90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
23. jún 2010

dobre ránko 😵

helenka - podla mna mozes aj kompot, ak nie je veeeelmi sladký, sem tam aj ja si dam, take scedene 😀
ja akurat chrumem suseny banan, neviem sa ho dojest, asi mam malo draslika 😅 ja si totiz potrebujem prehresok zdovodnit . noo on by to ano nebol prehresok, keby som zjedl dovolene mnozstvo, ale ja cely pakel/100g/ naraz 😔
dnes mam na obed sampionove spagety, a na veceru ma cakaju v chladnicke parene buchty 😝
a ohladom diskutovanych cajov: ja tiez pijem vlastne z kazdeho trosku, okrem ovocneho, akosi mi nepasuje 😖
este som nenatrafila na taky co by mi chutil ☹

claude - sa mi zda, ze ty z nas mas najvacsiu vydrz,/ohladom prehreskov/ či 😀 😀 😀
a zavidim ti, ze si sa tak pustila do cvicenia 🙄

helenkasabinka
23. jún 2010

@bea44 dakujem za radu,ja si idem dat prave ranajky a tak som premyslala,ze co si dam,ale asi to bude zasa banan a kava ako vzdy a bez nej nemozem byt ale pijem turka bez mlieka s cukrom 😅

ja mam dnes na obed ten gulas bez maska 😉

no a co sa tyka tych cajov,tak vazne ovocne ja z vysoka nemusim 😝 tiez som este nenatrafila na taky aky by mi vazne chutil,ja mam najradsej len bylinkove,napriklad matove,madovkove ,zihlavove ,cierne ....ale ovocne nie 😉

nikanika28
23. jún 2010

ahojte babulky, akosi vas zanedbavam..teda citam vas, len nepisem 😅 . Robim tortu zaseky, tak sa zdrziavam viac v kuchyni... 😝 😀 😀 😀
Ja dnes tiez spagety a tiez asi pojdem sampiony kupit ...
Bea, tie tvoje oddovodnenia k prehreskom sa mi pacia 😵 😀 😀 😀 ....ja tiez tak ..ja mam urcite malo zeleza pocas mrchy, tak som vcera musela plnku a cokoladu vyzierat 😀 🙄 🙄 🙄 😝 😝 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
A dufam, ze ste na mna nezabudli..podnikatelky 😀 😀 😀 😀

bea44
23. jún 2010

nika , no to ma nenapadlo, ja mam tiez mrchu , tecie zo mna jak z 16 - rocnej . 😕
uz by mohlo aj skoncit, / celkove myslim/ prestat 😠
a ja ze co som vcera mala chute 😲 take vselijake, ja ze kríza 😒 a to bude to zelezo 😀 😀
tak som si vecer preventivne rycho umyla zuby aby ma nelakalo 😨

nikanika28
23. jún 2010

bea, ja ked som brala zelezo v tabletkach, tak ma absolutne nenapadlo si nieco dat...asi to bude fakt to blbe zelezo...a ja mam taky isty problem...uz by mohli vypadnut 🙄 😝
takze : sladkosti = malo zeleza 😅

lubikaf
23. jún 2010

ahojte baby, teda vcera ste tu toho popisali....to bola ale plodna debata 😉 som sa narehotala 😀
k tej vode - ja pijem len vodu z vodovodu, mne mineralky vobec nechutia a bezbublinkovu vodu sice mam rada, ale to si vzdy poviem, ze to si mozem aj z vodovodu dat a nemusim za to peniaze vyhadzovat. takze tak. a caje lubim vsetkeho druhu, sypane, sackove, cierne, zelene, ovocne, no proste vsetky 😉

dnes som uz mala jeden banan a chcela som si dat este vyzivu, ale uz na nu nemam chut. ved za chvilu je aj tak obed. idem si spravit zeleninu a dam si to k ryzi, ta ostala zo vcerajsieho obeda. no teda ja som tu ryzu vcera nejedla, ja len kuracie stehno 😉

