90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
23. sep 2010

@zuziq, @duja, kraaasne výsledky 😀 . blahoželám 🙂 také určite potešia a dodajú ešte viac chuti do chudnutia, že? ja dúfam, že aj nám "pondelkovým" to pôjde tak dobre 😀 . ja mám akože zahrievacie kolo, dnes na obed mäsko, ráno hrozno a večer sa uvidí... a od pondelka už naostro 😉
@agika, s tými nohavicami to dobre poznám, aj ja mám problém zohnať na seba rifle 😝 . ale pred vianocami už budeme všetky štíhle ako lane 😀 😀 😀 , tak len potom začne vymetanie obchodov 😉
no tak dievčatá, pripravte sa, ešte sa 4 krát vyspíme a vypukne to 😀

zuziq
23. sep 2010

inak co sa parkov tyka, v lidli maju velmi chutne parky, v ktorych podla zlozenia nie je soja 😕 a su naozaj velmi chutne, masove... maju dokonca aj so znizenym obsahom tuku a tie su tiez velmi dobre 😵 ja mam parky rada a sem tam si ich dam s nejakym kapustovym salatom (ten mam akosi najradsej)

andrea100
23. sep 2010

Teda baby vás tu ale je nových. To je super že idete od pondelka všetky 🙂 Ja mám dnes prvú vodu, ale musela som ju posunúť o štyri dni, lebo v ten deň keď som ju mala mať som išla na brigádu a to by som asi nevydržala. Ale aj tak som už porušila - zjedla som pár sliviek, a to ešte nie je večer.
Inak za ten mesiac som schudla 4 kg a je to fakt vidieť, oblečiem už rifle do ktorých som sa nezmestila. A cítim sa fakt super, len občas ma prepadne chuť na niečo sladké alebo chuť na salámu - tá my strašne chýba. Tak vám držím palce aby ste vydržali čo najdlhšie a nech nám idú kilá pekne dole... 🙂

juli71
23. sep 2010

@andrea100 joj mne by stacili iba tie 4 kila

marianca
23. sep 2010

@andrea100 no ja normálne jem salámu na bielkoviny a v pohode 😉

@juli71 no aj ja aby som prijala dať ešte dolu tak 3-4 kg a budem spokojná, to by som mala nejakých 50 kg a to by bolo pri mojej krpatosti akurát 🙂
@zuziq aj ja mám rada párky z lidla a celkovo mám lidl rada, sú tam celkom kvalitné výrobky za normálne ceny a som na ne už naučená, kupujem tam aj šunku, mňam a smotanu tá je ozaj smotanová a plienky, super cena a super krpcovi sedia a on je teda dieťa, ktoré aj papá tak, že za nim chodím s lyžičkou 😝
@ingridka22 a je fakt že keď človek vidí, že to ide inému povie si, že keď to zvládnu iní prečo by nie aj ja a je blbé sa na to vykašľať, keď ostatní sa držia 😀
Ja som si teraz kúpila kráááááásne rifle veľkosť 36. Sú v pohode, oblečiem ich, ale keby som do nich ešte trochen schudla, bolo by to supiš, takže tie rifle sú teraz taký môj odrazový mostík, no a treba samozrejme poriadne schudnúť pred Vianocami, lebo Vianoce sú na prežieranie ako stvorené a tiež mám pííííp švagrinú, ktorje chcem vytrieť zrak, tiež motivácia , néééé???? 😀 😀 😀 😀

st2
23. sep 2010

@marianca jeeeeeeeeee ze velkost 36 tak o tej mooooozem snivat

sisa2
23. sep 2010

@marianca - velkost 36??? 😕 a to este ides chudnut? ach jo, to ja sa na taku velkost nikdy nedostanem (pri vyske 180 cm by to asi ani nebolo moc dobre), mna by potesila aj 40-ka 😀

ja v pondelok tiez s vami zacinam, i ked to mam "trochu" komplikovanejsie, lebo sa stahujeme a este nemame kuchynu, takze nemam kde varit. snad aspon chladnicku v pondelok konecne prinesu 😔 😀

