90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
8. júl 2010

jezis maria baby 10 hodin, no idem ja spat. dobru nocku a nehresteeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nocne vylety k chladnicke su zakazane 😀 Tak sa majet, zajtra som tu ako na koni 😉

helenkasabinka
9. júl 2010

ahojte 😒 ja som sa neozvala lebo som sa ani nemala cim chvalit lebo tyzden som nedrzala dietu 😅 a pribrala som kilo 😅

ale od dnes som zacala od zaciatku ...takze dnes mam bielkovinovy den a pekne na obedik si spravim kuracie pecienky dusene s cibulkou,paprikou a rajcinou 😵

bea44
9. júl 2010

ahojte, tak ja som si vcer trosku prelistovala tu 2 ku a celkom sa daaa 😅 je tam dokonca aj ryza s mliekom 😕
a plneny kapustny list 😵 a aj neja šulance - čo tu Yani ospevovala minule 😉
- a nakukla som aj do delenej stravy co mam rozpis od Yani - a aj to sa daaaa- ale - da to trocha cas dostat sa do toho co s cim mozes kombinovat 😠 aspon ja si to budem musiet najmenej 3 x precitat a napisat nejaky tahak 🙄

tak to budem robit tak , ze kym sa do toho nedostanem, tak pojdem ako doteraz podla 2-ky a pomaly nabehnem na delenu stravu . uz so pozrela aj recepty na nete je toho habakuk. 😀 😀

ja mam dnes kuraci cecok na prirodno a uhorkovy salat. a krajec chleba / ked cely rozok je vela!/ 😠 😠
helenka - a co to - no no no - akeze nemala cim chvalit !! mi tu piseme aj prehresky a to sa nechvalime.
a čo ten tyzden, co take bolo ze sa nedalo dodrziavat ! 😠 😠 😕 😕

helenkasabinka
9. júl 2010

bea no vidis to? ☹ jedla normalne ako predtym 😅

helenkasabinka
9. júl 2010

ale dnes som mala poctivo na ranajky 2 banany a na obed pecienka s cibulou,paprikou a rajcinkou dusene vsetko spolu 🙂

helenkasabinka
9. júl 2010

halooooooooooooooooooooooooooo 😕

bea44
9. júl 2010

tu som .
ale ved ja nic helenka 😉 ja len ze ti to tak super hned od zaciatku islo. 😅 taka zapalena pre vec 😨
a potom, ze normalne jedla 😠 . / a co je vlastne normálne?/ pre mna je teraz toto tu normálne 😵 😎
ja som mala na veceru opekane zemiaky od vcera 😒 nechcelo sa mi vymyslat ze čo, a varit 😝
noo a som zvedava , ze co budem mat zajtra 😕 ideme k svokre 😅

natsa
10. júl 2010

Ahojte tak som sekla z celou 90 dnovkou.ma to obmedzovalo varit pre rodinu a ešte pre seba,niekedy som nemala ani chut na to čo som mala v ten den určené.spravila som si svoju dietu respektivne som upravila živ.štýl.niektoré veci som si prevzala z 90 dnovky.tak napr.ráno jedávam len ovocie alebo poh džusu pokladám už za jedlo.obed si dám všetko čo navarím pre rodinu ale v menšom množstve si dám na tanier.večera je bud jogurt alebo celozrnný rožok zo šunkou.počas dna pijem cit vodu alebo si dám melon.ked sa mi chce tak cvičím ale to moc nie lebo chodím z malým von 2 krát zaden.ked mám chut na sladke tak si dám ale tiež len tak trocha pre chut.Už som niečo schudla nevážila som sa ale to vidím podla nohavíc.
Tak vám prajem uspešne chudnutie a nevzdávajte to

tasha8
10. júl 2010

Ahojte, rozhodla som sa k Vam pridat,uz som sa tu obsmietala koncom min.roka ale neuspesne-dlho som nevydrzala,tak uvidim ci z toho bude daco teraz... Zacnem od zajtra,rano sa odvazim a zaznamenam vychodziu vahu..

yanni
10. júl 2010

@tasha8 âhoj vitam ta aj v mene ostatnych bab. Tie asi vsetky vikenduju v plnom prude a urcite aj hresia 😀 😀 😀

Dufam ze sa tu medzi nami budes dobre citit.

