90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
25. jún 2008

no ahojky dnes tiež ovocie, že?

gucz
25. jún 2008

ozaj aby som nezabudla mne sa už o tej diete aj sníva 😔

simka9122008
25. jún 2008

Ahojte ja pijem kafe a idem vychystať malého do škôlky prajem pekný deň a úspešné chudnutie 😀

gucz
25. jún 2008

hmmmm kafe, tuším si idem tiež jedno zaliať.

erikas
25. jún 2008

ahojte tiež si dávam rannú kávu po včerajčej vode mám dnes58,5 kg,takže som spokojná,prehrešky sa veľmi neodzrkadlili 😉

gucz
25. jún 2008

koľko si už dokopy schudla a koľký si deň? Teda ak to nieje tajomstvo 🙂

erikas
25. jún 2008

jasné že nie je dnes mám 59 deň,schudla som necelých 5 kg,ide to pomaly,nemala som veľkú nadváhu a dosť prehreškujem 😉

erikas
25. jún 2008

gucz ale podstatné je,že už to cítim na oblečení a všimlo si to aj okolie najmä môj priateľ 😀 ten mi kontroluje miery rukami 😉

gucz
25. jún 2008

😀 😀 😀

gucz
25. jún 2008

no ja sa radšej zvážim až zajtra, po tom to ovocníčkovom dni. Ale MM zatiaľ asi nevypozoroval zmenu, lebo nič nehovorí. A ja som si zatiaľ tiež nič moc nevšimla 😒.

erikas
25. jún 2008

gucz a koľko dní držíš diétu? mne sa váha pomalinky posúvala dole,ale ide to,takže to neriešim,stačí mi ešte skudnúť 3-4 kg,ak to nepôjde budem spokojná s tým čo mám teraz a budem sa snažiť to udržať aspoň na tej 58 😎

sestri
25. jún 2008

ahojte...erika...už vážime rovnako. 😉 ...aj mne by stačilo udržať si to,ale dajaké kilo dve by ešte bodli.

erikas
25. jún 2008

ahoj tiež sa už nejako nevzrušujem,včerajšiu vodu som zavŕšila malým pivom 😉

sestri
25. jún 2008

pivko je dôležité...je tam vitamín B a ten je dôležitý ...aj ja si ho zvyknem dať. 😀

erikas
25. jún 2008

sestri moja reč 😀 😀 😀

miresta
25. jún 2008

ahojte babenky

gucz, aniel - aj ja mám dnes ovocie, neide mi ešte na nervy, ale asi si dám na obed mrkvičku s jablčkom

gucz - koľko si zhodila? Lebo ja som dala dole 6kg, ale už to pekne cítim, aj okolie si to všimlo. My sme začali rovnako,že?

maličká mi akurát zaspala tak idem si zacvičiť.

Neskôr sa pozriem či tu niekto ste! 🙂

aniel
25. jún 2008

čaute ja sa tiež yvážim yajtra, akle ydá sa mi,že som nejako stojím.Dúfam ,že bude kilo dole,ale neviem 😒

gucz
25. jún 2008

no ja som dnes dvadsiaty deň, ani sa to nezdá, že to tak rýchlo uteká, tie dni. Odvážim sa až zajtra ráno, ale je to okolo 5 kíl. No ja necvičím, neviem sa dokopať, mám akútny nedostatok spánku, už sa normálne desím, že sa už nikdy nevyspím ako človek. Teda myslím také spanie, že by som sa zobudila sama od seba vyspaná. Malá ma vyčerpáva, myslím to v dobrom, je neuveriteľne čiperná, čomu som rada, stále dačo vymýšľa, takže keď zaspí, čo je len na chvíľu, tak som rada, že si sadnem sem, alebo dačo upracem.

aniel
25. jún 2008

ahoj gucz,mňa čaká na budúcitýždeň prvá voda,som zvedavá ako to zvládnem aj teba to .Teda teraz som sa poyerala a mňa v nedeľu,tak to bude asi ťažké ☹ 😕

gucz
25. jún 2008

neboj zvládneš to, len nám potom už nebudú sedieť narovnako dni. Neodložíš to o štyri dni? Aby sme vodičkovali spolu?

aniel
25. jún 2008

no neviem uvidím,lebo tá nedela je taká oničom 😉

gucz
25. jún 2008

ja by som bola rada, aspoň by sme to mali presne narovnako. A máš pravdu že nedeľa je naprd, hlavne keď musíš ostatným navariť nedeľný obed

aniel
25. jún 2008

čo ste raňajkovali?Ja výživu a banánik,ale som hladná. 😉

erikas
25. jún 2008

dve jablká na raňajky,obed kuracie stehno+zeleninový šalát už sa teším 😝

gucz
25. jún 2008

ja som ešte neraňajkovala, ale pôjdem si otvoriť konzervu s ananásom. potom asi vybehnem busom do tt

erikas
25. jún 2008

gucz obedovať budeš o piatej? 😀 😀

aniel
25. jún 2008

idem si dať nejaké ovocíčko 🙂

erikas
25. jún 2008

aniel dobrú chuť ,ja si dám zachvíľku stehniskooooo 😝

lucxy
25. jún 2008

ahojte baby, prajem vam dobru chut k obedu, ja si varim kukuricu, zboznujem ju 😀
gucz no mne dneska mala vstala rano o 4 tej ze ona nechce spat a hodinu a pol vystrajala a potom zaspala uz len na hodinu ☹ no niektore deti su extremne zive no co uz mne to nevadi len keby normalne spala 🙂
aniel tak v nedelu mas vodu, hmmm, tak navar v sobotu a v nedelu nemusis varit alebo ked sa na to necitis tak si daj vodu na pondelok a basta fidli 🙂

lucxy
25. jún 2008

baby kde ste