90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

evita68
30. júl 2010

@nikanika28 😉 fakt si to dobre vymyslela, ja som mala na torte k 40-ke napísanú 17-ku. Takto ma tešia tí moji okolo.. 🙂 Klárka je ešte menšia od našej, je to zlaté, také detičky..a Klárka je tiež krásne meno.. si šťastný človek, mne nebolo dopriate, aj keď detičky sú pre mňa to najkrajšie na svete...

augustovamonika
30. júl 2010

@nikanika28 konecne niekto mudry prisiel na to ako obnovit stranku... CTRL + R funguje

yanni
30. júl 2010

Babyyyyyyyyyyyyyyy ved necarbite tolko, ja nestiham citat. Ved musim aj daco ppopracovat 😀 😀

@evita68 vitaj medzti nami drzkami 😀 inak to si len myslis s tym sladkym. pockaj ked budes v tretom mesiaci. To uz budes cokoladu nahanat. No nie vazne. ja som 1,5 mesiaca vobec nic sladke. potom si telo uz zacalo pytat, tak som upekla kolac a na povolene dni som si dala 3 kusky a ku koncu diety som uz len zhanala. sice som si nedala ale bolo to na nevydrzanie. a to ja nie com sladka, je mäsozravec 😀 😀 😀

jaaaj to s tou coko to su pribehy. tu sme aj my s brasko vyzierali. Ten ale sa mi zda ze po menej, tie tie riadne totacske casy uz velmi nezazil. A ta medzierka, no co si clovek ako najmladsie dieta nezazije.

Inak ja nie som ziadne fifipierko. Este dake 3 kilecka a 3 gramy by nebolo zle. Alebo sunky na svaly vyudit. alebo ich dat zralokom poobhryzat.

Ozaj a to tie coki vola moj otec este prisery. som zabudla. Sa musim stale pousmiat ked idem v obchode okolo nich, si musim spomenut ako on stale vravi, prisery sa zosmradnu 😀 😀 😀

Baby ani neblaznite, co tu vek a deti rozoberate. ved to ja uz stara paka. uz aj biologicke hodiny tykaju, este vybuchnu 😠
@augustovamonika inak slovenske zasoby musia byt. ale teraz mi neobycajne dlho vydrzali 😀 😀 dufam ze brasko bude poctivo dietova a nie mi ich potajme vyzerie ked ja budem v kancli 😠
To by si mala vidiet ako ja kaufland vykupujem ked pridem k nasim. ja pasujem vselico. Napr. perniky. to tu v tomto posratom Nemecku perniky tak normalka v obchode kupis len od septembra do decembra (ak im ostanu zasoby a mas stastie tak este aj v januari ale to uz po menej, to uz tesne pred vianocami nic nekupis take). Booooze a sopjovy sulok, mnaaaaaaaaaaam A margotka a rumba, juuuuj baby, idem robit lebo som hladna. A halva ma volako boli. to asi z tych kramov. alebo ze nedam telu sladke 😀 😀 😀 ale nech si nemysli ze ja kazdemu mzskemu ci strednemu rodu budem po voli robit 😀 😀 😀

evita68
30. júl 2010

@yanni no dík za privítanie..uvidím, čo s tým sladkým bude, teraz mám pocit, že ee... koľko že to máš ročkov, keď tikáš biologicky? 😀

evita68
30. júl 2010

@augustovamonika veru funguje, som normálne že hepy z toho.. 😀

yanni
30. júl 2010

@evita68 no ved uvidime ked budes na dakom 70tom dni. ale ja len taaaaaak 😀

juuuuuuj ani sa ty nepytak aka ja som uz stara. uz mi tam na prvom mieste trojka svieti 😠

bea44
30. júl 2010

kua ... to si myslite, že ja stiham čitat 😠 v robote?? 😲

@evita68 - vitaj medzi nami , ja som uz po 90 tke , ale nechce sa mi odtiel 😀 a zatial ma nikto nevyhadzuje 😕
ale som tu ako priklad , že čo po 90 aby neprišiel ujo jojo , ako ho volame 😅 zatial sa dari, 😉

a stareny čo ste tu ... na mna zatial nemate 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

bei ved nerob tolko, co chces byt milionarka? 😀 😀

yanni
30. júl 2010

@bea44 kua si ma predbehla kua

bea44
30. júl 2010

@yanni už som 😉
nemci mi rozbili kamion pri nakladani,... kua a teraz sa to rieši 😅

evita68
30. júl 2010

@yanni ha rehocem, že trojka.. chcela by som.. ☹ to bolo veru pekné obdobie... 🙂

bea44
30. júl 2010

@yanni neviem či stebou budem hovorit 😠 . podla toho ako to dopadne 😀 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