Aj sa odmeraj od hlavy az po päty, niekedy vaha ani tak nejde dole ale na tych centimetroch to najlepsie zbadas. Vaha je casto klamliva.

salvinka
10. júl 2010

kocky?? mozem zacat s 90dnovkou ked kojim??
pred tehu som ju skusala, no dvakrat ma zdolala choroba, tak sa neviem ci do toho ist 😀

natsa
11. júl 2010

salvinka môžeš ja som tak kojila a nezdalo sa mi že by som mala menej mlieka alebo že by mi to nejak ubližilo

yanni
11. júl 2010

@salvinka mozes.to nie je dieta v pravom slova zmysle. Je to len zmena stravovania. A aj v knihe sa pise, ze mozes zjest v ten ktory den, to co je dane, kolko chcces. Nezalezi na mnozstve ale na dodrzani tych pravidiel.

yanni
11. júl 2010

caute chudulky, uz som nascannovala delenu, tak kto ma zaujem poslite mail.

Bei, Magi, Sivi mate mail 😉

tasha8
11. júl 2010

Dakujem yanni za mile privitanie, myslim ze je fajn sa takto podporovat. I ked ako tu tak spizujem tak vacsina z vas je uz v polke al.na konci a ja len zacinam. A co 7a tyka merania to radsej nie,haha ani meter by ma neobisiel lol,ak sa daco podari tak to uvidim na handrach,tych tzv.motivacnych mam dost.

yanni
11. júl 2010

@tasha8 myslim ze niekto je tu aj na zaciatku. Ale my stare stale ostavame, ja to budem musiet asi potiehnut este mesiac navyse alebo prejdem na delenu, este neviem presne. Od druhej vody som nic nezhodila, uz ma z toho sviha. Asi si dam dietu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yanni
11. júl 2010

bei napis ci si dostala maily, lebo per sivi a magi sa mi vratili. Tam to ma asi so zoznam.sk nieco spolocne.

magimary
11. júl 2010

ahojte hlásim príchod... 🙂
neskôr šupnem aj nejaké fotečky,
len som v rýchlosti chcela, že som mailík, od teba, @yanni, dostala 🙂
a miešala som, čo sa dalo...
teda oskúšala som skoro všetko, ale tak snáď s rozumom... 😅 😀 (dnes trochu horšie ako včera, dnes boli totiž dozvuky 😅)
a na zajtra sa mi už chladí super, najlepší nápoj ("pijem zdravú vodu, nápoj z vodovodu!" 😀 😀 😀 )-super H2O 🙂

yanni
11. júl 2010

Ahoj Magi,
ze vraj H2O 😀 😀 😀 😀
Joj no to miesanie. Ja ani nemiesam ale neviem uz co mam jest. Uz ma to fakt nebavi. A od druhej vody sa nic nedeje. Ziadne chudnutie, nejak to zastalo. Uz ma to fakt serie. A zajtra zase ovocnickovia, no ma svihne. Dnes UH, rano som mala banan a za hrst ceresni, na obed, rezancovu polievku a okolo siestej citronovy kolacik, a cely den len H2O ale urobila som si sodovku s tym pekelnym strojom, nejako mi uz ani riadna mineralka enchuti a ete som vypila pol litra bilinkoveho caju a este si idem pol litra uvarit, to vydrulam pokym pojdem spat. CHodim teraz dost neskoro do postele, nemala by som, ale ked je taky hyc. MAli sme dne 38 stupnov, no na vykyd.

Ozaj magi dostala si vsetko? Malo by to byt 20 obrazkov /stran. Lebo sa mi to tu nejak vsetko zacalo vracat.

magimary
11. júl 2010

juj, yanni, to veru neviem, či som dostala všetko 😕 😨 okrem toho, čo si poslala (ešte tuším) v piatok mi dnes v maily prišli naskenované tuším strany 6,7,8,9 a 10 (čiže to asi 20 strán nebude) 😕 neviem, ani som to neotvárala, iba som to automaticky preposlala manželíkovi, nech to vytlačí, mne sa lepšie "orientuje", keď to mám na papieri, ako keď to mám v compe 😉
no, kati, to teplo-fúúú ozaj nič moc...my sme tu dnes mali najviac asi tých 34°C a to sme v tom hice cestovali cez pol slovenska 😝 🙄 😲 , našťastie klíma funguje úžasne, ale prestávky vonku...príšernéééé 😝 😝 😝
ja som mala mať dnes ovocníčkov, ale som si nenechala ujsť tie "dozvuky"... ( 🤐 🙄 😅 )...
priznám sa, miestami ma prepadnú aj výčitky svedomia (že prečo), ale vzápätí si protiargumentujem, že veď takéto ozaj megaoslavy nemáme každý deň a v blízkej dobe už až takáto ani nebude... (síce švagrina bude mať o mesiac 40-ku, ale to sa nás asi nebude priamo týkať, a môj manželík potom ku koncu augusta, ale nič okrúhle, takže žiadne megaoslavy...tak reku... 😕 🤐 , skrátka tento víkend som si "jedlo" vyslovene (presne po 90 dňoch) OZAJ UŽILA... 😵 🤐 😝 😅
a zajtra sa za to "vytrestám vodou"...
ale opäť mám také svrbenie v bruchu, že čo BUDE POTOM... 😨 🤐 😕