a zo mna by sa toho tiez dooost vela naudilo, takze tiez sa hlasim do spolku 😀

ivella
23. jún 2010

dievcata,vy nemate co na robote,ked sem tolko pisete? 😉
ja som si vcera poobede zdriemla,tak dnes dohanam a upratujem
vecer doniesla svokra plnenu papriku a nemam ju komu dat jest,je toho plny hrniec,synko je prec a mladsi to nechce.bojim bojim aby som nechytila chute 😠
a som zastancom ze caj sa pocita 🙂 🙂 🙂 tak na zdravie 😉

claudee
23. jún 2010

bea, že najväčšiu výdrž ohľadom prehreškov...to iste 😀 😀 žiaľ musím ťa vyviesť z omylu 😀 prehreškujem / prehreškovala som aj ja o 106 🙄 🙄 ale tento týždeň som sa zaťala a zatiaľ mi to ide.. no úžasný tretí deň už 😀

lubikaf
23. jún 2010

@ivella ved papriku zamraz a zjedz, ked skoncis s dietou 😉
mnamko, ale si mi teraz narobila chute, dala by som si aj ja 😉

janula_nz
23. jún 2010

ahojte.

tak ja mam dnes tie pecene zemiaky s kyslou kapustou. este som ta prihodila zvysnu kukuricku, ktoru mamina vcera nedala na pizzu . a rajcinu k tomu este. ja som vcera uz nevecerala a rano jedno jablko. a teraz tu mam obed pred sebou 🙂 ja pijem veeeeeeeela cajov. zensky, na chudnutie, prieduskovy, proste z kazdeho min. jeden krat denne vypijem taky neochuteny. zvykla som si. predtym som ani len cistu vodu nevypila, taka som bola fajnova 😔 inak neviem ako vas, ale mna vsetky caje na chudnutie strasne prehanaju. tak u mna asi ucinkuje. ono sa nema z tho chudnut ale precistovat organizmus, maju laxativny ucinok. a u mna je to tak 😉

lubikaf
23. jún 2010

tak ja mam prave obedik pred sebou, este pockam, kym vychladne a hned sa donho pustim 😉

jani a kupujes si obycajne sackove caje?

janula_nz
23. jún 2010

lubi dobru chut.ja mamtiez na kolenach obed a tak sa napchavam a zaroven aj pisem 😅 ano kupujem take sackove bylinkove cajiky. ale zajtra idem k bylinkarke p. kopacovej, co lieci neplodnost a ona mi urcite dajake da alebo rozkaze kupit.

janula_nz
23. jún 2010

chcem sa este opytat, aku ulohu hra ten cisty vyvar , co sa ma vypit po obede?

yanni
23. jún 2010

Caute kocky,

no vidim, tu sa obeduje. Ja uz mam po, uz som to nemohla vydrzat. Cele doobedie som len snorila, ale samozrejme v kancli nemam nic. Som rada ze som tu, doma by som si uz asi hodila daku margotku. No neviem co sa deje, ani kramy nemam ani nedostatok draslika *hihi* Uz aj dak som doobeda zdruzgala vela prevela. 2 kiwi, banan, 2 nektarinky, 2 hrnceky caju a samozrejme nalievam sa vodou.

Ovi presne tak, ved zamraz tu papriku. Ak moja mama to tak robieva. navari ako pre regiment, nieco sa hned zje a ostato zamrazi. Naporcuje to vzdy tak aby bolo naraz a este aj braskovi a aj mne a taktop trepen plnenu papriku z SK do DE. No aby som na tom zapade nahodu neumrela od hladu 😀 😀 😀

A ja tiez kupujem aj sackove caje aj sypane aj vselijake zmesky a experimentujem ze si kupim nejake specialne misungy a potom mi to nechuti a nadajam s nimi vzdy nejaku tu navstevu 😕 😀

yanni
23. jún 2010

Janulik, to som sa aj ja uz davno pytala, ale neviem ci niekto odpovedal, nepamätam si. Ja ten vyvar nepijem, do roboty je to tazko trepat a ak aj som nahodou v ten den doma, tak ho nevarim. To musi byt nahoda, ze mam taku polievku uvarenu. A kedze je to len nahoda, tak som taku nahodu este nemala. A to za cele 2 mesiace co som na diete.

