90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
30. júl 2010

viem, že sa pytam mimo temu, ale nema niektora z vas zavedeny implanon. pisala som aj do temy s impl.ale je akasi mrtva. mne nefunguje ako ma. tak len či nahodou.

bea44
30. júl 2010

@yanni takto si mozeš byt ista, ze po 40 to ide horšie 😠

ninimini
30. júl 2010

bea ja nie 🙂

yanni
30. júl 2010

@bea44 bei to je ta tycinka ci co?

yanni
30. júl 2010

hwj presne ta tycinka. no to som si volakedy chcela dat zaviest aj ja ale ked som zistila ze to si robi ako chce, a ze krvacanie ci spinenie aj v strede cyklu sa moze vyskytnbut, tak som sa na to vybodla, je som s hak 10000000% spokojna, funguje ako svajciarske hodinky.

a co ti tam nefunguje?

yanni
30. júl 2010

bei si v tom? 😀

marianca
30. júl 2010

Baby a Vám to hrabe?????šááák vy píšete jak českí žandári 😀
Normálne nestíham....

@bea44 čo jaká tyčinka, to je akože antikoncepcia? ja fičím na náplastiach a v poho 😉
čo sa týka tej klasickej komunistickej čokošky várovej mňam a belgická čokoška mňam 😉
Inak ja neviem, ja mám dnes ovocko a som nejak v prdeli.....žerem a žerem....všetky ostatné dni v poho dodržiavam, ale to ovocie, šľahla som si vysmážanú cukinu, ná šááák zelenina nééé??? 😝 😝 😝 😝
ale v pondelok dostanem krámy takže už je to s mojimi chuťami v prdelke 😝
Yani tikajú biologické hoďky????no tak šup šup a sprav babke a dedkovi vnúčatko a keby že né, ja im požičiam tak na mesiac 😀 😝

bea44
30. júl 2010

@yanni no ty sa dnes ozaj nudiš 😀 😀 😀 nie nie som v tom 😝
akurat som po 1 1/2 roku začala krvacat jak svina čo je akurat podrežú a aj 2 x do mesiaca. este počkam na august či sa to nezlepší a bude musiet ist von 😠 . mna prehovoril lekar 😒 a ja puca so sa dala 😅 nekukla som sa na net ☹ ale rok a pol to bolo v pohode, bez menzesu a teraz si uživam aj za ten čas čo som nemala 🙄

yanni
30. júl 2010

@marianca no to tak pre kramamy. ale to mas aspon odovodnenie a este aj ta zeleninka.

inak ku koncu siety je ovocie zabijak. to sa skoro ani neda vydrzat. ja som vcera tiez len tak kukala, este ze ma ten salat vecer zachranil. a dnes si asi predsa chodim ten tucny rezen v pékoske.

jaja keby to take jednoduche bolo. sama si to asi neurobim. a vVilko sa este stale neprihlasil 😀

inak kludne mozes nasim tvoje supnut, moja mam sa rada postara. ta mi minule vravela, ze ma exkolegynu, je uz na dochodku a ma dceru v kanade. no a bola jej varovat ale sa jej velmi nechcelo. a teraz ma male nejakeho 3/4 roka a bude musiet ist varovat lebo jej dcera (akoze mama malej) musi ist vraj do roboty lebo ak nenastupy tak ju vyhodia. no a ona zase kruti nosom. a moja mam povedala ze ona by hned issla. ved vie ako to je, do nicoho noveho nejde, vychovala 2 deti tak to tretie tiez vypyple. ale ked mi zapotila, ze dceruska vyzaduje ale mama akoze bybka si musela aj letenku sama zaplatit, tak sa jej ani necudujem ze sa jej tam velmi nechce ist. no ja nasim vsetko poplatim. a na oplatku mi otec kupi slovenske sladkosti 😀 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

@bea44 no ja som nad tym rozmyslala tak ca pred ca. 8 rokmi. lebo som chcela zmenit antikoncepciu tak som kukala co a ako. no a prisla som na tuto tycinku. a kedze sme vtedy o rodine ani len nesnivali, tak to bola dobra alternativa k tabletkam. no ale poprecitovala som a postudovala a uz len ked o tom krvacani som citala tak hned ma chut na tycinku presla. tak som si dala len zase tabletky predpisat, ine ako zmenu, ze vraj 4tej generacie a som spokojna. dokonca som z nich aj schudla a funguje to fakt ako hodinky. ani nejdem vymyslat pokym daky chlap ne nezlutuje nadomnou a neponukne sa ako otecko 😀 😀

yanni
30. júl 2010

jaj bei zabudla som, no nudim, lebo o pol 1 mi doniesli robotu ale nic moc to uz mam davno hotove a musim tu trcat este do 2. mohla by som uz aj o 12 ist domkov ale kedze musim este do pekosky tak uz vydrzim do 2 a nebudem robit minus.