marianca
23. sep 2010

@sisa2 no ono to síce pekne znie 36, ale ja mám ledva 160 cm, tebe sa tie kilá nejak skôr stratia, ono sa to rozloží, ale ja keď som taká krpatá, to je vidieť aj deko navyše 😒 No a presne ako píšeš pri tvojej výške by 36 bola asi už aj chorá....
No a držím palčáky aj pri sťahovaní 😉
@st2 moja, nie len snívať, veď ideme chudnúť, táááák možnóó 😉
No a ja to s tou diétou ani nebudem moc preháňať, uvidíme, ale fakt je že mi takýto typ stravovania vyhovuje, neprežieram sa, jem čo mám nalinkované a neny som furt nafúknutá, takže aj preto 😉 a mávala som dosť problémy so žalúdkom, mávala som kŕče a tak a pri tejto diéte to zmizlo 😵

st2
23. sep 2010

@marianca no chudnut jasne ze ideme, ale 36 som nemala nikdy, ale mne by stacila aj 40 😀

lulupopo
23. sep 2010

@sisa2 veru 40 co by som za nu dalaaa ach stare zlate casy...

ingridka22
23. sep 2010

@marianca, máš pravdu, že keď budem vidieť, že to ide ostatným, bol by v tom čert 😀 , aby sa nedarilo aj mne... alebo žeby som bola fakt taká nemožná? 😀 😝 . motivácia je - mne stačia rifličky aj 40 🙂 , pevnú vôľu by mi mali do pondelka dodať - objednala som si za vagón 😀 , adrenalín stúpa a je pravda, že "v jednote je sila". tak dúfam, že si navzájom budeme fandiť a povzbudzovať sa.

marianca
23. sep 2010

@ingridka22 jasan pôjde to, až na to že ja dostanem v pondelok krámy 😝 😝 😝 😝 😝 a to budú super chute 😝 😝

ingridka22
23. sep 2010

@marianca, ja som na tom podobne, tie moje sa tiež blížia 😝 😝 😝 . a koľko sladkého ja pri nich zožeriem 😲 😝 . no, bude to skúška hneď na začiatku 😀

duja
23. sep 2010

Dakujem krasne no ani di najsirsich rifli sa este nevojdem tak chodim stale v tehotenskych resp v teplakoch :((Takze sa pokracuje 🙂)

marianca
23. sep 2010

@ingridka22 no dúfam, že si to odžeriem teraz, ja mám pri krámoch chute tak týždeň dopredu, tak žeriem už teraz čo sa dá nakopu.....sa bojím aj postaviť na váhu, jak to vyzerá od ukončenia diéty 😝
....a tých skúšiek budéééé 😀 😀 😀 😀 😀

marianca
23. sep 2010

@duja ty čo stresuješ, veď si čerstvo po pôrode, to máš nárok na kilečká 😉

miki060707
23. sep 2010

ahojte, normálne sa neviem dočkať, teraz uplne jem a tušim som dala naspať, čo som schudla, čo už,..ale fak už idem nato a budeme spolu bojovať a písať si sem každučký dník, či večer, xixixi
no ja by som tie rifle agi ani neobliekla, ja tam na gumu, 🙂

zibi
23. sep 2010

ahojte baby ja sa pridavam 🙂 tiez som zacala mam teraz ovocny den a uz to drzim osem dni..zatial 1kg dole 🙂

juli71
24. sep 2010

ahojte kocky ja som dnes zacala tiez tak som velmi zvedava na vysledok 😀

jankabambulka
24. sep 2010

dnes vitamín deň - bleeeee brrrr- tak ale ja mámobmenu -zeleninový 🙂 akurát idem dusiť na cibuľke šampióny, paradajky a brokolicu - mňakýýýýýýýýýýýýý
tak ja by som rada tiež evľkosť 40 ale najradšej moju bývalú 38 (hoci niečo som mala aj 36 ale nohavice mi boli krátke ale obliekla som ich)

cencula
24. sep 2010

ja som velkost 36-38 ani nikdy nemala, a ani mať nebudem, ja mám dneska bielkovinový den tak som si spravila karfiol na cibulke s vajcami mnam už sa nan teším, včera som mala ovocný, žial večer som to pokazila, no asi si začnem písať čo zjem cez den, aj ked som si nie vedomá, že porušujem, ale váha mi ide akosi málo dole a to sa snažím každý druhý den cvičiť na bicykli 50min. a balím si brucho do folie - neviem síce či to zaberá, ale na psychike mmi to pomáha. BAby ktoré ste už prešli týmto stravovaním, tak kedy sa kilá pohnú /aj ked viem, že pri každom je to iné/, ale zhánam motiváciu, ja som za tri týždne dala dole len 2,5kg a to za 4 dni mám vodu, neviem mám pocit, že mi to stagnuje a neviem kde, prehreškou robím strašne málo, dík za radu.

