90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisa2
4. okt 2010

@idris - pokial viem, tak by si ani ovocie nemala jest na 2x, ako ranajky a desiatu. bolo to povelene na zaciatku, kym si zvyknes, ale po par dnoch by sa to uz nemalo.

ja dnes - asi ako vacsina - mam vitaminovy den, tak dufam, ze sa budeme drzat a zvladneme ho.
na mna nieco lezie, som bez hlasu (z coho sa tesi hlavne manzel 😀 ), tak mi tie vitaminy aj pomozu 😉

agika1982
4. okt 2010

ahojte...tak ja som zhodila velmi velmi malo...nie som so sebou spokojna...cakala som, ze kedze mam taku vahu aku mam, pojde to rychlejsie....ale som sa mylila.....
agika1982......-2
bea44.............
eyya ................-2
ingritka22......
janka5861....
lulupopo.........
magimary........
majca424.......
marianca.......
mexx...............
mia85............
monkula........
miki060707...
ninka123.......
predsaja........
sisa2............. -2
st2..................-2,3
yanni.............
zibi.................
zuzula25.......

sisa2
4. okt 2010

@agika1982 - vsetky sme zatial na tom rovnako 😉 kolko mas nadvahu? podla mna 2 kg za tyzden je super! si zober, ze keby si kazdy tyzden zhodila 2 kg, po diete by si mala na vahe takmer -26 kg! 😉

miki060707
4. okt 2010

@agika1982 ahojte, agi ja som nezhodila nič, včera mi došlo tak zle, bola som skoro ráno hore a ja doma žádny ovocie, a mne sa točila hlava, napínalo ma, sakriš a to som celý týden jako nedzobla do ničoho iného, normálne som si dala na ranajky rožek a mne bolesti prešli, ja som bola normálne hladná, tak som včera uplne porušila, ale na obed som si dala ryžu a cviklový šalá bez masa, takže aj dnes som si dala rožek na ranajky a budem jesť bez masa, alebo zemiakov, čo bude na obed, lebo niejako som den porušila a odvážim sa a rovnako, tak jako som nasratá dosť, ale nemám niejak pohyb, sakraaa, mne asi tie kila ostanú, musim nato isť inak, šak to neni možne jeden den som porušila a nepohlo sa to......no šak uvidime, lebo ako včera som mala aj jablkové pité, neviem, neviem, ako to pôjde so mnou dalej, musim niečo vymyslieť..

miki060707
4. okt 2010

@agika1982 ja musim začať cvičiť a rozhýbať si ten tuk......tak som sa tešila, že aspon kilo pôjde dole..... ☹

agika1982
4. okt 2010

@sisa2 ja som zacinala s vahou 99.9 a baby vraveli, ze pri velkej vahe to ide rychlejsie....tak asi nie...
@miki060707 moja nic si z toho nerob...zase je pravda ze mozno su u nas este tie hormonalne zmeny, preto nam to tak nejde....musim priznat ze trosku som zhresila aj ja, ale len trosku....uvidim ako to pojde dalej....

agika1982
4. okt 2010

@miki060707 tiez rozmyslam nad cvicenim...len to je tazke, kedze mame babo a k tomu starost o domacnost a tak..... ☹ ☹ ☹ ☹ ale musime sa drzat a zvladneme to...

sisa2
4. okt 2010

@miki060707 - a pijes dost? lebo zle ti mohlo byt aj kvoli tomu.

