90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
27. jún 2010

a zabudla som. Na hrudnik nemam cisla, lebo som hned na zaciatku zabudla odmerat, ale ja som plocha a teraz este plochsia, takze nie je so na cecenoch merat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yanni
27. jún 2010

Ozaj sivi, tu druhu knihu co si spominala ja samozrejme nemam ale ci si popisala tak to sa podoba na tu normalnu delenu stravu. Len v tej je este neutralna skupina, co su napr. zakysane mliecne vyrobky, ovocko, zelenina atd. a s tou neutralnou skupinou mozes miesat bielkoviny alebo uh alebo skrovby. Ja sa chystam po 90dnovke prejst na tuto klasicku delenu stravu. To mi bude vyhovovat, lebo tam nie je tak prisne dane ze ktory den mam co jest, jedna sa o jedlo nie o den. Cize mozes na obed bielkovyny a na veceru trebars skroby. To je ovela lepsie. A kamoska na tejto strave za 2 mesiace schudla 15 kg. ale to je asi tiez individualne, ako na nasej 90dnovke.

helenkasabinka
27. jún 2010

ahojte

ja mam dnes skrobovy den,pekne sa drzim zatial az na dnesny prehresok 😅 boli sme u mojich rodicov a grilovali,tak som si dala varene zemiaky s vnatkou a grilovanym baklazanom a k tomu som neodolala kusok grilovaneho maska 😅

helenkasabinka
27. jún 2010

@yanni gratulujem ku krasnemu ubytku,ja by som sa tesila z kazdeho schudnuteho centimetrika 😅 😀 😉

ja som sa nevazila ani nemerala 😅

yanni
27. jún 2010

Helenka dakujem. No aj ja sa vytesujem. Trochu sa ta motivacia vratila, tento mesiac bol naozaj tazky. A tiez dufam, ze este nieco pojde dolu, to by bolo fakt fajn.

A ty si nerob tazku hlavu z jedneho mäska, to sa strati. Ja som hresila fakticky kazdy den s mojim ranajsim cappuccinom a predsa som schudla. Uz som sa ho sice vzdala, ale kedze to boli akoze moje ranajky, tak to teraz nie je bohvie co. A dnes som toho pozrala asi za piatich. A pomiesala som vsetky bielkoviny okrem vajca. Mala som syr a kuraciu cicku a este aj flakatu kravu Lauru (puding). Ale dost jest asi treba, ja som velmi malo jedla a preto to islo asi tak zle dolu. Tento tyzden som do seba ladovala a aj som sa citila dobre aj este trochu na vahe zislo. No mohlo by este trochu viac cm, ale ved sa uvidi o mesiac ako tento experiment ukoncim 😉

A este baby otazocku. KEdy by som mohla detsku krupicu? Mne uz dlho chodi na chut. NEviem kde to zaradit, lebo je aj s mliekom a je to vlastne akoze muka.

yanni
27. jún 2010

No babyyyyyyyyyyyyy, vidim ze sa tu riadne vikenduje. Kde ste kto? Som tu taka opustena ako prst. Bojim bojim 😕 Dufam ze velmi nehresiteeeeeeeeeeeeeeee 😕 Ja som dnes taka rozozrata, tie jogurty su fak fajneeeeeeeeeeeeeeeee. No od zajtra sa drzi dieta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andy1
27. jún 2010

je to somarina

bea44
27. jún 2010

ahojte,
yanni - super, no vidis ako ti to s nami ide 😀 😀 😀
mag - vydrzat , uz bude len lepsie, hlavne ze nebudu uz boliet 😉/7a8 myslim/ 😠

ja v sobotu do obeda normalne a vlastne som obedovala az na oslave / o 16,00/ 😝
mala som skroby a sa mozrejme ze som spapala vsetko co dali na tanier 😠 . bolo masko na prirodno, ryza opekane zemiaky a zelenina. / az na to masko/ vlastne vsetko co som mohla 😵
ale ochutnala som aj sladke a suche vinko 😝
dnes UH, a ako stale na 75%. ha ja som taka 75% tna 😀 😀 😀
obed špagety, / nic ine sa mi nechcelo varit/ a na veceru som mala 3 parene buchty od minula 😵
normalne sa zajtra tesim na vitaminy 😎 / odlahcim creva/ 😀 😀

bea44
27. jún 2010

ozaj , zabudla som sa pochvalit 😕
na oslave, ked nepocitam synovcovu kocku / 42 kg cverna/, tak som bola najchudsia 😀 😀 😀

helenkasabinka
27. jún 2010

juj baby super tema a paradna motivacia,ked citam ako to vam lahko ide 😵

ja mam zajtra sacharidy 😉 a budem mat na obed spagety a k nim omacka pesto (z lidl) a na veceru parene buchty od minula tiez ich mam v mrazaku 😉

sivocka
27. jún 2010

ahojte,
yanni výborne, no vidis, nakoniec musis zvacsit porcie, aby si mala z coho schudnut.
S tou krupicou to nevidim ruzovo....asi si ju das az za odmenu na 91 den.... 😒

