90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

helenkasabinka
2. júl 2010

@bea44 ja som kadernicka ale toto je moj konicek 😀 zacala som s tym pred 2 mesiacmi
@lubikaf 😀
@nikanika28 nadherne mas torticky vazne krasne 😵 😵 😵
@samwise777 dakujeme 😉

helenkasabinka
2. júl 2010

tak tu je ta torticka 🙂

gudulo
2. júl 2010

tie torticky su nadherne, vsetky 😵
@helenkasabinka - teda, klobuk dole, za 2 mesiace taketo krasne, aj ja chcem take krasne vediet

nikanika28
2. júl 2010

@helenkasabinka ja som zacala pred troma mesiacmi 😀 a robila som minuly tyzden jubilejnu 10-tu tortu 😀 😀 😀 , ja som zacala kvoli tomu, ze som chcela spravit pre klarku tortu k prvym narodeninkam 😀 ...a drzi ma to doteraz 😀
a vdaka za pochvaly, potesi na srdiecku, ze sa niekomu nase "vytvory" pacia 😅 😵 😵

lubikaf
3. júl 2010

@nikanika28 ty si teda tiez sikula. uplne nadherne torty, vazne. ta poschodova s tou myskou nema chybu 😉

bea44
3. júl 2010

ahojte, 😉
tak ja dnes posledna voda 😅 doteraz cca 2,5 lit. + liter riedeneho dzusu a kava 😨
takze zas len na 75 % 😀 😀 😀 😀
ale nevadi v tretom pokuse sa polepším 😵
@samwise - ja si myslim, ze pijem a papam dost/ niekedy aj nad limit/ 🤐 ale najviac si myslim ze zavazia tie prehresky
a vikendove posedenia 😝
ale mne taketo stravovanie vyhovuje, ze mam nalinkovane co kedy jest, takze ma to nemrzi 😉 😉

yanni
3. júl 2010

Caute kocice,

no vidim, tu sa vikenduje v plnom prude. Aj ja uz konecne sedim, cely den v pohybe uz si ani nohy necitim. Teplo je na vykyd, Nemci vyhrali proti argentine tak je tu ako na bojisku, asi sa stahujem spät na SK 😀

Inak ja dnes UH, mam v sebe toho dost. Jabko, melon (vstupujem do klubu, konecne som si aj ja kupila z tej cukrovej vody zafarbenej na cerveno 😀 ), par ceresni a uvarila som si rezancovu polievku so straaaasne vela zeleniny. Dufam ze to dnes mozem a ak aj nie, no je mi to u r.t. uz som zjedla 2 taniere a citim sa super syta. Zajtra ovocnickovia tak si musim urobit zasoby 😀 Inak som chcela dnes este zmrzku, ale som sa tak fajn najedla ze mi uz aj chut na nu presla. No fajn je to, usetrim kalorie 😀 Takze Bei ja tiez len tak na 75%, lebo nie je ani kolacik, ani zmrzka ani coko. Ale rano v pekarni som vydlabala sriedku z jednej kaiserky a len tak na sucho doslovne zozrala. No boli este teple. Inak biele pecivo ja nemusim, ale ked clovek dietuje tak ma zrazu vsetko rad 😀 Inak ja som tento tyzden nejaka rozozrata, sice viac menej len dovolene ale take mnozstva som uz davno nezjedla. No samozrejme musime si odmysliet to zhresenie s tym duplom 😠 Dufam len, ze do konca mesiaca este nejake tie 2 kilecka pojdu dole. nebolo by zle.