@agika1982 - ja mam este vyssiu vahu 😔 a tiez mi isli dole "len" 2 kg. treba na to pozerat pozitivne! nie LEN 2 kg, ale AZ 2 kg. ja si vzdy vravim, ze kadze deko, co schudnem, je skratka super 🙂

agika1982
4. okt 2010

@miki060707 inak ja som taka nasrata ohladom uveru a hypoteky ze az...predstav si, mali sme znalecky posudok bytu na 82000 eur a tie svine (sory za vyraz) v BA nam dali posudok na 46000eur, takze sa bral medziuver 20000 eur a ostatne dolozime..a to este cakame na to, kolko z toho schvalia...akoze desne...a tu sme dali na byte vypoved, takze k 1.12 musime odist...a ked to nevyde, musime ist k svokrovcom....nasrata som ze az

agika1982
4. okt 2010

@sisa2 a aku mas vahu, teda si mala??

sisa2
4. okt 2010

@agika1982 - kokos, to v ktorej banke? lebo to je riadny rozdiel!
my sme teraz 2 mesiace pendlovali medzi svokrovcami a mojimi rodicmi ... takze velmi dobre chapem 😖

sisa2
4. okt 2010

@agika1982 - 180 cm, 103 kg 😔 😔 😔

agika1982
4. okt 2010

@sisa2 prva stavebna...my sme nemali ine vychodisko...totiz ja som na materskej a moj priatel nemam dobre danove tri roky po sebe...cize nam by nedali uver...tak ho zobrali nasi...a v stavebnej su dobrymi klintmi....neviem ci v inej banke by im dali uver, lebo maju par rokov do 60.....

agika1982
4. okt 2010

@sisa2 no lenze ty mas aspom vysku o desat centi vyssiu....

lubikaf
4. okt 2010

ahojte, tak ja dnes zacinam, prave som sa odvazila a pomerala, tak vazim 70,7 kg, na tej dovolenke som pribrala 2 kila, no otras 😠 este som dnes ani nejedla, nejak nie som hladna, len som mala kavu. a idem teraz na nakup nejakej zeleniny. neviem este, co si dam na obed, ale asi si spravim salat so syrom, taky nejaky balkansky, tie zboznujem 😉

sisa2
4. okt 2010

agika - no nasere to tak ci tak. je to svinstvo 😠 ☹
no jo, som mozno vyssia, ale uz sa nemozem vyhovarat, ze su to kila z tehu 😖 😀

agika1982
4. okt 2010

@sisa2 mne staci ist na 85..to bola moja vaha predtym...bo teraz nic neobleciem....a k tomu uveru, no som na nervy...furt cakame a cakame....

sisa2
4. okt 2010

@lubikaf ahoj! tak nech ti to pekne ide dole, drzim palce.
ak chces, napis eyya miery, prihodi ta do tabulky.

sisa2
4. okt 2010

@agika1982 - ja sa chcem dostat pod 90 kg, to je zatial taka hlavna meta 🙂 potom neskor dalej. chceli by sme 2 babo a pamatam aj pri prvom tehu, ked som u lekarky zahlasila pociatocnu vahu, pozerali na mna ako na mimozemstana 😖

staviate domcurik?

zibi
4. okt 2010

no baby ja som vcera vecer vlci hlad
soom vcera porusila dietu leebo som bola u svokry na obede a mala zemiaky s masom..ale som si vypytala najmensi kusok..nechcelo sa mi jej vysvetlovat ze drzim dietu a pocuvat ze naco a take reci..xi
no tak som na veceru velmi nic nejedla..
a potom vecer taky hlad..ale som si dala kalerab xi a ovocie
pocujte ja uz nemozem na ranajky to ovocie..
som si kupila vyzivu a tu jjem myslite ze je to ok ta vyziva
lebo ovocie hore krkom a z bananu ma zapekalo hm 😒
tak ahojte a drzte sa
a aj cvicite ked drzite dietu?

agika1982
4. okt 2010

@sisa2 nie nie, chceli sme ale to by sme financne neutiahli, potrebovali by sme az min. 100000 eur...kupujeme byt v bolerazi....velky 3izbovy v novostavbe......