bea44
30. júl 2010

už som zas hladna ... 😠 alebo len chute sa ozyvaju 😅 idem si zaliat nesku

marianca
30. júl 2010

@yanni ty si ťavucha, že pokiaľ sa nejaký chlap nezľutuje 😀
a tej maminej exkolegyne dcéra je dobrá škatula....tak nech jej mama príde varovať a ešte nech si aj všetko platí....sila 😠
@bea44 mňa doktor presviedčal na danu, ale nejak sa mi to nempozdávalo, rvať si niečo do tela a takisto som čítala, že baby mali s tým komplikácie a tieto náplaste si lepím raz do týždňa, nebolí ma brucho pri krámoch a viem si v prípade potreby naplánovať krámy, takže tak...ale každému vyhovuje a sedí niečo iné 😉
a ja som dnej fúúúúúrt hladná, čo to tooo 😅 😅 😅

yanni
30. júl 2010

@marianca no ale je to pravda. ale ja by takeho co by sa aj staral a nie len nieco zbucha a zdrhne. mam tu takych na stole v podobe papiera tisice.

no aj ja si myslim ze dobra krava to je. ved co je to taka letenka pre nu, ked dobre zaraba. ale pre takeho slovenskeho dochodcu vyhodit dakych 1000 eur no neviem neviem.

ozaj tie naplaste musim poguglovat, celkom sa mi to pozdava. a kolko to stoji?. ja tiez take nieco namiesto tabletiek, co by ma brucho nebolievalo (bez by som uz skapinala) a tiez co si tiez mozem naprogramovat, ako tabletky, ked by mi vysly kramy cez dovosku, tak sa to da tiez perfektne prisposobit.

yanni
30. júl 2010

no baby idem ja. tak sa majte a nehreste. ozvem sa zajtra.

marianca
30. júl 2010

@yanni vychádza to okolo 16 EUR na mesiac-tri náplaste, raz do týždňa si to lepíš a štvrtý týždeň máš krámy, niektoré baby sa na to sťažovali, že to nie je dobré ale ako som už písla, každému vyhovuje niečo iné 😉 ja som si to kúpila s tým , že však vyskúšam a uvidím, keď nie tak nie....a okrem toho je to nízko hormonálne a nepriberá sa z toho, dokonca keď som s tým začala nejaké 1-2 kg som schudla 😉

chamuda
30. júl 2010

Ahojte baby,

akoze na Vas nestiham. pisete ako dracice. Dnes mam prvy ovocny den a zjedla som jednu -zatial nesladenu vyzyvu. Idem skusat saty na svadbu-bratrancovu. uz dalsi tyzden 😒 no vela toho do svadby neschudnem, ale tak mi treba.dufam aspon 2 kg. Vcera som si nedala nic sladke aj ked som mohla, hoci ja sladke nemusim,cokolady uz vobec. ja milujem jedlo-hoci co, mnam 😅 No idem popozerat saty-uff 42 size ☹ keby som uz mala 40 tku
bea44 nie je slovak

marianca
30. júl 2010

@chamuda aj ja mám dnes ovocko, ale jaksi taksi sa nemdarí 😝 fakt nikdy tak neporušujem ako na to ovocko 😝
Ja takto nejak do veľkosti oblečenia chudnúť nemusím, v pohode kupujem 36/38, ale som taká nejaká nafučaná jak hovado 😝 a ja mám rada sladké od čokolád, cez cukríky po zákusky 😝 ja zas extra nemusím, no keď sa nad tým tak nejak zamyslím ja zožerem všetko okrem morských príšer a rýb 😝

agika1982
30. júl 2010

ahojte kocky..tak som uplne potesena ze je tu aj takato tema....lebo ja potrebujem riadne zhodit, kedze som nabrala 23 kil, dole je zatial 9 ale kedze nekojim, musim cvicit a chudnut hehe....no len sa chcem spytat, ake mate skusenosti s touto dietou, bo ja som to uz taz drzala..vydrzala som dakych 30 dni a zhodila dve kila.....cakala som viacej a nic.....

