90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sivocka
16. aug 2010

baby, predchvilou tu bola taka prehanko-burka....muskat mam uz na zemi....DIGI..ako tradicne ..nema signal.... ☹ ...prsi este u niekoho????

yanni
16. aug 2010

@sivocka janka aj tu prsi. take aprilove pocasie. ale ja uz som zvyknuta, tu je to s tym dazdom normalka. ja uz s nad tym ani nepozastavujem. vcera mi bolo aj luto tych hercom na tom Winetuovi, prvu hodinu sa drzalo aj slniecko svietilo a po prestavke tu druhu hodinu take vselijake pocasie. dokonca na poolovici placu prcalo a na druhej svietilo slnko. takze ti herci co stali na nespravnej strane boli mokry. No a aj chudak Winetuuuuuuuuu. Tern musel mat ten kozeny odev ako pancier tazky. A este aj na koni sa v tom prehanat. Ale to boli fakt take prehanky, chvilu prsalo potom zase nie a tak dookola. A dnes to iste. Este ze nam sa v tom Westen-city celkom vydarilo pocko, prsat zacalo naozaj az vecer ako na potvoru na to predstavenie. Este ze mi divaci sme mali na tribune strechu. Tu sa uz naozaj neda nic planovat. som zvedava ake pocko bude v nedelu, chceme ist do niecoho podobneho ako Legoland len bez lega 😀

A mi ani nevrav o tych zaplavach. Tu maju "vychodniari" kazdorocne po kolena vody. ja by som sa z toho uzemia uz davno vystahovala. Asi si postavim dom na Zugspitze 😀 😀 😀

marianca
16. aug 2010

@sivocka nóó tak to sa Vám s tou ZOO zadarilo, my sme chceli ísť tiež do Bojníc, ale fifo chcel vidieť dinopark, tak sme nakoniec zakotvili tam a vidím, že aj tak dobre 😲
@yanni čo stresuješ, ty už si môžeš dovoliť prehrešky, veď ty už si podiétová 😀
a bráchovi to ide dobrééé, pche,t í chlapi majú všetko jednoduchšie 😒

yanni
16. aug 2010

aj ja cem ist do Bojnicov...no nist ja musim do Kosicov Lunik IX okukat 😀 😀 😀 😀 Brasko sa vcera rehotal, ze Google Earth ma fotit 8 slovnskych miest, ze nech pofotia Lunik IX 😀 😀 😀 😀

@marianca no jasne ze sa stresujem. ja mam strach z Uja Joja. Neviem co ale clovek aj menej a zdravo je, nic nemiesa a nic nejde dole. Ved ja ani ziadne sladkosti nezerkam a nist. No uvidime na jesen, to uz bude aj sport zase, tak som zvedava ako co.

a mas pravdu, tym chlapom ide vsetko nejako lepsie a lahsie. ale brasulovi nezavidim. Ja mu fandim lebo fakt mu treba zhodit. A dost vela. Ten sa v tych Kosiciach tak rozkysol. Este keby posportoval ale to tyto informatici, to trenuju len prsty na rukach 😀 😀 😀

yanni
16. aug 2010

baby takze velka voda sa uz dovalila aj do BB. No normalne nechapem, tam som to este nezazila.

yanni
16. aug 2010

jaaaj zabudla som len tak na okraj, zapriahla som rasku, vygruntoval dnes byt, no riadna zienka domaca 😀 😀 😀 😀 No ako na panskom u mna: len robota a ani jest mu nedam 😀

yanni
16. aug 2010

rosku chaosne haro ma lebo bol riadny fuuuuuuuuk

yanni
16. aug 2010

rasku=brasku
rosku=trosku

marianca
16. aug 2010

@yanni dobré moja dobré, chlapov treba stále vychovávať 😀 a len nech maká, že jak sa ti budúca švagrinká poďakuje...že si ho tak vychovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marryaa
16. aug 2010

ahojte baby.mam otazocku na vas.dietku taham uz 8 den 😀 😀 a mam dnes ovocny den.kedze sa mi nechce rozmyslat,co varit,tak idem podla napisanych receptov.a dnes som mala na obed susene ovocie. 😖 je to normalne,ze mam cele poobedie hnacku?? 😅 😅 tu som nemala odkedy som otehotnela,a to ma dcera uz 17mes 😅

sivocka
16. aug 2010

@marryaa , to mas z toho suseneho ovocia....mna v ovocny den pravidelne prehanalo a najviac susene slivky....uvidis zajtra, ked si das bielkoviny, uz to bude ok....teda dufam....v opacnom pripade by to nebolo v poriadku...drzim palce a vydrz co najdlhsie.... 😉

sivocka
16. aug 2010

@yanni , teda s brachom sa ohromne podobate...ma to teda u teba tazke....za co si ho takto potrestala? snad nie za prehresok v diete?????? 😀
inak, odkaz mu, ze ma moje sympatie....ked sa tak o teba stara, uprace, poslucha, dietuje,...jeho nastavajuca bude "stastna zena" 😉

marryaa
17. aug 2010

aj som si myslela.nikdy som totizto susene ovocie nemusela 😅 ale dakujem.