janula_nz
23. jún 2010

zajtra mam sacharidovy den. chcem si urobit cestoviny so zeleninou. mozem tam hodit brokolicu, kyslu kapustu, co mi vystala este z dneska a rajciny? alebo este hociaku zeleninu? je to jedno alebo aj zelenenina sa nema miesat?

janula_nz
23. jún 2010

yanni lebo ja ho tiez nepijem. proste ma to napina take ciste uz len ked to vidim. nemam problem zjest hociaku polievku ale so vsetkym , co k tomu patri 🙂 ciste veru nie. ale mne to nechyba, najem sa zeleniny. a kolko si schudla za tie dva mesiace?

yanni
23. jún 2010

Janulka, no ja si myslim ze hocijaku zeleninu. Ja väcsinou mrazenu pouzivam a vselijake zmesy, cinska, wok a ine. Len strukoviny nie, lebo to je na skroby. Chcela som si tak raz na bielkovinovy urobit chilli con carne a hned mi to byby vykricali, lebo su je tam cervena fazula. Takze okrem strukovin asi vsetka zelenina. Ja mam tiez zajtra cestoviny, budem mat este od minula penne s cinskou zeleninou a thajskym korenim. Sice mi to uz minule nechutilo, ale ked je to uz uvarene musi sa to zjest. Aspon dobnut do toho.

Jaj a kolko som schudla. No vcera ci kedy som to tu niekomu pisala, som sa uz takmer 3 tyzdne riadne nevarila a to posledne vazenie poli 4 kg dole. Ale tyzden som porusovala lebo som mala navstevu, sice som nepribrala ale sa to zastavilo. No a tento tyzden sa zatial drzim, v sobotu mam druhu vodu, tak uvidime.

lubikaf
23. jún 2010

@janula_nz ja tiez vyvar nepijem, nemala som ho ani raz 😉

hmm ja ked sa tak nad tym zamyslim, tak som nerobila nedelnu polievku uz asi pol roka 😒

janula_nz
23. jún 2010

ja strukoviny ani moc nemozem, resp. vobec by som ich nemala jest. a zajtra na veceru co budes mat? mne sa tiez nechce varit stale, asi si kupim zmrzku a je to vybavene. ja chcem otehotniet a nedari sa, tak ajpreto som skusila tuto dietku, mozno mi pomoze. som zvedava. a ked nie, aspon sa budem lepsie citit 😵

dnes som deckam robila palacinky. ani len prst som si neoblizala, ked som im natierala nutelu na ne 😀 inokedy by som veru neodolala, ja ich zboznujem. a vlastne vsetko sladke od cesta 😝

yanni
23. jún 2010

no zajtra na obed budem ma tie uz spominane cestoviny a na veceru este neviem. No na co mi pride chut. Stvrtok je u mna taky dost hektizky, behom z roboty domov sa prezliect a zase behom na sport a ked pridem domov tak je to rozne, niekedy mi uz vobec nechuti jest a inokedy by som aj kona zozrala. Uvidime, mam aj zmrzku a sladke aj kolacik (ale ten uz hadam bude aj splesnuty ,v chladnicke je uz tyzden). Ale mam aj zmrazeny kolac, tak naporcovany ab som nahodou vela do seba nenapchala, tak uvidim ci ho dnes vyberiem. Taky obyckovy je to, len cesto bez nicoho, jeden je citronovy a v druhom je v ceste zamniesany tvaroh. Ale inak ja na sladke velmi nie som, ja ked som najedena tak mi ani nepride na sladke. To fakt len obcas a to je potom tak ze by som nieco zhltla ale sama neviem co a potom zhanam. A to je najhorsie, lebo zjes hocico a nakoniec zistis ze si ´si na tom ani nepochutila.