magimary
11. júl 2010

no a ešte nejaké fotečky 😉

yanni
11. júl 2010

Magi posielam od strany 11

Ved ty si riadna kocka, co ty chces este chudnut 😉

yanni
11. júl 2010

@magimary poslala som ti aj tie ostatne strany. zatial sa nic nevratilo tak kukni mail. Dokopy by to malo byt 20 stran, od S. 5 po S. 25

yanni
11. júl 2010

no do slaka. prave sa mi vsetky 3 maily vratili. ma uz porazi. Uz ma to fakt nbavi. Skusim zajtra z kanclu poslat. Nemas nahodou plnu schranku?

yanni
11. júl 2010

@magimary skusim este na tu druhu adresu co si mi poslala

yanni
11. júl 2010

@magimary tak mas to na gmaily. Zatial sa nic nevratilo, poslala som to pred ca. 20 min.

magimary
11. júl 2010

super, 🙂
dík !
na gmaily to mám-síce v spamoch, ale mám 😅
na zozname nemám plnú schránku, ale ono mi to tam takto niekedy hapruje (a nielen mne 😠 zoznam je skrátka taký 🙄 )...

a, či kočka? neviem...veľmi to závisí od toho, čo si oblečiem... 😝 🙄 a keďže ja chodím najradšej tak ležerne a "voľne" (čo je pri deťoch aj najpraktickejšie), tak vyzerám ako sud v mojom bežnom oblečení, resp. najmä na fotkách a potom som znechutená, keď sa vidím... 😖 😝

adrianapeter
11. júl 2010

dobrý večer babenky... bola som pár dní mimo... synáčik mi dáva zabrať... konečne pri pc... čítam čítam čítam... delená sa tu rieši...

ja tento týždeň končím s 90 dňovku a už teraz sa bojím čo bude... asi mi to bude aj chýbať... musím prečítať čo a ako vlastne ďalej... okrem toho že sa ma ďalších 90 dní papať ráno ovocie o tom nevem nič... neviete niektorá kde sa to dozviem?

pripájam foto na jednej som s 11kg po pôrode a na tej druhej už bez nich a to vďaka 90 dňovke... to len pre inšpiráciu začínajúcim kočkám... rozdiel medzi fotkami je 2mesiace.

vejula
11. júl 2010

ahojte kočky. ako vyzera ta dieta??? a može sa držať aj ked kojim? nerada by som prišla o mliečko. Po porode som totiž stale 9 kg navrch a začina mi to poriadne lisť na nevy. Snažim sa neprejedať ale nič, už som zufala chcem byť opať pekna ☹

sivocka
11. júl 2010

Ahojte babenky, ja sa tiez po vikende hlasim
@adrianapeter .....v prvom rade vyjadrujem obdiv adrianke..... 🙂 UUUUUzasny uspech. Tak tomuto sa hovori pevna vola. Viem ze si Adriana mala pred koncom nejake pochybnosti, ci to este vydrzis....tak ako? vydrzala si? Davam si ta za vzor.... 😉

Magi, aj tebe posielam obdivny pozdrav, este si viem vybavit tie fotky, co si posielala prednedavnom....no a dnes cumim, fakt tiez dobry uspech. A netrap sa kvoli prehreskom, ved ty si vlastne na konci diety, tak to uz prehresky vlastne niesu...
A aby si nebola smutna, ja to teda za posledny tyzden flakam, miesala som mozne aj nemozne a uz ani netusim, aky den by som vlastne zajtra mala mat...musim pozriet do knihy, ale mam vycitky svedomia a chystam za zajtra zabrat co najviac budem schopna...tusim o 4 dni by som mala mat druhu vodu...to by som rada zvladla na 100%...aj to uz potrebujem, lebo sa citim jak napratany sud.... ☹

@yanni , si poklad, ze sa snazis preposlat tu knihu, ale nepresla mi, poslala som ti do IP adresu na manzela, snad to jemu prejde....dakujem

zaroven vitam nove spolubojovnicky....mam skusenosti, ze dieta nema vplyv na tvorbu materskeho mliecka...tak hor sa do toho a vela uspechov