jaaaaaaaaaaj zabudla som
@evita68 aj ja som uz po diete ale sa mi tiez odtialto nechce. no tiez ma nik nevyhadzuje a cvicim si tu slovencinu aby som nezabudla 😀 😀 😀 a tiez sa bojim uja joja 😠

bea44
30. júl 2010

ozaj dik za to ctrl +R. . ste skor mohli povedat 😠 starej negramotnej babe 🤐

nikanika28
30. júl 2010

akoze...si myslite, ze mne tam 1svieti? v tom veku??? 😀 😀 😀 😀 ...
@yanni a ake je to druhe ciselko???? 😀 😀 😀 ....ja tam mam cerstvu nulu 🙄 🙄 😀
@bea44 eeej, ty vykopavocka nasa 😵 😵 😀 😀 😀 😀 ....
Idu na mna hladyyyyy...jaj, ale take inee, kostovacie 😅 ...ale zaprem sa a pockam na tie bryndzaky 😅 😀 😀 Alebo si spravim makove sliziky, tie ja moooooozem 😵
Klara sa dozaduje stale prechadzky...no sak ale prechadzaj sa, ked tam leje akoby nikdy neprsalo 🙄 🙄 🙄 .

yanni
30. júl 2010

@bea44 kua bei to fakt?no nasrat im na ruky. ale na polovicu budes so mnou hovorit, ja som predsa len na polovicu nemka. ved ma este aj slovensky pas. a nemeckym obcianskym sa ja nevychvalujem 😕

@evita68 no hej krasne casy ale ja bych uz aj babo chcela. ved uz mam aj opatrovnikov, otec chce robit ooooooperku a mama mi stale vravi, ze by hned prisla opatrovat a ja nech vraj idem zarabat tazke prachy 😀 😀 😀

nikanika28
30. júl 2010

bozeeeeee, to ste faaakt nevedeli, ze CTRL R ???? 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 sak sa kludne pytajte, seckoooo viemmm 😀 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

@nikanika28 jaaaaaaaaaaaaaj to ty riadna mladica. to ja tam mam uz dvojku 😠

bea no riadny si ty uz kostlivec. starena jedna 😀 😀 😀 😀 😀

nikanika28
30. júl 2010

@yanni no konec ... 😔 😀 😀 😀 😀 😀 ...

evita68
30. júl 2010

@bea44 lenže ten hnusák Jojo je nesmrteľný.. toho zlikvidovať je nemožné.. tak to je.. a koľko máš dole?

yanni
30. júl 2010

@nikanika28 no j uz som v koncach

baby daco by sem sezralaaaaaaaaaaaaa

yanni
30. júl 2010

@evita68 jojo je v base 😀 😀 😀

nikanika28
30. júl 2010

@yanni kua, ale ked ho vypustia ... 😕 😕 😕 😕 😀

yanni
30. júl 2010

@nikanika28 ved nekuauj, ved je na dozivotie 😀 😀 😀

evita68
30. júl 2010

@yanni tak mu treba, hajzlíkovi.. 😀 len dúfam, že ho za 85 dní nepustia... 😀 baby, naposledy som riadne jedla predvčerom večer, ja neviem, ale zdá sa mi, že by som to vydržala aj do zajtra nejesť... ale losos sa rozmrazuje, tak ho teda zbodnem.. 😒

nikanika28
30. júl 2010

@yanni no len aby, kludne ho mozu za dobre spravanie pustit..mali mu dat trest smrti, za to, co pacha.., 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

@evita68 ani sa neopovaz toho lososa, lebo pride ujo jojo. nie musis jest lebo ked sa potom nazerkas tak budes mat vsetko spät. tu ide aj o to, sa naucit spravne stravovat t.j. pravidelne a v primeranych mnozstvach, nie hladovat alebo si len tak zobnut ako kura. z toho nic nebude.

@nikanika28 no trest smrti ma v cine, ale zial u nas to nejde. Ale on sa nikdy nesprava dobre, to ho vkuse pri niecom prichytia 😀

bea44
30. júl 2010

@yanni šak tam dačo urob na tom sude... aby ho nepustili 😠
@evita68 - ja som skromna - 6 kg , ale mne staci zatial, nemam na nove oblečenie 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

@nikanika28 ozaj skukla som albumecky. no krasne mas deturence. aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeem.

bea44
30. júl 2010

@evita68 a papaj tak ako treba,... lebo potom bude telo štrajkovat a nebudeš chudnut 😅