Ja som sa drzala v sobotu, bola som na 3 hodinovom ZUMBA maratone, mala som akurat skroby, na obed som si urobila hrstkovo zeleninovu polievku a deckam palacinky. Tak ma drazdili, ale som odolala a bola som len o tej polievke, akurat na maratone mi so vstupenkou vopchali aj jednu fit tycinku. Tak som ju supla do ruksaku, ale po 1,5 hodine tanca som bola taka vyflusnuta a vsetky koceny naokolo vytahovali kinder bueno a milky cokoladky....tak som aj ja spucovala tu fitku. Ale postavila ma na nohy, lebo uz som zacinala citit malatnost a potom som nabrala "druhy dych". Sietilo na nas este aj dost silne slniecko, tak som nevedela miestami, ci su to priznaky unavy, ci upalu....ale chvalabohu nieje mi nic.
No a dnes sme boli u svokrovcov na obede a to som vedela dopredu, ze s dietou neuspejem, tak doobeda som sa drzala, na obed masko so salatom aj ked som mala mat UH, ale som si povedala, ze aspon nieco a potom kratko na to ku kave kysnuty ceresnovy kolac...1-2-3....ani neviem kolko kuskov...tak zajtra ovocie a ako Bea napisala, tesim sa na odlahcenie....

helenkasabinka
27. jún 2010

ja si uz zacinam aj pomaly zvykat na tie ovocne ranajky ,co je uzasne 🙂 dnes som na ranajky mala banan a cervenu hrusku z tesca a bolo to mnamky 🙂

sivocka
28. jún 2010

dobre ranko, no dievcata kde ste kto? popijam si prvu kaicku a ze nakuknem, co ranostajkovia popisali.....a tu nikto, halooo?

lubikaf
28. jún 2010

dobre ranko 😉
sivocka ja tiez pijem kavu a citam, co noveho, bo som tu cely vikend nebola. inak sivocka, nie je tazke vydrzat dietu, ked mas stale same prehresky, takze az take tazke to u mna nebolo. no ale ved to tak aj vyzera, som velmi malo schudla, na to, kolko som planovala. neviem veru, co spravim na konci tyzdna. ale asi budem dalej pokracovat, aspon do svadby, nech este nejake to kilo dve idu dole.

@yanni ty si uplne super, krasne cisla, si to zvladla paradne. klobuk dolu, vazne 😉

@magimary tak to je dobre, ze uz mas po tom, neboj, zvyknes si rychlo na to, ze si ciastocne bez zubov 😉

helenkasabinka
28. jún 2010

no ja si idem dat ranajky,jablko,hrusku a trosku dzusu a potom kavicku turka bez mlieka, 🙂 dnes mam sacharidovy dnik,tak budu tie spagety a poobede asi buchty 🙂

bea44
28. jún 2010

ahojte, tak ste ma dnes predbehli 😅
ja akurat v sebe banana a susene ovocie / akosi mi ide v poslednej dobe na chut/ 😨
a idem si urobit kafe a usrkavat 😵
lubi - aj u mna je to tak - lahko sa drzi , 😅 s prehreskami, a este ked nepriberam 🤐
na obed bude len dzus a asi daco vyhrabem v skrinke ked bude malo 😝
helenka - s tymi ranajkami som to mala podobne ako ty, a teraz ma ani nenapadne nieco ine spapat ako ovocie 😎

helenkasabinka
28. jún 2010

@bea44 presne tak to aj ja 🙂

dnes mam sacharidy a mozes palacinky? 😕

lubikaf
28. jún 2010

ja mam dnes uht, este neviem, co si dam na obed. ale bud cestoviny alebo pizzu, ja nic ine v tento den ani nejedavam. ale to su moje oblubene jedla, takze mi to nevadi 😉

lubikaf
28. jún 2010

@helenkasabinka ja si niekedy dam palacinky na uht den, cize teoreticky dnes by som mohla 😉

na sacharidy palacinky ee ☹

yanni
28. jún 2010

Caute babenky, no ja som tu uz nakukla o pol siedmej, ale nic nebolo a pisat sa mi este nechcelo 😠