augustovamonika
30. júl 2010

@bea44 to co to je za tycinku? da sa to sezrat?? 😀 ja odporucam kokosovu tycinku, alebo vlastne tycinku akehokolvek cokoradoveho druhu
nie ozaj co je to ta tycinka? ja som po krpcovom narodeni krvacala nehorazne, az take hrce zo mna sli... no hotova zabijacka! ujo G mi zaviedol hormonalnu spiralu, 4 roky som ju mala a paradicka! absolutne ziadne bolesti, veeeelmi mierne krvacanie, nestazovala som si
som hladna, dajte daaaaku tycinku 😀

agika1982
30. júl 2010

a este ak mozte , mate niekto tu dietu? mala som ju v maily na pokeci ale som to uz davno zmazala...a je viacero variant tejto diety....ak to mate, poprosim vas poslat to..dakujem

marianca
30. júl 2010

@augustovamonika ty si iná klasa 😀 ne ne moja zlatá nech si zajít chuť, žiadne žerkanie, ale keď už sme pri tom také koko je z kóókosu dáme si dó nosu....by som si aj dalááááá.
Vieš čo a nekaz tu morálku, jasné? konečne mi prešli divné chute a ty tu prídeš s čoko tyčinkami, no fuj hambi sa 😝 😀
@agika1982 a tebe šiší, veď tvoja malinká má 2 týždne, veď ešte s chudnutím počkaj, ono to pôjde aj samé trochen budeš lietať okolo malej a čo nepôjde to neskôr pochudneš....Veď si len teraz porodila, neviem...ale zas každý organizmus je iný.....ja to hovorím podľa seba...ja som po pôrode fakt nemala chuť chudnúť a nemala som na to ani energiu.....
a čo sa týka výsledkov, každý chudne inak, sú tu baby čo schudli na tejto diéte 16 kg a aj také čo schudli 5-6 kg. Záleží ako dodržiavaš a ako moc potrebuješ chudnúť, teda či máš z čoho....takže uvidíš 😉 a v prípade že sa do toho dáš veĺa síl 😉

bea44
30. júl 2010

@agika1982 daj mi do IP mail a ja ti poslem 😉
@augustovamonika no to je taka super tyčinka, od ktorej nemas kramy a deti 😵 u mna to zatial funguje na 50% 😠 nemam deti a zo začiatku ani kramy- akurat v maji sa to začalo kazit . kua keby som vedela .. tak si ju nedam 🙄 vysla ma na 3 roky na cca 260 E. lepšia by bola kokosova 😀
@chamuda - no to mi bolo hned jasne že nie je slovak 😉

bea44
30. júl 2010

@agika1982 noo aj ja som teraz kukla, že asi by som na tvojom mieste este počkala. ale ked chceš ja ti poslem na mail. aspon prečitat. ja som ju mala v šufliku 2 roky kym som začala 😀 😀 😀

marianca
30. júl 2010

@bea44 jáj a to pri tom si jakože úúúplne bez krámov???? 😕 😕 😕 😕 😕 to som ani nepočula...a ako to že si ich dostala, keď si nemala???to ti teraz vrátia prachy, či hold smola??? 😕 😕 😕 😕

agika1982
30. júl 2010

@marianca no ja viem ze som kratko po porode, ale ja nekojim, bo nemam vobec mliecko a malu mame na UM od zaciatku, takze jej to nemoze uskodit....a ja sa poznam, ja nezhodim bez toho aby som nic pre to neurobila....pre porodom som mala vyse 110 kil a teraz 102....som jak slon

agika1982
30. júl 2010

@bea44 dakujem...mozes mi to poslat aj sem...a ked nie, tak na BLUE-eyeGIRL@azet.sk...kocky keby som kojila,urcite kaslem na celu dietu

bea44
30. júl 2010

@marianca no čosi som počula že pistovna potom prepraca čast sumy 😅 ale či ??? musim sondovat
hned po zavedeni som prestala krvacat a trvalo to rok a pol. no a teraz aj 2x do mesiaca 😢

@agika1982 - pošlem na mail, daj potom vediet či prešlo 😉

agika1982
30. júl 2010

@bea44 jasne, dakujem 🙂))

bea44
30. júl 2010

@agika1982 poslane