90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

majca424
27. sep 2010

@monkula no mne už o chvílu tiež nebude mať čo 😀 smotanové jedla? tak to už chápem prečo takto vyzerám 😅 😀

ingridka22
27. sep 2010

@monkula, že 67? čo by som ja za ne dala, aaach 😢 . mňa práve teraz trafil šlak, merala som sa a je to na zaplakanie. pás nikde, len pneumatika cez celé brucho 😝 . keď som zbadala tie čísla, tak som sa nasrala, že až 😠 😠 😠 . musím schudnúť, teraz alebo nikdy 😎
@miki060707, tebe pošlem údaje do IP. síce sa za tie čísla hanbím ako pes 😝 , ale nemôžem sa stále skrývať. takto sa aspoň budem viac snažiť 😉
no ale ako som sa naštvala... zatiaľ som zjedla malý banán a pijem kávu, nesladím, ale trošičku mliečka som si musela dať 😀
tak sa držte 🙂

eyya
27. sep 2010

a ja zas ked priberam tak uplne vsade tak mam silne ruky brucho nohy tvar...ked chudnem tak tiez podobne aj dole to ide....len dufam ze nieco pojde dole bo uz mi to moc vadi 😠

eyya
27. sep 2010

@ingridka22 na zdravie ja ju tiez popijam ale samu uff musim si zvyknut lebo ja kavu pijavam sladku a s mliekom 😝

eyya
27. sep 2010

dievcata co keby sme tu tabulku dali do zamknuteho albumu na facebook nerada by som sa chvalila mierami pred vami pohoda ale uplne verejne sa mi moc nechce...no ono sa neni cim moc chvlit , sem tak najviac ubytok ...ak daky bude 😅

ingridka22
27. sep 2010

@eyya, tak od zajtra aj ja už len čistú, bez mliečka 😢 😢 😢 . keď sme sa už na to dali...
ach, keby tak aspoň 10 centi ubudlo zo všadiaľ....

janka5861
27. sep 2010

no , zacinam byt hladna asi si dam nejaku vodu a caj .......... alebo okrabem stenu 😉

eyya
27. sep 2010

@ingridka22 neboj tato ak budes ako tak dodrziavat tak fakt zabera ja som uz drzala davnejsie ale bolo to super za mesiac 7 dole teraz by mi na mesiac aj polovica stacila ...

eyya
27. sep 2010

@janka5861 voda to spravi alebo ked budes moc hladna tak aj ovocie ...ale ved uz mam skoro odbija obedik 😀

moja mala spi tak si pochutnam v pohode

eyya
27. sep 2010

@ingridka22 inak dnes je bielkovina tak mozno trosku miecka , ale asi len ked budes papat syr a pod.

st2
27. sep 2010

ozaj kocky co si budete varit zajtra, dajte mi nejaku inspiraciu

eyya
27. sep 2010

@st2 ja zeleninkove rizoro 😝

miki060707
27. sep 2010

ahojte, no tak baby, šak by sme to mohli dať do uzamkm.ale ja som v tomto antitalent, neviem jak sa to robí.......kto vie, tak nech to spravi, tiež je to lepší napad...ja som zjedla kurátko pečené a šalát s chlebikom...a teraz zaváram do polievky slížiky, tak ja vypijem len vývar......alebo zeleninka nech tam je. a večer niečo lahke,...

eyya
27. sep 2010

@miki060707 musime byt priatelia na facebooku a ja mozem urobit ten album len mi posli na mail fotky aby som ich tam vlozila poslem ti ho do IP

agika1982
27. sep 2010

@miki060707 sak utvorme temu tu...nou a tie miery budeme vediet len tie co drzime dietu...ja akurat papkam salatik

miki060707
27. sep 2010

@eyya teraz nie som u seba, ale šak zkopiruj ten obrázek, len to asi budeme musieť druhu tabulku spraviť, lebo táto je jpg a ked sa bude dopisovať, tak vždy sa musi tá predtým vymazať a nová dať...

agika1982
27. sep 2010

@eyya najprv uvaris ryzu a pak dusis zeleninu ci ako??

emmaelzer
27. sep 2010

Ahojte baby, ja som drzala tuto dietu 2 mesiace, a schudla som 8kg, potom som otehotnela a skoncila som, viete , ci sa moze drzat aj v teho?

eyya
27. sep 2010

ok na facebooku som Elenka Mitašíková Rod Slamková pridajte si ma idem urobit sukromne album

st2
27. sep 2010

@agika1982 tak ja tiez prave tlacim salatik, a tesim sa potom na ten vyvar mnaaaam
ale neviem ako vydrzim do vecere 😀 😀

st2
27. sep 2010

@eyya a to sa da na FCB sukromne album 😕

eyya
27. sep 2010

@emmaelzer isto nie nedrzala by som ju ani zo zaciatku kojenia, teraz kojim ale mala ma uz rok takze je to ok... potrebujes plnohodnotnu pravidelnu stravu

eyya
27. sep 2010

@st2 jasne uvidime len my nik iny

miki060707
27. sep 2010

ok

@eyya už som ťa požiadala

agika1982
27. sep 2010

@eyya vsetky si ta mame pridat?? ci len miki??
@st2 mnaaam vyvar...tiez zboznujem

eyya
27. sep 2010

kto ho chce vidiet nech si ma prida

emmaelzer
27. sep 2010

ved to som si aj myslela, ale je to super dietka, drzte sa babenky

mexx
27. sep 2010

Babce, ked su bielkoviny, moze byt na salat aj dresing (nejaky jogurtovy alebo podobne), ze? 😕 😅

eyya
27. sep 2010

ano jogurt ano ale potom uz nemiesat s maskom
@mexx

st2
27. sep 2010

@eyya ahaaa to sa moze ze dresing, no tak to si niekedy teda naordinujem, namiesto maska iba salat s jogurtom, vyjde to aspon lacnejsie :D