovych cajoch. / a voda okrajovo/

claudee
22. jún 2010

takže ja som už po raňajkách, mala som dve malé jablká, ale vôbec mi nechutili..nemám rada 😒
k tomu pitnému režimu, ja vypijem denne cca 2L čistej vody z vodovodu, snažím sa na to dávať pozor, viem, že pri diéte je to tiež dôležité. a to dosť veľmi.
nemám s tým problém, lebo minerálky ani sladké, ani rôzne sirupové vody mi nechutia, takže to ľahko lejem do seba 🙂

yanka28
22. jún 2010

@bea44
Vodu, nezacnite pit hned naraz cele potrebne mnozstvo! Ked na nu telo nieje zvyknute, tak vam pojde voda aj z usi....
To co normalne vypijete, tak pite, len potom si kazdy den pridajte o 1 dcl vody viac ako v predchadzajucom dni az kym sa postupne nedostanete na potrebne mnozstvo....
Co sa tyka cajov- moze sa zaratat ale max. 0,5L za den.
Opytam sa takto - Mate doma kvietky? Co by sa s nimi stalo, keby ste ich polievali len bylinkovym cajom......... Kvietky ako aj vsetko na tomto svete (vratane nasho tela) je na zaklade vody.
Ak by ste nechali v konvici caj niekolko dni, tak sa vam aj na konvici zrobia usadeniny.........