90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sivocka
16. okt 2010

babulky, aby ste neboli smutne, my tiez zajtra ideme svokrovcom....a tiez uz dopredu viem, ze zajtra dieta nehrozi...to len tolko, aby ste neboli smutne, ze ste v tom same.....ale ved cez tyzden to dobehneme.... 😉

sivocka
16. okt 2010

@lubikaf , dakujem za receptik...vyskusam 🙂

ingridka22
16. okt 2010

ahojte 🙂 aj u nás bude zajtra rodinná oslava, čiže neviem-neviem, ako zvládnem bielkoviny, keď aj torta, aj koláče budú 😖 asi budem musieť na obed zjesť toľko mäsa, aby som do večera už nemala na nič iné chuť 😀 😀 😀 inak som dnešok totálne pokašlala, vitamíny som mala len ráno ☹ a na obed som sa normálne najedla 😝 ale to preto, že mám "svoje dni", dokelu 😠 v pondelok sa asi radšej vážiť nebudem, zle by to dopadlo... aaach, kedy ja nabehnem na bezprehreškový režim 😢
dievčatá, prajem vám všetkým peknú nedeľu 🙂

monkula
16. okt 2010

Aj my sme mali oslavu, synátor mal narodeniny.. včera aj dnes som žrala a žrala.. Včera som sa aj povracala..... 😝 😝 😝 😀

janulaka
17. okt 2010

Ahojte baby tak aj ja som sa rozhodla, že zajtra začnem ,
dúfam že to zvládnem držte palce...

monkula
17. okt 2010

@janulaka to zvládneš, neboj sa... 🙂 držím palce

yanni
17. okt 2010

Ahojte anorecticky 😀 😀 😀 ,

boooooooooooooze ja uz zase nestiham 😠

@janulaka vitaj medzi nami. A neboj vydrzis, staci ze sem nakuknes a hned ti bude lepsie 😀

No tak vam poviem, ja som mala vcera na vitaminy vitamin P. Cize praclik 😕 No co uz, nejdem sa obesit. ale tak s ana mna usmieval a stale sa vyskieral ze som ho musela zozraaaat. Ale potom som uz toho vela nepojedla. mala som jabko a banan a to bolo vsetko.

Dnes bielkoviny a strasne mi isla chut na prazenicu. Som sa nazrala jak svina.

Rano som sa zabudla odvazit, tak za tento tyzden cisielko nebude. Ale asi som nic neschudla. Nic necitim 😠

claudica
17. okt 2010

No na pár dní som sa odmlčala, nejak nie som v pohode, čo sa týka jedenia, tiež mám nejakú krízu... Mužíka mi operovali, mala som kvôli tomu nervy....najprv som nemohla jesť nič, potom som zožrala pol domu.... Mladší syn sa zranil pri športe, má prasknuté rebro, starší syn prišiel na výške o privát, musíme rýchlo zohnať ďalší, lebo byt kde bývali, sa náhle predal....nejak mám pocit, že už toho mám dosť. Včera som sa snažila jesť podľa pravidiel, mala som bielkoviny, dala som si prsíčko, urobila som si šalát z čínskej kapusty....mne bolo tak zle, že na večeru som mala už len pancreolan.... na ráno som mala vyhádzaný celý ksicht...neviem kde tá kapusta rástla.... Dnes som mala mať ryžu, ale nejde mi to. Fest mám chuť na niečo iné.... Takže teraz sa vážiť nebudem ani ja radšej, lebo upadnem do ďalšej depky asi....no ale vám ostatným prajem pekné ďalšie chudnutie 😉

yanni
17. okt 2010

@claudica no bola urcite cernobilska kapusta 😕
To je asi vo vzduchu, ja tiez zeriem ja posadnuta. Uz neviem co so sebou.

A kde mas toho velkeho syna? A intrak nedostal? Aj ked tie intraky to je horsie ako u ciganov ale mladez sa unkromni, tam to nejako nevadi. A brasko stale povie, no co uz, ale aspon lacne. Zachod ledva splachuje, okna netesnia, chladnicku si kupili sami, aj dvojplatnicku, postele a stoly na rozpadnutie ale hlavna vec ze chcu za to prachy.

