90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anaret
25. jún 2008

no kde...niektoré aj v práci

dnes som mala mliečny deň, ale na večeru som si dala 2 plátky údeného syra+1/2grahamového rožka+ syrokrém+ nová cibuľka a zapila to mliekom a je mi zle od tej cibule, asi som to prehnala....

twins
25. jún 2008

ahojte ja som prisla pred chvilkou sprace dnes mam ovocie a som hladna ako vlk

twins
25. jún 2008

uz je dost hodin ale pojdem si dat asi ananas nejak sa pretlcem lebo tych prehreskov uz bolo dost

twins
25. jún 2008

aniel gucz kde ste

twins
25. jún 2008

vy ste ako prezili ovocie

anaret
25. jún 2008

twins, ja celkom v pohode - len to prvé som myslela, že ma zabije...ale druhé a tretie fajn...je pravda síce, že som zaradila aj zeleninu - šalát čerstvý aj dusená zeleninka, ale v podstate ide o to, aby boli vitamíny, a žiaden prehrešok, takže tak som to zvládla...

aniel
25. jún 2008

ahojte ,ja som to prežila v pohode,ale tiež som zaradila dusenú zeleninu.Bola som trošku nervózna asi z hladu,ale potom toprešlo 😝

gucz
25. jún 2008

kukuk, som tu 🙂 . Dnes som nebola takmer ani hladná, spapala som kúsok banánu, broskyne dve, plechovku ananásu a trošku študentskej zmesi. Len neviem, čo budem papať zajtra

aniel
25. jún 2008

ja som sa pomýlila ,ja mám vodu v pondelok a ovocko v nedeľu,ale aj tak je to na figu.Pondelok prežijem určite,ale ovocie v nedeľu? 😠

aniel
25. jún 2008

no ahoj gucz 🙂

aniel
25. jún 2008

já budem zajtra robiť soté .Moja dcérenka priniesla recept od kamošky 😎

aniel
25. jún 2008

tak baby kde ste?Mne sa zdá,že sa mi chudnutie nejako zastavilo.No uvidíme po tej vode 😕

gucz
25. jún 2008

čaves, dnes som nebola od obeda doma, dostala som sa sem až teraz, malá konečne zaspala, tak mám chvíľu kľud. Bola som jej v meste kúpiť papučky na ten kupón z dm. Najprv som chcela topánočky na jeseň, ale samozrejme Trnava, nemáme. Oni nemali z ničoho malé čísla, tak som jej kúpila 20,5 papučky. Zdajú sa mi strašne veľké, snáď jej na jar budú. Ja som si kúpila ľanové semienka, ževraj je to veľmi dobré na črevá - prečistenie, tak vyskúšam

gucz
25. jún 2008

ja som robila MM falošnú tresku (tvaroh, majonéza, mrkva, vajce, cibuľa), myslíte že by som trebars zajtra z toho trochu mohla, keď mám mäsový deň? Dala by som si s ľanovým chlebíkom a rajčinkami. Asi to risknem, bo mám na to obrovskú chuť po dnešku

aniel
25. jún 2008

halóoooooooooooooooo a zasa som vás všetky nezastihla.OK zasa som si pokecala.
twins ,miresta.tina,gucz.anaret,lucxy, 😒 😒 jesika kde ste babenky ☹ spíte 😔 ?

gucz
25. jún 2008

šak Ti píšem, ma nevidíš?

aniel
25. jún 2008

samozrejme ,že môžeš,veď to sú bielkoviny.Nedáš si mäsko, 😀 ale vajíčke, tvaroh. majon.

aniel
25. jún 2008

jo jo ,medzi tým ako ja ,tak sa míňame 😀

gucz
25. jún 2008

Ale mysľou sme stále spolu, tak nezúfaj

aniel
25. jún 2008

mne sa zdá akoby sa mi nafukoval žalúdok ,žeby z tej zeleniny ?Amôže sa vlastne zelenina ,keď je ovocný deň 😨

gucz
25. jún 2008

ja myslím, že ak si dáš trochu zeleniny na obed, tak sa nič nestane. Dnes som nemala, ale minule som si udusila zeleninku a nič mi nebolo

gucz
25. jún 2008

no kde si?

aniel
25. jún 2008

však tu písala som ti na IP 🙂

aniel
25. jún 2008

Malá spí, tak keď ste tu neni,tak idem aj ja hajať 😔

gucz
25. jún 2008

Bru nocku, aj ja už pôjdem, ktoho vie, kedy budeme zajtra vstávať 😔 😕

twins
26. jún 2008

dobre rano baby
pozeram ze este vsetky spite alebo ste potej strasnej nocnej burke pomreli od strachu

twins
26. jún 2008

ja musim ist za chvilku s malou k lekarovi ma 38 horucku dnes mam masko tak si asi spravim prsicka z nejakou zeleninou ale este je len rano a som uz hladna ako vlk po tom vcerajsom ovoci ale najhorsie je ze sa nemam ani na com odvazit musim kupit nove baterky do vahy este som nestihla

aniel
26. jún 2008

čauko ,ja som taká nas... ,že asi s tou dietou seknem.Včera hladná ani cigánsku som si nedala a dnes mám kilo na sebe 😠 ☹ 😢

aniel
26. jún 2008

ani nekupuj keď sa máš rozčúliť ako ja 🙂

aniel
26. jún 2008

dnes si dám niečo dobré ani keď som zjedla tie zákusky som nepribrala a teraz som si dala k o vociu zeleninu a priberiem. To čo má byť? 😠