90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

agika1982
1. sep 2010

@marianca k bielkovinam mozem aj biele jogurty??

missy97231
1. sep 2010

ahojte. tak ja mam dnes prvu vodu... sice som to o 3dni posunula, ale nevadi 🙂 ale... mama dnes robi zemiakove placky,, a tie ja strasne ale strasne mam rada 😠 😠 takze nie je vobec iste, ci to vlastne zvladnem... 😖 ale dnes som sa vazila, a za tych akoze 28dni som schudla 3,7kg, a aj z pasu mam 4cm dole, a z boku a stehien 1cm dole 😉 tak ma to trosku nakoplo, a fakt uvidim ci tu vodu vobec zvladnem... kebyze ju vynecham a budem len tie styri dni dodrziavat a striedat... to uz asi nebude ono, ze???? 😀 😀 😝

miki060707
1. sep 2010

@agika1982 no agi, jako ti to de??? no ja mam 109, dnes som sa vážila, zatial som ok, xixi, ale len pol dna mam za sebou...
budeme si písať uspechy a ve "dvou" sa to lepší táhne, no ne? aspon, že si tu ty, kt. nema 50 kil 😉

missy97231
1. sep 2010

🙄 😠 🙄 ja citim tie bramboraky... uff, to som si na 110% ista ze dnesny vodny den nedodrzim 😠

marianca
1. sep 2010

@agika1982 ja som sala dolu nejakých 5-6 kg a v páse 7-8 cm...vieš ja som nemala nejakú vyskokú východziu váhu...nejakých 59 kg, takže som spokojná 😉
a áno biely jogurt je bielkovina

gabika38
1. sep 2010

Ahojte chuduľky, tak dnes som zahájila aj ja diétku. Som odhodlaná konečne uspieť a dodržať ju. Mám šťastie, že ma moj manželík podporuje, aj keď mi hovorí, aby som nechudla. Ale ja to nerobím pre neho ale pre seba. Mám nakúpené tie správne potraviny a prichystané receptíky, ktoré som si našla tu. Dúfam, že sa mi podarí schudnúť aspoň polovicu z toho, čo by som chcela. Mám asi 160 cm a teraz po treťom dieťati mi váha ukazuje 68 kg. No proste des 😢 . Som po porode už skoro rok, ale nič s tých kíl som nestratila, naopak, ešte som 1,5 kg pribrala. Chcela by som sa s váhou dostať aspoň na 60 kg. Doteraz som po porode vždy schudla, ale až v práci pri stresoch. Tak mi držte palce !!!! Moji chalani , teda tí dvaja starší sa boja, že to so mnou nevydržia, lebo budem hladná, nervózna a zlá..............Čo vy na to?

gabika38
1. sep 2010

Je to reálne?

gabika38
1. sep 2010

@jankaw Ahoj, som presne taký prípad ako ty, ja som začala dnes, lebo je to des.... Tiež som sa rozožrala a neviem, kedy mám prestať. Tak sa drž a daj vedieť, ako ti to ide 😅

gudulo
1. sep 2010

@agika1982 ja som si dnes dala cestoviny s omackou z paradajkoveho pretlaku - dala som cibulku na trosku olivoveho oleja do toho pretlak, trosku zriedit vodou, dochutit a je to
vecer mam kolacik - uz sa neviem dockat 😝
vcera som to vecer zasa pokaslala, ale ide sa dalej

@gabika38 podla mna je to realne 😉

missy97231
1. sep 2010

tak - a je po vode 😢 placka ma premohla,,, a dokonca aj s kuracim maskom 😠 nevadi... vsak nemusim presne dodrziavat,,, pokial uvidim vysledky aj ze dietu drzim aspon z polky 😝 aj tak som hrda na to,,, ze aspon "ustne" som stale odhodlana na to 😀

agika1982
1. sep 2010

@miki060707 moja, ja mam rovnych sto..v nedelu som sa vazila a aj dneska....stale sa to nehybe...tak snad buduci tyzden bude aspom kilo dole...a mas pravdu, bude sa nam lepsie chudnut, ked si budeme pisat vysledky a povzbudzovat sa navzajom...🙂))