claudica
17. okt 2010

@yanni Idem ti písať, aspoň dovtedy nemyslím na žrádlo.... No syn je v Nitre, na intráku vedeli uspokojiť len 20 % žiadateľov, no a nakoľko my sme "iba" 70 km od NR, intrák nedostal. Tak si prenajali štyria chalani byt, no ale je v dezolátnom stave, takže ešte možno aj ten intrák je lepší.... No tak sme ho trochu zútulnili, rozmrazili a umyli chladničku, upratali to tam, doniesli sme im tam našu starú mikrovlnku, varnú konvicu, záclonky, závesy atď..... no a minulý týždeň im majiteľka oznámila, že predala byt a nech sa vysťahujú...no skoro ma rachlo.Majú ešte mesiac...No neviem si predstaviť, za akú cenu to mohla predať. Staré okná, čo sa ledva dajú zavrieť, umakartové jadro, všade staré lino...no ale už teraz to mali aspoň čisté. A teraz je už väčšina bytov prenajatá, čo sme volali aj cez realitky a na inzeráty, všetci vraveli, že už to nie je aktuálne.... Ešte dnes niečo našiel, tak tam chce zavolať, už odcestoval späť, tak to hádam pôjdu pozrieť. Intrák by ho vyšiel asi na 50 €, takto platíme 100 € len za ubytovanie.... a ešte aj o to príde, no na nervy som....

yanni
17. okt 2010

@claudica jeeeeeeeeeezis tak to mas riadne nervy. no moj brat bol v prvaku na tom podobne. tiez nesostal intrak v Kosiciach tak bol na private niekde na dedine pri kosiciach ale bolo to o dusu. Nastastie po dvoch mesiacoch ked prvy povypaduvali sa nieco uvolnilo na intraku. A teraz si kazdy rok vybavi sam, on si tam uz anrobil nejake konexie 😀 Vratnicke vravi teta a este neviem co. Uz sa len rehoceme doma 😀 😀 😀 😀 😀 No ja ti toto zmyslanie aj tak nikdy nepochopim, my sme 230 km od KE a ti co byvali blizsie intrak dostali a nas nie. No je to o drzku. KEd som bola v septembri na Slovensku tak som bola s nim v KE a vypisovala som mu seky, tak plati na semester 125 €. Na tu barabiznu si myslim ze je to dost. Ale dostal tento rok stipko, tak bude lepsie.
A kde byvate ak sa smiem spytat?

claudica
17. okt 2010

@yanni ....veď som mu aj vravela, nech tam skúsi niečo pokurizovať...ale tak prvák je, nemá odvahu 😀 Inak tiež vravel, že to tam sleduje, lebo mu poradili, že zvyknú povypadávať decká, tak sa niečo uvoľní, ale zatiaľ ništ.... No a my sme prosím pekne z Komárna - tááááák ďaleko od všetkého.... ale máme tu veľa vody, takže v lete je to fajn, je tu Dunaj aj Váh a od jari do jesene zbožňujem bicyklovať, takže tento rovný terén mi vyhovuje. Ale keďže kopce tu nemáme, každé leto nútim rodinku do Nízkych Tatier, lebo ja hory a turistiku milujem, tak si to takto kompenzujem. Hrozne sa teším, keď ma pošlú na školenie do Banskej Bystrice, tam chodím pomerne často, tá príroda je balzam na moju dušu.... Uff, ale som sa rozpísala....to vždy keď mám "blbé" obdobie.... ale už sa budem krotiť 😀 A ty? Viem, že teraz si v Nemecku, videla som aj koláčiky a slintala som....ale keď si v SR, kade bývaš?

yanni
17. okt 2010

presne mu to tak povedz. ale musi za tym chodit, nech ich ide otravovat aj kazdy den. Brasko to tiez tak ako prvak, neostychany ale nejak sa podarilo. teraz pomaly zacnu decka vypaduvat, este tak do konca roka, to je teraz este kratko od zaciatku skoly, uvidis, nieco uz bude. len ako vravim zo skusenosti mojho brasku, treba za tym chodit.

Jaaaaaaaaaaaaj komarom, od tial som mala spoluziaka na gymply. No a ked mas tak rada BB, tak ti nieco poviem. Ja som priamo z BB, cistokrvna Bystricanka. 😀 Fotrovci tiez bystricania aj ked moja mama sa narodila v Suranoch a zili v Komjaticiach pri NZ ale to len ze starky tam mal robotu. Ale starki su tiez bystricania. vlastne cela rodina.

