90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
14. júl 2010

@yanni, no ve´d hádaj 😉 😅
hoď do googlu slovenské EČV 😅 😀
a čo povedal trénerka, na akú ide operáciu? 😕
a daj si zmrzku 😀 😅

bea44
14. júl 2010

julca - poslane 😵
@yanni - no to si dlho nebola v KE - počitam - cca 15-20 rokov 😕 tolko uz tam ta super cukraren nie je ☹ 😢
ale je na hlavnej niečo podobne este za totača sa to volalo že jusufi - a teraz AIDA - a maju tam tie kremeše a zmrzku 😉

a mne sa dnes nechcelo varit tak som dorazila tie cestoviny od obeda 😎 takze dnes cely den UH. aj sladke bolo 😝

yanni
14. júl 2010

@magimary no ty si dobra prave googlovat sa mi nechce 😕 Peklo???? 😀 No ked PK 😀

na prso, cystu vyberat.Dufam ze jeje nezistia este nieco vaznejsie.

No uvidime, ci mi pride zajtra chut na zmrzku. Dnes uz aj tak hresim. Pcham prave fazulu do seba. No skor nebol cas a nejak ma hlad zmoril. A ced den sa aj tak neda jedt v takej horucave.

bea44
14. júl 2010

PK - pezinok - mna sa opytaj 😝

magimary
14. júl 2010

peklo nie 😀 ,
pomôžem ti-je tu známa psychiatrická nemocnica 🤐 😅 😀

yanni
14. júl 2010

@bea44 bei tak to som bola v tej aide, lebo ja som v Kosicoch bola pred dvoma rokmi v lete. Starucha ma nahovorila vlakom. Boze ze vraj rychlik, no to tu ani ten primestky vlak nie je taky srot 😠

magimary
14. júl 2010

bei, poznáš? 😕 😅
prečo ten vyplazený smajlo? 😅

yanni
14. júl 2010

jej pezinok. No to mam tiez skoro po ceste. Takze u sivki sa zastavim na ranajky, u teba na vinko, u helenky na torticku a do BB sa ani nedostanem. Prezrata a ozrata to budem musiet niektr vyspat. 😀 😀 😀 😀

bea44
14. júl 2010

no aspon vieš porovnat. a mi musime byt radi aj za ten rychlik 😠
na SK je to tak 😝

yanni
14. júl 2010

@magimary no s tou cvokarnou si mi velmi nepomohla. ja uz ani neviem co vsetko je na SK. Co poznam to je Lunik IX 😀 😀 😀 😀 😀

yanni
14. júl 2010

@bea44 no brasko chodi do KE vlakom do skoly. ten si toho zazil za tie tri roky. a este 25, no chudak. preto ho aj idem teraz zaviezt na zapis a nech sa ubytuje na intraku a uvidime ako bude s ubytko pre mna, ak by som mohla na intraku prespat tak by sme ostali este take 2-3 dni a pobehali trosku. Ja uz chcem ten lunik 9 konecne vidiet na vlastne oci

bea44
14. júl 2010

nie nebola som v tej nemocnici, ale robim s ŠPZ - alebo ak chceš ECV - tp je profesionalna deformacia.
v sobotu večer cca 20,30 sme isli domov od svokry a minal nas kamion. a ja hbed, ze ten čo tu robí. ved je sobota. a moj m že kto kde ?? ani si ho nevšimol 😖

yanni
14. júl 2010

😕

yanni
14. júl 2010

@bea44 bei häääääääääääääääää no ja nechapem 😕

bea44
14. júl 2010

no tak na lunik IX by som nedoporučovala. eeee eee . a ak tak len z dialky. 😨
to skor Pereš

yanni
14. júl 2010

@bea44 peres su tiez cigosi?

yanni
14. júl 2010

no musim zase nieco nastudovat o sk, no hanba mi.

magimary
14. júl 2010

yanni, dobre aj tak 😀
že neregistruješ našu "Pinelku" 😀 , hneˇd sa mi ľahšie dýcha 😅 😀
ale s vínkom je to u nás pobiedne (teda všeobecne so všetkým alkoholom 😅 , keďže my sme všetci silní a pirodzený (NIE liečení!!!) abstinenti-nič doma nedržíme 😅 😀 ), takže-radšej vytahnem nejakú zmrzku z mrazáku, keď prídeš 😅 😀

yanni
14. júl 2010

alr krby nieco, ja sa zatajim a ukazem nemecky obcianky a ppvem ja nemtudo slovak 😀 😀 😀 😀

bea44
14. júl 2010

Yani - no ta pedosla odpoved patrila magi - ona narazala ze odkial viem skratku PK, že či to tam poznam a asi naražala na nemocnicu. tak som vysvetlovala / asi blbo/ ze ja mam spz v hlave - lebo s nimi denne prichadzam do styku- a že je to profesionalna deformacia.

bea44
14. júl 2010

sze na man velmi rychle - nestačim čitat 😠 😠 😠
PERES = mojsejovci - ale to ty asi nevieš kto su 😅

magimary
14. júl 2010

sorry-prirodzení 😝 😅
no a k tým kamionom-my sme tiež cetsovali z tej 60-tky v nedeľu a míňali sme asi 3 kamiony a k tomu sme ešte videli na diaľnici (! na úplne rovnej ceste) jeden vykotený 😝 🙄

yanni
14. júl 2010

@magimary Pinelku??? No ja uz fakt nic nechapem 😨 Baby ved si nerobte zo mna prcu, ja uz stara zena na taketo veci 😀 😀 😀 😀 😀

Ale zmrzka je tiez ok. Ale vinecko by som si dala. Ved raz za rok aj abstinen moze 😕

yanni
14. júl 2010

@magimary a ten vykoteny co mal nalozene? Zmrzku??? 😀 😀 😀 😀

Aha bei ok. Ty robis na dopravnom inspektorate?

Ozaj no mojzejovcov poznam. Sice nie osobne ale staci mi. To su ti pohaci vsak. Co ten chlap je strasne skaredy a ma este skaredsiu staru rachtlu za zenu vsak? Nieco take ako Big Brother to bolo .

magimary
14. júl 2010

yanni, tu to je:
http://www.pnpp.sk/

abstinent môže, ak ĽÚBI vinčo... 😉 😅
ale my neľúbime (ani iný alkohol) 🙂

bea44
14. júl 2010

@magimary- kamiony totiž cez prazdniny maju zákaz jazdy . v sobotu do 20,00 a v nedelu do 22,00- preto som sa čudovala. ale normalny človek sa nečuduje. hovorim - prof. def

marianca
14. júl 2010

Kokšo baby, to aj ja som z vás mimo jak yani 😕
a inak ja som tiež od TT. 😉 a PK tiež nie je ďaleko 😉
a inak zmrzku ja moc nemusím takú tú klasickú, ale také dobré smotanové magnum mňam to by som si dala aj povedať...

.

sarlotka27
14. júl 2010

@tinaa : ja pijem kávu mám ju velmi rada 🙂

bea44
14. júl 2010

yanni - 1***- vidiš ze vieš - a pereš od lunika deli cca 2 km cez les. su uplne blízko

yanni
14. júl 2010

a este poznam to s tou ruzou, s Honzikom novotnym, co na nejakom zamku byvali ci kde, a nejaka Marianna tam bola strasna intriganka. To som bola prave u nasich na dovoske, no mna skori jeb....ked som to videla. a tri posledne diely som si musela s mamou kuknut. 😠