Niki, Helenka super ste. Krasne torticky. A Helenka robis aj na objednavku? Hned by som si dala upiect. KEd bude prilezitost, domov chodim aj tak cez nitru a mame tam aj rodinu tak sa zastavim a vyzdvihnem 😉 A este ma aj ostrihas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zabite dve muchy jednou ranou. Ja inak viem aj piect aj varit ale nemam na to cas a ani chut, je obchadzam kuchynu na kilometre. Ked nemusim, tak tam ani nejdem 😕

Ozaj bei, drz saaaaa. Uz nemas vela. A tvoj treti a moj druhy pokus to isti 😀 Potom na 100% 😀 Kedy zaciname? 1.10. by bolo super 😉

lubikaf
3. júl 2010

caute babule. ja som dnes ovocnickov, no ale podobalo sa to skor na uht den. totiz som sa vratila domov a doma iba cestoviny, tak som si uvarila 😒
a som sa rozhodla, ze zajtra si dam vodu a potom budem pokracovat v diete, ale bez vitaminoveho dna. budem tocit len 3 dni, do svadby. a potom sa uvidi. takze ma tu budete stale stretavat 😉

inak som prave zistila, ze som vodu mala mat vo stvrtok, ale ja som tusim tie dni nejak poplietla, lebo vo stvrtok som jedla skroby 😲 no niekde sa stala chyba, ale to je tak, ked sa snazim si tie dni drzat v hlave a nepisem si ziaden dennik. no co uz 😝

helenkasabinka
4. júl 2010

@yanni ahojky ano zacinam vypekat aj na objednavky takze nie je problem-kludne upeciem a rada a aj ostriham 😵 😀 😉

helenkasabinka
4. júl 2010

no ja sa nemam cim chvalit,vcera som mala mat vitaminovy den ale sme boli na oslavu na promociach a bola grilovacka tak som jedla ugrilovane kura s kopcom zeleniny a kusok klobasky 😅 😅 ☹

lubikaf
4. júl 2010

@helenkasabinka nic si z toho nerob. ja som dnes uz dva pohare dzusu pomarancoveho vypila a prave pijem druhu kavu. a to by som mala iba vodu pit 😝 a navyse mam v chladnicke dve krabice zakuskov, ktore ma strasne lakaju, ale nastastie som ich este neotvorila (to mm doniesol v noci z roboty). radsej ich idem rychlo zaniest svagrinej, nech to jej decka pojedia 😉

helenkasabinka
4. júl 2010

@lubikaf tak ale dzus a kava je mensi prehresok ako ta grilovacka cez vitaminovy den 😅 😉

sivocka
4. júl 2010

babulky ajhojte,
bola som mimo domu, tak som dlho nepisala, ale citala som teraz a vidim, ze sa trapite kvoli prehreskom...no ja baby piatok...vymazat z dietneho kalendara...0%...teta z daleka docestovala na oslavu promocii, potom isla k mojej mame, tak som tam bola za nimi aj ja...doniesla dve krabice zakuskov...neskutocne vyzerali a uz som vedela, ze vitaminovy den nebude, takze ja som piatok mala zakuskovy den a vcera nas pozvali na grilovacku, aj som sa snazila iba bielkoviny, ale bolo toho viac druhov maska a nejake salaty, ale este asi o 21 hod.sme sa napcavali...takze to by som si dovolila tak na 50%....dnes mam skroby....zatial celkom ok, az na dva male bonboniky, co postracali decka....ale zajtra zasa navstevy...tak zasa tomu vela % nedavam....
cize helenka sabinka...nesmut, stava sa to, nie si sama...este zajtra si povolim, ale potom uz sa posnazim opat zabrat naplno

lubka, ak odolas tym zakuskom a odnesies ich z domu bez toho, aby si si nedala...mas moj obdiv...toto by som ja urcite nedokazala

sivocka
4. júl 2010

@bea44 , hod cisla.... 😉 , som zvedava....ze "posledna voda".....joj zavidim...aj ja by som tam uz chcela byt...aj ked neviem, ci este mozem pocitat dni, ked sa tak uspesne krmim vsetkym moznym a hlavne zakazanym

yanni
4. júl 2010

Caute chudulky, vidim same prehresky, ja mam dnes ovocnickov, drzim sa zatial ale neviem neviem. Jem len dovolene ale uz som toho tolko spraskala, boooooze mna to uz nebavi. Ja by som si dnes napr. dala koncne ten gris, alebo puding alebo alebo. Len nie ovocie 🙄

BEi ako voda?