A ked mas tak rada hory, prid ma navstivit, ja ich tu mam az sa mi oci brckaveju. Ked je krasne pocasie, vidim odtialto aj alpy co su ca 90 km odtialto. Ja mam zase rada rovinu. Asi mam tych hor cele detstvo a este aj teraz dost. A to sme boli este aj na dovolenke v juznom tirolsku v alpach. No narok sa ide k moru 😉

Boze mne je tiez nejako blbo. Este mi stale ta prazenica od obeda tlaci v zaludku. Uz mam toho dietovanie po zuzik, ale este nejake 3 kg chcem zhodit.

yanni
17. okt 2010

@claudica a tie dobroty v pekarni mi ani nespominaj. Vcera vitasminovy den a ja okolo seba cele doobedie zradlo. Uz som len chodila okolo tych vianocnych. Uz mame vianocne pecivo, to suche ja moooooooooooooooooozem. Mnam. ale ten vitamin P som musela. nech sa dietka na mna nehneva 🙄

claudica
17. okt 2010

@yanni to fakt? takto som trafila? moje nervy....tak ty sa máš.... istý čas som rozmýšľala, že by som sa aj presťahovala, ale už tu majú decká zázemie, kamošov... No ale ak pôjdem do BB, ozvem sa, ak budeš v SR....kuknem od teba tie alpy.... 😵
No s tou pekárňou, to musí byť ťažké, ja by som asi nemohla. Hlavne poobede nie, vtedy je to u mňa najťažšie... ale tak tie tri kilečká istotne zídu dole, ja mám v pláne ešte sedem zhodiť...tak uvidím. Inak keď som v pohode, aj dietka ide lepšie, ale akonáhle mám problémy okolo blízkych ako teraz, tak som hrozná...a lenivá si robiť jedielko, tak hltám všetko naokolo. Ako v tej reklame na Tuc 😀
No tak nech sa nám napravia žalúdky a od pondelka budem na seba prísna a budem dôsledná...naozaj. ☹

yanni
17. okt 2010

@claudica 😀 😀 😀 😀 😀 no z BB tie Alpy nevidno, ale z Mnichova 😀 😀 😀 😀 😀
No aj budem v BB na vianoce a potom koncom januara pojdem tak na 2 tyzdne.

No ja som tiez ten typ, ze ked mam stresy tak zeriem. A tiez nevarim, nechce sa mi. Zajtra na skroby tiez neviem co budem v robote. Dnes sa mi varit na zajtra nechcelo. Asi budem zase na ryzovom polystyrene. Vecer mam na plane vlastnorucne hranolky pecene v rure, no neciem neviem ci sa mi bude chciet skrabat zemiaky.

A na ake skolenia chodis do BB

kubkovka
17. okt 2010

No tak bilancia víkendu je mínus 200%.....dnes mali byť vitamíny a boli sme u svokrovcov na hodoch a potom na oslave narodenín krsnému synovi, takže diéta prd.....zajtra mám mať vodu, ale to neviem, či mám dodržať keď kojím....no veď uvidím

claudica
17. okt 2010

@yanni aha, 😝 dobre som sa poplietla.... z BB alpy...no dobre...už mi šibe chi-chi...
No ja mám zajtra UH deň, ale nejak nemám chuť ani na pizzu ani na cestoviny, tak neviem, možno zajtra niečo poriešim... Inak zemiaky zbožňujem, ale dnes som si dala pre zmenu ryžu, no fuj... nejedla som ju. Tiež som bola lenivá škrabkať krumple a takto som dopadla.
Do BB sa chodím "zdokonaľovať" v oblasti daní 😝 a tam sú novely a novely .... a furt menia zákony a furt je to na h.....
😀

claudica
17. okt 2010

No ako tak čítam, tento víkend bol nejaký rizikový pre viaceré z nás.... ale nezúfajme, sú aj horšie veci.... No ja keby som @kubkovka kojila, asi by som vodový deň vynechala...bábätko je dôležitejšie... 😉 buď rada, že máš mlieko pri tejto "striedmejšej" strave..

yanni
17. okt 2010

@claudica hihi ze alpy z BB. Ja som myslela fakt, prid sem na navstevu, pojdeme na vylet a aj nieco pochudneme 😝

Jaj dane mi ani nespominaj. Uz mam napr z tych diskusii o tych detskych pridavkoch a materskej riadny gulas. Co sa na SK teraz robi je nehorazne.
JA zase tiez same zakony cely den. A tie sa tiez furt menia a uz sa to pletie a potom vrav ludom ze co a ako, ked to ty konecne mas v hlave je dalsia novelizacia, tak sa uc. No trafi ma.

