90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
20. jún 2008

ja už tiež .Konečne sa vrátila aj najstaršia domov , v postielke je ticho ,tak pa pa 🤐

twins
20. jún 2008

haha tina to je len sranda ja som anielova sestra aniel to ti tak verime

aniel
20. jún 2008

tak daj zámok,ale ja už fakt idem 😔

twins
20. jún 2008

ja nemozem spat moj syn je na opekacke to zas budem do rana hore a rano vstavam do prace to zas bude noc a ked nezaspim aka hladna

twins
20. jún 2008

aky zamok kam

aniel
20. jún 2008

tak daj mu trocha slobody 😵

aniel
20. jún 2008

na chipsy

twins
20. jún 2008

na chladnicku no ja mam potravu na roznych miestach to ma budu musiet zamknut v spalni

aniel
20. jún 2008

🤐 🤐 🤐 😵 😀

twins
20. jún 2008

no dobre pojdem aj ja lebo to naozaj nevydrzim skrka mi v zaludku

aniel
20. jún 2008

tak povedz Karin ,nech ti zviaže ruky za chrbtom 😀 😀

twins
20. jún 2008

a ci zaspim to je otazne

aniel
20. jún 2008

pa 😎 😅 😵 🙄 😔

twins
20. jún 2008

ta uz davno spi

twins
20. jún 2008

caute asi az v nedelu zajtra mam nabity den

tinaa
20. jún 2008

sestry? wau, nejako som to prehliadla, uz ste to tu tusim pisali.

Inak ja som chipsovy zavislak. Mame jeden zazracny suflik kde sme si vzdy nasyslili dobroty, ale suflik uz davno nic nevycaroval, takze ked to na mna pride tak mam smolu. Je to tak lepsie, lebo inak by som neodolala.

Uz idem aj ja, dobru nocku 😔

aniel
21. jún 2008

babenky ,tak já mám dnes ovocíčko.Na raňajky som mala ananás a jablko.Držte palce ,aby som vydržala .Aj ja vám budem držať palce. 😎

gucz
21. jún 2008

ahoj aniel, ja som raňajkovala trochu hrozienka, mňamky, teraz sa bojím si dať kafe, že sa ........
MM bol na jednej chate, odchádzajú mu dvaja kolegovia z práce, tak sa boli lúčiť. A čo z toho vyplíva, zase mu nemusím variť 😉 😉 😉 , pochybujem, že keď sa zobudí, bude chcieť niečo jest. Malej som navarila včera viac, má brokolicu, zemiačik, mrkvičku a kuracie mäsko s karfiólom, taký mix, ona to ľúbi, tak jej to varím dookola stále. A ja sa môžem oddávať ovocíčku. Ozaj a vo štvrtok mi môj otec povedal "neschudla si trochu?" tak ma to potešilo, lebo ja som si na sebe ešte stále nič nevšimla, akurát, že oblasť žalúdka nemám takú nafúknutú, teda tú pneumatiku pod prsiami myslím.

erikas
21. jún 2008

ahojte baby 😉 ja mám dnes škroby,som v práci tak som si zobrala zo sebou len banán,čeršne,jablko a zeleninový šalát z čínskej kapusty,čo som si včera robila,dúfam,že mi to postačí,zatiaľ som mala len banán a cítim sa plná 😝

gucz
21. jún 2008

erika a do kedy pracuješ?celý deň?

erikas
21. jún 2008

dnes mám dennú do 18:00,cez týždeň robím do 19:00 😨

gucz
21. jún 2008

fuha, ale dá sa to vydržať nie? Ja som chodievala na dve denné dvanástky, potom dve nočné dvanástky a potom som mala štyri dni voľno. Chodila som tak do práce aj tehu, milovala som nočné

erikas
21. jún 2008

gucz jasné dá sa to vydržať v pohode,ja robím dennú,nočnú a potom mám 2 dni voľno,zvykla som si,mám dosť voľna aj na vybavovačky aj na domácnosť a relax 😉

aniel
21. jún 2008

ja som mala dnes melonik a 2 krát zeleninový šalátik,mňam 😉

aniel
21. jún 2008

neviemči budem ešte dnes jesť,ale momentálne mám dosť a yajtra si dám asi jogurty a syr 😅

aniel
21. jún 2008

mrknem sem neskôr sai máte všetkz iný program 🙂

aniel
21. jún 2008

babenky -kde ste? Ja som pred chvíľou zjedla štvrť melóna,taká som plná,že asi prasknem. 🤐

aniel
21. jún 2008

asi ste všetky niekde vonku,tak idem malú okúpať ☹

gucz
21. jún 2008

ahoj aniel, ja som dnes mala broskyne, hrozienko, na obed som si dala udusenú zeleninovú zmes (kukurica hrášok mrkva), potom som mala dve mikro jahody, a jeden pásik z melóna. A zaklincovala som to dvomi čokoládovými bonbónami. Čo už, ale poviem Vám boli dobréééééé. Doniesla som si od svokrovcov zeleninku, hlavne cukinu, tak si z nej zajtra niečo spravím, mňamky. A dostali sme aj koláčik, tak si hodím kúsok do mrazničky na UH večeru. Už tam jeden mám, aj zmrzku, tak to bude dilema, čo budem večerať 😎 😀

naty
22. jún 2008

Ahoj holky!! Bohužel mi nic nepřišlo.. 😲 ..ale email sem zadávala dobře, jak tak na něj čučím... 😀 ..třeba ještě dojde, nebo mrknu do spamu, občas to blbne... 😝 ...děkuju moc, prostuduju a připojím se k vám!! 😵