90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
23. jún 2008

ahojky tak som tu. Moja je strašne nervózna z tepla, stále len mrnčí. 😢

aniel
23. jún 2008

miresta pekne si pribrala v tehotenstve,ale perfektne si schudla a už asi nemáš ani čo zhadzovať.Inak táofinka ti sekne.ja sa do plaviek určite ,tak skoro neoblečiem.Ja mám veľké komplexy odjakživa 😅

aniel
23. jún 2008

ešte som nevečrerala ani neviem ,čo by som si dala,ale niečo by som si dala.Včera sme boli u nás na takých rodinných súťažiach a tam som to trošku pokazila,lebo deti kŕmili svojich rodičov pudinkom a rodičia mali zaviazané oči a moja dcérka chcela , aby sme boli prvé, tak si to viete predstaviť.Pudink som mala ažna krku,ale aj v nose a všade,ale bola sranda. Muž potom prebaloval bábiku a kúpal a ona sa mu celá rozpadla.No ešte šťastie ,že to nebolo naše dieťa.HA HA HA 😀 😀 😀

aniel
23. jún 2008

NO DOBRE ZASA SOM SI POKECALA,NAKUKNEM NESKôR 😉

tinaa
23. jún 2008

cauteeeeeeeee

aniel hihihihi, neboj, som tu, môzme pokecat

miresta si kockaaaaaaaaaa nebezpecnaaaaa. Inak aj ja som doplnala fotky do albumu tak kuk
som sa ta chcela opytat, kam chodite na kupko? My budeme tyzden v KE a chceme ist aj s malou na kupko, ale neviem kde to najlepsie pre deticky. Uz sme jej kupili plavky, cista frajerka je v nich. hi

aniel
23. jún 2008

ahojky tinaa aspoň ty si tu.Ja som to teraz večer pokazila dala som si jogurt a sušené ovocie,ale akosi mi chýbalo sladké.
Ozaj tá torta je fakt super 😵

tinaa
23. jún 2008

vcera si mala bielkoviny nie? tak si to tym jogurtom nepokazila. To je v poho. Ja som mala encian so zeleninou, a bolo mi strasne tazko. Aj dnes mi nejak divne. Uvarila som si sosovicu so zemiakmi. Mnam ale na veceru mam melon. Zlty, ten milujem.

Ta torta je uplne bombova. Cenu zatial neviem. Podla toho aku velku budeme chciet.

tinaa
23. jún 2008

Aj moja mala strasne zle spi. Aj cez den aj v noci. Od narodenia nam spinka celu noc, nikdy s tym nebol problem, tak dufam, ze to je z toho tepla. A mozno aj dalsie zubky, kto vie ☹

aniel
23. jún 2008

ja som si to dala dnes ☹

aniel
23. jún 2008

mne sa zdalo ,že konečne Sofinke vyšiel ,ale bol to planý poplach ,nieje tam nič. 😉

tinaa
23. jún 2008

este nema zubky?

aniel
23. jún 2008

ja už idem asi spať ,som strašne uťahaná.To zaváranie ma zmohlo 😔

tinaa
23. jún 2008

to ti verim, dobru nocku. Ja tu budem este chvilu strasit, dufam, ze este niekto pride. papa

twins
23. jún 2008

caute babenky

twins
23. jún 2008

ahoj aniel este si tam

twins
23. jún 2008

ahoj tina aku tortu to chvalite

twins
23. jún 2008

aj ja by som si nejaku dala zajtra mozme ja som dnes prezila o ryzi a hlavkovom salate a vecer som si dala len ovocie lebo tyzden som to flakala

twins
23. jún 2008

ahoj miresta fotky super niektore na nepoznanie

twins
23. jún 2008

tak nic caute

aniel
23. jún 2008

poslala som ju aj tebe twins

tinaa- nemá ,ale asi sú už na ceste , inak bude bezzubá do konca života 😀

dianagol
23. jún 2008

ahojte

baby citim sa skvelo dnes som dostala menzes ale mala som aj velke bolesti nakolko som odlozila HA na mesiac ale som sa nedala odradit a cvicila som aj dnes a dnes zo mna tieklo ako zo svini sorry za vyraz, a uz si aj vsimly ze som schudla,aj ja to uz trochu citim a vy ako chudnete pri tej 90 dnovej diete ako a za kolko idu tie kila dole?

aniel
24. jún 2008

dobré ránečko všetkým 😉

dianagol aj ja idem hneď ráno na to (cvičiť)potom sa už k tomu nedostanem.

na raňajky som mala nektarinku 😵

aniel
24. jún 2008

ešte spinkáte? 😔

gucz
24. jún 2008

ahoooooj

gucz
24. jún 2008

si tu ešte?

aniel
24. jún 2008

twins gucz lucxy spíte? 😉

aniel
24. jún 2008

áno ,čo robíte? 😀

aniel
24. jún 2008

stále sa som tu sama, už si myslím ,že trpím samomluvou.
Dnes máš pizzu alebo cestovinky?

twins
24. jún 2008

nejde mi posielat posta

twins
24. jún 2008

no konecne caute nejak nam zasa blbne pc