zuziq
24. sep 2010

baby tak na maskovy den odporucam kuracie prsia v jogurtovej marinade - nizkotucny jogurt, cesnak, trosku vegety, cervenej papriky a ja som dala aj korenie na morcacie maso. Nechat cez nos kuracie stehna vrchne bez kosti a koze ( ja ich mam ovela radsej ako prsia) a potom opiect na panvici. Je to p nekutocne dobre, ja mam k tomu kapustovy salat ale hodi sa akykolvek 😉

juli71
24. sep 2010

@zuziq vdaka za tip, dnes mam 1 den a mam pocit, ze mam nizky tlak nejak sa mi toci hlava a to som uz obedovala , patri to k tomu dakujem / mam ho vo vseobecnosti nizky/

zuziq
24. sep 2010

@juli71 ak si obedovala podla mna to nie je z toho.. tato dieta nie je o nejedeni ale o kombinacii potravin 😉 kolko vody si vypila? je naozaj nutne pit min. 2,5 l vody denne inak vam to chudnutie nepojde, viem to z vlastnej skusenosti. Ja pijem caj Hanasaki, vraj je to na spalovanie tukov 😀 no neviem teda ci to naozaj nejak funguje, kazdopadne to ma psychologicky ucinok, pretoze denne tie tri litre caju do seba dostanem 😀

juli71
24. sep 2010

@zuziq malo som pila a z vody mi je na vracanie tak co mam pit

zuziq
24. sep 2010

@juli71 caje, najlepsie bylinkove,pripadne ovocne, mineralku ale bud bez bubliniek alebo jemne sytenu... ale tie caje su podla mna naj 😉

agika1982
24. sep 2010

@duja ja tiez chodim v tehotenskych veciach.....ty uz nekojis???

agika1982
24. sep 2010

@miki060707 moja, aj ja sa tesim...ked nas bude tako vela, bude nam veselsie.....ja teraz papam dva dni normalne...tak uvidim, ci priberiem tie tri kila, co som dala dole hehe a v pondelok rano nastuo vsetky TUUU

ninka1234
24. sep 2010

ahojte, ak môžem tak sa k vám pridám. držím túto dietu 31 deŇ 😉

marianca
24. sep 2010

Čafte, no ja som tehotenské veci zrušila hneď po pôrode, ale ja som mala obrovské brucho pri oboch, takže mi to už bolo veľké, ale oni mali vyše 4 kilá každý, takže som bola jak veľryba 😝

@zuziq no to je fakt , že je treba veľa piť a s tým mám ja problém....v lete sa to dalo to som sa jak tak nalievala, ale teraz sa mi nechce 😝
@juli71 ja mám bežne nízky tlak nie je problém aj 80/60 a pomáha mi trocha káva.....a pri nízkom tlaku veru treba stráááááášne veľa piť 😉
@cencula mne sa to pohlo pri prvej vode to boli nejaké 4 kg a potom to už išlo pomaly a více méne to stagnovalo, ale aj keď kilá išli málo dolu, cenťáky išli a vo to tu jde 😀
A inak ja mám nejaký týždeň aj pol alebo tak nejak od ukončenia, teda oficiálneho tejto diéty a žerkala som páté cez deváté a dvanásté cez trinásté, takže som liezla na tú váhu so strašne malinkou dušičkou a ništ sa nudialo. Váha stojí, nič som nepribrala. A včera večer o deviatej som si šľahla pásik milky.. 😝 A momentálne ani nedelím, ani nič, lebo sa hlásia tie krámy, takže jem fakt všetko.....