90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misinn
11. okt 2010

yanni ale ano bola som dobre si ma pamatas.. ja si vas tu tiez niektore pamatam ale uz nie vsetky ste tu ktore ste tu boli.. ale ty tuto dietu nedrzis prvy krat vsak?
a ano zdedili sme stary dom a prerabame ho..ide to rychlo murari robia kazdy den tak sa budeme hadam v decembri stahovat 😉

sisa2
11. okt 2010

misinn nie 30 kg za mesiac, ale 10 kg za mesiac. ale aj to je podla mna dost 😕

misinn
11. okt 2010

sisa2 jaaaj napisala som to naopak ale myslela som to tak ako si to napisala ty 😀 😀

sisa2
11. okt 2010

misinn a drzim palce s domcekom! ja som myslela, ze budeme byvat uz minule vianoce a stale nie sme hotovi 😠 rezignovala som, byvame provizorne. a cakam na kuchynu ako na spasenie, lebo ani dietovat sa mi poriadne neda, ked nemam ako varit 😀

misinn
11. okt 2010

@sisa2 no tak to ti verim..a objednavala si si kuchynu na mieru alebo typizovanu?

misinn
11. okt 2010

sisa2 inak s tym domov je kopec roboty...nic nejde presne na cas.uz som si to vsimla aj ja 😒

yanni
11. okt 2010

@misinn nie za mesiac "len" 10 kg. aj to je uz vela.
No asi sa da, ked to tak povedala. ale ja by som to ani nechcela. clovek by sa sice mal troska zatat ale az tak ze by mi zacalo z toho svihat tak to nie. Raz za cas treba zhresit, tym oklames trocha zmysli a vydrzis bez hresenia zase daky cas. Ono je to na figu ked mam preve teraz chud na nieco co dnes prave nemozes, a ked to mozes tak ti na to nepride chut. To sa da vydrzat urcity cas ale nie stale. Ja som po prvom kole presla na klasicku delenu stravu a to je ovela lepsie. Sice som nechudla ale ani nepribrala. Ale da sa schudnut aj tou stravou. Ja som necheela uz chudnit len udrziavat lebo som mala v plane zacat znova 90tku teraz v septembri. A toto je po case take jednotvarne, predsa ta normalna delena je pestrejsia a mam viac moznosti kombinovat.

@sisa2 juuuuj presne tak, detska vyziva to isti, aj u mna 😉

kubkovka
11. okt 2010

@misinn ja dnes 21 den, ale vazila som sa pred tyzdnom a budem sa zas o nejakych 10 dni, nejako po vode.....

yanni
11. okt 2010

@misinn juuuuuuuuj tak predsa mam dobru pamäöt ze vy chalupku staviate. A ako ste pokrocili?

kubkovka
11. okt 2010

@yanni ahoj, kde mozem zohnat nejake informacie o klasickej delenej strave?

misinn
11. okt 2010

yanni ano viem ze 10kg ja som to napisala naopak chcela som napisat ze za 30dni 10kg ze he to velky ubytok na vahe..
a urcite mas pravdu aj mne tato dieta prisla jednotvarna alesom po nej nepribrala a nemala som ziadne tazkosti

sisa2
11. okt 2010

@misinn - na mieru, robi nam stolar. ale stale sa nieco pototo, a to tak je so vsetkym v dome. nam staval developer, tak aspon zo zaciatku sme nemuseli moc riesit. no teraz non-stop. niekedy mi to pride, ze ludom ani nezalezi na tom, ci maju pracu 😖

misinn
11. okt 2010

yanni no ide to velmi dobre mame murarov ktory chodia na dom kazdy den robit tak asi v decembri sa budeme stahovat do domu.. je to dom skoro v centre mesta tak to nebudeme mat nikam daleko 🙂 🙂

yanni
11. okt 2010

@kubkovka posli mi mail v ip poslem ti to. som moju knihu v lete scannovala a babam posielala. ak to este za nejakych 5 min stihnes tak ti to poslem hned. mala by som to tu mat niekde ulozene v kompe.