anka72
4. okt 2010

@idris ahoj idris, ja som takisto nahovorila muža, aby sa ku mne pridal a bolo to super. Akurát ma štvalo, že z chlapov tie kilá lezú dole rýchlejšie a lepšie ako z nás. Môjmu mužovi sa podarilo schudnúť 12 kg išiel z 86 na 74 čo je pri jeho výške 173 cm akurát. Potom čosi pribral naspäť, ale málo, nejaké kilo-dve. Držím vám palce, je lepšie variť pre dvoch ako iba pre seba 😀

miki060707
4. okt 2010

jeeej baby, diki za povzbudenie, uvidime, čo sa bude dať robiť, ale niečo chcem určite robiť, inak agi hypot. uver je na hovno, že? vybavovačky a tak, mi sme brali tiež z stavebnej, ale nie hypotek., sme si navýšili cielovú sumu a nám to tak vyšlo, že sme neprekročili ani cent, inak by sme to mali tiež hypotek. takže už mi došli papiere a do 2 týždnoch aj love na učet...
no ja mam len 160, takže ja som uplny malý tlstý krpec...musim doma cvičiť.....šak vám dám vedieť, že jako to pôjde a vidiš, no pijem, ale asi nie vela, možno v t om bude problem...porád si idem dať čaj...

agika1982
4. okt 2010

@miki060707 no my cakame na schvalenie a ak to schvalia aj tu druhu sumu, tak neviem dokedy budu peniazky...a mna je tiez dost..ale moj drahy mi furt vravi...ty si moja gulicka hehe

anka72
4. okt 2010

Ahojte všetky,ktorým sa zdá, že kilečká idú veľmi pomaly dole. Oni tie kilá išli aj veľmi pomaly hore! Tiež tam nebol nárast 10kg za mesiac 😒 . Treba trošku trpezlivosti, telo si zvykne a začne pracovať tak, aby sa nadváhy zbavilo. Myslím si ,že vaše úspechy sú skvelé a treba si len veriť 😵 . A obdivujem všetky, ktoré to zvládajú pri maličkých bábätkách. Ja som sa na chudnutie dala až vtedy, keď boli väčší a nebola som taká vyčerpaná. Dovtedy som fungovala tak, že som skoro celý deň nejedla a večer, keď som deti uložila spať, som spratala do seba všetko, čo som našla... 😖 . držím vám palce 😀 😀 😀

juli71
4. okt 2010

ahojte dievcata musim sa pochvalit 😀 nie je to vela ale isla som za 8 dni -1,5 kg dole nejak to necitim ale vaha mi to ukazala 😵 citim sa taka lahsia

agika1982
4. okt 2010

@anka72 no ono je to tazke ....chvalabohu moja malinka je velmi dobrucka a zatial to zvladame dobre....len tazke je varit pre seba zvlast a pre draheho a k tom u odbiehat za malou, a upratovat a vobec vsetko...ale nevadi...a dufam, ze to vydrzim dokonca... 🙂 🙂 🙂 🙂
@juli71 no super...uplna parada...tesim sa s tebou

juli71
4. okt 2010

@agika1982 vdaka si zlata chcem dat este take 2 a koncim .......zistila som , ze moja dcerenka vazi viac ak ja 😵 ale ona je stavbou po otcovi

agika1982
4. okt 2010

@juli71 kazdy mame inu stavbu tela....ja som ako slonik hehe..ale napriklad, nikto z mojho okolia by nepovedala a neveril, kolko vazim....kazdy typoval menej...comu som aj rada hehe

mexx
4. okt 2010

Stavba tela a tazka kostra je uplne na nervy. 😅 Ja s mojim genofondom sa obavam, ze vaha by ukazovala obrovske cisla este aj v pripade, ze by som vyzerala stihla. 😅 To mi vzdy aj moja dokina vravela, ze my mame so segrou kostru po otcovi, proste sme tazke. Coz je asi pravda, keby ste sa pozreli na mojho otca a jeho brata, tak by ste vizualne asi moc velky rozdiel nevideli, pritom tatik vazi nejakych 100 kil a ujo 80. Ale napriklad moja babka, co cely zivot vyzera ako gulka a vzdy som si myslela, ze musi vazit hadam aj stovku, ma 75 kil. Zivot je nespravodlivy. 🙄 😅 😀