Inak dakujem damy, tolko pochval som si ani nezasluzila. Ale prida to na motivacii, to fakt. Inak tento mesiac uvidime ako bude a potom si dam 2 tyzdne prestavku, prejdem na tu klasicku delenu stravu a v polke augusta pride moj brasko a ten vraj ide dietovat od 01.08. tak zo solidarity budem dietovat este tak mesiac s nim. Musim ho podporit, lebo u mna sa to este bude dat ale v septembri na dovoolenke to bude zabijak. chudak chlapec, vsetci sa tam budu napchavat a on na diete. Tak budem akoze dietovat s nim. No ete by som chcela to 1-2 kg ale ak by sa dalo tak ako so uz spominala aj 5 kg by nebolo zle. Vcera som skusala par letnych gati, co som minule leto vobec nemala na sebe, tak su mi vsetky dobre, len este nejakych par cm a budu este lepsie sediet. Baby ja sa tak vytesujem, ani si neviete predstavit. a berte si priklad, mozno ani tak tie prehresky ale treba VELAAAAAAAAAAAAAa jest. Ja sa teraz dovoleneho riadne najem, lebo asi je to aj v tom, ked clovek malo je, tak aj malo chudne. Tak to tento posledny mesiac idem vyskusat. No uvidime.

Sivi no s tou krupicou si ma nepotesila ☹ Ale co uuz, musi sa vydrzat.

Bei aj mne ide susene vocie. Ja sa toho dokazem nazrat ti poviem. Ja vzdy nosim nieco so sebou. KEd ma velmi hlad premoze. Ale len slivky a marhule, ostatok mi nechuti. No a samozrejme hrozienka, ale kto je hrozienka na sucho 🙄

Jaj ozaj, ja mam dnes skroby. Zatial bolo jedno jabko, caj, voda, na obed mam salat so sebou a na veceru bude biela fazulka vo vlastnej stave (no samo ze z konzervy) od bonduelle, vykydam celu konzervu(samo ze tu malu) do kastrola dam zohriat, korenie, sol, troska margarinu a je to taka pochutka az az. Baby mna keby zo strukovin nenaduvalo, tak by som to bastila aj kazdy den. Skoro nic to nestoji, je to dobrotka a velmi rychlo "uvarene" 😀

No a zajtra UH este neviem co bude. Nemam vobec napady co dnes vecer varit.

helenkasabinka
28. jún 2010

@lubikaf ja neviem aky je den UHT lebo ja to poznam takto:
1.den je bielkovinovy
2.den je zeleninovy-strukovinovy
3.den jesacharidovy
4.den je ovocny

☹ ☹ ☹

yanni
28. jún 2010

helenka, no to mas spravne ale da sa to aj takto:

1. bielkoviny
2. skroby
3. uhlodydraty
4. vitaminy

lubikaf
28. jún 2010

@helenkasabinka yanni to dobre napisala, ja to zase poznam tak 😉
takze ked poviem uht mysli sa tym vlastne sacharidovy den 😉

sivocka
28. jún 2010

Baby, co vam na zajtra vychadzaju bielkoviny......co budete zajtra jest??? som s prave zamyslela a som bez fantazie....hodte nejaky recept.....dik a mozete aj tie, co nemate bielkoviny, ale mate napad.... 😵

yanni
28. jún 2010

Sivi ja som mala vcera bielkoviny, upiekla som si kuriatko (sunku a cecok-zjedla som ale len sunku, cecok bude na buduce) a k tomu salat (ladovy, mrkva, redkovka a co chces a zallala olej, ocot, bylinky-dresingom).

Ale dala by som si uz napr. aj volove oko, alebo prazenicu, len tak s tmyvym chlebom alebo rozkom. alebo aj rybu a k tomu bud nejak pocusenu zeleninu alebo salat. Tiez fajne je mäsko na rezance pokrajat, oprazit a vselijku zeleninu podusi a ja mam este strasne rada cinske korenie.

helenkasabinka
28. jún 2010

dakujem vam ste zlate 🙂

no ja som mala na obed cestoviny a k nim pesto 😉

helenkasabinka
28. jún 2010

@lubikaf no ja som nepochopila ,ze na UHT si das niekedy palacinky ale na sacharidovy den palacinky ee 😅 nie je to ten isty den? 😕 😀

helenkasabinka
28. jún 2010

jaj dnes mam chut na zakusok 😅 ale kedze mam UHT tak si ho aj mozem dat 😉

lubikaf
28. jún 2010

@helenkasabinka hej je to ten isty den. no ja som si predstavila skrobovy den, tak preto som ze ee. sorry ak som ta zmiatla 😕 tak palacinky mozes 😉

a ja som jedla moje oblubene vrtule s rajcinovou omackou. a mam kupene keksiky, tie si dam vecer. fuu ale teraz si idem dat kavu, lebo som jak mechom prastena.

yanni ja si niekedy robievam omeletu, len vajcia a pazitka. a zjem s chlebom. celkom sa to da 😉

sivocka
28. jún 2010

@yanni , dakujem...rozmyslam nad rybou....uvidim

baby, tak som sa napratala na obed suseneho ovocia a mandli.....az mi je teraz na roztrhanie.....som zvedava, kedy ma tie slivky prezenu....BEA, taketo precistenie criev si mala vcera namysli??? 😉