sivocka
23. jún 2010

ahojte,
yanni, presne vcera som ja tak zhresila.....potrebovala som nieco sladke, zhanala som, zhanala, viac malych kuskov som pojedla a nakoniec som presne ako pises zistila, ze som si vobec nepochutila..... 😢 😢 a to maškrtky na veceru mam az dnes.... 😒

vidim dievcata, ze sa vas viac pridalo, tak vas vitam....

nikanika, no konecne, uz som sa obavala, ze si to vzdala, ked si sa dlhsie neozvala.....som za tebou smutila, az som z toho musela dietu porusit..... 😅 😅 😅 (esteze sa mam na koho vyhovorit, ze? aj ty to nabuduce hod na mna... 😉 )

vcera tu tusim boli aj nejake slovne suboje....som na Vas hrda baby, ze ste sa nedali zlomit na ine chodnicky..... 😵

yanni
23. jún 2010

Sivi, no to si tie vyhovorky od Bei pochytila? Ci vlastne, to nie su vyhovorky, to su odovodnenia 😀 😀 😀 A este to hadzes na inych. Fuj nehanbis sa? 😀

No vcera tu bola zabava. Ja ked si na to pomyslim, tak sa musim rehotat. Ale zenska asi pochopila. Dnes sa tu este neukazala. Ja si myslim, ze pokym clovek nemusi zhodit 200 kg tak sa to da aj bez profesionalnej pomoci. Skor alebo neskor cloveku dojde ze musi so sebou nieco robit. No a ked nie, tak jeho problem.
Ale bolo to fakt sranda vcera. Hlavne tie usadeniny a kvietky ktore su smädne. No co, ja ich obcas aj mineralkou polejem a este sa im nic nestalo. Dokonca uhorkam to prospieva 😀 😀 😀

nikanika28
23. jún 2010

sivi 😀 😀 😀 😀 ...no nie, nevzdala...ale prehreskujem az no 🙄 🙄 🙄 🙄 ...dnes este tortu dorobim a je pokoj na chvilu 🤐 ...
Neviem, co idem vecerat...ale mame v mrazaku nanukovu tortu, tak asi na nu zautocim 😵 😵

bea44
23. jún 2010

noo vidim, ze vam tu kazim moralku 😀 😀 😀 😀
a to ani nepisem vsetky svoje prehresky, aby som vas nezlakala na zle chodnicky 😕 len tak 90 %

ale hned sa lepsie chudne, ked je nas tu viac . a skoro by som povedala z jedneho cesta 😝 😝

ja som si nakoniec dala na veceru 2 parene buchty . a kusok cokolady 😎
a zaliala bylinkacom 😝

nikanika28
23. jún 2010

bea, nekazis len ty...... 🤐 🤐 🤐 ...ja tiez nepisem vsetky prehresky...to by som to tu asi zaspamovala 🙄 😀 😀 😀 ..tak ale zabijem sa 😅 ...ja som napriklad dnes musela ochutnat granadir, ci som dobry navarila...ej a veruze dobry .. 😅 😀 . NO a na veceru som mala tu nanukovu tortu, mnaam..este kusok cokoladky a je to 😵

ivella
23. jún 2010

babulky moje,paprika v mrazaku,sak ma to napadlo... 😉
ja dnes maly prehresok,,mala som na zahradke pohar dzusu--nic ine nebolo,no doma som si odpustila veceru(faaaakt potrebujem schudnut)

helenkasabinka
23. jún 2010

ahojte ja som dnes bola u nasich a ponukli mi na obed karfiol a mlade zemiaky s petrzlenovou vnatkou a dnes mam zeleninovy-strukovinovy den a ranajky som mala ovocne 😉

helenkasabinka
23. jún 2010

zajtra na obed budem mat cestoviny s kecupom alebo nejakou omackou a vecera budu parene buchty -teda ak mozem ak mi to schvalite 😅 😕 lebo neviem co mozem a co nie kedze dnes som mala len 2.den za sebou 😅

helenkasabinka
23. jún 2010

@bea44 aha citam ze si mala na veceru parene buchty a ja ich planujem na zajtra,len som nevedela ci mozem 🙂 super tak zajtra ich budem mat aj ja kedze mam zajtra sacharidy 😀 😉