adrianapeter
17. aug 2010

ahojte babenky už som tu dlho nebola... ako sa darí dietkovať...dúfam, že velmi nehrešíte...

ja sa po skončení držím stále na rovnakej váhe... nedodržiavať tú 2. až tak strašne presne ale dá sa... skôr sa stále držím toho čo som sa naučila v 1.

ale mám teraz taký problém a dúfam, že my niektorá poradíte...

začali mi strašne ale fakt strašne padať vlasy... hneď som si nasadila pantenolové tablety a do vlasov lopúchovú vodu, ale zatial žiadna zmena...

PORADÍTE??????

ejbyk
17. aug 2010

ahojte kočky, ja som tu uz hodne dávno co to oddietovala, potom som prestala, potom zas zacala a teraz by mi fakt zas prospelo opat zacat, len ked s tou mojou pevnou volou je to akosi na figu!!!

adrianapeter - neuveris, ale v ramci diety mie tiez zacali padat vlasy. i ked s mojimi vlasmi je to hodne komplikovane, a padaju mi pri kazdom naznaku rozhadazneho organizmu. no je pravda ze sa liecim aj na stitnu zlazu a ta v tom moze mat tiez prsty. mne ked mam byt urpimna nepomohlo nic...jedla som ale vitaminy na kozu vlasy nechty a denne vypila dve salky zihlavoveho caju. na vlasy to asi nepomohlo... zacali rast sami od seba, ale mala som krasnu plet, leskle vlasy a celkovo som sa citila nejak fajn.

marianca
17. aug 2010

Ahojte, bré ránko
@marryaa presne tak ako hovorí sivocka sušené ovocko sa dáva aj keď má niekto problémy so zápchoou, to pomáha, takže neboj je to v poho 😉
@adrianapeter no, mne brutálne padali vlasy keď som kojila malého, ale teda riadne, keď rom si prešla rukou po vlasoch, mal asom plnú hrsť a iné som nerobila, len vysávala vlasy....
Začala som brať zinok a aj vitamíny Biosil plus. Sú to vitamíny neičo podobné ako Revalid, len revalid stojí cca 20 EUR a toto okolo 5. Mne postupne prestali padať, teraz mi padajú tak bežne, ale či je to vďaka vitamínom, alebo sa to ustálilo samé fakt neviem. A inak to padanie mi trvalo asi 1/2 roka, som myslela, že už budem holohlavá 😀
A nemyslím si že by to malo niečo spoločné s diétou. Veď ty si už dodiétovala, myslím že je to skôr obdobím. Vlasy hodne padajú na jar a na jeseň a jeseň sa blíži takže možno tým. Ale ono to vačšinou ako príde tak odíde.
Ozaj a ja som chcela od teba kupovať psíka podarilo sa ti ho predať? Krásny bol 😵
A k diéte, dnes škroby asi budú zemiaky s niečím asi so zeleninou, alebo čo

yanni
17. aug 2010

Caute chudulky,

no ja zase volako nestiham. Svihne ma, raz nie je nic na robote a raz neviem co skor 😠
@marryaa nic sii z toho nerob, ja som mala pocas tych msiacov niekolkokrat taku fajnu vodavu 😕 To je asi normalka, aj zo sus. sliviek ale aj s ovocia to moze byt. Ved take mnozstva co my tu pozerkame, ved to az nie je normalne 😕 Nie ono je to tak, niekto ma z ovocia/zeleniny zapchu niekto sr.cku.Ozaj brasko ma dnes 13.den a uz ho to tiez chytilo minuly tyzden. A to susene ovocko ani neje. Ale on funguje viacmenej na ovocku a zelenine. Tomu sa to este neprejedlo. Som zvedava ako dlho este.