Lubka a ty mas tiez poslednu vodu? Boze ja mam este 23 dni do poslednej. no neviem ako to vydrzim. a ozaj, no ja si tiez pisem do kalendara dni, ja by som to asi tiez poplietla. Cize nie si sama 😀

nikanika28
4. júl 2010

cafte baby, lucim sa s vami...neteste sa, nie na furt 😀 ..za chvilku vyrazame do chorvatska 😵 ..tak papaa

yanni
4. júl 2010

Nika stastnu cestu a uzite si to 🙂

yanni
4. júl 2010

@helenkasabinka tak to si budem pamätat. Na buduci rok v maji bude mamt moja mama 55, tak bude daka oslava. No myslis ze ja budem piect ked tu mam taku super cukrarku a este aj po ceste. Tak objednam. Dufam ze uz nebudem dietovat a budem moct aj ja okostovat 😕

yanni
4. júl 2010

Baby prave som zustila ze tento kon je ffajn stranka, aj ksefty sa tu daju uzatvarat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kto ma co este ponuknut???? Ja rada podporujem Slovensko 😀

helenkasabinka
4. júl 2010

@sivocka tak aspon nie som sama 😀 tak od utorka zacnem asi zasa od ovocneho dna 😉

helenkasabinka
4. júl 2010

@yanni super rada upeciem krasnu torticku 😵 😵

lubikaf
4. júl 2010

@sivocka ☹ ☹ nevydrazala som to ani ja a dala som si dva kusky. ale boli straaasne dobreeee 😉 😉 takze ziadny obdiv si nezasluzim 😀

@yanni hej poslednu vodu, uz som na konci diety, ale ako som uz pisala, od zajtra idem dalej bez ovocneho dna. budem tocit len 3 dni.

@nikanika28 stastnu cestu a uzi si to aj za nas, boooze Chorvatsko je moja oblubena destinacia, isla by som hned teraz keby som mohla 🙂

bea44
4. júl 2010

cawte kočky, 😵
tak ja po včerajsej vode len 1 kg dole 😖 .
takze som skoncila z 74 - 68 - , cca 6 kg , ale mne to nevadi 😎 pri tych prehreskoch... aj tak dobre. 😵
cisla nenapisem, lebo som sa nemerala 😝
a zatial pokracujem dalej podla II. lebo som nestihla porozmyslat na delenej . musim poriadne precitat, co s cim sa moze a az potom sa pripadne do toho pustit 😨

nika- prijemnu dovolenku
a baby dufam, ze vam nebude vadit, ked tu budem dalej pisat, 😠 mne to velmi pomaha 😵

dnes som do obeda normalne len ovocie . na obed paradajka uhorka, mozarela
vecera zemiaky a zelenia 😉

lubikaf
4. júl 2010

@bea44 a to si uz dnes jedla podla tej dvojky?

sivocka
4. júl 2010

bea, jasne ze nebude prekazat, skor sa budeme tesit, ked nas budes nadalej informovat ako pokracujes a co papas a tak....a dufam, ze budes len a len dobrou inspiraciou, ako sa to da aj potom...

nika, uzi si to aj za nas, co ostavame doma.....peknu dovolenku...

lubka, no nevadi, ale aj tak si dobra, ze si ich vobec podarovala, ja by som si ich asi odozila....po tejto diete mi nejako idu zakusky velmi na mysel.... 😖

helenka, aj mne vide na utorok ovocny den...tak sa zasa trosku precistime....to uz dufam budem len s deckami, ziadna navsteva a muz v robote, to by som to mohla zvladnut...