@misinn no tak to je fajn. vianocovat uz budete vo svojom. takze to mate taky riadny dom, nie na kluc alebo podobne pofiderne stavby., lebo tu v DE sa nejak rozsirili skladacky z Polsky. Normalne idu ludia do polska a novezu si dom 😀 😀 😀 😀

yanni
11. okt 2010

@kubkovka no uz som to nasla, tak sup sup sem s mailovou adresou.

zibi
11. okt 2010

dievcata uz ste mali vodovy den?mna to caka v stvrtok?normalne sa hrozim ze ako to zvladnem hm
a ani kava sa nesmie?len cista voda?alebo caj?ja neviem no.. 😉 asi si dam dzus 😉

yanni
11. okt 2010

@zibi tak ja som mala uz vody 😕 dzus nie tak radsej tu kavu. Ja som v prvu vou ciernu kavu lebo mi okolo poobede uz bolo na vykyd a vypyla som pol salky a tak po ca. 15 min mi ostalo dobre. druhu vodu som mala na 100 % ale vypyla som asi 9 litrov. to bol vikend a bola som doma tak sa to dalo. v kancli neviem ako by to bolo, ja som kazdu chvilu musela curat 😠 no a tretiu vodu som viac menej prespala 😀 😀 😀 myslim ze to bol tu v DE sviatok ci co tak som bola vykydnuta na gauci a obcas som zadrichmala a jed som sa zobudila tak som si hrkla a potom zase zadrichmala a tak to bolo po cely den 😀 😀 😀

neboj to zvladnes.

zibi
11. okt 2010

@yanni poprosim aj 🙂

yanni
11. okt 2010

@zibi 3 vody, cislo sa stratilo 😕

yanni
11. okt 2010

@zibi a co moja????

yanni
11. okt 2010

babule takze ja to tu pre dnesok balim a pr´cham domov. uz da mi taaaaaaaaaaaak nechce. KOlegovci uz aj tak takmer vsetci zmizli. Idem sa ja zasluzene vykydnut na gauc 😀 😀 😀 V pondelok ziadny sport, to je taaaaaaaaaaak dobre. Mala by som pozehli ale uvidime. mozno nejaka popoluska uz pozehlila 😀 😀 😀 😀

ninka123
11. okt 2010

@eyya
Ahojte, ja sem akosi nemam cas nakukova 😅 , ale snazim sa dodrziavat, len vcera som porusila, kedze boli hody, tak okrem ryze padli popoludni aj 3 zakusky 😔 😔 Nemam este opravenu vahu, takze ubytok je len pocitovy 😀
Inak cm do tabulky-pás -2cm, boky -1cm...
Pekny tyzden prajem 😵 😵 😵

agika1982
11. okt 2010

@misinn ved podla fotky ta nie je vela... 🙂 ja potrebujem zhodit moinimalne 15

magimary
11. okt 2010

dnes: PONDELOK-15-ty deň- 11.10.2010 UHD
---------------------

agika1982
bea44
eyya
ingritka22
janka5861
lulupopo
magimary -4kg
majca424
marianca
mexx
mia85
monkula - 3, 7 kg
miki060707
ninka123
predsaja
sisa2
st2
yanni
zibi
zuzula25

agika1982
11. okt 2010

babule k 1.12 sa stahujeme do noveho bytiku...juchuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkula
11. okt 2010

@agika1982 blahoželám... dúfam, že sa nám ním potom pochváliš 😉

kubkovka
11. okt 2010

@yanni ahoj, usla som do obchodu, ponuka este plati na poslanie knihy? kubkovka@azet.sk. vdaka

agika1982
11. okt 2010

@monkula jasne ze hej...inak davala som sem aj link,mozno dva ci tri tyzdne dozadu

monkula
11. okt 2010

@agika1982 a nemôžeš dať ešte raz? Prosím prosím, smutně koukám 😀 😀

yanni
11. okt 2010

@zibi
@kubkovka jasne poslem zajtra, neviem kde to tu mam ulozene. Ale v kancelarii ma, som to este kukla pred tym ako som isla domov, tak vam to hned rano poslem. Idem "varit" oben na zajtra, nejaky salar "ukuchtit" 😀 😀 😀 😀 Som nasrata jak brok, este v sobotu som sa trapila s tou novou retazou na bicykel a dnes sa mi kompet cely rozsrotoval. prehadzovak v zadu na kolese sa mi zlomil, ma porazi. Takze s cyklistickeho sportu uz tento rok nic nebude 😠 Novy kupim az na jar. Juuuuuuuuuuuuuuj vrazdila by som. Idem si hadam daku coki hodit, nech sa mi nervy ukludnia 😠