Ozaj no brasulka treba riadne vycvicit. A kedze mama to uz nemoze, kedze on furt v Kosicooooch, tak musim ja 😀 Tak poriadil riadne ale typicky chlop, no ci sa nestazoval ze ten sagrotan smrdi. No tak som mu hned ze kedy desinfekcia vonala 😝 Ale vam poviem, dobry to brasulo, este mi vcera aj veceru urobil. Kedze mal ovocnickov tak bol salat a normalne mi extra namiesal ze bez paradajok (ja nem rada paradajza ale on hej), No a este ked chce mat pocitac a minat mi cely den a noc elektriku tak musi makat 😀 Ozaj no vcera rrano som skoro infarkt schytala: ja vstanem o pol 5 ze do roboty a vyjdem do chodby ze na wecko a vidim ze v v izbe oproti svetlo. no som si pomyslela, brasulo zabudol vypnut pc. Tak som vbehla dnu ze vypnem a brasulo ocka ako gombicky ale hlavna vec ze zmury do compu. No nezabijes ho? A ja ze, to si teraz zapol ci ako? a on: no celu noc. A ja ze co kukas, a on no citam. A kukla som ze co, tak on nejake japonske kreslene cuda po anglicky tam cita. No koniec.Melicky musi comicsy citat. Som mu povedala ze zavolame mame nech vyhrabe niekde v pivnici tie jeho mickey mausi a podobne z davnych cias 😀 😀 😀 😀 Sa pozrel na mna ako na chybnu. No fakt typüicky chlap. nic nemchapandos 😀 😀 😀

marryaa
17. aug 2010

ja som bola len prekvapena,ze po tolkych mesiacoch som sa vedela pekne vykakat 😀 😀 😀

manika77
17. aug 2010

ahojte, ja som si vcera kupila knihu 90 dnovej diety...chcem s nou zacat...chcem sa iba spyta ci je to velmi narocne a ako ste to zvladali vy? a po akom case uvidim dake vysledky? moja vaha je 63 a chcela by som mat tak o desat kil menej

marryaa
17. aug 2010

@manika77,aj ja potrebujem z takej vahy schudnut.ale ja som si dala 7 kg.prvy tyzden som mala dole 2.5kg,cize voda isla iba.
ale dievcata su tu uz skusene,tak tie urcite poradia.

marianca
17. aug 2010

@manika77 no ono je to u každého iné...niekto schudne 3 kg za týždeň a niekto za mesiac. Záleží od toho ako poctivo tú diétu držíš a aj od tvojej východzej váhy. určite sa chudne lepšie, alebo ide to rýchlejšie babám ktoré majú vačšiu nadváhu.....Ty keď máš 63 kg tiež ti to pôjde troška pomalšie ako babám ktoré majú 100 kg.
Ja som mala počiatočnú váhu 59 kg a za prvý mesiac som schudla 4 kg a za chvíľu budem končiť 2. mesiac a mám dolu možno ďalšie kg, viac nie....ale cítim to na oblečení a taktiež tú diétu nedržím na 1000%
takže tak.....
@yanni jáj moja chlopi, sú chlopí, nezaprú sa večné decká, ja to furt hovorím, že mám doma tri deti...
a ozaj, môj mužíček tiež odo dnes drží diétu.... 😀

bea44
17. aug 2010

ahojte baby, ja akosi nemam čas a ani chut na nič ☹
ja som v nedelu znova začala krvacat a v pondelok som si isla pre vysl. z biopsie. a ani mi ich nedali do ruky, ze nech idem do čakarne a dr hned pride 😕 😕 to som uz vedela, že nie všetko s kostolnym poriadkom 😅 .
no normalne na mna vybafla že našli zhubne bunky a všetko musi ist von, a kedže je to s mojim krvacanim všelijake, tak hned. termin mam 23.8. a akurat už dnes som si začala robit predoperačne vyšetrenia 😅 že si ma pohadzovali jak horuci zemiak, tak ani nespominam, ale nejak sa mi podarilo vsetko obehat a obj. sa . a zajtra uz naostro.
ozaj @yanni , neviem neviem či z toho našho stretka dačo bude 😢 ale ozvem sa priebezne.
a baby by ste neverili ako lahko sa dodržiava vodny den ked ide o zdravie. ja mam na štvrtok vyšetrenie hrubeho čreva a to musi byt prazdne tak so dostala inštrukcie čo a ako - 2 dni voda, caj šaratica 😀 😀 😀 dufam, že aspo nejaky efekt bude z toho všetkeho 😀 😀 ale nie to , žartujem 😅
no a ako budem dodrziavat delenu stravu v nemocnici tak to som zvedava 😒
tak sa držte 😉 a nehrešte velmi. sem tam nakuknem 😎

sivocka
17. aug 2010

@bea44 , jooooj, to mi je luto, drzim ti palce, aby si to mala rychlo za sebou a vsetko dobre dopadlo....a nemocnicnu stravu.....povacsine to nikto neje....aspon co mam za posledne obdobie skusenosti.....takze mozno ani delit nebudes musiet...