helenkasabinka
4. júl 2010

@sivocka super,tak od utorka idem na ovocny den a pekne spolu budeme chudnut den po dni 😵 😉
@bea44 jasne,ze budeme radi ked budes aj nadalej k nam chodit a pisat 😵

yanni
5. júl 2010

Dobre ranko chudasky 🙂

ja som skoro vcera vecer o 9 zhresila. Mala som ovocak ale nejak som mala cely den chut na nieco "pevne". Ovocie mi uz liezlo aj usami von. A vecer uz ma to tak dorazilo, ze som si skoro zase hodila z toho dupla. Kruzila som okolo toho uz cele poobedie ako orol. Ale asi mam fakt daku tu pevnu volu, tak som si nedala 😉

Lubka fakt chodis rada do chorvatska? No mne sa zda, ze je to oblubena dovolenkova krajina Slovakov. Ja zase vobec nie, ved tam chodia vsetci. Vsetci len, bol/a som v chorvatsku, ideme do chorvatska, no ja neviem. Ja cestujem rada tam, kde nechodia vsetci. Tak napr. Juzne tirolsko, Skandinavia, Balticke more....viacmenej "studene" destinacie ale aspon nie tie typicke dovolenkove krajiny , ktore su v lete strasne preplnene turistami. Ale keby som mala deti, tak by to bolo asi nieco ine. ktovie. Uvidime, mozno o par rockov 😉

A vy ostatne baby,, planujete niekde dovolenkovat? Ozaj viete niektora nieco odporucit na Slovensku? Ja by som chcela na buduci rok nieco na SK vyskusat? Ale nie Tatry, hor mam aj tu dost a to kazdy den. A ked je super pocasie tak vidim z okna Alpy a v septembri ideme zase len do hor na 2 tyzdne takze nieco ine ale na SK. Treba podporit slovenske hospodarstvo 😉

Bei ved aj tak dobre, 6 kg je 6 kg. Ja asi tiez nebudem mat viacej dole. Aj ked na gatiach sa to strasne pozna. Este keby ten speck trocha spevnel. Aj cvicim a nic. A tie sunky fakt len vyudit 😀
A jasnacka, ja sa budem tesit ked tu ostanes. A samozrejme aj ostatne baby. A ozaj, no to co si vcera jedla, to sa uz podoba na delenu stravu. Pri tej normalnej delenej mozez jest kazdy den hocico, len v ramci jedneho jedla nesmies pomiesat bielkoviny a cukry. Takze si to mala super. MOzarela+zelenina, zemiaky+zelenina. Ale napr. Mozzarella patri do neutralnej skupiny, takze tu so mohla aj zo zemiakmi. Syry od 60% tuku v susine su neutralne a mozes ich k hocicomu. Takze by mohli byt aj halusky s bryndzou. No vies ako sa ja uz na tu delenu stravu tesim 🙂

yanni
5. júl 2010

Ozaj prazdninujuce rodinky, ako to ide? Stresy? Ja keby ste nenapisali, ze uz su prazdniny, tak by ma to ani nenapadlo. Tu v Bavorsku sa deti este potie v skole do 01.08. Chudatka. My sme vzdy posledni z celeho Nemecka a na rit je to, to najkrajsie pocasie je v cudu a uz na potom len prsi. No dakujem za take prazdniny. My ked v septembri koncime letne tak na severe zacinaju uz s jesennymi. Tito blbi Nemci.

yanni
5. júl 2010

Juj este som zabudla, helenka potom urobis ponuku 😉

bea44
5. júl 2010

ahojte
lubi - ja som si len prisposobila tu dvojku, akosi sa mi nechce citat 😢
ale pamatam si ze su tam tie iste zasady ako pri 1. akurat ze nemusis vecer to co na obed.
ale dnes si budem musiet nieco precitat aby som vedela co varit. nemam ani sajnu a potom jem vsetko co je v chladnicke 😕 😅