agika1982
1. sep 2010

@marianca tak ja chcem dat dole minimalne 15 kil...chcem ist na 80....minimalne

agika1982
1. sep 2010

@gudulo tak a ja som uvarila cestoviny, a udusila papriku s paradajkami a vsetko spolu zmiesala...ja taketo mozem.....dneska mam tiez sladke ako ty tak sa tesim....
@missy97231 ja mozno tiez zhresim, ale teraz som rozhodnuta nevzdat sa....a uspiet...kocky, ak ste si niektora robili vecsi nakup na dietu, co vsetko ste kupovali??bo dneska idem do tesca

gudulo
1. sep 2010

@missy97231 presne viem, ako si bojovala s plackou - ja som na prvu vodu robila na veceru chlieb vo vajicku - odolala som mu sice, ale stalo ma to vela 😝

missy97231
1. sep 2010

@gudulo tak asi tak silna nie som,,, ja som neodolala 😢 mrzi ma to, ale co uz? skusit znova vodny den zajtra? alebo zacat bielkovinami? ono inak je to fakt zaujmave 😀 zijem u rodicov, a vari mama... a ako som na diete, tak mi chutia jedla na co som nikdy predtym ani nepomyslela... je to zakon schvalnosti. ale co uz. verim, ze keby som varila ja, tak by to vyzeralo inaksie 😉

gudulo
1. sep 2010

@missy97231 tak to aj ja mam chute na vselico, hlavne teraz ked robim druhe kolo, prve mi slo nejako lepsie, teraz som hadam este nemala jeden den kedy by to bolo bez prehresku 😖
nic si z toho nerob, ja by som normalne pokracovala zajtra bielkovinami - ved si toho isto nezjedla kila

andrea100
1. sep 2010

@agika1982 ,@gabika38 vitajte, držím palce. 🙂
Ja mám dnes tiež uhlohydráty a na večeru som zjedla 3 palacinky s ovocím. Mňam. Len teraz mám strašnú chuť na nejakú salámku 😠

andrea100
1. sep 2010

@missy97231 ako dopadol vodný deň? Zhrešila si len tou jednou plackou?

missy97231
2. sep 2010

@andrea100 ano... len jedna placka ,, ci vlastne mega placka??? 😀 😀 😀 neva,, dnes je bielkovinovy, tak to mozem brat ze OPAT zacinam 😀 😀

gabika38
2. sep 2010

@andrea100 Ďakujem za povzbudenie, velmi ho potrebujem. Dnes išli moji chlapci do školy a na desiatu som im ráno pripravovala rožtek s maďarskou salámkou a maslom, skoro som plakala..................... 😝 😝 😝 . Ale odolala som, aj keď za uherák by som vedela aj vraždiť, 😢 .

yanni
2. sep 2010

caute chudulky,

no tak ja pomalz a isto nechavm Kosice za chrbtom. No ved som mala dost za dva dni.Brasko isil ete nieco vzbavit a potom padame. Inak on ma dnes prvu vodu ale uz si musel strcit banan a ked som mu nadala tak ye ved zajtra si dam vodu. nic nebude, ja chcem zajtra masooooo.Ale po ceste jst nebude a doma urcite nie je navarene ked nasi v robote tak som mu povedala ze dnes uz ndostane nic. Ja alefakt nechapem ako mohol tak pribrat, ved tu ti chalani takmer nic nejedia, A brasko nema vobec nijake zasoby a na sladke nie je, kebz uz o to islo. Sme tu vcera gruntovali, tak ma tu tak zo 20 druhov caju a same koreniny. No a z toho sa fakt nepribra. no mozno bol aj on tehotnz 😀

Inak ja som strasna truba, tak nabalim si vsetko mozne ale hlavna vec ze mobil nenabity a kabel doma. a som sa vcera aj cudovala ye mi celz den nik nevola a nik nepise. No co uz.