marianca
18. aug 2010

@bea44 no nazdar, ty si vieš nájsť spôsob ako držať diétu.....
strašne moc ti držím palčeky, nech to všetko dobre dopadne, drž sa a daj o sebe priebežne vedieť akto to vyzerá...
myslíme na teba... 😔

yanni
18. aug 2010

Caute kocandy,

no Bei, ty sokujes. Ale bude dobre uvidis. Kolegyni z pekosky tiez nieco zhubne nasli, je to- rokov dozadu, tiez jej vsetko vybrali a po tyzdni bola uz v robote. Povedala ze sa citi tak dobre ako este nikdy. A aj ja som mala tumor v 2006stom, vyoperovali a nic mi nie je. Vsetko OK,.Vsetko bude OK, drzim palceky.

Ja som si uz myslela ze si v base. za vrazdu poistovaka. Este som brasulovi vravela, ze si uz par dni nenapisala, ze uz som videla tie titulky v Novom case: Rozzurena Kosicanka zabila zastupcu poistovne plesnivym laminatom 😀 😀 (to len tak na okraj, aby bolo aspot troska srandy).

Inak poslem ti ´nr. na moj skmobil, kludne zavolaj. Ved vies kedy som v KE 😉

Ozaj byby musim sa postazovat. Vecna tema kolegyna. Tak ona krava sprosta si dnes vybalila zemlu s udenym lososom 😠 Ale uz som sa jej zbavila, na buducu stredu sa stahujem k inek kolegyni. A od zajtra ma krava tyzden dovolenku tak budem tyzdne sama v kancli. Juuuuuuuuj ako sa tesim 🙂 Sväty pokoj a ziadne ksichtiky.

Inak co sa die´ty tyka, tak vcera bielkoviny, alebo boli tentokrat mliecne. Brasulo si urobil salat s mozarelou a fetou a vecer si dal jogurt. A ja som si dala vecer müsli s bielym jogurtom, no brasko sa na mna vykaslal, nechcel mi urobit salat 😠 Ja dnes zatial len vyzivu a prave vyzierak polystyren. Vecer ideme na nakup a budu zapecene zemiaky so zeleninou.

Zajtra budu asai cestoviny. Este je tam jeden poharik volakej cervenej omacky, tak ten treba skonzumovat. A si zoberiem aj do kanclu, zajtra som uz sama tak jej aspon nebudem smrdiet. Uz ma to nebavi, ta sucha strava. A vecer by som potom aj brava zozrala ale vzdy to nakoniec tak dopadne ze len salat na veceru a idem spat polohladna 😠

yanni
18. aug 2010

4-5 rokov

gudulo
18. aug 2010

ahojte, pozdravujem vas chudne krasky 🙂
@nikanika28 pekne cisla 😉 a ze si to vydrzala cele 😎

@bea44 drz sa, bude dobre, musi byt 😉

@yanni ak by si mala chut na stretavku - kava + kolacik v poobednajsich hodinach ked ma mm vystrieda pri detoch, ja som k dispozicii 😉 aj ked uz budem dietovat s tebou mozem porusit - to je dobre odovodnenie 😎 , tu kolegynku si dobre poriesila ako sa ti to takto krasne podarilo - stahovat sa, len aby za tebou nevyplakavala ked sa vrati 😀 😀 😀

nikanika28
19. aug 2010

Cafte, dakujem za pochvaly 😵 😵
@bea44 jaaj, myslime na teba a drzime palceky 😔 😉 ..vykasli sa teraz na stravu, zdravie je prvorade..budes papat tak, ako sa ti bude dat
@yanni mas IP 😉

@adrianapeter ja mam teraz takisto taky problem 😖 ...nie je to zatial az take hrozne, ako to bolo po porode..ale uz to badam, ze cosi nieje ok..nasadila som si vitaminy...

nikanika28
19. aug 2010

@yanni tvoj brachulo potrebuje schudnust asi viacej, nie? teda aspon sa mi tak zda podla tej fotky....tvar a prsty 😅 😅

yanni
19. aug 2010

nika mas mail.

no ten nas bravissimo musi tak 15 kg, ja som mu naordinovala aj 20 😀 😀 No v tvari to dost vidno ale prsteky mal aj ked bol chudas ako tlciky. To ma po mame. Mama tiez stihla a ma smiesne tucne prsteky. Ja mam ruky po ocovej strane. Ked si porovnam ruky s ocovou sestrou, tak ako jedny 😀

gudul jasne ze bude kolacik. poslem ti cislo na moj sk-mobil, ja som vlastne flexibilna, mam tam fakticky cely den cas. Ja s braskou jeho uni-veci vybavovat nebudem, to uz si musi zariadit sam. Ja sa budem flakat po meste 😀