@kubkovka radsej nevoduj, daj si radsej vitaminiky. nie ze ti mliecko zmizne. A nelam si hlavu, cez viked sa hresi az az. ja skoro stale. 😕

claudica
17. okt 2010

@yanni no jo, dohodnuté. Pochudneme v BB a potom hor´ sa na bicykle v KN. Keď "obehneme" okolo Váhu a Dunaja, taká jazda je asi 20 km...ak ti nestačí, obehneme 2x ... 🙂

claudica
17. okt 2010

No baby - idem... ešte vyvenčím naše malé nezbedné psíča, lebo mi to tu už hodnú chvíľu naznačuje.... že musí ísť, tak nebudem riskovať a idem s ňou von, aspoň si prevetrám hlavu... Tak pekný zvyšok večera.... 🙂

yanni
17. okt 2010

@claudica ok tak aj 2 kolecka.

tak sa aj ty pekne vyvenci 😀 😀 😀 😀 ja sa prave "vencim" pri zehleni 😠

kubkovka
17. okt 2010

@claudica no veru, ja asi dam tie vitamíny, možno stopercentné šťavy

lubikaf
17. okt 2010

ahojte, tak ja som tiez nedietovala cez vikend ☹ ☹ a zajtra mam uht, ale to je moj oblubeny den, takze v pohode, uz sa tesim 😉

@janulaka urcite to zvladnes, neboj 😉

@yanni, @claudica ale ste sa rozkecali 😉 yanni a kam ti zmizla fotka? si si ju dala prec?

janulaka
17. okt 2010

ďakujem dúfam aj môj muž sa smeje, ale ja som
pevne rozhodnuta malá má 9 mesiacov, kojím najvyšší čas
začať zhadzovať ☹ ☹ ☹

janulaka
17. okt 2010

@yanni
ahoj ja vydržať musím už sa nemôžem na seba pozerať tiež som z BB 😉 😉

kubkovka
18. okt 2010

Baby, to bola noc, ako mne bolo nanič z toho včerajšieho žrania.....ale tak aspoň som poučená, že mi to škodí a radšej budem hladná ako by mi zas malo byť tak ťažko....dnes dám iba vitamíny, aj keď by som mala mať vodu, ale keďže kojím, tak to nebudem riskovať

yanni
18. okt 2010

Dobre ranko nenazranky 😀 😀 😀 😀 ,

@kubkovka ani mi nevrav, ja citim tu vcerajsiu prazenicu este aj dnes niekde v zaludku. A este som fajne porusila a hodila si jednu tmavu fidorku 😠 No ja uz zrat nejdem, mne to tiez nerobi dobre.
Inak dobre si sa rozhodla s tymi vitaminami. Som ti vravela, ze vodu radsej nie, ved to je minimalne 24 hodin bez prisunu zivin. Ak by ti aj mliecko nezmizlo, mohlo by sa stat, ze sa zmeni kvalita. To si myslim ja ako neskuseny laik 😕

@janulaka janulka ja som si to tiez tak po velkej noci povedala, ze sa uz na seba ani pozriet nemozem. ´Tak som sa dala na dietu. A teraz druhe kolo, lebo este nestaci. Ale teraz to ide horsie ako prvy krat. Ale co je na tejto diete dobre, ak sa po nej nezacnes prezierat a troska delis tak nepride ujo jojo strasit. Mozno tak kilecko ale inak sa to drzi. Len uz treba stale dbat na to co jes a hlavne kolko.
Inak odkial si z BB? Ja som tak rada ze som tu, dobrych 8 rokov som nemala kontak so Slovakmi, ja sa ich tu snazim vyhybat, lebo Slovaci tu su ini ako slovaci na Slovensku. Tu ste vsetky take zlate 😉

yanni
18. okt 2010

baby este otazocku, ktora z vas vie a by bola ochotna mi upiect v januari taku tu teraz modernu tortu? Viete take tie pekne. Niektora co byvate po ceste z BA do BB. Alebo ak poznate niekoho z BB, ZV alebo okolia. Ja mam s kamoskou spolu narodky koncom januara a kedze bude prave vtedy v BB tak by som ju takto chcela prekvapit.
Nechcem drazdit, toto nam na dietovani neprida, ale uz neviem co by som jej k narodkam darovala, ma vsetko. A toto by bolo super, aj deturence by z toho nieco mali 😉
Diky 😉