Inak babenky 100kilovkz. Ak budete dodrziavat ako sa ma a nie nejako extra hresit tak schudnete. A aj bez cvicenia. Brasko yacal tiez na trojmiestnom cisle a ked sme odchadzali minuly tyzden na Slovensko to mal tri tyzdne diey za sebou mal ca. 5 kg dole a uz sa nebezpecne blizil na dvojmiestne cislo 😉 A aj dvakrat zhresil lebo sa inak nedalo a raz lebo mal skrat a vraj bol hladny, skoro som ho zabila. A co sa tyka cvicenia, tak az tak velmi to nezavazi, to len ja som taka hyperaktivna 😀 Vy sa aspon okolo deti a domacnosti urcite krutite viac ako on. On rano zasadne za pocitac a pohzbuje cely den len prstami. A ako sme prisli na SK tak len spal. Takze baby, hor sa do chudnutia. Za mesiac sa pridam zas 😉 e

miki060707
2. sep 2010

@gabika38 no včera nam svokra doniesla lokše a pekne krásne som si nedala, čo sa čudujem, asi to fakt beriem na sto %, teraz som mala banán na ranajky a teraz mam kafe, ani neviem, čo mam mať na obed, kuknem, jaký je druhý den, xi

dnes išla dcéra do škôlky, juuuj, po prvý krát..... 🙂

yanni
2. sep 2010

@miki060707 druhy den su skroby. cize zemiakz, ryza, strukoviny. ja som napr. aj rizoto so sojovym masom robievala alebo aj hranolky ale len tak v rure upecene a s kecupom Trva to sice trocha dlhsie ale nemas ich mastne.

jankaw
2. sep 2010

@gabika38 Ahoj, tak ja mam dnes treti den, ten najlepsi, cestoviny a vecer kolac, vcera som sa nan tesila ako male decko 😀 Dufam ze ovocny den prezijem, lebo ideme na chalupu a vecer budeme asi grilovat, ak bude pekne pocasie, tak ja si budem asi opekat jablko 😖

agika1982
2. sep 2010

Ahojte...tak dneska mam ovocny den....uz som spapala dve slivky a dve nektarinky....hladna som jak svina, ale nemyslim nato, lebo som na prasky....ideme kupovat byt a cakam dozajtra ci nam prejde hypoteka..kuknite link......http://www.reality-trnava.eu/byt-trnava-predaj-...
je to sice Boleraz, ale nam to nevadi...ten byt je velikansky a perfektny...na nervy som....nebyva niekto odvas v Bolerazi????

miki060707
2. sep 2010

@agika1982 ahoj Agi, a prečo sa sťahujete, bývate v TT, nie???
juuj, ja si na ovocný den asi zabezpečim kvantum ovocia
ja som si narýchlo reku spravim cibulu, papriku udusenú a porád som si dala hranolky do mikrovlnky, xi

musim si dokupiť niejaké suroviny, soju a tak....
idem kuk agi tvoj bytik nový

miki060707
2. sep 2010

@agika1982 no ten byt je suprový, to zíram, lebo šak aj tá cena, šak u nás je 3izb. za 3,6miliona sk, fakt super...

agika1982
2. sep 2010

@miki060707 ajoj..no vies co, byvame sice v TT, ale my sme v prenajme...za dvojizbovy byt v centre platime 450e co je dost..a takto budeme vo svojom...my sme pozerali byty v tt, ale 3izbovy stoji vyse 3 milionov...a dvojizbovy kupime za dva ale stary, a to neratam, kolko investujeme do prerabky....

agika1982
2. sep 2010

@miki060707 povodne sme chceli domcek, ale nemame pozemok...a kupovat ho, to by sme uz financne nezvladli

marianca
2. sep 2010

avojte devy,
no vidím, že riešite bývanie, aj my sme riešili čo spraviť ako najlepšie a nakoniec sme stavali a tu je výsledok
tak ale sme spokojní...
a ten byt vyzerá dobre 😉
a čo sa týka diéty dnes mám bielkoviny a žerem nééééjak nakopu, šak krámy..... 😝